Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2005., 15:01   #1
Question Koja gimnazija?

VII ili VI?

što vi mislite
__________________
Ako ti kažem da lažem, kako znaš da govorim istinu..?
molester is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 16:30   #2
Re: gimnazija?

Quote:
molester kaže:
VII ili VI?

što vi mislite
nijedna (bez uvrede ljudima koji ih pohadaju)
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 17:24   #3
sedma...lijepi je kvart i ok ljudi
.
.
.
.
.
al u stvarnosti...nije ni jedna niš posebno
__________________
.
miš_koji_vrišti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 22:12   #4
Re: gimnazija?

Quote:
molester kaže:
VII ili VI?

što vi mislite
XV
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 22:53   #5
III.

__________________
"Ljudi su daleko od savršenstva: dobri su nemoćni, moćni su bez dobrote, mudri su ravnodušni, a onima koji se vole nedostaje mudrosti."
P. B. Shelley
Ako hoces, da ti se ispunjavaju snovi, probudi se.
Covjek je manji od malog cvijetka sve dok to ne shvati.
jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 23:23   #6
V.
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 02:12   #7
IIMV.

__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2006., 23:50   #8
Question Zagrebačke gimnazije

u 6. misecu ćeka me upis pa bi molila da mi pomognete. u užen izboru su 2,5,7 i 10. ako neko ide u neku od ovih škola molim da sa mnom podjeli svoja iskustva .
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 00:39   #9
iz tog izbaci 10. odma... a 2. i 7. kolko čujem oke, a 5. meni isto oke..
1 od 2 bedaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 11:00   #10
Ajd ti reci što želiš od gimnazije i koji su ti bili kriteriji za ovaj uži izbor.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 11:47   #11
gle sve su ti gimnazije iste,jedino je MIOC klasa za sebe (čitaj izađeš iz nje ko šmokljan - šta je je).
moj ti je savjet X.gim - opći smjer
ygor_bec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 12:06   #12
Davnih dana kad sam ja išao u srednju (prije 5-6 god) 10 je bila goli k, u jednoj od ove dve u Križanićevoj je direktorica ona poremećena baba Lj.V. (ti je se ne sjećaš možda, najpoznatija je po tome što je htjela parktički ukinut strane jezike dok je bila ministrica). 5. je bila na jako dobrom glasu. A najbolja je bila, naravno, Klasična
dosta mi je svega is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 18:02   #13
Quote:
cp.tar kaže:
Ajd ti reci što želiš od gimnazije i koji su ti bili kriteriji za ovaj uži izbor.
Pravo ti čovjek kaže...
__________________
The truth is out there...
konj111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 08:57   #14
Quote:
ygor_bec kaže:
moj ti je savjet X.gim - opći smjer
HAHAHAHAHAHA
intelektualac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 09:08   #15
Quote:
dosta mi je svega kaže:
Davnih dana kad sam ja išao u srednju (prije 5-6 god) 10 je bila goli k, u jednoj od ove dve u Križanićevoj je direktorica ona poremećena baba Lj.V. (ti je se ne sjećaš možda, najpoznatija je po tome što je htjela parktički ukinut strane jezike dok je bila ministrica). 5. je bila na jako dobrom glasu. A najbolja je bila, naravno, Klasična
Kad sam ja pred 5-6 godina maturirao, najbolje su bile (in no particular order) Klasična, Lucijan, 5. i 15.

Dosta ovisi o tome što od gimnazije želiš, ali u principu ni s jednom od ovih ne možeš pogriješiti... jedino kaj Lucijan danas ima i opći smjer, a on je općenito zaqrac; to upisuju samo oni koji žele proći što lakše.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 10:37   #16
a kakva je 8.gimnazija - tituša brezovačkog..tam imam praksu kod profe s njemačkog
__________________
ivana2906
IVANA2906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 20:07   #17
Smile

ovak se priča: deseta ja najpopularnija!!!!navodno zbog toga kaj nije ni preteška , a ekipa ti može bit il ne bit ok (isto ko i profesori) i ko u svakoj drugoj šk...u desetoj je gomila razreda i nikak ne možeš znat niti od prilike kog ćeš dobit od pof. (za razliku od Lucijanke-koja naravno ima druge prednosti i mane)...sve u svemu ak se ne želiš previše mučit upiši desetu...SRETNO!!!
Vrazja Inka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 21:39   #18
Quote:
ygor_bec kaže:
gle sve su ti gimnazije iste,jedino je MIOC klasa za sebe (čitaj izađeš iz nje ko šmokljan - šta je je).
moj ti je savjet X.gim - opći smjer
to uopce nije istina, idem u mioc (ok, nemogu rec da nema nijednog strebera) ali 90% ljudi su normalni ucenici kojima smisao zivota nije strebanje. moj savjet ti je da upises mioc(bez obzira sta drugi govorili) i neces pozaliti sigurno.

minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 11:28   #19
ak si normalan (niti štreber niti bahati šminker) nemoj ić u desetu, jer su tamo većinom budale. Ak nisi prošo s 5.0 il ak nemaš naviku učiti nemoj ić u petu (ja sam tamo, pa znam).Ako voliš dobre trebe (malo droljaste) odi u sedmu. A ako si totalni prosjek odi u drugu.
U petu odi jedino ak se želiš upisat na dobar faks, ak ti se da učiti i ak ti nije tolko bitna ekipa.
 
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 13:35   #20
ja išla u 7. (maturirala 2000.)

ekipa je ok.
kaj se profesora tiče,može ti se desit da se posloži ta da imaš sve najblaže (ko što sam ja imala),al se može desit i da se naslaže dosta zahtjevnih,ima stvarno velikih razlika među njima.
savjet ak odabereš 7.: ne uzimat početnički njemački! sve su profesorice izrazito loše,pogotovo cmilja...
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.