Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2006., 21:21   #61
Quote:
Modesti kaže:
tamica
jel si ti to petljala sa nekim oženjenim
Kako ti nije jasna bivša.Mi nemamo pojma o odnosu njega i njegove bivše, ne znamo ni koliko godina ti ljudi imaju, ali nekako nije za očekivati da ona sada misli o osjećajima njegove ljubavnice.A ni o njegovima.Pobogu ostavio ju je radi druge žene.Naravno damski bi bilo okrenuti se i otići, ali imovina je tu, pa djeca.Možda ona histerizira, ali i to je bolje nego da ga je osigurala, pa odvela na Velebit
Pustimo ljubav i strast, ali što će biti sa stanom.Hoće li pripasti njegovoj i njezinoj djeci ili će on to pokloniti društvu za zaštitu hrčaka.Koliko su godina bili u braku,zašto i bivša ne dovede ljubavnika u stan , kad je bal nek je maskembal
Ne treba ona misliti o osjecajima ljubavnice ( a ona njemu vise ni nije ljubavnica, jer je on rastavljen ), ali ne treba histerizirati.

Neka se oko svega dogovore, ali zasto bi bivsa radila scene tj. zasto to radi? Nek prihvati da mora krenuti dalje. Nisu mi jasne te zene, a ni muskarci, kada ih netko ostavi, zasto to rade, zar ne misle da samo djeci rade gore. Postaju sebicnjaci koji se spustaju na najnizu razinu, a na kraju samo djeca pate.
Pa nismo djeca, ponasajmo se odraslo i dogovorimo oko stvari. Budimo kolege zbog daljnjeg odgoja djece.

Da mene muz ( kojeg nemam ) ostavi. Pa ne bih nikada gazila po svom ponosu i radila mu scene. Ne zelis me vise, vrata su ti otvorena!

Svi znamo da postoji mogucnost da nas netko ostavi, da ostavimo nekoga i budemo ostavljeni zbog neke druge osobe ili zbog nekih drugih razloga i zasto onda to ne prihvacamo?
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 21:32   #62
Quote:
tamica kaže:
Ne treba ona misliti o osjecajima ljubavnice ( a ona njemu vise ni nije ljubavnica, jer je on rastavljen ), ali ne treba histerizirati.

Neka se oko svega dogovore, ali zasto bi bivsa radila scene tj. zasto to radi? Nek prihvati da mora krenuti dalje. Nisu mi jasne te zene, a ni muskarci, kada ih netko ostavi, zasto to rade, zar ne misle da samo djeci rade gore. Postaju sebicnjaci koji se spustaju na najnizu razinu, a na kraju samo djeca pate.
Pa nismo djeca, ponasajmo se odraslo i dogovorimo oko stvari. Budimo kolege zbog daljnjeg odgoja djece.

Da mene muz ( kojeg nemam ) ostavi. Pa ne bih nikada gazila po svom ponosu i radila mu scene. Ne zelis me vise, vrata su ti otvorena!

Svi znamo da postoji mogucnost da nas netko ostavi, da ostavimo nekoga i budemo ostavljeni zbog neke druge osobe ili zbog nekih drugih razloga i zasto onda to ne prihvacamo?
slažem se-AKO ME NETKO NE ŽELI-nisam luda da mu se guram.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 21:34   #63
Quote:
frenchkiss kaže:
slažem se-AKO ME NETKO NE ŽELI-nisam luda da mu se guram.
Neke osobe se spustaju na taj nivo, da se namecu i ne prihvacaju da ih netko vise ne zeli. Valjda im odgovara da je s njima netko tko ih ne zeli. Jadno
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 23:11   #64
1/ Nek etazira kucu i proda samo svoj stan. Onda se svi lijepo isele i podijele novce (iako ako je kuca njegova(naslijedjena) onda to nije bracna imovina)

2/ Nek ode u podstanare

3/ U svakom slucaju mora se "iseliti" iz te situacije (i kaj ga briga sto njegova sestra ne podnosi njegovu bivsu - to je njen, a ne njegov problem) jer bute svi skupa zavrsili u Vrapcu. A djeca mu sigurno ne uzivaju u takvom okruzenju
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 08:18   #65
ja i muž plaćamo stambeni . dobro se slažemo itd.imamo klinku itd.e sad, da se nedaj bože dogodi isto, tj da se prestanemo dobro slagati , on i ja ostajemo u istom stanu zbog kredita.kužite?bila bi identična situacija kao ova . međutim i ne bi bila baš identična jer sam ja drugačija osoba od te žene. to bi bilo za mene mučenje.naime kad tAD bih otišla JA s djetetom u podstanare ako on već neće. to je vrlo mučna situacija za ženu jer makar znaš da nema više ničeg, ljubomora mora kakva takva postojati i svako ostajanje pod istim krovom može prerasti u mučenje i to mi ne ide u glavu da to itko "normalan"može trpjeti.pogotovo ako već postoji i treća osoba .postaje prenapućeno. ne kužim al fakat ne kužim kako ON ne može naći bolje rješenje. bilo bi svima lakše. al ne , on je kakti "dobar"otac.moš mislit. da je dobar otac, znao bi da je za djecu bolje živjeti bez svađa.i mislio bi i na ženu i na ljubavnicu malo više. a ovako nema karakter. ide linijom manjeg otpora. ne da mu se borit u životu.kak bude , bude.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 09:12   #66
[QUOTE=tamica]


Da mene muz ( kojeg nemam ) ostavi. Pa ne bih nikada gazila po svom ponosu i radila MU scene. Ne zelis me vise, vrata su ti otvorena!


pa o tome se i radi.Vrata su MU otvorena.Problem je kuća.Barem se meni tako čini.To jest problem je što on pojma nema (tako je to kad se u ljudi upuštaju u nešto čemu nisu dorasli) što će biti sa kućom.Da sam ja na mjestu tog čovjeka ostavila bi kuću djeci.Postojećoj.Jer ja sam gradila neki život, onda sam odlučila da više neću .Ok ostavljam taj dio svog života i krećem dalje.Jer što on tim odugovlačenjem dobija.Ajmo reć da žena iseli i ona useli.Koliko bi ona mogla biti tamo.Da li bi ti npr željela biti tamo.Ja ne bi.Ne u tuđem životu.Izgradila bi sebi život nanovo.Ovako on ništa ne dobija, a ni ona.Kad je nogu zahvatila gangrena treba ju amputirati.Odugovlačenjem samo trune i zdravo meso.A druga je stvar što amputacija boli .I što bi ljudi htjeli i novce i ovce.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:22   #67
Quote:
tamica kaže:
Zasto ne bi otisli u podstanare? Pa ne bi bili ni prvi ni zadnji. Od necega se krece.

Bas tako. Pa kakva je to ljubav kad mozes trpjeti godinama da on zivi sa svojom zenom, ne znam, kad je LJUBAV u pitanju, onda bi se to moglo trpjeti svega par mjeseci a nakon toga bi se naslo neko rijesenje. mozda ne idealno, ali neko, da vi budete skupa. Nekako mi previse kalkulirate
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:23   #68
[QUOTE=Modesti]
Quote:
tamica kaže:


Da mene muz ( kojeg nemam ) ostavi. Pa ne bih nikada gazila po svom ponosu i radila MU scene. Ne zelis me vise, vrata su ti otvorena!


pa o tome se i radi.Vrata su MU otvorena.Problem je kuća.Barem se meni tako čini.To jest problem je što on pojma nema (tako je to kad se u ljudi upuštaju u nešto čemu nisu dorasli) što će biti sa kućom.Da sam ja na mjestu tog čovjeka ostavila bi kuću djeci.Postojećoj.Jer ja sam gradila neki život, onda sam odlučila da više neću .Ok ostavljam taj dio svog života i krećem dalje.Jer što on tim odugovlačenjem dobija.Ajmo reć da žena iseli i ona useli.Koliko bi ona mogla biti tamo.Da li bi ti npr željela biti tamo.Ja ne bi.Ne u tuđem životu.Izgradila bi sebi život nanovo.Ovako on ništa ne dobija, a ni ona.Kad je nogu zahvatila gangrena treba ju amputirati.Odugovlačenjem samo trune i zdravo meso.A druga je stvar što amputacija boli .I što bi ljudi htjeli i novce i ovce.

ovo je dobro rečeno, ako mu žena ima 3000 kuna, a ako se može smatrati da je on uzdržava po navodima onda on ima više po meni nije tako bezizlazna situacija, drugo je što bismo svi mi htjeli svašta nešto, ljudi žive s puno manje,...mislim ako nemaju kredita niti ništa, ako ona ostane u toj kući i ako on da svoj doprinos za djecu koliko mu sud dodjeli opet će i njemu nešto ostat i ako tarantino radi i ona ima bar 3000 kuna svi mi mogli lijepo živjeti ili kao podstanari ili da otplaćuju stan tarantino i njen frajer...
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:29   #69
mislim da je problem u njemu, on ima neke obveze prema bivšoj i djeci...upetljao se u nešto s čime se ne može nositi...neka gospodin zasuče rukave, neka radi 2 posla da osigura djeci što mu je dužnost i tebi tarantino omogući da imaš normalan zajednički život s njim....
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:41   #70
Quote:
JustForFun kaže:
mislim da je problem u njemu, on ima neke obveze prema bivšoj i djeci...upetljao se u nešto s čime se ne može nositi...neka gospodin zasuče rukave, neka radi 2 posla da osigura djeci što mu je dužnost i tebi tarantino omogući da imaš normalan zajednički život s njim....
......ili nek je više pusti na miru da nađe nekog s manje problematičnim životom...
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 14:36   #71
Quote:
nols kaže:
Zašto nebi predložila dečku da iznajmi stan za svoju ženu i da si ti spremna plačati pola rente jer želiš već jednom početi živjeti sa njim.
Sorry, al veću glupost već dugo nisam vidjela!!! Da ona njoj plaća pola rente?! Pa, on joj već plaća za klince i ona sama zarađuje, šta bi je još i nova djevojka njenog bivšeg trebala uzdržavati? Fenomenalno! Da joj još plati i kozmetičarku? Žena se očito ne želi odseliti, jer situacija je bolesna. Ne trpi se takvo ponižavanje ako nemaš vraški dobar motiv (npr. upropastiti život onome tko te ostavio, upropastiti mu novu vezu). Sick!
Na ovom podforumu ne bljujemo jedni po drugima. Hvala. C.

Zadnje uređivanje Cats : 04.07.2006. at 20:19.
Anareth is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 14:39   #72
Quote:
tarantino kaže:
kako ja znam da ona zna za mene? on joj je pred menom rekao da voli mene i da je među njima gotovo. Zatim, na razno raznim događanjima gdje se moramo pojaviti i ona i mi dvoje-mi dolazimo kao par, a ne njih dvoje.
njegova djeca znaju da sam ja njegova cura.
OK, ali valjda ste svjesni da bivša i dica neće otići iz te kuće.
Ili će biti ovako kako je ili on ide van. Ja ne vidim treće solucije.
Ili se ti doseli unutra, ako imaš živaca za to.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 15:16   #73
Quote:
smallnumber8 kaže:
Ma daj,
koji je problem života u podstanarstvu
vrti on tebe jer ne zna šta će sam sa sobom ni sa ženom
bolesno, ako je sve ovo točno
ovo i mene interesuje. zasto je problem biti podstanar?
pippin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 20:16   #74
problem u podstanarstvu je slijedeći:
ja osobno smatram da je podstanarstvo bacanje novaca i želim kupiti stan pa otplačivati malo više novaca ali barem znam što plačam.
on je cijeli svoj život živio u svojoj kući, uložio u nju sve svoje novce i da sad ode u neki podstanarski stančić??
meni je jasno da je to trenutno jedino riješenje i da će masu vas odmahnuti na ovo sve rukom jer mislite da otežemo, kompliciramo... ali ne želim prisilno sređivati stvari na način na koji ni ja ni on nećemo biti zadovoljni.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 20:38   #75
ok tarantino
bolje je plaćati stambeni nego podstanarstvo to je ok.A što on namjerava sa kućom.Istjerati iz nje bivšu i svoju djecu pa nek oni idu u podstanarstvo.Valjda ti je jasno da gdje idu djeca tamo ide i njihova majka.Kako vi uopće mislite riješiti taj problem.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 21:01   #76
Quote:
tamica kaže:
Ne treba ona misliti o osjecajima ljubavnice ( a ona njemu vise ni nije ljubavnica, jer je on rastavljen ), ali ne treba histerizirati.

Neka se oko svega dogovore, ali zasto bi bivsa radila scene tj. zasto to radi? Nek prihvati da mora krenuti dalje. Nisu mi jasne te zene, a ni muskarci, kada ih netko ostavi, zasto to rade, zar ne misle da samo djeci rade gore. Postaju sebicnjaci koji se spustaju na najnizu razinu, a na kraju samo djeca pate.
Pa nismo djeca, ponasajmo se odraslo i dogovorimo oko stvari. Budimo kolege zbog daljnjeg odgoja djece.

Da mene muz ( kojeg nemam ) ostavi. Pa ne bih nikada gazila po svom ponosu i radila mu scene. Ne zelis me vise, vrata su ti otvorena!

Svi znamo da postoji mogucnost da nas netko ostavi, da ostavimo nekoga i budemo ostavljeni zbog neke druge osobe ili zbog nekih drugih razloga i zasto onda to ne prihvacamo?

Potpisujem ...kad bi meni moj rekao da ima drugu ..otvorila bi mu vrata i dala mu blagoslov .Nema tih para da bih ga vezala na silu za sebe ..sto time dobivam ?
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 21:50   #77
Quote:
tarantino kaže:
problem u podstanarstvu je slijedeći:
ja osobno smatram da je podstanarstvo bacanje novaca i želim kupiti stan pa otplačivati malo više novaca ali barem znam što plačam.
on je cijeli svoj život živio u svojoj kući, uložio u nju sve svoje novce i da sad ode u neki podstanarski stančić??
meni je jasno da je to trenutno jedino riješenje i da će masu vas odmahnuti na ovo sve rukom jer mislite da otežemo, kompliciramo... ali ne želim prisilno sređivati stvari na način na koji ni ja ni on nećemo biti zadovoljni.
Tri godine biti s nekime nije malo, dosta je to. Tebi je davanje novaca na podstanarstvo glupo i to je ok, ali ponekad se moramo zrtvovati za neke stvari. Zar je lakse cekati jos par godina, ne imati barem donekle duhovni mir ili neko vrijeme placati stanarinu? Ja bih izabrala ovo drugo.

Pitanje je kada ce se njegova situacija do kraja srediti, koliko ti mozes to podnasati, a i on.

Kazem, nekada su potrebne zrtve. Bilo bi naivno ocekivati da nam sve ide onako kako zelimo.
Ako imas snage jos izdrzavati sve to i ne sređivati stvari prisilno, onda neka tako bude. Nadam se da vas to nece rastaviti.

Zadnje uređivanje Tamica : 05.07.2006. at 01:44.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 00:48   #78
Quote:
tarantino kaže:
problem u podstanarstvu je slijedeći:
ja osobno smatram da je podstanarstvo bacanje novaca i želim kupiti stan pa otplačivati malo više novaca ali barem znam što plačam.
on je cijeli svoj život živio u svojoj kući, uložio u nju sve svoje novce i da sad ode u neki podstanarski stančić??
meni je jasno da je to trenutno jedino riješenje
podstanarstvo je bacanje novaca za sve, ali ruku na srce, mnogi ljudi (bili solo ili ne) ne mogu ući u kredit
drugo, koliko god je on novaca uložio u tu kuću, apsolutno je nemoguće da i žena nije ulagala, dakle ne može je jednostavno, skupa sa djecom koja su tamo odrasla, izbacit van, a ona nek se snalazi (i bude podstanar) ...
hoću reći, ili ćete odmah uzet kredit ili ćete u podstanare
drugo rješenje ne postoji
on kao on dolazi u paketu sa svojom prošlošću
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 01:26   #79
A zasto on ne doseli k tebi? Mislim i ti negdje zivis, ne?
Ovako kako je prica postavljena, cini mi se da ce ona (bivsa) biti zauvijek dijelom njegovog zivota, a ne samo dok djeca porastu, jer je ocito da nije sposobna sama sebe uzdrzavati. On ce uvijek imati grizu savjesti, a ona ce to uvijek iskoristavati.
Kaj ona nema roditelje, prijatelje, sestru, brata....? Rastajali su se ljudi prije njih, vjerujem i siromasniji i u losijim uvjetima.
Ne znam stvarno tko je tu na dobitku. Svi mi izgledate kao luzeri , a osobito djeca koja uce na primjerima svojih roditelja.

Malo mi je sve to bolesno. Da si rekla vec tri mjeseca....rekla bih ti djevojko nemoj trositi svoju mladost na "ljude s greskom", ali ti si tu vec tri godine....
Neka ti je Bog na pomoci.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 01:36   #80
Quote:
tarantino kaže:
moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti. ta žena zna da ja već 3 godine postojim u njegovom životu (oni i prije mene više nisu bili zajedno) no svejedno svakodnevno radi scene "prevarene supruge". on zbog mira u kući i djece to sve tolerira, a ja imam sve manje živca pa su naše svađe oko toga postale sve učestalije.
kako se postaviti u toj situaciji???


ako ima ssmo trunka uma i ponosa prekini tu laznu vezu ODMAH!



*citala sam samo tvoj prvi post!
cuca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.