Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2007., 15:48   #1
TABOR=Kuća susreta

Dali je netko bio u Taboru???
lunalu123 is offline  
Old 05.09.2007., 15:51   #2
Quote:
lunalu123 kaže: Pogledaj post
Dali je netko bio u Taboru???
mislim da ces ih vise nac ako otvoris temu na religiji
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 05.09.2007., 15:57   #3
I ja mislim. Zato premještam.
Blaise is offline  
Old 05.09.2007., 16:03   #4
Quote:
lunalu123 kaže: Pogledaj post
Dali je netko bio u Taboru???
Molio bih blize objasnjenje.
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Old 05.09.2007., 16:12   #5
Quote:
kokobill kaže: Pogledaj post
Molio bih blize objasnjenje.
Kod Linića
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 05.09.2007., 16:12   #6
http://www.ofm.hr/tabor/
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 05.09.2007., 17:26   #7
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Kod Linića
Zelim sretan rad,a budem stranicu posjecivao.
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Old 06.09.2007., 09:23   #8
vragolije iz taborije

Evo kako je bilo prije par godina....sve je bilo super devedest i pet a nakon toga nitko nije išao više na spori mentalni diesel...ali da krenem od samog početka....došli smo tamo u jedna petak i odmah smo se utaborili u dvoranu primio nas je Zvjezdan i njegova bliska pomoćnica Žlijezdana...bilo je tu još pomoćnica a on je bio u centru pažnje ko Snjeguljica sa svojim sedam patuljaka...
kad smo se smjestili morali smo sve svoje dragocijenosti predati sestri Trezorijani zbog može bitnih krađa a onda smo se udobno posjeli u dvoranu gdje su nas prozivali imenom...oni koji su se preborbeno zvali kao što je to Mirko i Slavko dobivali su svetačka imena za tu priliku...kao Franjo ili Ivan...
počeli smo se upoznavati i svatko je morao naglas pred svima reći što, kako i s kim je griješio...tu je sad bilo cike i vike...neki su odmah pod utjecajem Zvjezdana i Svetog Duha padali u trans i vikali...bestidne riječi...đavo je bio u njima i Zvjezdan ga je čupao posvećenim kliještima za tu priliku...sestra Simfonija je za to vrijeme pjevala i svojim milozvučnim basom glasom nabijala atmosferu, kliješta su radila a ljudi su skvičali dok si im vadili vragove iz njih..
oni iščupani su mogli na wc a neisščupani sa vragom u sebi ne, njih su obrađivali alatima protiv sotone a sestra je lijepo pjevala i podizala nam moral...
nakon toga oni koji su imali tvrdokornog vraga u sebi ti su se morali još bičevati sa SM opremom u kutu ili zabijati čavle u stopala, čavli su bili samo tapetarski....onda smo svi molili na koljenima a dolje na podu je bila malo deblja morska sol...oko 3 sata smo molili...neki su se tukli ambrozijom i imali stalno upaljene oči a to je bio pravi pakao ali smo uživali...hodali smo u krug na koljenima i tukli se biljkama od koje su drugi alergični dobivali alergije, to je bilo divno za vidjeti, oni manje alergični kad su vidjeli što imaju za večeru odmah su proplakali...bila je to jedna mala riblja konzerva koju smo podijelili sa crnim mačorom Mukijem-o njemu malo kasnije....legli smo na svoje prostirke i shrvani svetim duhom, ambrozijom, molitvom i bičevanjem ali nadasve sretni zbog toga smo zaspali samo na par sati jer nas je probudila sestra Insomnija pred samo zoru sa udarcima metalnog križa o kalež...krmeljavi smo krenuli na molitvu...malo kasnije Zvjezdan nam je dugo i naširoko govorilo o opasnostima za našu dušu...počeo je s Tramincem i pokazao nam travu u dvorištu i razliku između nje i salate kristalke, za demonstraciju opsnosti same joge stavio je strunjaču na pod, kao i za karate...pokazivao nam je filmove gdje su ljudi umirali jer su griješili i bilo je puno odnih koji su ridali i jecali...naše duše su bile preplašene
doveo je sestru Ninfomaniju a ona je pričala svoj tužni život prodavačice na placu i kako je mislila samo na grijeh a sad je pronašla mir i za koji mjesec ide u Kolkotu u Indiji u misionarke...svi smo bili ushićeni a neki su čupali sami nokte kliještima koje su uvijek bila na stolu kao vadičep...svi smo znali da veliko suzno oko našeg Gospodina bdije na nas...suze su konačno prestale i mi smo zatvorili svoje kišobrane...

popodne smo razvijali filmove i prijateljstvo između nas a neki i nešto više, neki su se držali za ruke a neki za gledne trbuhe, ovi prvi su podizali svoj kundalini poslije jednostavnog ručka kojeg smo se nesebično odrekli za karitas..Zvijezdan je govorio o opasnostima joge i kundalinija rekao da je to opasna fiskultura kao i svaka druga istočnjačka kultura...onda je jedan očalinko rekao da je i sam Isus geografski za nas istočnjak pa ga je pobrala iz prvih redova sestra Boksanija Zvjezdanova pratilja i više ga nismo nikad vidjeli...a toliko je obećavao da smo se svi rasplakali...

nastavlja se
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 06.09.2007., 09:57   #9
Govorilo se o karateu i judu, ikebani i seo-ri, wu-wei i pekingškoj patki i Olimpijadi 2008 a onda je svaki opisivao svoja iskustva neki su govorili da su zbog toga počeli ćelaviti a neki su bili s time toliko skrhani da nisu mogli govoriti..
Zvjezdan nam je pokazao nekoliko prostih vježbi iliti asane i kako one djeluju na našu svijest i savjesti i onda je razotkrio tajnu vježbe čakra-asane govoreći kako mi kršćani a nadasve katolici nemamo čakre i nikad ih nećemo imati...svi su pjevali aleujuja dok je on demonstrirao pogubnost joge i onda mu se na čakra asani zakačilo leđni živac pa se ukočio...što nije niti čudo jer je pokatao 5 kata u karateu i 34 ipona pa se umorio...hvala bogu u dvorani je bio veliki drveni križ pa smo skinuli njegovog stanara i posadili patera na njega da mu se isprave križa on je urlao a mi pjevali sa sestrama alejuja...stanara križa smo stavili na prozor i za pola sata je došla ekipa 24 sata i snimala ukazanja isusa u Taboru, to je bila naslovnica novina sljedeći dan...

sveti duh se spustio na patera i on je čudesno se iscijelio za čas, više nije trebao biti poboltan na križ pa smo opet priblili njegovog stanara i tako ga stavili tamo gdje pripada, na svoje mjesto...saznali smo gorku istinu o tim opasnostima i molili smo se hodajući u krug na koljenima a dolje je bilo staklo...
oni koji su izgubili 2 deci krvi na koljenima ti su mogli na wc a ostali ne sve dok ne ispaštaju svojeg grijehe i svoju takvu prirodu...

imali smo 20 sekundi za toaletu a onda smo imali klanjanje sve do večere koja je bila kao u svetog Franje...minimalna i bez tanjura...
poslije večere bilo je veličanstveno...to je bio vrhunac seminara i šteta da se nije moglo snimati..
govorili smo o magiji pa smo spalili tri ukradena čitaonička primjerka Harry Pottera, kartonske likove iz Zločeste djece ...snifali smo njihov pepeo i vikali alejuja...onda je pater u veliki kazan bacio crnog mačora Mukija i za tri minute je izvadio njegovu tibiu i ogrlicu protiv buha...mi smo se veselili jer svi đavolski crni mačci moraju tako svršiti a bilo je mesa i za sutrašnji ručak...oni koji su to gledali i vikali proste riječi u njima je bio sotona ...pater je samo pozvao mobitelom svetog Duha i sotona se povukao u kut...onaj tko se dočepao mačkove ogrlice vikao je pa je i iz njega izvukao vraga svojim kliještima i otvorio je novu bocu odličnog traminca...mi smo ushićeni pjevali kakatonske, pentatonske ljestvice pod vodstvom sestre Simfonije a sestra Penisula je preobukla u lik IP2 ili poznatijge kao Lolek, dobili smo dar duha i svi smo progovorili poljski...čulo se samo "djenkujem", "proše panje" i slično...onda je na scenu izašao jedan drugi lik, lik sotone u njega se prerušila druga sestra...a zapravo bio je to sai-baba...sa oranž kikljom i kovrčicama kao curlie Sue...onda se Lolek borio sa babom, i odbacio ga krošeom na mrežu i dočekao ga aperkatom...sotona je bio pobijeđen...a pater je razočaran što borba nije duže trajala jer smo mi svi padali u trans, rekao da sutra mora ići u Boku Kotorsku po novu snažnu đevojku koja glumi babu...ova baba je izdržala sam dva seminara i opatrknula je pa će je sad morati zakopati u kripti a tamo je već velika gužva...

duhovna obnova je bila na vrhuncu....u ljubavi smo bili spojeni, sva naša srca kuckala su isto...vanjski svijet nas više nije zanimao....oni najhrabriji odlučili su noć provesti u ormaru kao Ivan od križa a bilo je i onih kao sv. Sebastijan koje su bili strelicama ili pikadima, pokora se morala izvršiti i svi su toaleti bili zatvoreni do jutra...tko je izdržao do zore taj je nakon posjeta wc bio preporođen, doručak smo prepustili karitasu...bili smo na misli i pjevali smo kao gladni anđeli...

na odlasku smo plakali kao djeca jer smo otkrili da su nam pretumbali novčanike, da smo očišćeni , neki nisu htjeli ići kući..nastale su tu ljubavi i par djeteta koje će pater krstiti za desetak mjeseci...neki su od nas otkrili poziv za misionarski dar i položaj pa su otišli u Afriku...dio je ostao doma na psihijatriji, par se njih odselio na Grenland i u pustinju Blaca, troje ih je još aktivno u Al Qaidi, jedan radi kao crkveni miš u Vatikanu a ja sam završila na forumu...zato hvala zvjezdanu njegovoj Žlijezdani, svim sestrama, Loleku i toj sai-babi...ako bog da da opet dođem u Tabor...alejuja
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 06.09.2007., 10:07   #10
fino si to opisala i slikovito, a sad bih volio i jedan precizniji, fakticniji novinarski izvjestaj
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 06.09.2007., 10:11   #11
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
fino si to opisala i slikovito, a sad bih volio i jedan precizniji, fakticniji novinarski izvjestaj
Onda ćeš pričekati raport Ivkošića Milana ili Beškera Inoslava...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 06.09.2007., 11:33   #12
Ja ti nisam bila u Taboru ali sam bila na njegovom seminaru u Domu Sportova prije 2 godine i bilo mi je jako lijepo, ići ću ove godine opet; ima seminar od 14-16. 9.

Ak te kaj zanima pitaj na p.m.
thumbelina is offline  
Old 06.09.2007., 12:13   #13
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Onda ćeš pričekati raport Ivkošića Milana ili Beškera Inoslava...
ko su ti?

enivej... tesko razlucit istinu od osobnog ufura u onom tekstu.. preferiram obestrasceno-znanstveni prikaz
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 06.09.2007., 12:37   #14
[QUOTE=Beljki;10078989]
Quote:
ko su ti?
ISUSE...
Quote:
enivej... tesko razlucit istinu od osobnog ufura u onom tekstu.. preferiram obestrasceno-znanstveni prikaz
Onda prijavimo našeg Endimona 17 i čekajmo njegov povratak i analizu.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 06.09.2007., 12:40   #15
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post

ISUSE...


Onda prijavimo našeg Endimona 17 i čekajmo njegov povratak i analizu.
Zake? Trebali bi mi bit poznati?

pa nije losa ideja
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 06.09.2007., 13:08   #16
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Zake? Trebali bi mi bit poznati?

pa nije losa ideja
Možda si možeš srediti i intimni susret s njima, preko njihovih novina
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 06.09.2007., 13:12   #17
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Možda si možeš srediti i intimni susret s njima, preko njihovih novina
aha, novinari gejpederi.. tako reci

ne volim nijednu od te dve kategorije pa..
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.