Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2015., 16:15   #4701
Facebook

Takodjer mi je proradio no nije radio preko sat vremena.. Takodjer to područje koje je označeno. Jeste svi HT?
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 18:14   #4702
Imam već Facebook profil pa me zanima jeli moguće izbrisati ovaj koji sada imam i otvoriti novi i kako se to radi? Hvala
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 20:59   #4703
Izbrisati ne, deaktivirati da, što i napravi, i sa nekom drugom e-mail adresom registriraj novi profil.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 21:06   #4704
Jel moguće gdje (na jednom mjestu) vidjet koje sam sve friend request-ove poslao?
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 21:20   #4705
Pa možeš u panelu prijateljstava i zahtjeva, treba gledati potpanele koji se ne pokazuju po defaultu, nego ih se mora odabrati...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 21:41   #4706
Jel možeš to malo pojasnit jednim screenshot-om?
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 02:16   #4707
Facebook

Quote:
blekky7 kaže: Pogledaj post
Imam već Facebook profil pa me zanima jeli moguće izbrisati ovaj koji sada imam i otvoriti novi i kako se to radi? Hvala

Moguce je. Deaktivacija je jedno, no "brisanje profila" je druga. Za brisanje profila odes na link koji cu ti postaviti ispod odgovora, i pobrišeš. Novi napraviš s novim mailom i to je to. Ako imas bitnih slika i slicno, preuzmi kopiju podataka s profila i to je to.

Link za trajno brisanje profila: https://www.facebook.com/help/delete_account

Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Jel moguće gdje (na jednom mjestu) vidjet koje sam sve friend request-ove poslao?

Moguce je. To mozes vidjeti na sljedećem linku koji ti postavim ispod odgovora. Napominjem da je moguce vidjeti samo osobe koje ti nisu odgovorile na zahtjev.

Link za popis poslanih zahtjeva: https://www.facebook.com/friends/req...jwl&outgoing=1
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 10:37   #4708
imam problem s ulogiravanjem..
javlja mi da sam previse puta pokusavala i da kasnije pokusam..
To jacvvilo jucer..
i dodjem iz noćne mneće
kaze isto..
S moba mogu,ali s kompa ne ide ;
instalirala i opreko google play na kompu ..al tamo mi ne moze na igre?
U cemu je problem,ne znam kome slati upit?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 18:59   #4709
Pozdrav svima!
Dakle, dogodilo se sljedeće: jedan od prijatelja na facebooku je kliknuo na nekakav video u kojem je bio tagiran sa još 20ak ljudi. Video se nije pokrenuo, ali se zato video počeo objavljivati na njegovom zidu, sa tagiranim 20ak njegovih prijatelja, između ostalih i mene.
Videi se objavljuju otprilike jednom dnevno (po četiri videa). Domene su ugl. triton, video guru, video aids...
Obrisao je preglednik (chrome, skupa sa svim mapama koje chrome pravi na računalu), preskenirao pc sa avirom, i opet objavljuje. Tagira me svkaki dan.
Zanima me ima li tko sličnih iskustava i ako ima da li i kako je to uspio riješiti.

Ako je promašena tema, unaprijed se ispričavam i molim da se post onda premjesti.
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 19:59   #4710
Normalno da tagira kada je problem na toj stranici na FB,ane na osobnom računalu. Obratiti se FB za pomoć i zamoliti da obrišu taj spam.
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 19:20   #4711
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
Izbrisati ne, deaktivirati da, što i napravi, i sa nekom drugom e-mail adresom registriraj novi profil.
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Moguce je. Deaktivacija je jedno, no "brisanje profila" je druga. Za brisanje profila odes na link koji cu ti postaviti ispod odgovora, i pobrišeš. Novi napraviš s novim mailom i to je to. Ako imas bitnih slika i slicno, preuzmi kopiju podataka s profila i to je to.

Link za trajno brisanje profila: https://www.facebook.com/help/delete_account




Moguce je. To mozes vidjeti na sljedećem linku koji ti postavim ispod odgovora. Napominjem da je moguce vidjeti samo osobe koje ti nisu odgovorile na zahtjev.

Link za popis poslanih zahtjeva: https://www.facebook.com/friends/req...jwl&outgoing=1
Hvala na odgovorima
Ajde mi molim vas objasnite razliku između deaktivacije i brisanja, meni je u biti svejedno može i deaktivacija, samo želim otvoriti novi profil s istim imenom (moje pravo ime i prezime) onda mi valjda treba samo nova e-mail adresa pa s njom obavm registraciju (kao da prvi put otvaram Facebook profil)?
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 19:56   #4712
Pa deaktivacijom ne nestaje ništa, pa ni tvoji identifikacijski podaci na Facebooku, koji te u slučaju bilo kojeg dvostrukog i istog podatka za identifikaciju na FB može tretirati kao dvostruki profil i izbrisati ti taj novi profil. Deaktivacija je za njih privremeno stanje koje se jednostavno poništi svaki puta kada se logiraš na svoj profil, a deaktivacija je samo status koji tvoj profil čini nevidljivim ostalim korisnicima FB.

FB ne dozvoljava brisanje, to je najveći problem. A vrlo je teška i procedura obnove profila ako ti ga zbog nekakve sumnje blokiraju, a ta sumnja najčešće nije ništa nego ako te netko prijavi da je tvoj profil za bilo koga uvredljiv, da je govor mržnje i slična sranja... no oni to onda pravdaju da trebaš opravdati svoj profil sa nekakvim osobnim dokumentom, u čemu si odmah u banani ako imaš na profilu bilo koji lažan podatak, od datuma rođenja itd... ako je nekakav pseudonim, moraš dati nekakav dokument koji glasi na ime tog profila, što jenajčešće nemoguće, npr. ako ti je profil "Miki Maus"... čak i ako je točno ime i prezime, a krivi datum rođenja (što je moje pravo da se ne identificiram potpuno iz kojekakvih razloga), imaš problem, tako da sam ja odustao od tog smeća od Facebooka...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 20:12   #4713
Facebook

Quote:
blekky7 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima

Ajde mi molim vas objasnite razliku između deaktivacije i brisanja, meni je u biti svejedno može i deaktivacija, samo želim otvoriti novi profil s istim imenom (moje pravo ime i prezime) onda mi valjda treba samo nova e-mail adresa pa s njom obavm registraciju (kao da prvi put otvaram Facebook profil)?

Razlika izmedju brisanja i deaktiviranja je u tome sto profil koji deaktiviras mozes ponovno aktivirati, a kada pobrišeš vise ne mozes nikada pristupiti jer se on trajno briše. Sad ti nisam siguran, mozda ti daju tjedan-dva fore da se predomislis pa onda trajno brišu, no mislim da brisanje ide odmah tako da oprezno s time.

U svakom slucaju, postoje dvije opcije, a ne samo deaktivacija.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 16:53   #4714
Pogledao sam link, hvala puno na pomoci svima
Zanima me hoce li me Facebook peglat ako imam 2 profila (1 izbrisani (treba 90 dana da taj proces bude gotov) i 1 novi) mislim jeli moguce npr. da vide da imam 2 profila s istim imenom te da mi obrisu taj novi?
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 14:14   #4715
Zna li netko kako na fb vratit defaultni URL link profila?
To je ono što se nalazi pod:
About > Contact and Basic info > CONTACT INFORMATION > Facebook
Ovako izgleda (primjer):
http://facebook.com/NickNameIvoIvić
buyke is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 14:28   #4716
Ako si već mijenjao, nikako.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 13:27   #4717
Zanima me kako postaviti profil na "invisible" ako je moguće...vidim da neki fb prijatelji u onom desnom kutu jesu tu ali im ne svijetli ona zelena lampica koja signalizira da je osoba online. Kako u postavkama namjestiti da ne bude vidljivo da sam online ?
__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 19:32   #4718
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Ako si već mijenjao, nikako.
Zašto nikako?
Daluge Klaipeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 04:29   #4719
Zato što se može samo jednom promjeniti.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:57   #4720
Quote:
NeaSnow kaže: Pogledaj post
Zanima me kako postaviti profil na "invisible" ako je moguće...vidim da neki fb prijatelji u onom desnom kutu jesu tu ali im ne svijetli ona zelena lampica koja signalizira da je osoba online. Kako u postavkama namjestiti da ne bude vidljivo da sam online ?
pa mozes isključiti chat za sve ili samo za pojedine fb prijatelje
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.