Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2008., 16:01   #141
Nemojte pljuvat po Mesiću. Tražili ste gledajte. Nije Mesić samo tako došao na funkciju predsjednika Hrvatske. Hrvatski građani su ga birali.
billie_piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 18:05   #142
Thumbs up

Quote:
busca kaže: Pogledaj post
Postoji li tako nešto?

Ja se mogu sjetiti jedne prilike. Kad nas je talijanski predsjednik nazvao "krvoločnim Slavenima". Onda se Mesić pobunio i iako je odgovor iz Europe bio da su Talijani u pravu ,a mi u krivu (jer sada smo prihvaćeni i cjenjeni ,a ne kao za vrijeme Tuđmana izolirani u mraku i odbačeni ,tada nas nisu mogli zvati ni krvolocima ) ,ipak sam nekako dobio osjećaj da je Mesić hrvatski predsjednik.

Ali ni po pitanju BiH Hrvata ,ni po (bez ikakvog kriterija) djeljenju transkripata ,ni po zagovaranju nelogične i nedokazane teze o djeljenju BiH ... ni po bilo čemu drugom ja ne vidim da se Mesić zauzima za Hrvatsku kao što to rade drugi predsjednici za svoje države.
Brini se za svoju a ne tuđu familiju,Mesić je
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 18:09   #143
Quote:
billie_piton kaže: Pogledaj post
Nemojte pljuvat po Mesiću. Tražili ste gledajte. Nije Mesić samo tako došao na funkciju predsjednika Hrvatske. Hrvatski građani su ga birali.
U svakom slućaju ne pripada ovom sadašnjem političkom napoju kojeg imamo već pune kopanje !

Zadnje uređivanje Gemischt : 26.11.2008. at 18:23.
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 18:22   #144
Quote:
billie_piton kaže: Pogledaj post
Nemojte pljuvat po Mesiću. Tražili ste gledajte. Nije Mesić samo tako došao na funkciju predsjednika Hrvatske. Hrvatski građani su ga birali.
Jesu hvala bogu,nekako se složiše braća gologuzovi !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 18:25   #145
Evo danas se stvari ocekivano mjenjaju, Mesic se izvlaci na lazne branitelje. Zanima me hoce opet i "antifasisti" stati u njegovu obranu kao poslije snimke kad je velicao 10.travnja u Sydneyu!
Sad ce nama dusebriznici objasnit sta je rekao ,sta nije.

A zacudo, bas je danas i neki "desni ekstremist" prijetio bombom zbog zabrane Thompsonova koncerta. Ili je zbilja zapanjujuca koincidencija izmedju ova dva slucaja ili Perkovici iz ureda predsjednika rade svoj posao...
dobbyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 20:22   #146
Quote:
Gemischt kaže: Pogledaj post
U svakom slućaju ne pripada ovom sadašnjem političkom napoju kojeg imamo već pune kopanje !
Stipe je kao kameleon. Početkom devedesetih bio je veliki hrvatski nacionalista, a danas je ljevičar i liberal.
billie_piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 00:11   #147
Quote:
busca kaže:
Postoji li tako nešto?

Ja se mogu sjetiti jedne prilike. Kad nas je talijanski predsjednik nazvao "krvoločnim Slavenima". Onda se Mesić pobunio i iako je odgovor iz Europe bio da su Talijani u pravu ,a mi u krivu (jer sada smo prihvaćeni i cjenjeni ,a ne kao za vrijeme Tuđmana izolirani u mraku i odbačeni ,tada nas nisu mogli zvati ni krvolocima ) ,ipak sam nekako dobio osjećaj da je Mesić hrvatski predsjednik.
Ali ni po pitanju BiH Hrvata ,ni po (bez ikakvog kriterija) djeljenju transkripata ,ni po zagovaranju nelogične i nedokazane teze o djeljenju BiH ... ni po bilo čemu drugom ja ne vidim da se Mesić zauzima za Hrvatsku kao što to rade drugi predsjednici za svoje države.
Pa samo na ovo boldano: niti smo prihvaceni niti cijenjeni, naprotiv, prezreni smo i smatraju nas malim ljigavim sluganskim puzavcima, sto nimsobili ni slucvajno za vrijeme Tudjmana, a za vrijeme FT-a milsis li da bi Talijanima palo na pamet tako nesto kazati ? Z vrijeme Tudjmna nismo bili ni "izolirani u mraku i odbaceni", nisu nas volili jer ih je FT preveslao i nije dao na Hrvatsku (potrudi se pronaci danasnje izjave tadasnjih svjetskih mocnika, pa ti mozda ponesto bude jasnije), a ovaj tvoj kojeg hvalis nas je preko noci prodao i izdao ! I da je kojim slucajem FT pozivio budi uvjeren da bi danas bili punopravna i jednakopravna clanica EU, a s ovim krivokletnikom to necemo nikada biti, jer tko ne drzi do svojeg ocekuje se (s ptrvaom) da nece ni do tudjeg. I to je svima sto se tice Mesica jasno, ali eto nadje poneki mozdano-moralni krzljavac koji to ne moze shvatiti.
__________________
Tvrdoglavo. Hrvatski. U antihrvatskom okruzenju ! Ad arma !
Shotokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 00:16   #148
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Evo danas se stvari ocekivano mjenjaju, Mesic se izvlaci na lazne branitelje. Zanima me hoce opet i "antifasisti" stati u njegovu obranu kao poslije snimke kad je velicao 10.travnja u Sydneyu!
Sad ce nama dusebriznici objasnit sta je rekao ,sta nije.

A zacudo, bas je danas i neki "desni ekstremist" prijetio bombom zbog zabrane Thompsonova koncerta. Ili je zbilja zapanjujuca koincidencija izmedju ova dva slucaja ili Perkovici iz ureda predsjednika rade svoj posao...
I to je ekstremist (i njegove crne beretke - koje li su to /tenksiti mozda ?/ ) telefonom "iz Splita" javio novinarki dopisnistva EPEHA u Puli ! Naravno jos nema ni traga pozivu.

Zna li tko, jesmo li imali "crne beretke" u Hrvatskoj ili je to novinarki samo dobro i dosta zlokobno zvucalo ?
__________________
Tvrdoglavo. Hrvatski. U antihrvatskom okruzenju ! Ad arma !
Shotokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 14:58   #149
Quote:
billie_piton kaže: Pogledaj post
Nemojte pljuvat po Mesiću. Tražili ste gledajte. Nije Mesić samo tako došao na funkciju predsjednika Hrvatske. Hrvatski građani su ga birali.
Predsjednik nema nikakvih funkcija ,pa se izabralo čiću koji će pričati viceve.

Tko je mogao znati da će nam samo štetu raditi?
Čoban Tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.