Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2010., 21:21   #61
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
Zasto zene cekaju princa na BJelom konjicu uzrokovano je sa tim sto one vide samo svoje pozitivne osobine. Na primjer: Neka leteca picoza koja je inace jako hirovita i razmazena nece trpiti ni najmanji oblik hirovitosti od svog konja , jer je i sama takva. Ako ona nije hirovita , onda ce poslusat svog dragog i uradice za njega ono sto on od nje trazi. Ako ohola zena hoda sa oholim muzijakom ulicom , i on bez razloga udari malog psa, i ona ce se sa njim smijati , jer je i ona ohola.
To ne mora da vazi i za drugacije oblike negaativnosti.
Uglavnom , zene rijetko vide svoje negativne strane , i zato sebe smatraju savrsenom , kakav mora biti i njihov dragi.
Ma kaj god! Tih koji ne vide svoje negativne strane ima i među ženama i među muškarcima. Ja jako dobro znam svoje mane i negativne strane i ne očekujem da će ijedan muškarac kojega sretnem biti bez ikakvih mana. Pitanje je samo možemo li partnerove mane tolerirati jednako uspješno kao i vlastite.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 22:23   #62
ja sam samo naivno dijete koje vjeruje u bajke pa tako i u nazovimo ga princa samo još ga čekam, bit će da je zapeo negdje putem ajd požuriiii prinče, ajdeee, ajdeeee
naravno da imam kriterije kao i svi ostali, svi koji kažu da nemaju lažu
moji kriteriji su neka bude normalan, da se može s njim lijepo razgovarati, da bude uvijek negdje blizu jer nevolim samoću, da bude iskren, i donekle mi mora biti i fizički privlačan jer znam da nebi mogla biti s nekim recimo bez zubi (bez uvrede, još uvijek razmišljam o stomatologiji kao budućem zanimanju pa valjda zato ) . meni je problem što svakog dečka u zadnje vrijeme odbijem, zašto, zato što se bojim opet biti povrijeđena kao zadnji put kada je dragi bivši dečko istovremeno bio samnom i mojom dragom jako dobrom prijateljicom. u svakom sada nađem nešto što mi smeta, prekritična sam i znam da mi to neće donijeti "princa". ofkors, nisam ni ja savršena, svjesna sam toga. i onda jedan dečko se toliko trudio, bio mi je drag na neki poseban način, pravi primjer "princa" - nije bio neki turbo popularan, nisu curice letale oko njega ( za razliku od bivšeg ), dobrica, ma sve 5 i eto glupa ja ga odbijem iz nekog glupog razloga i eto, moj "princ" je odjahao dalje
ali da, i dalje vjerujem djelomično, i neslažem se s onim da se desi kada se najmanje nadaš, nenadam se već pola godine ničemu pa ni nema ničega. no ajd bit će bolje valjda
__________________
*Ako si licem okrenut prema suncu, sve će sijenke biti iza tebe!*
lost_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 23:31   #63
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Zgodniji i viši. kak bi srpkinje rekle: lep ko greh
Pusti ti to...srpkinjama se sviđa i onaj kip dotičnog s avatara

Quote:
figaro kaže: Pogledaj post
ali ne vidim poantu
možda može, a možda ne.

vilenica je insinuirala da sam sama (i ne samo ja) zato jer imam neke kriterije koji ili nisu dorečeni ili su pretjerani

moja frendica, za primjer, nije sama. to je moja poanta

jedan dečko mi je bio proćelav i ogroman. jedan je bio konobar. a jedan televizijski voditelj (taj mi je bio najgori jer je bio napuhan). ali nismo se dovoljno slagali da bi se vezali

objasnite mi vaše frustrirane teze jer stvarno ne kužim kaj sad moram hodat s proćelavim poštarom da pokažem da sam bez predrasuda ili tak nekaj???
Mislim da je ova rasprava započela zbog toga što si navela da želiš nekoga tko će te razumijeti i tko će ti biti frend i podrška. I da, ne tražiš puno i sve je to ok, ali činjenica je da ne tražiš samo to.
Da se razumijemo, ja ne mislim da je to nešto loše, imati takve kriterije.
Ali ne znam, puno puta čujem kako cure ne traže puno, ali ne pronalaze dečke koji im odgovaraju. I onda ispada da je 90% muškaraca stvarno za otpad, a ovih 10% što nešto vrijedi je zauzeto.
Da se meni tako nešto dogodi, da sam godinama sama i smatram za sebe da nisam prezahtjevna, zapitala bih se da li možda nije problem u meni, ako tražim tako malo a nikog s takvim osobinama ne zanimam.
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 08:14   #64
desetak postova s ove temne prebacila sam na novi psiho chat Nesretnik sam od rođenja: psiho chat
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 15:54   #65
Quote:
figaro kaže: Pogledaj post
ja čekam princa na bijelom konju
ali princ na bijelom konju za mene je netko s kim ću se razumijeti, netko tko će mi biti frend i podrška pa ne tražim puno, jelte?
NE


Ja bih dodala malo i na ovu temu "precjenjivanja". Ima nešto u tome. Dosta se ljudi koji su solo precjenjuju i nisu spremni na kompromise. DOk sam bila nezrela i sama sam bila takva, ali poslije više ne...na kraju sam dobila sa zlatnim lancem oko vrata, kojeg volim ko Boga, a da mi je to netko prije rekao zbljuvala bi se Sad mi je taj lanček baš sexy
__________________
"Sreća prati hrabre!"
MalaPlavaLajava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:26   #66
ova pjesma sve govori:

U tvome oku je dragi kamen
ili to suzu cuvas za mene
a ja sam samo snovidjenje
koje ti kaze: raduj se


Ne znam kad i ne znam gdje
ici cemo istom stranom ulice
vjeruje mi duso, srest cemo se
u svijetu tajni mi nismo sami
RoyalJelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:30   #67
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
Uglavnom , zene rijetko vide svoje negativne strane , i zato sebe smatraju savrsenom , kakav mora biti i njihov dragi
sve i da je to zaista tako, imaju pravo na čekanje.
veći je problem što se neke osnovne kvalitete danas smatraju teškim luksuzom.

i ne, ne čekam princa na bijelom konju da me odvede u svoj dvorac, imam najnoviji model metle s kojim sam jako zadovoljna i koja me nosi di god poželim.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:50   #68
Quote:
Vilenica kaže: Pogledaj post
mislim da bi ogroman napredak bio kad bi cure bile u stanju definirati svoje kriterije. što je loše u tome što ja očekujem da se tip sam izdržava, da je zadovoljan i svojim poslom i svojim životom?
bash tako

i mislim da figaro nije skuzila bash sto joj zelis rec.tj ne njoj neg opcenito

ti si figaro navela kako "samo" trazos ..to i to
a u biti imash tocno definirano kakav i sto, ne sad tocno, al imash kriterija ohoooho ho
tako i vecina cura
misli ja samo zelim da je dobar razumije me i voli...a u biti, smeta joj ak je debel, slusa cajke, pusi, hrce(banaliziram i pisem gluposti al kuzi se sta zelim rec)
e sad kad bi prizno da u biti stvarno imam kojekakve kriterije , sto uopce nije lose ni nisht, nego nije ono zelim sam to i to.....da bi puno cura bilo jasno zasto u biti nije tako lako i brzo nac tipa

ja ne cekam princa, iako sad imam jednog
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.