Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2011., 19:52   #301
bas to a kad se zaljubis onda radis samo glupostii, ne mislis na svoj ponos i sebe, vidis da te tip prakticki '' iskoristava'' i smije ti se iza leđa a ti tu ne mozes nis, zato ili veza ili nikakve glupostii
green_abri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 23:05   #302
Pozdrav svima

Tko je kakav,kako to netko može,zašto???Tko nije do sada shvatio nikad ni neće.Ja nisam kao što nisam shvatio ni one koji kažu da shvaćaju.Postoji samo osobnost,znači ja i moji pogledi na nešto,koji su takvi kakvi su i ovdje nisu bitni.
I postoji iskustvo.O tome mogu.
Draga Poodle noodle,imaš tipa i dođeš meni,hoćeš da budemo ff,ili da nazovemo stvari pravim imenom da se pojebemo.To je jedino što bi dobila,nikakvi zagrljaji i razgovori.Ni riječi.Zašto,o čemu.Istog trena kad sex završi ne želim s tobom ništa imati.Ako što osjećam reći ću ti,ako je samo sex,gdje je problem.Koji jebeni razgovor,koji posao,zdravlje,baka,gljivice na nogama,Gotovina,aboridžini,registracija auta,vrijeme ili što ti je taj tvoj jutros rekao.Imao jednu takvu.Okrenem se i zaspem kao beba.Čuvam i riječi i zagrljaje jer ne želim ih trošiti na nekog takvog.Da,takvog kao ti što god tko rekao.A grlili i plazili jedno po drugom smo prije minut dva.FF za mene ne postoji.Ili jedno ili drugo ili veza.Svaki izbor nosi svoje.
Ili smo par dana skupa,jebe mi se onda jel imaš koga,ili su neki osjećaji u pitanju.Ovo da smo godinama ff ne razumijem.Samo to.Ne razumijem.
Kako pojebati nekog bez osjećaja?Ne jebi i ne drkaj dva tri tjedna i pojebat ćeš prvo što naiđe.
Tebi se ne sviđa ovo,htjela bi ono...Ma daj.Kino,zagrljaji,tople riječi.WTF.
Znam jednu sličnu.Sjebana toliko da je sretna kad su svi oko nje sjebani.A to je jedino što vidim iz tvog posta.Imaš tipa kojeg si spomenula u jednoj rečenici,onako uz put,a problem ti je što te jebač ne grli.Tražiš savjet.Nađi još dvojicu,jedan će te valjda grliti.Ali vjerovatno ne kako bi ti baš htjela.
Da se razumijemo,ne jebe me što imaš tipa i ff,tvoj život.Ali način na koji si to sve predstavila,Bože sačuvaj.Samo ja i ja.
I da li uopće postoji odgovor ili ponašanje bilo kojeg od njih dvojice koji bi te zadovoljio?
Old 03.05.2011., 12:56   #303
Quote:
Poodle noodle kaže: Pogledaj post
Lezati u zagrljaju partnera nakon sexa mi je jednako vazno kao i sam cin.
To onda više nije FF odnos.
Old 03.05.2011., 13:01   #304
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
To onda više nije FF odnos.
Da, to je onda bolest 21-og stoljeća
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 01:29   #305
FF je kao riba na udici...
-- ponekad se otrgne & padne
--ponekad je lako uhvatiš
..može bit krasno, a može i velike probleme izazvat!
Old 04.05.2011., 05:03   #306
Ako nešto nije ok, treba to prekinuti.
„Mada je logos uvijek istinit, ljudi ga ne razumiju ni kad ga čuju ni prije no što su ga čuli. I mada se sve zbiva saglasno logosu, izgleda da obični ljudi o njemu nemaju nikakvo iskustvo... Oni ne znaju šta rade dok su budni, baš kao što ne znaju šta su radili tokom sna.“ Heraklit 550. god. p.n.e.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 10:33   #307
Quote:
Oboje se drzimo pravila ove "samo sex" veze i nema osjecaja ni s moje ni s njegove strane (kolko ja znam). Problem je u tome sto mi se cini da se on pokusava distancirati od mene cak previse za fuck friend vezu.

Zadnji put je izasao iz sobe cim smo se posexali i sjeo za komp.... Bez rijeci bez icega. Ja sam se naravno osjecala glupo i krenula doma a na izlasku me zagrlio i poceo ljubiti i govoriti da cu mu falit. Nije mi jasno sto se dogada.
Meni ti nisi jasna, daj si samo pročitaj kaj si sama napisala, i ne vidim čemu toliko mozganje, jebete se i to je to, kaj bi ti, zagljaje i maženje nakon čistog 'ispucavanja', jbga, onda si nađi jos jednog dečka.

Iako po mom, ff odnos je stvar čistog dogovora, neki se i maze i zezaju, neki se samo jebu, razgovor je ono što bi trebalo definirati daj odnos, ne diskusija s nepoznatom ekipom po forumu.
Old 04.05.2011., 12:47   #308
monica,u pravu si..
sve je stvar dogovora...samo ponekad dogovor krene krivim putem..
Old 04.05.2011., 16:54   #309
Quote:
Gottlieb Muller kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Tko je kakav,kako to netko može,zašto???Tko nije do sada shvatio nikad ni neće.Ja nisam kao što nisam shvatio ni one koji kažu da shvaćaju.Postoji samo osobnost,znači ja i moji pogledi na nešto,koji su takvi kakvi su i ovdje nisu bitni.
I postoji iskustvo.O tome mogu.
Draga Poodle noodle,imaš tipa i dođeš meni,hoćeš da budemo ff,ili da nazovemo stvari pravim imenom da se pojebemo.To je jedino što bi dobila,nikakvi zagrljaji i razgovori.Ni riječi.Zašto,o čemu.Istog trena kad sex završi ne želim s tobom ništa imati.Ako što osjećam reći ću ti,ako je samo sex,gdje je problem.Koji jebeni razgovor,koji posao,zdravlje,baka,gljivice na nogama,Gotovina,aboridžini,registracija auta,vrijeme ili što ti je taj tvoj jutros rekao.Imao jednu takvu.Okrenem se i zaspem kao beba.Čuvam i riječi i zagrljaje jer ne želim ih trošiti na nekog takvog.Da,takvog kao ti što god tko rekao.A grlili i plazili jedno po drugom smo prije minut dva.FF za mene ne postoji.Ili jedno ili drugo ili veza.Svaki izbor nosi svoje.
Ili smo par dana skupa,jebe mi se onda jel imaš koga,ili su neki osjećaji u pitanju.Ovo da smo godinama ff ne razumijem.Samo to.Ne razumijem.
Kako pojebati nekog bez osjećaja?Ne jebi i ne drkaj dva tri tjedna i pojebat ćeš prvo što naiđe.
Tebi se ne sviđa ovo,htjela bi ono...Ma daj.Kino,zagrljaji,tople riječi.WTF.
Znam jednu sličnu.Sjebana toliko da je sretna kad su svi oko nje sjebani.A to je jedino što vidim iz tvog posta.Imaš tipa kojeg si spomenula u jednoj rečenici,onako uz put,a problem ti je što te jebač ne grli.Tražiš savjet.Nađi još dvojicu,jedan će te valjda grliti.Ali vjerovatno ne kako bi ti baš htjela.
Da se razumijemo,ne jebe me što imaš tipa i ff,tvoj život.Ali način na koji si to sve predstavila,Bože sačuvaj.Samo ja i ja.
I da li uopće postoji odgovor ili ponašanje bilo kojeg od njih dvojice koji bi te zadovoljio?
Dobar post. Čovjek je objasnio.
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 01:52   #310
Quote:
Čuvam i riječi i zagrljaje jer ne želim ih trošiti na nekog takvog.Da,takvog kao ti što god tko rekao.
Nekog takvog?? Kakvog to takvog?
Taj neko je isti kao devojka sa kojom ces sutra biti u vezi. U cemu je razlika?
E to je problem vidis, to sto ste nesposobni da postujete devojku sa kojom ste u ff varijanti. Postovanje ne znaci ni zagrljaji, ni poljupci, ni nista slicno.
Old 09.05.2011., 19:40   #311
Quote:
Vidam se s jednim deckom svakih tjedan-dva samo radi sexa. Kad smo se upoznali prije par mjeseci "kliknuli" smo i odlucili smo biti fuck friends jer ja sam u vezi. Nikada nismo ni bili prijatelji. Oboje se drzimo pravila ove "samo sex" veze i nema osjecaja ni s moje ni s njegove strane (kolko ja znam). Problem je u tome sto mi se cini da se on pokusava distancirati od mene cak previse za fuck friend vezu. Redovito me zove me da dodem k njemu ali njegovo ponasanje prema meni nije konstantno. Prije je bilo dana kad smo malo porazgovarali, mazili se ili cak pogledali film ali u zadnje vrijeme me s vrata odvede u sobu i nakon sexa prakticki izbaci van... Zadnji put je izasao iz sobe cim smo se posexali i sjeo za komp.... Bez rijeci bez icega. Ja sam se naravno osjecala glupo i krenula doma a na izlasku me zagrlio i poceo ljubiti i govoriti da cu mu falit. Nije mi jasno sto se dogada.

Ja od njega ocekujem sex i sve ono sto ide uz sex. U suprotnom bi kupila dildo.

Da li mislite da ocekujem previse od njega?
Imate slicnih iskustava?
"blago" tvom decku s tobom

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Teško je s dva kurca na jednog.
ti to iz iskustva?

Quote:
sramežljiva kaže: Pogledaj post

Zašto?
Našla sam nekog tko mi je ok kao prijatelj, ali mi ne odgovara na način da bi mi bio partner, a sexualna privlačnost je bila tu od prvog dana. I obostrano je. Upoznali smo se kada ja nisam bila za vezu, a ni on.
Poznajemo se, poštujemo se, kad se ne vidimo i čujemo se, i budu to dugi razgovori, i o našim vezama i o poslu, i kad nešto trebamo jedno od drugog najnormalnije to tražimo (npr. jednom je FF vozio mene i novog mi dečka u ZG), kad ga zovem najnormalnije mi se javi ispred svoje cure i pričamo ispred nje i s njom (danas zaručnice pa više ne prakticiramo taj odnos), mislim, odnos sasvim normalan. I puno iskreniji i pošteniji nego većina veza. Upravo zato šta nema obaveze ni ljubomore.
I ne, zaljubljenosti nema. Da je ima, to sigurno ne bi preživilo tako dugo.
I takav mi odnos nipošto nije ponižavajuć.
Dapače, uz sve to je i tajan.
i kako se osjecas dok decku lazes u oči i jebača predstavljas kao prijatelja?da li bi htjela da tvoj decko isto radi tebi? "blago" i tvom decku s tobom

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Štajaznam, ja svoje prijatelje obično volim.
a kako se postaje tvoj prijatelj?

Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Ma ja i sada imam vezu u kojoj sam ponižena, bolje bi mi bilo da sam u nekom takvom odnosu bez emocija ali ko mi je kriv kada sam jadna i emocionalna i ne mogu....evo razmišljam da otvorim temu na tamo negdje na US-u pa da se malo istresem.
čini mi se ili je ovo samosažalijevanje?

Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Ajoj i ja se sramim ali sve bih učinila da mi bude malo lakše i da pametnije sagledam neke stvari, pa i ogolila se na forumu. Ima li neko ograničenje za dužinu uvodnog posta, ja bih svašta nadrobila? I hoće li to iko čitati, ajd vidjećemo.
neće niko - evo vidi mene, prvo sam citao svaki post ove teme, pa onda samo zenske postove, pa onda samo zenske postove cura koje odobravaju FF (one mi djeluju lakše na "obaraču") i ma kraju nisam ni njih do kraja čitao jer mi se ne da
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 21:08   #312
i onda ti kazu da treba postivati cure heh ,mislim da je bolest današnjice to sto je ff čisto normalna stvar a ne bi trebala biti.
gof is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 18:26   #313
Quote:
MindBlowing kaže: Pogledaj post
Nekog takvog?? Kakvog to takvog?
Taj neko je isti kao devojka sa kojom ces sutra biti u vezi. U cemu je razlika?
E to je problem vidis, to sto ste nesposobni da postujete devojku sa kojom ste u ff varijanti. Postovanje ne znaci ni zagrljaji, ni poljupci, ni nista slicno.
Pozdrav
Kao što sam naveo,za mene ff odnos ne postoji,ponavljam za mene.Ili jedno ili drugo.Za mene.A u ovoj priči je riječ o tome da ona ima nekoga.Sex je ok,to trebamo obadvoje,zagrljaji i poljupci bi bili nešta na silu.Kad je sex gotov,za vrijeme kojeg sam mislio drugom glavom,dođeš sebi.Još manje tražim i da ona mene poštuje ili da me ljubi ili grli.A doslovno mi je bilo tako.Sex i okrenemo si leđa.Znači grljenje i ljubljenje za vrijeme sexa kao sastavni dio sexa,a poslije je to nešto drugo.U slučaju kad je zauzeta,a to traje duže vrijeme,ne znam jel ima netko tko nije pomislio šta meni ovo treba.Postojao je taj neki odnos s nekim s kojom sam znao da neće biti ništa više od toga,a ni ona,tu smo bili opušteniji ali to nije to.Možda nije pošteno od mene da tako govorim o njoj ali isto nije ni pošteno od mene tražiti poštovanje.To je samo sex.Plus ono,ako nešto učinim pokazat ću osjećaje,pa kako će ona to shvatiti.
Imao jednu od 40 i nešto prije dve godine,oženjena,dođe,zagalami skidaj se i radi.Poslije sexa pošalje me po piće i pepeljaru.Znao sam je ugristi za dupe kad ne gleda ili pljesnuti i to je to,na sve drugo je rekla ne seri.Sad bi ja trebao reći nije me poštovala.Nije me na cesti pozdravljala!Pa šta.Ljubila se i grlila s mužem,i sjedila mu u krilu i sl.
Ja se volim ljubiti,ono do sutra,ali s njom sam vidio,ili bolje reći naučio da to ne ide skupa.Šta ja nju imam ljubiti.I u pravu je.Tako stvari idu,a što bi ja?Malo toga je u ff odnosu,još kad si treći ,što bi uopće trebalo izazivati neke lijepe osjećaje.Osim sexa,ništa drugo.
Jbg,ja tako mislim.Iskreno, ne znam jel to tako,al se uopće više ne opterećujem kako je
Pozdrav
Old 11.05.2011., 14:50   #314
Quote:
Pozdrav
Kao što sam naveo,za mene ff odnos ne postoji,ponavljam za mene.Ili jedno ili drugo.Za mene.A u ovoj priči je riječ o tome da ona ima nekoga.Sex je ok,to trebamo obadvoje,zagrljaji i poljupci bi bili nešta na silu.Kad je sex gotov,za vrijeme kojeg sam mislio drugom glavom,dođeš sebi.Još manje tražim i da ona mene poštuje ili da me ljubi ili grli.A doslovno mi je bilo tako.Sex i okrenemo si leđa.Znači grljenje i ljubljenje za vrijeme sexa kao sastavni dio sexa,a poslije je to nešto drugo.U slučaju kad je zauzeta,a to traje duže vrijeme,ne znam jel ima netko tko nije pomislio šta meni ovo treba.Postojao je taj neki odnos s nekim s kojom sam znao da neće biti ništa više od toga,a ni ona,tu smo bili opušteniji ali to nije to.Možda nije pošteno od mene da tako govorim o njoj ali isto nije ni pošteno od mene tražiti poštovanje.To je samo sex.Plus ono,ako nešto učinim pokazat ću osjećaje,pa kako će ona to shvatiti.
Imao jednu od 40 i nešto prije dve godine,oženjena,dođe,zagalami skidaj se i radi.Poslije sexa pošalje me po piće i pepeljaru.Znao sam je ugristi za dupe kad ne gleda ili pljesnuti i to je to,na sve drugo je rekla ne seri.Sad bi ja trebao reći nije me poštovala.Nije me na cesti pozdravljala!Pa šta.Ljubila se i grlila s mužem,i sjedila mu u krilu i sl.
Ja se volim ljubiti,ono do sutra,ali s njom sam vidio,ili bolje reći naučio da to ne ide skupa.Šta ja nju imam ljubiti.I u pravu je.Tako stvari idu,a što bi ja?Malo toga je u ff odnosu,još kad si treći ,što bi uopće trebalo izazivati neke lijepe osjećaje.Osim sexa,ništa drugo.
Jbg,ja tako mislim.Iskreno, ne znam jel to tako,al se uopće više ne opterećujem kako je
Pozdrav
Hvala na iscrpnom odgovoru.
Cini mi se da ti nisi mislio ovako dok nisi bio sa tom udatom zenom. A kad je ona odbijala tvoje poljupce i sl., postao si ovo sto si danas. Ok. Shvatam.
Mozda ja to drugacije dozivljavam. Ako je npr samo sex u pitanju, u sex spadaju i poljupci i dodiri i zagrljaji. Zar ne? Ne znaci da tog nekog volis, jednostavno to se sve ubraja u sex i valjda spontano dodje.
Sex bez poljupca i suvisnih dodira mi je pojmljiv jedino sa npr prostitutkom.
A sto se tvog komentara 'sta ja imam nju ljubiti' tice > Sam dozivljaj je bolji i za tebe i nju. Ako si razgranicio u glavi da je to-to i iz nekih razloga te ona ne znaima nikako sem za sex_ok. Ali nije nemoguce da se zblizite, shvatis kako je devojka zanimljiva, pametna i sl...i nesto lepo nastane iz toga. Retkost, ali nije nemoguce.

U ovom slucaju, ako zanemarimo da ona ima decka, kada dodje kod tog svog f.frienda i on posle sexa sedne za komp i ignorise je, to je ruzno, nekulturno sa njegove strane. A ponizavajuce za nju.
Znaci, samo neka normalna komunikacija do trenutka kada svako ode svojim putem. Izgleda da je pomenutom decku i to problem. Misli ko zna kako ce ona to shvatiti.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.