Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2013., 23:38   #81
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Evo ovako...bla bla bla bla...
Tvoj decko bi ga trebao staviti na mjesto.
Dopustati da ti "frend" serucka po zarucnici i ispituje kad cete napokon prekinuti nije nikako normalno.
Decko ti ocito nije tip za suceljavanja, a bogami i nema neki autoritet.

BTW, zanima me zasto tebe ne vole niti njegova majka, niti sestra, niti prijatelj?
Koji je razlog za to ?

Zadnje uređivanje Ruza2008987 : 05.04.2013. at 23:55.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 01:38   #82
Quote:
nitka kaže: Pogledaj post
Ženo draga kaj ti radiš s tim čovjekom?? Njegov frend zapravo je vaš najmanji problem, previše ga voliš da bi ga ostavila????..... što se dogodilo sa samopoštovanjem i samopouzdanjem? Uopće si nisi važna, kako bi bila onda bilo kome drugome?
Taj njihov frend je njoj najveci problem. Zasto? Jer mora bit po njezinom. Ovdje je netko spomenuo da je on njoj dao ultimatum al bome i ona je njemu ili ja ili frend?Molim?? Zar to nije u rangu ponasanja nezrelog djeteta ?

Ona ocito misli da su time svi njihovi problemi rijeseni

Problem uopce nije frend kojeg stavlja pod navodnike, znaci ona smije ocjeniti njegovog prijatelja kao loseg i da lose utjece na njezinog decka a kad taj isti nju ocjeni da je losa i da lose utjece na njegovog prijatelja koji je jel njezin decko e to nije dobro, njega pod must treba maknut iz zivota ?

Sto si umisljas da si i tko ti daje za pravo da ti odredujes tko ce njemu biti prijatelji
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 06:34   #83
Draga friska plavuso, koliko mi se cini, rijesenje za svoj problem sigurno neces naci tu na forumu, prije svega jer si osoba koja si nemoze priznati da isto grijesi i da postoje trenuci kad i ti mozda nisi u pravu.
S druge strane, ocekivati pomoc od drugih ljudi bez da si ukljucila barem i svoga decka u ovu raspravu je potpuno besmisleno, a sama cinjenica da to radis potvrduje moju prvu tvrdnju.
Kazes da se volite i da ste si iskreni.. ja kazem, neznate vi sta je ljubav a iskrenost vam je potpuna nepoznanica. (Ne osjecaj se napadnutom i krivom radi toga, nisi jedina, vecina nas je takvih)
Ocito je decku pun kufer nekih tvojih musica da vec pomislja i na prekid, gdje istog tesko podnosi zbog svoje emotivne labilnosti koja je ocita u njegovim eksplozivnim reakcijama i zatvorenosti u iznosenju onoga sto ga muci. Uz to bi mu sigurno tesko palo ako bi te povrijedio.
Zasto nisi nikome odgovorila zbog cega te ne voli njegova obitelj? Daj se suoci najprije sa svojim problemima, proanaliziraj sebe pa tek onda rijesavaj probleme svojeg decka, oprosti... zarucnika.
Ako vam je oboje stalo da ta veza uspije, zaboravi ovaj forum, dogovori se sa deckom otic na razgovor kod profesionalnog savjetnika, ni psihijatar nebi bio na odmet. Fala bogu danas u svim drzavama, koje nisu ovako konzervativne kao RH, svako ko je imalo izlozen stresu odlazi kod njih tjedno. I toga nas uopce nebi trebalo biti sram ciniti.
truare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 17:36   #84
Quote:
Ja već 8 godina ludujem za njim
U njega sam se zaljubila još u osnovnoj školi...život me je odnio u posve drugom smjeru...odselila sam se...živjela u 2 velika grada...bila u vezama,ali on mi nikako nije izlazio iz glave...i onda smo se konačno spojili...sve sam ostavila iza sebe i vratila se u ovaj grad samo radi njega...
Ima on sreće što sam luda za njim
.
samo meni je ovo totalno scary?

jebote,pari misery sindrom.

ona je sve ostavila radi tipa u kojeg se zaljubila u osnovnoj.nema ni svojih prijatelja ni kolega,samo njega.čak se samo s njegovim društvom i druži.ka prava pijavica.

mislim da je prijatelj u pravu,gušiš ga.i to vide svi,i njegovi prijatelji i roditelji i on.samo šta je on šonjo i nema hrabrosti odjebat te iako to želi.al ti si usprkos svemu sretna jer ti je on fiksacija još od osnovne i na sve si spremna da budeš i dalje s njim.

je,tip stvarno ima sreće

ja bi od takve frikuše bižala koliko me noge nose.

Zadnje uređivanje miseducata : 06.04.2013. at 17:43.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 19:29   #85
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
samo meni je ovo totalno scary?

jebote,pari misery sindrom.

ona je sve ostavila radi tipa u kojeg se zaljubila u osnovnoj.nema ni svojih prijatelja ni kolega,samo njega.čak se samo s njegovim društvom i druži.ka prava pijavica.

mislim da je prijatelj u pravu,gušiš ga.i to vide svi,i njegovi prijatelji i roditelji i on.samo šta je on šonjo i nema hrabrosti odjebat te iako to želi.al ti si usprkos svemu sretna jer ti je on fiksacija još od osnovne i na sve si spremna da budeš i dalje s njim.

je,tip stvarno ima sreće

ja bi od takve frikuše bižala koliko me noge nose.
Pa to mu frend pokušava objasniti, ali ovaj ga ne sluša Stvarno mi nije jasno kako su uz sve ovo stigli doći do zaruka
Old 06.04.2013., 20:39   #86
Quote:
...
a jesi probala mrkvom? pa ako ne ide, izvuci batinu.

a i,... poznavajuci ljude, mozda je tvoj dragi i sam kumovao pricanju frenda. ne bi bilo prvi puta da se svakoj strani servira neka pricica
Old 06.04.2013., 21:52   #87
Quote:
.....
Bla, bla, bla...mi šumom ti drumom.Pa dobro samo tak nastavi pa buš uskoro bivša zaručnica.
Kako se uočava imaš dosta pameti i hrabrosti u sebi i kaj tebe onak ne smeta kaj neki bedak priča svašta o tebi u društvu, ocrnjuje te, mrzi i pljuje ?
Kaj te to ne ljuti?
Zato kaj je to njegov frend ne znači da ti šutiš, čekaš da te zaručnik brani a ti se nećeš zamjeriti.
Onak znaš..nevezano za toga poluzrelog zaručnika i činjenice da očekuješ od klinca nemoguće....ljubav i vjernost kao iz epskih filmova.Sa tipom kojemu frend komandira ljubavnim životom.
Mislim...bilo koja druga cura fino bi se prestala dreljiti, plakati, cmizdriti i riješila bi probvlem tam gdje nastaje.sa frendom.ne sa dečkom.
Kak vidimo ..jezik imaš pa upotrijebi ga.
I kaj ti ne znaš reći kada ti zaručnik govori kaj ovaj priča "Žao mi je zavist tvoga lažnog frenda i njegove provale me ne zanimaju.Ne želim to slušati " ????
Fakat...
Miiiiiirno sjedni (briga te za toga klinju zaručnika ) sa društvom i sa osmijehom te smirenošću budističkog monaha, "porazgovaraj" sa tim frendom budalom.
Kao da nema tvoga dečka.Zato jer on napada tebe, tebe želi odstraniti.
S obzirom kakv ti je šonja dečko...ma fućka ti se kaj bu tko rekao.

E pa meni nema toga dečka zbog kojega bi ja šutjela na nečije uvrede.
Fino sjedni pa mu reci pred svima smiiireno kaj si čula da govori o tebi.I zakaj mu ti smetaš ?Jel' ljubomoran i zašto se tako nezrelo i zlobno ponaša prema tvom dečku i tebi.
Pitaj ga jel ljubomoran i fino mu referiraj pred svima kaj govori o tebi.Sa smješkom.Pokušaj mala ne podivljati ili rasplakati se te svađati.
samo ga pitaj, pitaj, pitaj i šuti.Pa pitaj i šuti.Smij se i pitaj ga jel' zaljubljen u tvoga dečka kada želi sve cure maknuti od njega.Blefiraj malo.

Pazi da ga ne vrijeđaš i ako frend poludi ti budi smirena.
Zato jer ovakvim ponašanjem kada tražiš od zaručnika da te brani od nekoga tko tebe..ne njega napada...gubiš bitku.
Kaj te mama u zelju našla ?
Može taj tvoj biti ludilo lijep i cool, možeš godinama patiti za njim, idealizirati ga u mašti ali je.... nepotpun, nedorastao curi i nezreo .Siromak ne ponaša se zaštitnički.To ti je dušo nezreli papak koji više sluša frendove nego tebe.
Previše očekuješ od njega.I sa njim buš uvijek imala problema jer si zrelija od njega.Uostalom kak možeš voljeti takvoga slabića i povodljivog tipa ?
Ono kako te je ljuto otjerao...to zaslužuje instant vritnjak.Vjeruj mi đaba se mučiti takvim nezrelim i živčanim grubijanima.
No to buš otkrila sa vremenom...nažalost.

Smiri stres i zauzmi se za sebe.Djeluješ pametno i lukavo.Budi sebi vitez zaštitinik kada taj tvoj blento već nije.No samo smireno bez drama i suza.
Bože...kaj sve cure idealiziraju i za čim pate.Za nekima na koje ni stari bicikl ne valja nasloniti.
Mora da ima liiiiijepu kosu
Zato daj prošetaj, razluftaj glavu i smireno riješi stvar.
Ne mogu drugi voditi tvoje bitke sa raznim budalama....nemaš 12.
I inače se previše zamaraš tuđim zavoidnim trkeljanjem...da si zrelija i spremna za brak ne bi te uopće dirale misli jedne zavidne muške trači babe.Niti bi dopustila da slušaš svačije priče.
Tak da ...prvo odrasti.Drmaju te hormoni ljubavi i očekuješ previše od jednog nezrelog dječarca.

Zadnje uređivanje pozitivax : 06.04.2013. at 22:00.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 00:58   #88
Meni nije jasno zašto tvoj dečko to sve tebi govori? Jel on ima mozga? Sorry ak sam brutalna, al takve se stvari ne pričaju.
Mislim vi cete se ozenit, on mu je best frend, ko vam je kum?
Da meni moj buduci muz ide takve stvari pricati rekla bi mu jednom i nikad vise da se takve stvari ne pricaju!
Isuse il pak da idem njemu govoriti da ga moja frendica mrzi jer misli da je posesivan prema meni, bla bla bla...Pa halo? Takve stvari se pricaju jedino ako je to neka realnost, pa da indirektno osobi kazes u facu sto ti smeta kod nje "uz pomoc" drugoga.
Reci ti lijepo decku nek ti ne prica vise takve stvari i da ne bude trach baba. Osim toga sorry, ali bilo bi i fer da tvoj zarucnik lijepo njemu kaze:"To je moja buduca zena i respektiraj je!"
Ne znam necu vise pisati....sretno ti, mogla bi svasta reci. ne znam sto da kazem, nije ok od oboje, ne znam koji je cilj tvog decka da ti govori takve stvari
Ja iskreno ne bi mogla tako. Rekla bi sto mi smeta, ako je to netko za koga cu se udati!! Sto cu provest zivot i brak u rukavicama?
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 02:30   #89
Ovo iznad sam napisala samo jer sam procitala pricu!

Drugo, tvoj zivot radi sto zelis.

Tebi je tvoj zarucnik rekao da imas 7 dana da se pokupis i odes?!?!

Gleeee, svakome bi na tu izjavu.... ma da ljubav bila do mjeseca i natrag! Pala bi mi ta druga osoba u ocima, znas di? 1000km ispod zemlje, i automatski bi se ohladila, kak ljubav dodje, tak i prodje! To su jedni od tih trenutaka sad imas, sad nemas.

Ne da bi mu vratila prsten, nego bi se iselila, kada bi on otisao negdje, i to sa svim svojim stvarima.

I napisala poruku na stolu:" Prsten ti necu vratiti NIKADA, jer si idiot na n-tu potenciju! Zaboravi me i izbrisi me. Izroni si ga u Savi idiote dok ne dodjes do Crnog Mora. " A na mobitelu:" Ma micek evo me na špici, kupila si novu Chanelovu torbetinu kak je cooooool, pijemo sad kavu!!!" (ono da dobije sijede).

Ne bi ni znao!!! Mislio bi da sam na kavi sa curkama. Eh da, i promijenila bi broj i sve samo da me nikad vise ne moze dobiti. Ok, to sam ja. Ti si ti. OK nemam zarucnika, nemam decka, nikad nisam bila tak zacopana u nekog...Nisam bila u ti situacijama kak bi se snasla u tom svemu kao ti.

E sad, gadna je situacija ak si dosla natrag doma samo zbog njega, ako ne radis, itd....imas valjda prijatelje koji ce ti pomoc u nevolji!

Necu te vrijedat kao vecina ekipe tu jer nisam takva.

Mogu razumjeti da si zaljubljena preko usiju, mogu razumjeti da zaljubljen covjek ima potrebu provoditi 24h svaki dan sa drugom osobom.
Stvarno mogu!!! Svatko je valjda takav kad se full zaljubi, ALI.....Gle, imam i ja potrebu se poseksati svaki dan, a kaj sad....Ljudi smo! Jel to znaci da cu se ic seviti sa prvim deckom koji mi se osmijehne, mijenat ih ko carape, riskirat svoje zdravlje? NE! Mozda jednom u zivotu, samo jednom

Gledaj, zivot, ljubav nije sebicnost i posesivnost. Ne moš nikom uvjetovati da bira izmedju obitelji ili tebe, prijatelja ili tebe, svojih hobija ili tebe, svojih gustova ili tebe, izlazaka ili tebe. A ak to vec i radis, sorry to je znak da se veza ne temelji na zdravim osnovama, ne moze ti brak bit dobar

Onaj tko te voli i cijeni ce im rec da zacepe gubicu da si ti njegov izbor i nek te bar respektiraju, ne moraju te voljeti, samo respekt. Pa kud bi dosli da svi sve volimo? Kuda??? Onaj tko te voli ce sam to vidjeti i sam ce to napraviti bez da ti ista kaze!

Ja nisam voljela bratovu bivsu jer sam vidjela da je kuja, imam neku intuiciju. Fakat je zenska ispala droljetina teska. Rekla sam mu to, buraz mi je, al sam mu i rekla da je istovremeno respektiram i postujem jer je njegov izbor, al nemoj ocekivat da ce mi postat best frendica, ne pase mi. Sorry! Kaj sam znala, mogla mi je postat sogorica jednog dana, rodit mi necake.

Razumijem da su ljudi romanticni da se nadaju svemu i svacemu da kad upoznas nekog zanimljivog si i SLIJEP!!!
ALI sve ima granice, bas sve, može netko napravit glupost, a j...ga musko je. Jadan...ne razmisljaju oni nikad svojom glavicom, jel? Aj drugi put...a mislis si, a on je takav, a micica jadna....Treci put isto, 4. put isto!

Alo shvatis da ne mos tjerat mak na konac. Ili ga prihvatis kakav je ili mu lansiras odj...Ne moš ljude mijenjat, ne moš...To je isto ko kad muz vara il tuce zenu....Ma nece, nece k...Tak ti je to. Zacarani krug. Jedna te ista svadja.

Kolko vidim ti tu pises post ko i ja svoj....Zelis ga mijenjat, zelis da spuca frenda i tak....ne moš ga mijenjat, jel vidiš da ne mozes, ljudi su takvi. Takvi se rode.

Jel stvarno zelis takvog covjeka pored sebe, jel ga mozes prihvatiti sa svim manama, da mozes ne bi bila tu kao ni ja? Moj savjet je NEXT...Zao mi je
Bitna si TI, jedino TI ne zarucnik i kakav je on. Ako stvarno to zelis, neka ti je sa srecom.
Mene iskreno ni 5 klinaca, da sam bez posla sprijecilo da skupim djecu i odem od nekog manijaka. A j...ga zivot je tu da se snadjemo i prezivimo!

I jos najbitnije pitanje, nisam sve citala, jel on uopce zna da postoji veliki problem??? Jeste razgovarali o ovome sto te muci???
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 13:10   #90
Quote:
Evo ovako...praktički od početka naše veze muči me prisutstvo jednog prijatelja moga dečka,tj. sada već i zaručnika...Naime,kada me je upoznao sa frendovima,pa između ostalog i sa njim,činio mi se skroz ok...i dalje od tog mišljenja nisam imala,jer smo se tek jednom vidjeli,družili par sati i iz toga čovjek ne može puno izvuči niti zaključiti,ali ubrzo nakon toga počeli su problemi.Već nakon slijedeće kave s njim,zaručnik mi se povjerio kako taj njegov frend misli da ga ja gušim i da se,otkako smo nas dvoje zajedno,njih dvoje manje mogu družiti i viđati...kako se to njemu čini da to nije dobro,itd.,itd....uglavnom,posve je shvatljivo da kad si u vezi,da se susreti sa frendovima ipak u neku ruku prorijede,jer sad taj neki dio vremena,nakon izvršenih obaveza,nastojiš provesti sa osobom s kojom si u vezi,ali tom njegovom frendu nije jasno kako se oni sad više ne mogu nalazit svaki drugi dan po gradu,na kavama...I te su se priče nastavile do te mjere da je taj prijatelj njemu rekao kako on misli da će se moj zaručnik razočarati...On je u ff odnosu sa curom koja ima dijete,ali se ponaša nedolično svojim godinama i statusu...njegov izbor,njegova sloboda,mene boli briga,neka radi kaj razjebat,tj.kad će on prekinuti samnom...on kao frend njemu ne želi da se razočara (opet ista priča jel..)...Ja sam ostala paf...bila sam prilično i ljuta i tužna,plakala sam tu večer (znam da će neki reći da sam luda...lol,ali mene to živcira i poprilično mi smeta,jer bi se ja kao trebala pomiriti sa time,trebala bih se i dalje viđati o odjebe i da se end bude pozvan na zajedničko druženje i onda ja zamračim! eto ljudi...ako netko ima slična iskustva,podijelite svoje mišljenje samnom...ubacite koji prijedlog...hvala!
...ZARUCNIK!!!!jos ga mozes ostaviti,nije za tebe a on i taj frend su ili pederi ili ti je zarucnik picketina ili te ne voli,,jedan od ovo troje je sigurno,,ja bi za svoju dragu sve napravio,s njom cu ziviti,sexati se,jlopati,spavati......
el puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 15:14   #91
Quote:
ricarda1111 kaže: Pogledaj post
Ovo iznad sam napisala samo jer sam procitala pricu!

I jos najbitnije pitanje, nisam sve citala, jel on uopce zna da postoji veliki problem??? Jeste razgovarali o ovome sto te muci???
Hvala ti na postu...evo neko vrijeme nisam bila na forumu...bila sam u gužvi i htjela sam ohladiti glavu od svega...malo su me pogodile osude nekih osoba ovdje na forumu koje me ne poznaju,cijelu situaciju nemaju predočenu u sitne,sitne detalje...a poneki čak nisu ni dobro shvatili problem ili nisu pažljivo čitali moj početni post,ali dobro...svatko ima pravo na svoje mišljenje i to je ok...isto tako zahvaljujem onima koji su me shvatili i podržali me,te mi ponudili svoj savjet...
Nije lako samo okrenuti leđa...tolerantna sam osoba koja nastoji razumjeti i drugu stranu (znam da će neki reći da su to stvari koje se ipak ne bi trebale tolerirati),ali uzimam u obzir činjenicu da on prije nije bio u vezi...roditelji mu nisu poklanjali nešto previše pažnje,ljubavi i nježnosti (a to je možda još i najbitniji faktor koji utječe na izgradnju osobe...tu roditelji trebaju odraditi dobar posao da bi osoba poslije mogla i znala voljeti)...nastojim otopiti njegovo hladno srce...strpljiva sam...
Evo odgovora na tvoje pitanje ricarda1111: da,pričala sam s njim o postojećem problemu...rekla sam mu kaj me muči i to prije nego kaj sam po savjete došla tu na forum...sve mu kažem...nikaj ne krijem...isto to očekujem od njega...
Evo odgovora i za neke koji su me pitali zakaj me ne podnosi njegova obitelj: nije u pitanju čitava obitelj,već samo sestra i mama,sa ostalima nemam problema...možda sam ovo"sestra i mama" već ranije trebala boldati
Možda će sad nekima biti jasnije o čemu se tu radi
Klasični ispadi ljubomore,prigovaranje,bespotrebno komentiranje,uplitanje u ama baš sve (neke stvari ipak želim sačuvati samo za sebe i svog zaručnika i ja bar smatram da ne tražim nekaj nenormalno)...onima koji imaju (ili će tek službeno dobiti) svekrve/šogorice ovo je već vjerojatno vrlo poznato,a pogotovo onima koji žive u njihovoj neposrednoj blizini ili su u čestom kontaktu s njima...Svaka čast izuzecima koji imaju izgrađen dobar odnos sa svojim svekrvama/šogoricama bez ikakvih problema i prepreka...to je neprocjenjivo.
nisam htjela ranije komentirati upite o labavom odnosu s njima,jer tu bi se dalo razgovarati o svemu...za to bi bila potrebna nova tema...lol...
Ovaj problem sam riješila s njim...on je frendu rekao da mu takvi komentari o meni smetaju...raščistili smo to i sad je ok...
Old 16.05.2013., 17:53   #92
Ma pusti sto ti tko tu pise vecina ih je maloumna i izfrustrirana.
Mozda sam i ja bila bezobrazna, ali mrzim nepravdu i kad se ljudi ponasaju cudno prema onima koji bi dali sve za njih. Gle pusti mamu, sestru, frenda. Nekad su ljudi okrutni, ljubomorni, posesivni. Rekla si da on nije imao vezu, e pa nekad je ljudima tesko prihvatiti kada netko vise nije dostupan jer se zaljubio, ne mozes tu nista. Jednostavno takve ljude trebaizbjegavat. Ja sam fer i korektna prema svima. Ne vole me svi, nit ne ocekujem,jedino sto ocekujem od ljubomornih ljudi je respekt i to je sve kao sto i ja svakog respektiram i fer sam.
Jedino sto mozes napraviti takvim ljudima je da kad su kreteni prema tebi, samo im pokazes da si bolja od njih i ponasas se fer i dobro prema njima, ne vracas im istom mjerom vec suprotno Prcanje! Da osjete griznju savjesti. Pozovi mamu i sestru na rucak i budi fina prema njima bude ih pogodilo, tak i prema frendu budi fina i pristojna. Nazivcirat ce ih to A ti ces se osjecat super! Mozda shvate da su jadni.
Napisala sam ti sto bih ja u postovima iznad, al mozes pisat svasta tu, a kad se dogodi meni j....ga ne znam sto bih. Razumijem da je tesko.
Jos cu ti jednom reci ako si sretna sada, ako mozes raditi kompromise, neka!
Sretno!

Zadnje uređivanje Ricarda Gasquet : 16.05.2013. at 17:58.
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 14:43   #93
Quote:
ricarda1111 kaže: Pogledaj post
Ma pusti sto ti tko tu pise vecina ih je maloumna i izfrustrirana.
Mozda sam i ja bila bezobrazna, ali mrzim nepravdu i kad se ljudi ponasaju cudno prema onima koji bi dali sve za njih. Gle pusti mamu, sestru, frenda. Nekad su ljudi okrutni, ljubomorni, posesivni. Rekla si da on nije imao vezu, e pa nekad je ljudima tesko prihvatiti kada netko vise nije dostupan jer se zaljubio, ne mozes tu nista. Jednostavno takve ljude trebaizbjegavat. Ja sam fer i korektna prema svima. Ne vole me svi, nit ne ocekujem,jedino sto ocekujem od ljubomornih ljudi je respekt i to je sve kao sto i ja svakog respektiram i fer sam.
Jedino sto mozes napraviti takvim ljudima je da kad su kreteni prema tebi, samo im pokazes da si bolja od njih i ponasas se fer i dobro prema njima, ne vracas im istom mjerom vec suprotno Prcanje! Da osjete griznju savjesti. Pozovi mamu i sestru na rucak i budi fina prema njima bude ih pogodilo, tak i prema frendu budi fina i pristojna. Nazivcirat ce ih to A ti ces se osjecat super! Mozda shvate da su jadni.
Napisala sam ti sto bih ja u postovima iznad, al mozes pisat svasta tu, a kad se dogodi meni j....ga ne znam sto bih. Razumijem da je tesko.
Jos cu ti jednom reci ako si sretna sada, ako mozes raditi kompromise, neka!
Sretno!
U pravu si...ne valja vraćat istom mjerom,tj.spuštat se na njihov nivo...najbolje je fino...u rukavicama
Hvala ti!
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.