Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2014., 18:57   #1
Kamo otici?

2 godine smo u braku, meni je 28 njemu 34. Zajedno smo 6 godina i otkada ga
poznajem kladi se. U početku su to bili manji iznosi, dok s vremenog to nije postala
njegova glavna i jedina preokupacija. Prije par mjeseci je plakao i obećavao nakon silnih dugogodisnjih razgovora da ima problem, da je dotakao dno dna i da neće vise nikada zaigrati. Digli smo kredit od 160 tis. KN da pokrije sve minuse i kartice koje je zadužio a za koje ja nisam imala pojma.

Jucer me traži za gablec, a primio je placu prije 15 dana, on s 3 puta većim primanjima mene traži za gablec. Sve mi je jasno. Grad sam promijenila kako bi živjeli zajedno, djece nemamo, kako i gdje otići jer ovo ne vodi nigdje....
Kuca-poso is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 19:14   #2
On je kockar a kockanje je teška ovisnost, kao i ovisnost o heroinu i puno teže izlječiva.Sve dok ima bilo kakav priljev novaca, makar i tvoju plaću on će kockati.
Uskoro ćeuzimati od svojih roditelja,zaduživati se kod frendova i familije a ti ćeš vraćati dugove.
Sam to ne može riješiti ma koliko plakao i obećavao....to si i sama trebala znati.

Neka se prijavi za liječenje, neka potraži stručnu pomoć inače ćeš još ti sebe zadužiti ne za 160 tisuća nego za pola milijuna kuna.Ako ne želi i počne obećavati po 234 puta skupi stvari i otiđi.
Sve drugo je bezveze....
Ako to ne možeš jer stvarno si dala puno od sebe onda se makni od njega....
Meni izgleda da je sve bilo super, da ti to nije smetalo dok je bilo love,malo si kvocala ali kockanje se moglo trpjeti.No sada više nije tak romantično kaad potroši sve i žica te za gablec (sumnjam da je za gablec ali ajde )
I to sve a djece nemate i sutra možeš biti slobodna ?
Kaj ti to sve treba ?
Teški kockari i narkomani bi prodali vlastitu mamu i dijete za svoju ovisnost.
Nakon dugogodišnjih razgovora vidiš da je sve zabadava...daj pazi na sebe , da ti lihvari ne dođu na vrata jer će se početi i jače zaduživati i završiš u bijelom roblju kao povrat njegova duga....a možda vas i ucmekaju.
Misli malo na sebe, on na tebe ne misli.
On cvili, nariče i opet kocka.
Piši kući propalo...izađi van dok si još zdrava i čitava.
Što sa takvim kockarom kronerom želiš djecu...u takvu nesigurnost uvesti neko nevino biće ? Tebi nije svega već dosta ?

Zadnje uređivanje pozitivax : 03.03.2014. at 19:19.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:12   #3
Quote:
Kuca-poso kaže: Pogledaj post
2 godine smo u braku, meni je 28 njemu 34. Zajedno smo 6 godina i otkada ga
poznajem kladi se. U početku su to bili manji iznosi, dok s vremenog to nije postala
njegova glavna i jedina preokupacija. Prije par mjeseci je plakao i obećavao nakon silnih dugogodisnjih razgovora da ima problem, da je dotakao dno dna i da neće vise nikada zaigrati. Digli smo kredit od 160 tis. KN da pokrije sve minuse i kartice koje je zadužio a za koje ja nisam imala pojma.

Jucer me traži za gablec, a primio je placu prije 15 dana, on s 3 puta većim primanjima mene traži za gablec. Sve mi je jasno. Grad sam promijenila kako bi živjeli zajedno, djece nemamo, kako i gdje otići jer ovo ne vodi nigdje....
Nisam skužila kaj ti zapravo pitaš? Temu si otvorila na rastavama tak da je to jasno, ali kaj ti znači ovaj naslov, to baš ne kužim

Nemate djece, nemate zajedničke imovine, samo taj kredit- ne znam na koga glasi ni na koje vrijeme, ali kamo god da odeš bolje ti je bez njega
AKo si promijenila grad zbog njega, možda bi se trebala vratiti tamo gdje si prije živjela, al to ovisi i o poslu a o tome nema podataka.
Nemoj mu više davati novac i gledaj kako da se što prije makneš od njega ako je stan u kojem živite njegov. Ako možeš iznajmi neku garsonijeru, ili barem sobicu, sve je bolje od ovisnika na grbači.
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Što sa takvim kockarom kronerom želiš djecu...u takvu nesigurnost uvesti neko nevino biće ? Tebi nije svega već dosta ?
Slažem se s tobom. Ti koji dobiju su valjda iznimke ko moj susjed koji je dobio na kocki lovu za stan i sad tamo živi sa ženom i klincem, al mm ga vidi svaki dan da ide u kladionicu, to valjda kad im uđe u krv nema kraja, dobivali ili gubili. A kad se ko autorica moraš zadužiti dizanjem kredita da bi se vraćalo dugove od kocke, onda je to pakao od života i braka.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:19   #4
ovisnost je gadna bolest i on boluje.
neka ide na liječenje ili ga pusti da potone do dna, bez tebe naravno.
samo se nadam da nisi ti digla kredit kako bi ga čupala iz dugova.
kalipoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:25   #5
Meni je ovo prilično gadna situacija! Ugodi sebi, napravi nešto lijepo za sebe, čuvaj se i u konačnici makni se.
ruby43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 17:11   #6
Daj ono kreda 160 tis kn za dugove ?
A kaj ono laži ? Ti očito neznaš ni di je ni kaj radi?
Kaj si ti jamac za tu kredu?
?

?

??

Zadnje uređivanje PureNitro : 04.03.2014. at 17:25.
PureNitro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.