Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.07.2014., 12:28   #11
mi igramo old school društvene igre, memory i čovječe (ok dobili smo nedavno i neku modernu verziju Čovječe ne ljuti se, gdje se igra preko karte Europe i postoje +10 i -15 polja). i Uno i Mao Mao.

od "novih", ovu zimu mu je bio jako napet Lotti Karotti, al mislim da je nismo igrali kako treba, tj mi smo u igru uvodili jednog po jednog zeca (kad jedan padne u rupu, drugi kreće).
kako smo je puno igrali, osmisli smo verziju u kojoj igramo igru s kartama za Uno, igranje je prestalo kad je mali došao na ideju da igra s nekim drugim figurama, "koje su čarobne i kad padnu u rupu mogu skočiti van"
meni se tako ne igra, a on je odlučio da neće više igrati ako njegova figura padne u rupu

ugl i kod Čovječe on ima ideje kako da njegov ne smije biti pojeden i tak


dobio je sad nedavno neku novu društvenu igru, iz Mullera. na polje se stavi dvorac od kartona, igraju div, patuljak, čarobnjak i (mislim) vila.
postoje neke male karte na dijamante i sl.
i nismo u kutiji dobili pravila na hrvatskom
opcija mi je pretipkavati njemački u gugl translate, ili možda netko na formu zna na koju igru mislim i kako se igra (nismo uspjeli naći ni pravila na engleskom)
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.