Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2014., 12:56   #1
Unhappy Razmišljanje o rastavi

Pozdrav....
Moram se nekome izjadati...i zanimaju me iskustva ljudi koji su to prošli.
Zajedno smo 10 g a u braku 6. Imamo dijete od 5g. Od trudnoće je sve krenulo nizbrdo... puno sam bila u bolnici...a on nije pružao nikakvu podršku..kad bi došao ponašao se ko neki panj. Kad sam rodila krenuo je alkohol. SVi se problemi rješavaju time. Tu se onda javlja agresivnost, nebriga za dijete... ma milion sitnica i situacija.. Ne volim ga više...guši me...
To je ukratko.
Sad me zanima .... kako su vaša djeca podnijela rastavu ? (mali je jako vezan za njega, za mene više, ali i njega )
Kakva prava imam s obzirom na sljedeće: živimo u kući njegovih roditelja,,, prvo samo bili s njima u stanu...a onda smo sredili mali stan ( u kući) od novaca koje smo dobili na piru. Onda su se oni preselili u taj a mi u njihov, i za ovaj sad što smo ga sredili imamo kredit još 14 godina. Šta sad? Dali imam kakva prava ili nemam nikakva? Ništa od toga nije prepisano na njega.
Molim vas pomizite savjetima da se pomalo psihički pripremam jer ovako više ne mogu živjeti.
NIDI0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:10   #2
mislim da sve skupa ulozeno u braku se djeli. Kao zajednicko ulaganje,to je bracna stecevina. Al pravno pitaj posto je od njegovi. Ja sam ulagala s muzem,al ne extra,u njegovo i svekrovo,tu zivjeli. Svekar je vecinski,moze kaj oce,al nemoze dio prodat koji djeli.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:43   #3
a draga moja mislim da ti od imovinskog dijela nema ništa budući nije vaše...
pa sad ti dokazuj da si uložila novce od pira..malo morgen

niks od toga..al možeš se pokušat lijepo dogovorit, pa ako upali..
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 19:32   #4
Ma dobro lako za to. Vise me zanima kako ste to objasnili djeci i kakp su podnijeli
NIDI0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 13:20   #5
Quote:
NIDI0107 kaže: Pogledaj post
Ma dobro lako za to. Vise me zanima kako ste to objasnili djeci i kakp su podnijeli
Pisalo se o tome na više tema. Pogledaj

Razvod i djeca
Rastava i mala djeca
Velika djeca i razvod
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 22:01   #6
Moji su podnijeli izvan očekivanja. Je da djeca žele zajedništvo, ali u biti - oni gledaju što nam je u srcu. Sve dok imaju bar jednog roditelja koji ej miran i sabran, sve je okej - po meni. Ja sam svom budućem bivšem dala sve što mu je palo na pamet - da ne sekira djecu i mene, da bude mir. Nek mu bude, štogod, nit sam što očekivala, samo da izbjegnem dramu i emocionalne ucjene, tako da možemo imati mir. Mislim da moja djeca niti ne kuže da je neka drama - idu radosno kod njega, ja dočekam muža u svom stanu nasmijana, mirna, pohvalim njega, djecu i uživam u činjenici da su mi djeca sa mužem. On se s njima igra i gubi vrijeme - ajde, bar to ne moram sama.

Eto.
Antiopejae is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.