Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2015., 01:59   #21
Sta su to 'kopije kopija'? Inace klaune/komicare svi vole, ali nitko ih ne shvaca ozbiljno. Mozda je u tome problem.
sevda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 18:32   #22
Šta bi ti burek sa sirom ili mesom?

Puno je momaka s crnom kosom i tom visinom, zašto misliš da si uopšte dorastao djevojci o kokoj maštaš?

Budi malo popustljiviji, i povremeno pogledaj desno pa i lijevo. Klauni su prošlost, budi šarmer a ne klaun.
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 13:54   #23
Ja napisala predobar tekst i forum me kicka van. Hvala admini.

Oću samo u kratko reći ovo:

Bit je u tome da promijeniš fokus iz onoga što nemaš i još nisi postigao na ono što imaš, i što još možeš postići. Fokusiraj se na to i radi na sebi koliko težak početak bio. Svi tvoji prijatelji su potajice radili na sebi i bili zahvalni Bogu na svemu i zato im je Bog podario još i više no što zaslužuju.

Dok si ti radio cijeli život da zadovoljiš djevojku, da udovoljiš ljudima oko sebe, zaboravio si na sebe. Zapustio si sebe. Sebe i jedino imaš do kraja života i sebe prvo trebaš voljeti pa tek onda druge.
Za sebe uvijek moraš imati vremena barem 10 min za meditaciju i nemoj mi sa izgovorima, jer svatko ima vremena samo ga NE ŽELI iskoristiti za sebe, a to je vrijeme tako dragocjeno i sveto.

Ti si sklop svojih misli i akcija i djela koje uradiš u životu. Imaj na umu da uvijek imaš prave i pozitivne misli u sebi, sve loše bacaj van sebe.

Ako nemaš vremena za sebe, nemaš niti za druge. I molim te nemoj mi suditi knjigu prema coveru. To što neka cura ima nacrtane obrve ne znaći da je umišljena. Možda se bori sa trich, stafilokog ili nekim drugim poremećajem od kojeg opadaju dlake, pa ih crta da bi izgledala donekle normalno. Primjer samo, a ima ih tu barem 100 u drugoj temi negdje tamo.

Rekao si da bi prije birao djevojku bez make upa, pa takvu bi i dobio bez obrva. xD. Tako da rauzmijeli smo se. Šta tražiš i privlačiš takve i dobiš. Niti sam ne znaš što želiš. Imaš savršenu sliku cure, ali kako je netko napisao tu možda baš i ti nisi dorastao i osvijestio se da ju i imaš. Tu neku svoju u mislima. Moraš i ti nešto ponuditi, a ne samo davati.
ninisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 14:35   #24
Prava mala agonija koja se, zapravo, vrlo vješto može izbjeći ako odlučiš slušati intuiciju i utišati glas ega koji te plaši riječima: pa, što ti hoćeš?? Ostat ćeš sam! Probirač otirač! Tražiš idealnu, a takva ne postoji!

Ali dobro je spoznati da ono što ti slijedi naći će tebe, ma gdje bio. Svaka ti situacija u životu dolazi jer donosi određeno iskustvo i priliku za daljnji razvoj. Neko će ti biti učitelj, a netko mučitelj. U svakom slučaju, i jedan i drugi su ti neophodni. Jedno je sigurno – od sudbine ne možeš pobjeći.

A što se tiče buduće partnerice, doći će ti ona koja ti je potrebna za sazrijevanje htio ti to ili ne.

Ako si mlađi od 30 onda je još i prihvatljivo, a ako si stariji od 30 onda je to već problem.
ITGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.