Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 17:18   #581
Thumbs up

Dragi roditelji

Dolazi vrijeme praznika, ako ne zelite da vaše dijete bude samo kod kuce i trebate osobu koja bi kvalitetno provodila vrijeme s njime / njom, javite se s povjerenjem.
Zivim u centru Zagreba, zena sam pedesetih godina, vedra , mastovita i odgovorna.
Imam lijepa iskustva u cuvanju djece i sama sam majka sad odraslog mladica.

__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 23:20   #582
Trazim tetu cuvalicu na podrucju Bjelovara...cuvanje ce biti potrebno i po noci jer radim u 3 smjene...pa ako netko zeli..hitno
Ivana-Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:00   #583
Ja sam 40-godišnjakinja sa slobodnim vremenom navečer i vikendima. Živim u Rijeci, volim djecu, a moj novčanik voli kad nije prazan :rofl.. Ako me trebate da pričuvam malce ili ako vam treba pomoć s njima oko zadaća ili slično (fakultetski sam obrazovana), javite se u inbox.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 23:12   #584
Pozdrav svima!
Imam 27 godina i iskustva u čuvanju djece. Brinula sam se za djecu godinama te sam boravila u inozemstvu gdje sam čuvala petero djece. Također sam ih podučavala strane jezike.
Mjesto: Zadar
mari279 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:38   #585
Čuvam ili šetam pse na području Zagreba.

Nadam se da je oglas na dobrom mjestu.
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 12:59   #586
prije 3 god. čuvala je preko ljetnih praznika moju cura teta čuvalica po imenu Josipa, njezina kćer me je kontaktirala u inboxu.

Teta je bila super ali nažalost nemam više njezin broj mobitela a treba mi opet netko preko ljetnih praznika.

Molila bi da mi se javi u inbox ako pročita ovaj oglas.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 17:43   #587
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
prije 3 god. čuvala je preko ljetnih praznika moju cura teta čuvalica po imenu Josipa, njezina kćer me je kontaktirala u inboxu.

Teta je bila super ali nažalost nemam više njezin broj mobitela a treba mi opet netko preko ljetnih praznika.

Molila bi da mi se javi u inbox ako pročita ovaj oglas.

Ako je netko drugi zainteresiran za čuvanje dvije djevojčice od 10 i 7 god. cijeli 7 mjesec i dio 8. ...od 9 do 16.00 sati a petkom do 13.00 sati..u Stenjevcu...neka mi se javi u inbox. ..bitno je da je osoba aktivna tako da mi mogli ići preko dana vani, u grad, sladoled, izlete itd.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 09:27   #588
Rijeka - čuvanje 6-omjesečnog dječaka

Tražim osobu za čuvanje 6-omjesečnog dječaka radnim danima, 5 sati dnevno, srijedom od 12:00 do 17:00h, ostale dane od 8:00 do 13:00h, najmanje do 01.9.2018., po mogućnosti u našem stanu.
Uvjet je da ste nepušač i voljni bebu nositi u nosiljci (klokanici, marami, ring slingu - za koju god odlučite da Vam više odgovara).
InaZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 12:57   #589
Quote:
bijelatama kaže: Pogledaj post
Dragi roditelji

Dolazi vrijeme praznika, ako ne zelite da vaše dijete bude samo kod kuce i trebate osobu koja bi kvalitetno provodila vrijeme s njime / njom, javite se s povjerenjem.
Zivim u centru Zagreba, zena sam pedesetih godina, vedra , mastovita i odgovorna.
Imam lijepa iskustva u cuvanju djece i sama sam majka sad odraslog mladica.

Eto nam uskoro ljetnih praznika pa ponavljam oglas.
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 22:22   #590
Čuvam djecu, zapadni dio Zagreba, može jutarnji, do kasnije popodnevni sati, redovito ili povremeno.
Počevši od 15.6.
Imam 30 godina,
Odgovorna sam, pouzdana, kreativna, radim s djecom.


Za više informacija javite se u inboks.
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 14:58   #591
Trazi se teta na podrucju Splita. Treba nam pomoc s blizancima jer sami jednostavno sve ne stizemo. Trenutno imaju pola godine i potreban je netko tko ce pomagati sa motorickim vjezbicama i raditi sa didaktickim igrackama. Detaljnije na pm.
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 14:37   #592
Trazim tetu cuvalicu za cuvanje djecaka od 1 godine u popodnevnim satima (od 14 ili 15 do 18 kako koji dan). Nalazimo se na Tresnjevci.
Cuvanje ukljucuje i eventualno davanje jednog ili dva obroka (unaprijed pripremljeni, eventualno treba prigrijati..), setnju do parkica i sl.

saljite pp ako ste zainteresirani )
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2019., 11:09   #593
Pozdrav,

Tražimo osobu za povremeno čuvanje naše dvije kćeri od 2.5 i 5.5 godina. Najčešće vikendom, a ponekad i u tjednu iza 16h kada dođu iz vrtića.
Lokacija je Zagreb, Dubrava.

Hvala
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2019., 13:33   #594
Pozdrav,
Trazimo tetu cuvalicu koja bi cuvala dijete od 15 mjeseci u nasem stanu na Tresnjevci. Cuvanje bi trebali jedan tjedan 8-16h, a drugi 12-16h. Od tete ne ocekujemo obavljanje kucanskih poslova, a zeljeli bi vedru osobu s prethodnim iskustvom, nepusacicu.
Cuvanje trebamo od veljace, a od 15.01. bi platili razdoblje adaptacije.
Molim zainteresirane tete da se jave u inbox.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
katijaforum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2020., 13:10   #595
Pozdrav, budući da sam upisala tečaj dadilje probala bih ovdje pronaći dadilju/odgajateljiu koja bi mi mogla pomoći jer ne znam gdje bih se oglasila,..,ako je netko završio tečaj dadilje i ima ispunjeni dnevnik rada ,onaj praktični dio od 150 h koji treba odraditi prakse u vrtiću/jaslicama,rado bih pogledala kako ste to ispunjavali, vrlo rado bih i platila samo da to imam kod sebe kao pomoć pri radu jer sam dosta na tečaju prepuštena sama sebi , online je tečaj,dobila sam priručnik i video predavanja ,no nemam pomoć ni ideju kako se to točno vodi, pliiiiiz ako netko ima nekakav dnevnik rada kod sebe, PLATIM LJUDI!!!!!Sama sam u ovome pa bih bila vrlo zahvalna!
p.s.platila bih vam za tu uslugu i pomoć, iskopirala si i vratila vam!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2021., 09:35   #596
Trazimo tetu cuvalicu za 2 curice, 1.5 i 3.5 godina. U vecernjim satima i vikendom. Rijeka, Trsat. Javite se u inbox, hvala.
RI-SVID is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2021., 17:00   #597
Traži se:

- nekakvo biće, mlade i pune energije, normalne čudi i prijateljski orjentirano, za opći život i opću povremenu (su)pomoć u kućanstvu u Zagrebu (blizina Arena centra).

Trajan smještaj, trajno preseljenje na adresu. Može iz HR ili BiH. Bez prtljage. Očekivana međusobna supomoć.

Mejl i br. telefona molim na PM gdje će biti nužno opisati vlastitu situaciju, i prioritete također, kao i ostalo po želji.

Lp, thnx.
__________________
Sexbot against fembots! hahaha
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.