Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 21:44   #21
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
Ne mora biti. Naprosto su imali dovoljno interesantnih tema za razgovor pa im nije bilo dosadno u društvu jedno sa drugim.
Slazem se al sumnjam da se nikad vise nebi vidjeli da je tak
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:42   #22
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Slazem se al sumnjam da se nikad vise nebi vidjeli da je tak
Ja sam bila na dejtu 4+ sati, pa niš poslije nije bilo i nikad se više nismo vidjeli.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:44   #23
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Dejt od 6h bez kemije......tu neko nekog jebe
Nije nitko nikog jebao. Mislim da mu je to i zasmetalo na kraju balade. Ali šta mu ja mogu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:14   #24
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nije nitko nikog jebao. Mislim da mu je to i zasmetalo na kraju balade. Ali šta mu ja mogu.
E jebga taj dio si izostavila....znaci ipak je bilo kemije al nije bilo obostrane
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:15   #25
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na dejtu 4+ sati, pa niš poslije nije bilo i nikad se više nismo vidjeli.
I tu je kemija bila samo s jedne strane
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:16   #26
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
E jebga taj dio si izostavila....znaci ipak je bilo kemije al nije bilo obostrane
Pa jebote, ako se povukao jer ga nisam pozvala u stan kad se sam pozvao, onda to baš i nije kemija nego prilika za ons koja nije prošla. Ja sam ga htjela vidjeti opet, nije mi bio fatalan, ali svakako zanimljiva osoba. Nije se desilo. Zaključila sam da nema kemije i bok. Bio je dovoljno zgodan da ne bi 6 sati trpio nekog mu dosadnog radi malo seksa. Ali štajaznam više vas frajere, sve je to čudno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:48   #27
Bilo je lijepih iskustava

Što je nedostajalo? Ne bih rekla ni kemije, jer je taj fenomen teže definirati. Nismo imali dovoljno toga zajedničkoga. Nije postojalo dovoljno zajedničkih afiniteta da bi se nešto razvilo, a više nismo u godinama kada se jedno drugom svidimo zbog neke šale, izgleda, ili zato jer volimo isti kolač.

Dečki su mi znali reći da sam od rijetkih cura koja zna o sportovima, pa otuda i dva primjera ugodnih dejtova koji nisu postali "nešto više".

S jednim sam dečkom bila na dejtu na nogometnom stadionu (izvan Hrvatske je to bilo, a on je bio tamo domaći, upoznala sam ga u nekom dućanu). Razgledali smo stadion, i muzej tog kluba, i bilo nam je super zabavno. Kratko smo i zabrijali, i držali se za ruke, ali veza između nas se nije razvila. Prije svega zbog daljine. On nije ipak bio spreman na težinu odnosa s osobom iz druge države.

Također, kad sam izašla s jednim dečkom, valjda sat vremena smo pričali o jednom poznatom tenisaču, jer smo oboje veliki fanovi dotičnog. Isto tako, on je puno putovao kako bi gledao utakmice gdje je igrala Hrvatska, u različitim sportovima. Baš mi je bilo zanimljivo čuti te priče Ostali smo u kontaktu, ponekad se dopisujemo, ali nije se dogodila neka privlačnost između nas.
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.