Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2013., 23:26   #1181
Naručila sam ovo i počela piti nekidan, nadam se da će se pokazati dobro iako vidim da joj glavna namjena nije za kosu
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 11:48   #1182
Je li tko pio ove Twinlabove kapsule http://www.iherb.com/Twinlab-Hair-Fa...5?rcode=kgg983 i je l ima efekta?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 12:12   #1183
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Je li tko pio ove Twinlabove kapsule http://www.iherb.com/Twinlab-Hair-Fa...5?rcode=kgg983 i je l ima efekta?
ja sam ih htjela kupiti, ali ih nema više na našem tržištu tako mi je barem rečeno
čula sam da su jako dobre, da je dosta ljudi sa njima zadovoljno dok ih je bilo u našim ljekarnama su se masnovo kupovale, cijena im je bila jedina mana
i ja sada razmišljam da ih kupim sa iherba
ovi vitamini mi se ne čine loši http://www.calivita.hr/products/CV0168/
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 19:56   #1184
Upravo sam završila s kurom od 60 tableta za kožu, kosu i nokte i moram reći da mi se nije povećao apetit zbog B-kompleksa... Više mi se čini da je to placebo efekt - misle da će biti zbog toga bolje gladni pa onda i jesu. Tako da mislim da B-kompleks nema nikakve veze s tim :-)
__________________
==> Za one koji vole igrice :-) <==
Ako imaš cilj, naći ćeš i put do njega. ==> Zabava za "ubijanje" slobodnog vremena ;-) <==
Dayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:29   #1185
Ja po preporukama planiram naručiti ovo sa iherba (preslica): http://www.iherb.com/nature-s-answer...8?rcode=pjs562

uz to pijem i Haar vital iz DM-a.
Opada mi kosa zbog prestanka pijenja kontracepcijskih pilula.

Kod za 5$ ili 10$ popusta na iherb.com PJS562 ili klik na link http://www.iherb.com/?rcode=PJS562
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 15:45   #1186
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Je li tko pio ove Twinlabove kapsule http://www.iherb.com/Twinlab-Hair-Fa...5?rcode=kgg983 i je l ima efekta?
ja sam popila 2/3 kutije toga i nisam ništa ekstra primjetila. teško je reći ....
uglavnom odustala sam od njih i od onih solgarovih.
danas sam uzela KAL super silica plus pa bumo vidli....(također je preslica u pitanju).
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 08:33   #1187
Evo već pijem dmove mjesec dana mislim i moram priznat da za taj vremenski period promjena se dosta vidi, ne toliko u rastu kose koliko je nekako tekstura drukčija,ne znam kako bi objasnila
Deni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 23:53   #1188
Quote:
Deni1 kaže: Pogledaj post
Evo već pijem dmove mjesec dana mislim i moram priznat da za taj vremenski period promjena se dosta vidi, ne toliko u rastu kose koliko je nekako tekstura drukčija,ne znam kako bi objasnila
To je nemoguće, u mjesec dana naraslo ti je možda centimetar, centimetar i pol kose, a tekstura se ne može promijeniti od tableta jer već izrasla kosa ne prima hranjive tvari.
BrSwi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 11:43   #1189
Koje su bile one bez B vitamina, skužila sam da i meni smeta?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 12:31   #1190
Fitoval kapsule su pomogle mojoj sister kad su joj otpadali doslovno pramenovi kose
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 15:57   #1191
Quote:
BrSwi kaže: Pogledaj post
To je nemoguće, u mjesec dana naraslo ti je možda centimetar, centimetar i pol kose, a tekstura se ne može promijeniti od tableta jer već izrasla kosa ne prima hranjive tvari.
Da,tvoj odgovor vjerojatno ima smisla,možda je sve u mojoj psihi u želji za poboljšanjem al eto,meni se čini boljom
Deni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 22:45   #1192
Quote:
Deni1 kaže: Pogledaj post
Da,tvoj odgovor vjerojatno ima smisla,možda je sve u mojoj psihi u želji za poboljšanjem al eto,meni se čini boljom
A to je najbitnije!
BrSwi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 19:07   #1193
Koliko sam mogla sam procitala temu (ima dosta postova), i kupila sam danas Kal tablete. Ne znam zasto te. Ali toliko vrsta pominjete da vise nisam znala. Pa videcu.
Moj problem,pa..ja sam do pre leta imala guscu kosu (bdw ja sam frizer), i onda je pocela da opata preko leta,i to je trajalo jedno dve nedelje. I reko,to je normalno,svake 3 god se kosa obnavlja,to znam iz skole. Pre koju god,cak mislim da je pre 3,4 god mi je bas bas dosta kose opalo. znam da sam tad kupila fitoval, ne secam se da su mi pomogle,ali mozda i jesu,jer mi se kosa vremenom obnovila super. sad sam se cak sisala na duzi paz,pre mesec dana. al vidim da kose vise 'nemam'. To nije moja kosa uposte. Sad stitna mi je dobra. Mislim da je moj problem jako losa ishrana. Uglavnom sam sama i jako se lose hranim. Na taj nacin sam i smrsala. Mrzim da kuvam . Tako da sam onda mislila da mi fali svacega u organizmu. Takodje sam alergicna na pesticide,pa pola voca/povrca i ne smem da jedem. Eto.. sad cu da ih pijem pa cu da vidim. Sta kazete,da se ne javljam bez minimum tri meseca koriscenja ovih Kal tableta?
Aj valjda mi pomognu
A ovo mogu da kazem iz iskustava o kosi,tj opadanju kose.
Muskarci imaju losu srecu jer ako krene da im opada,uglavnom im nema pomoci,jer su ih hormoni krivci
A zene,pa nasledno,stres,stitna,porodjaj,isto hormoni,al mi imamo vise srece jer mozda mozemo da je povratimo. Sad se nadam da sam ja ova srecnija,jer su mi u porodici svi kosati,cak i cale i keva kosati i dalje
Aj pozdrav i zelim vam srecu
Ć
dudasoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 21:42   #1194
Pozdrav curke, evo da samo javim da sam ja pila mjesec i pol kal hair force, i dobila sam alergijsku reakciju jedno jutro jer sam popila tabletu prije doručka. I sad me strah ponovno ih uzimat, a ostalo mi je još jedna kutija i pola(36tableta) druge, pa ako je tko zainteresiran, mogu mu prodati..Neka se javi u inbox..
gloci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 22:16   #1195
Nakon kolko ste primjetile djelovanje solgar tableta?
Pijem ih oko 2 tjedna i za sad ne primječujem nikakvu razliku, jedino mi se čini da su mi nokti usporili rast jer su na gotovo istoj dužini već 2 tjedna Kak je to moguće?? Inače pijem 1-2 na dan, kako kad, nekad zaboravim popit drugu navečer ali većinom popijem jednu oko podneva i jednu prije spavanja...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 20:06   #1196
Moze biti vise razloga..
Ja sam svasta citala, sto je istina sto nije.. kad sam pila solgar hair skin nails, samo na kosi sam vidjela razliku.. notki nula bodova..

Sad sam popila kuru Solgar Vm75 i mogu reci da nisam ni isla za time ali nokti em sto rastu mrvu brze, duplo su jaci a i prije 3 tjedna sam se farbala i vec je izrast... pila sam 1 na dan i to 2 mjeseca, tako da sam tek nakon cca mjesec dana primjetila sve to zajedno!
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 14:23   #1197
http://www.farmacia.hr/solgar-10-popusta.html
vjeverkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 14:50   #1198
cure, iherb ne prima paypal??
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 00:44   #1199
imam mlade kose, to dugo nisam vidjela. u prosjeku su 2 cm, dosta mi se kuze te frckice po celu i zaliscima. po ostatku glave teze vidim, nisam sigurna kol'ko tamo ima.

sa solgarom sam pri kraju druge bocice, ali naravno da ne mogu sa sigurnoscu reci je li od njega ili od neceg drugog ili samo od sebe.

kosa i dalje dosta opada, ali cini mi se da je ipak nesto manje nego prijasnjih mjeseci. u zadnje vrijeme sam par puta namuljala glavu s kokosovim uljem, ostavila tako par sati i onda isprala. pri nanosenju ulja bi mi dosta ispalo, ali to je valjda normalno kad se masira, a i imam dojam da poslije manje ispada kad se cesljam ili vrpam prstima po kosi.

ono sto mrzim je kosa dolje iznad vrata, tamo je neusporedivo gusca, snaznija i brze raste od ostatka glave. doduse, to mi je uvijek bilo tako. i na sisanju uvijek trazim da mi to ''ubiju'', al' nikad ne ubiju dovoljno. kad bih to barem mogla transplantirati na vrh tjemena...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 17:41   #1200
Meni je Solgar bio 0 bodova,
Kal jako dobar.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.