Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 21:26   #1
Question Makarska, gdje jesti - preporuka?

Idem na ljetovanje u Makarsku, što preporučujete, gdje jesti?
Mislim na pizzerije i slično?
Uglavnom, gdje ima pizza, tjestenina, lasagna, kebapa i slično.... a da je ukusno?

Prošle godine nisam baš bila zadovoljna, ne znam jesmo baš fulali ili...



P.s. može i gdje ima dobra riba, normalno, ne preskupa.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 21:29   #2
Marineta pizzeria
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 21:32   #3
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
Marineta pizzeria
otprilike di se nalazi?
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 21:37   #4
to ti je na rivi....negdje pred kraj kad ides prema spilji... ima ti veliku terasu vani..i plavu ceradu... to je i nocni klub....a unutra ti je pizzeri-a....
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 22:42   #5
bilo gdje-počneš od početka šetališta, restoran grma, nekoliko pizzerija pa nastaviše sve do biokovke (rehabilitacijskog centra uz more) do teniskih terena, pizzerija i restorana ima u izobilju i nećeš požaliti.
to ti je uz plažu od centra prema baškoj vodi, ma skužit ćeš makarska je malo mjesto
u gradu marineta i hotel bikovo
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 00:49   #6
Definitivno najbolja pizzeria u gradu je caffe pizzeria MARINA (adresa:Marineta 11), a dobre su im i lazanje kao i sendviči !
Nalazi se na kraj rive!

Dobri kolači se mogu kušati u kavani hotela BIOKOVO (također na rivi), a famozan sladoled u kavani ROMANA (Obala k. Tomislava 14), nalazi se u prizemlju TC Merces!

Ako imate love za počastiti se pravom gozbom - riblji ili mesni meni,svejedno je - otiđite do restorana JEŽ (Ul. Petra Krešimira 90) kod hotela Biokovke, spiza je tamo vrhunska!

To su inf. iz vlastitog iskustva, a detalji tj. adrese iz BUM-a 2007/08 (www.bum-makarska.com), koji se može kupiti za 10 kn, a u njemu imaš dosta reklama i inf. o svemu što te zanima na rivijeri, uključujući i plan grada!
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 08:43   #7
Fala svima!
Nešto od toga ću zasigurno obići!
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 14:57   #8
Eto ga, na kraju smo išli na pizzu u Oz, tamo kod glavne plaže, kako se pređe onaj travnjak.....i nisam baš bila zadovoljna.....
a na kolače u Romanu.....(nemaju baš neki izbor i dosta su skupi, al dobro)
na sladoled u ...nemam pojma kako se zove, negdje poslije hotela Biokovo, a prije one uličice koja skreće na glavni trg.....
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 09:42   #9
bonaca iznad kolodvora autobusnog
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 19:35   #10
Samo napomena, osobno sam naisla na ovaj topic jer sam se nasla u Makarskoj i trazila sam pizzeriju. Vidim da svi hvale pizzeriju MARINA (Marineta 11), pa samo jedna NAPOMENA, pizza u toj pizzeriji dodje 40kn, a pizza je PREVARA cista. Mala pizza, gljiva u tragovima, par komadica sunke i to je to. Moram priznati, osobno, najgora pizza koju sam jela u svom zivotu. Nemaju niti jumbo pizzu. Tragedija i prevara.

Nikako za preporuku!
Dinche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 22:08   #11
Na ovakav upit bi trebalo odgovoriti ovako:
Ja pizzu naručujem (jedem) isključivo u Domini kraj autobusnog kolodvora ili pizzerija La strada-Tučepi (imaju dostavu)
Ja bih ručala po povoljnoj cijeni, a pristojno u Bonace, Rome ili hotelu Biokovo.
Ja bih večerala u restoranima Ivo, Peškera, Susvid, Mondo, Cukarin ili konoba Ranč-Tučepi.
Ovako bi izgledao izbor u večini slučajevi onih koji žive u Makarskoj.
more14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 23:51   #12
U Makarskoj ljetujem stalno i nikad, ali baš nikad tamo nisam pojeo dobru pizzu. Jedino gdje se mogu dobro najesti je predzadnji "restoran" (na plaži), jedem hobotnicu na salatu, porcija je ok, a i ukusnpo je. Jeo sam u svim onim restorančićima i negdje sam pojeo dobre lazanje, uglavnom jedem u tim restorančićima uz plažu.

E da vlasnik PLime tamo otvori pizzeriu, bio bi to posao.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 00:18   #13
Stari kotač
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 08:47   #14
pa ja nigdje na moru nikada nisam vidjela dobru pizzu, čak ni pristojnu

ustvari

ja ju nikad ni ne naručujem ali mojim muškim polovicama je ta pizza uvijek bila kao neka klasika a onda bi cmoljili kak im niš ne valja
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 13:47   #15
Što se tiče pizze, preporučam pizzeriu Domina pokraj autobusnog kolodvora. Zasigurno najbolja pizza u Makarskoj
marija868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 13:41   #16
Da ste davno prije dolazli, svakako bi vam preporučio tripice u Maloga mornara i pečene kokoše u Breljanskoj točioni.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 09:58   #17
Evo, vratili smo se i mi iz Makarske i moram pohvaliti pizzeriju "Domina" (ili tako nekako) kod autobusne... pizza im je jako jako dobra...
a za svaku pohvalu je i steak house "el toro" svakome bih preporučila da ode tamo na večericu...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 14:22   #18
Domina je najbolja pizzerija u Makarskoj..a od restorana u kojima sam bio - restoran Ivo..uf kad se sitim koliko vrsta kruva ti ponude..zeleni..crni
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:50   #19
Svakako posjetite i najbolju konobu u gradu "Kalelarga", bogata ponuda uz vrlo prihvatljive cijene. Za večeru je poželjno rezervirati jer je teško naći stol.
marija868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 22:37   #20
Molim preporuku za Makarsku. Ništa ekstra. dobar restoran i to.
Hvala.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.