Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 15:43   #1601
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Utječu li na nas uopće tranziti planeta koji nisu u aspektu na naše planete? Npr. ova Venera kvadrat Saturn.
Jer mi se sve suprotno od toga dogodilo, ugodno druženje, novac, pokloni...Baš nemam nikakve zamjerke.
Misliš li na tvoje natalne planete, tj. Venera u kvadratu na tvoj natalni Saturn, ili kvadrat koji je bio neki dan između njih?

Ja mislim da najviše djeluje tranzit planete na tvoju natalnu, ako su i natalno u aspektu.

Iako ne znam da li i to djeluje baš nešto... Meni je evo recimo baš jučer i danas Venera u konjukciji na natalni Pluton, a natalno su u trigonu... + tranzitna Venera u trigonu na natalni Mjesec, a i natalno su u trigonu.. ništa se naravno nije desilo...

Nego došla sam da pitam, jer mi se sve nešto pomiješalo, pa da razjasnim opet:
1. Da li se gledaju tranziti na solarne planete (tj. planete u solarnom horoskopu)?
2. Da li se gledaju tranziti na progresivne planete? I direktivne? Ili kako se već zovu te druge direkcije... ... ono što je na astro.com "solar arc"...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 20:23   #1602
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Utječu li na nas uopće tranziti planeta koji nisu u aspektu na naše planete? Npr. ova Venera kvadrat Saturn.
Jer mi se sve suprotno od toga dogodilo, ugodno druženje, novac, pokloni...Baš nemam nikakve zamjerke.
Obično se osjete oni aspekti koje sami imamo u natalu, npr. ja imam natalno opoziciju Ve i Sa i uvijek kad je njihov kontakt na nebu, ja ga osjetim.
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 23:04   #1603
Ja se ne bih slozila. Osjete se i tranziti koje nemamo u natalu. Recimo kod mene, tranzit Urana na Veneru, Mjesec i Merkur sam totalno osjetila/osjecam. Jupiter na Mars isto....itd...
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 23:39   #1604
Osjete se tranziti naravno, ali ja sam mislila na one koji se dešavaju na nebu a da pritom ne kontaktiraju ni jednu našu natalnu planetu da ne moramo osjetiti ako natalno nemamo njihov kontakt.
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 23:50   #1605
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Osjete se tranziti naravno, ali ja sam mislila na one koji se dešavaju na nebu a da pritom ne kontaktiraju ni jednu našu natalnu planetu da ne moramo osjetiti ako natalno nemamo njihov kontakt.
Mislis aspekti izmedju tranzitnih planeta, pa ne znam zasto bi ih osjetili osim ako nam ne aspektiraju planete ili uglove u natalnoj.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 08:03   #1606
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Osjete se tranziti naravno, ali ja sam mislila na one koji se dešavaju na nebu a da pritom ne kontaktiraju ni jednu našu natalnu planetu da ne moramo osjetiti ako natalno nemamo njihov kontakt.
znam šta pitaš,ovisno koliko je jaka određena planeta u natalu.Recimo, tranzit Jupitera u Škorpionu je u mojoj 4. kući.Trenutno ne aspektira niti jednu od natalnih planeta,ali, ušao je dispozicijom u Plutona (Ju u Sco),te je meni osnažio natalni Pluton koji je inače natalno jak.Takvo osnaživanje mi emocionalno odgovara.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 11:27   #1607
Trebala bih u dogledno vrijeme dogovoriti termin za tetoviranje. Vidjela sam da mi je u vrijeme kad sam planirala termin tranzitni Mjesec, s tim da je Mjesec natalno vladar 6. kuće, u 12. kući i u konjukciji na ASC (aplikativni, 3 stupnja). Da pričekam da tranizitni Mjesec izađe iz 12. kuće što se tiče termina? Tim više što je taj Mjesec uz to i u izgonu u Jarcu? Da neb pokupila neku bolest...

http://i68.tinypic.com/4ugpib.jpg
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:35   #1608
Tamo gdje skorpion vlada, donose li događaje tranziti na Pl ili na Ma?
Osobna iskustva, ako ih imate.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:18   #1609
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Tamo gdje skorpion vlada, donose li događaje tranziti na Pl ili na Ma?
Osobna iskustva, ako ih imate.
evo,opet ću ja
kod mene funkcionira oboje.Ali, nisu tranziti drugih planeta na Pl ili Ma,nego njihov tranzit po kućama,potpomognut i drugim tranzitima.Vrh 5. kuće u Sco,sad pak ne mogu otvoreno o ljubavima,ali bilo je opozicija tr Ma na natalni u 5. kući.Pa tr Pl na Veneru.Pa progresivni Mars konjukcija Venera.Muske osobe u simbolici Marsa i Plutona.Čak je i vatrogasac jednom bio aktualan.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:22   #1610
koji tranziti mogu donijeti smrt majke?
Undertaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:35   #1611
Gledam kartu od frendice, nenadano je ušla u vezu, ono out of the blue.

Pluton joj je na DSC, a Jupiter na vrhu pete, no još nema aspekata na emocionalne planete ili vladare sedme i pete. Eventualno kvadrat Jupitera na Mjesec, doduše kroz nekoliko mjeseci, bit ce aspekti i na vladara sedme i pete, i na veneru i mjesec

Moje pitanje je zašto veza je veza došla ranije, a ne za nekoliko mjeseci?

Zadnje uređivanje Maddie : 19.10.2017. at 11:45.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:45   #1612
Primijetila sam da planeti u vrhu djeluju, donose događaj iako nema aspekta.

A je li tu osobu upoznala ranije, u vrijeme kad je bilo?
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:50   #1613
upoznala ga je malo prije, e sad nisam sigurna tocno kada prije, nismo stigle se vidjeti, jel to nekoliko mjeseci prije ili kako, ali na kraju 9tog su se zaljubili.

Ako ga je upoznala ranije, tada nisu bili ni ovi aspekti na vrhove, zasto tada nije bilo nekih naznaka u tranzitima, da ce zavrsiti s njim, ja bi ocekivala da bez obzira sto se nisu zaljubili jedno u drugo tada, da se to moralo vidjeti u tranzitima kao nesto znacajno.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:06   #1614
Jupiter u Skorpionu na vrhu 5. kuće,dispozitor Jupitera Pluton,valjda se tako aktivirao PL na Dsc.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:07   #1615
Možda ima i u progresijama nešto.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:10   #1616
najbolje da i mi vidimo njezinu kartu
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:14   #1617
haha, ne zelim da stavim njenu kartu tu, mislim i against the rules je

u progresijama za kraj 9 mjeseca, prog. mjesec u sekstilu s suncem, merkurom i marsom. to je sve.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:02   #1618
Meni se tranz Pl priblizava natalnom MC - u...a u natalnoj 4.mi je Mesec...Pluton vlada 7.kucom, Mesec 4.

Sta je MC ? Otac ili majka...?

Imam jako ruzne snove i mnogo se bojim da se nesto ne desi mojima ili meni...Da napomenem da imam 'blago' prorocke snove...
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 18:38   #1619
Danas sam trčala na tramvaj, pala i iskrenula gležanj. Malo prije toga me skoro ugrizao pas. Jeli to djelo tranzitnog marsa u sekstilu s mjesecom iz šeste kuće?

http://i64.tinypic.com/jj77ko.png
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:39   #1620
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
Danas sam trčala na tramvaj, pala i iskrenula gležanj. Malo prije toga me skoro ugrizao pas. Jeli to djelo tranzitnog marsa u sekstilu s mjesecom iz šeste kuće?

http://i64.tinypic.com/jj77ko.png
imas tranzitnu konjukciju Sunca i Plutona na vrhu 6. kuće,vrh je u Skorpionu, ta konukcija ukazuje na opasnost od nasilja.6. kuća je kuća malih životinja. U lunaru imas lunarni Asc u 8. natalnoj u znaku Vodenjaka, Vodenjak vlada zglobovima.Taj položaj lunarni asc na 8. ,to su opasne i kritične situacije.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.