Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 21:52   #6641
Quote:
Lily Johnson kaže: Pogledaj post
Koliko mislite da treba biti u vezi prije nego sto se dogodi taj prvi put?
Ne treba biti u vezi. Bolje da si pitala nakon koliko seksanja se treba ući u vezu, imalo bi više smisla.
Clovis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 23:31   #6642
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je al sta ces znatizeljan, pa znatizeljan pa si sve vise razmisljam da probam sto prije
pozz

Zadnje uređivanje vitorog : 17.05.2017. at 23:33. Reason: greška
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 01:06   #6643
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
gledam malo ovdje dimenzije kondoma i redom su velike,pogotovo u širini. 54-52-63 mm.

što ako potencijalni raspolaže manjim alatom, užim? bojim se hoće li spuzit.
kolko smije biti uži da ne spade?


ajde dužina nije problem, bolje da mu je kondom predugačak,nego prekratak. kaj ne?

zanima me jel su i u stvarnosti svi durexovi kondomi iste širine(izuzev onog bockavog, i onih u boji, za koje piše da su uži). pa molim iskustva, koje uzeti(sensation ne želim da me grebu, a neznam jel su select pouzdani za seks? zbog boja, okusa, možda to utječe na kvalitetu, više kerefeka- manje sigurnosti , iako imaju spremicidni premaz )

savjetujete me jel možda postoji neka druga kvalitetna marka kondoma, s kojom nisam upoznata, koja proizvodi kondome manje od durexovih i di to nabavit....

i molila bi one forumaše s malim, da mi kažu koji kondomi njima najviše odgovaraju. (ovo je retoričko pitanje, znam da neću dobit odgovor, na forumu nema takvih. )

pilule ne želim piti, ruski rulet prekinutim snošajom mi nije zanimljiv,tako da moram nać odgovarajući kondom. hvala.
Mico ma duzina ti nije uopce vazna ,provjeri ti njega dali je on dobar tehnicar i moze li ti otkriti G tocku.
Munja sa Zibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:41   #6644
Ne znam kako ću ja prvi put, to bi moglo bit uskoro ali jebeno sam napaljen.Znači mene cure izluđuju, čim osjetim taj njihov miris blag ja sam gotov sav se tresem, ne znam ne mogu se kontrolirat.Jučer sam sanjao da sam jebao neku curu i svrsio sam u snu, ja mislim da cu prvo svrsit nego ga gurnem u nju kad dođe do seksa.Ma čim me poljubi uhvati rukama dole ja sam gotov 100% ne znam ne mogu si pomoć koliko me napljuju cure, ono šta ja najgore od svega neću moć jebat ni 2 sekunde toga me je sram.Ne znam kako da si pomognem
markec2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:02   #6645
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ću ja prvi put, to bi moglo bit uskoro ali jebeno sam napaljen.Znači mene cure izluđuju, čim osjetim taj njihov miris blag ja sam gotov sav se tresem, ne znam ne mogu se kontrolirat.Jučer sam sanjao da sam jebao neku curu i svrsio sam u snu, ja mislim da cu prvo svrsit nego ga gurnem u nju kad dođe do seksa.Ma čim me poljubi uhvati rukama dole ja sam gotov 100% ne znam ne mogu si pomoć koliko me napljuju cure, ono šta ja najgore od svega neću moć jebat ni 2 sekunde toga me je sram.Ne znam kako da si pomognem
Zakaj misliš da bi to moglo biti uskoro?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:13   #6646
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ću ja prvi put, to bi moglo bit uskoro ali jebeno sam napaljen.Znači mene cure izluđuju, čim osjetim taj njihov miris blag ja sam gotov sav se tresem, ne znam ne mogu se kontrolirat.Jučer sam sanjao da sam jebao neku curu i svrsio sam u snu, ja mislim da cu prvo svrsit nego ga gurnem u nju kad dođe do seksa.Ma čim me poljubi uhvati rukama dole ja sam gotov 100% ne znam ne mogu si pomoć koliko me napljuju cure, ono šta ja najgore od svega neću moć jebat ni 2 sekunde toga me je sram.Ne znam kako da si pomognem
Toga se svi dečki boje prvi put i većini se ostvari Bude bolje drugi, treći i svaki sljedeći put.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:46   #6647
Jednom sam radio sa prijateljima kod nekih ljudi(kosili travu) i tamo je bila jedna full zgodna cura.Odoh ja u wc i ugledam tamo ono sranje za prljavi veš i otvorim ja to i nađem njene gaćice i brzo ih spremim u džep.Jedva sam čekao da dođem doma i da ih snifamNikad u životu nisam se toliko napalio, kurac mi je bio toliko tvrd da sam svršio za 3-4 sekunde snifajući te gaćice, kakav božanstven osjećaj sve neki trnci te prođu tijelomNe znam što će bit kad se budem seksao ja ću svršit čim me dotakne, ne znam zašto sam tako napaljen
markec2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:17   #6648
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Jednom sam radio sa prijateljima kod nekih ljudi(kosili travu) i tamo je bila jedna full zgodna cura.Odoh ja u wc i ugledam tamo ono sranje za prljavi veš i otvorim ja to i nađem njene gaćice i brzo ih spremim u džep.Jedva sam čekao da dođem doma i da ih snifamNikad u životu nisam se toliko napalio, kurac mi je bio toliko tvrd da sam svršio za 3-4 sekunde snifajući te gaćice, kakav božanstven osjećaj sve neki trnci te prođu tijelomNe znam što će bit kad se budem seksao ja ću svršit čim me dotakne, ne znam zašto sam tako napaljen

samo pazi da ne bude mlohava ćuna od prevelikog uzbuđenja!
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:23   #6649
šta se i to događa?
markec2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:35   #6650
Markec, a da prestaneš trolat?

Naime, to je česti uzrok preuranjene ejakulacije.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 04:58   #6651
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Jednom sam radio sa prijateljima kod nekih ljudi(kosili travu) i tamo je bila jedna full zgodna cura.Odoh ja u wc i ugledam tamo ono sranje za prljavi veš i otvorim ja to i nađem njene gaćice i brzo ih spremim u džep.Jedva sam čekao da dođem doma i da ih snifamNikad u životu nisam se toliko napalio, kurac mi je bio toliko tvrd da sam svršio za 3-4 sekunde snifajući te gaćice, kakav božanstven osjećaj sve neki trnci te prođu tijelomNe znam što će bit kad se budem seksao ja ću svršit čim me dotakne, ne znam zašto sam tako napaljen
podsjećaš me na torrentea.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:04   #6652
Evo ovako da i ja podjelim svoje iskustvo.

Upravo sam se vratio sa sezone prije 2 tj. Ali na sezoni sam poceo pricat s jednom curom i malo po malo smo postajali sve bolji i bolji iako je ona imala decka a u meduvremenu su prekinuli i danas je dosao taj dan da je poslije skole dosla kod mene doma dok nikoga nije bilo (Inace ja imam 19, ona 18) ii malo po malo oboje goli ona napaljena do bola ja stavljam kondom i nakon sto sam ga stavio on se samo spusti jedva nekako se napalim opet, pocnemo sa sexom, izdrzim minutu i gotovo. Najveci blam ikada u mom zivotu, s tim da je ona imala iskustva s deckom prije mene a meni prvi puta. I sada imam brige i fobije da nije ostala trudna iako sam imao kondom i izvadio sam ga taman dok sam "zavrsavao".
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 05:26   #6653
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Evo ovako da i ja podjelim svoje iskustvo.

Upravo sam se vratio sa sezone prije 2 tj. Ali na sezoni sam poceo pricat s jednom curom i malo po malo smo postajali sve bolji i bolji iako je ona imala decka a u meduvremenu su prekinuli i danas je dosao taj dan da je poslije skole dosla kod mene doma dok nikoga nije bilo (Inace ja imam 19, ona 18) ii malo po malo oboje goli ona napaljena do bola ja stavljam kondom i nakon sto sam ga stavio on se samo spusti jedva nekako se napalim opet, pocnemo sa sexom, izdrzim minutu i gotovo. Najveci blam ikada u mom zivotu, s tim da je ona imala iskustva s deckom prije mene a meni prvi puta. I sada imam brige i fobije da nije ostala trudna iako sam imao kondom i izvadio sam ga taman dok sam "zavrsavao".
bolje da ga nisi podijelio.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:59   #6654
Tvoj prvi put je bio "savršen" jel ?
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 02:26   #6655
moj prvi put je bio kao i gotovo svačiji prvi put.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:49   #6656
Pa vjerojatno je trudna, kupi joj test za trudnocu imas u svakoj lijekarni!
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:34   #6657
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
moj prvi put je bio kao i gotovo svačiji prvi put.
E pa onda.......

Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
Pa vjerojatno je trudna, kupi joj test za trudnocu imas u svakoj lijekarni!
Da li ti slusas sebe ? Daj molim te jos jednom procitaj post pa onda komentiraj
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 02:28   #6658
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
E pa onda.......
daj saberi se.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:08   #6659
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Evo ovako da i ja podjelim svoje iskustvo.
i kaj bi mi sad trebali?

imas neko pitanje?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 03:52   #6660
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
i kaj bi mi sad trebali?

imas neko pitanje?
i kažeš ti tako.... da mu mi iskusnjare damo savjet...
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger