Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2008., 12:37   #21
Quote:
boogyman kaže: Pogledaj post
Dali Marina Matulović-Dropulić zadovoljava tvoje standarde?
Popljucal sam komp od smijeha čovječe.
Grunf is offline  
Old 05.12.2008., 12:38   #22
Quote:
boogyman kaže: Pogledaj post
Tolko je glup da će još reći kako su i četnici bili fašisti,što znamo da je nemoguće,obzirom da su često surađivali sa antifašistima ustašama!
A tko je ovdje ustvrdio da su ustaše antifašisti? Ili i ti, kao i Lili_ (Kiamos iliti _kondor ) imaš problema s logikom. Ako nisu fašisti to ne mora značiti da su antifašisti. Deca, treba logiku učit kad je vrijeme. Ili ste još u srednjoj školi?

A kad se već praviš pametan i sam si ustrvrdio da su četnici fašisti, daj mi onda reci zašto je Tito 1944. pozvao četnike da se pridruže partizanima i sve koji su to učinili je abolirao? Kako sad to, malo fašisti pa odmah potom antifašisti?

I zašto nije onda pozvao ustaše da mu se pridruže? Pa da pobije samo one koji to ne žele.
Deca, deca, vidim ja da još puno žganaca moratepojesti da bi raspravljali sa odraslima
Blueray is offline  
Old 05.12.2008., 12:45   #23
Ova teme je samo dokaz koliko Srpskih-Homica zbivaju na forum.HR
CroKoala is offline  
Old 05.12.2008., 12:47   #24
Partizanima su se, bez poziva, prikljanjali svi osvješteni domobrani i četnici, ustaše vrlo rijetko ali bilo ih je.
Uostalom, bio je pozvan sav narod !!!
U takvim "stvarima" i prekasno je bilo bolje nego nikada.

Vidim ovog dežurnog provokatora, da u antifašizam ne namjerava nikada, pa se sada "pravda" ovdje "nelogičnim događajima iz 1944". fašistoidno se, pri tome ponašajući, upravo sada, u 2008.
To je čak ispod razine i običnog dečeca ... to je već razina (klerofašističkog) dječjeg vrtića ...

Zadnje uređivanje Kiamos : 05.12.2008. at 12:53.
Kiamos is offline  
Old 05.12.2008., 12:52   #25
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
Ova teme je samo dokaz koliko Srpskih-Homica zbivaju na forum.HR
Valjam se od smijeha.
Grunf is offline  
Old 05.12.2008., 12:52   #26
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
Gay populacija nije se mogla pojaviti dok poslje Yugovine
Sada lize dupenzije isti tih koji su roditelji odgajali zaostalost prema gay populaciji.

Ja sam Desnicarka, i drago mije kad se ljudi iskreno vole i neka se jebu kako got hoce, dok got ne steti sebe i okolini.
Cak bih jedan dan htjela uroniti moj jezik u zensko lice, ono cisto da vidim kako je i za malo nitkome nista zajebancije..

..paaa.. do got nije chetnikica, srpkinja, komunjara, clan HNS ili SDP ili SDSS-a
hihihi

pa komunjarinke Najbolije lizaju. Zasto nebi lizala depelinka jedna clanka hns?
Oni imaju liepi velike gozovine i ne prdu ko desnicarke i uredne imaju pizde.
To ne radi Stuetu ni kod sebe niti okolini.
Ili je ipak bolije konjo od Muškatnoće?
Pištolj doktor is offline  
Old 05.12.2008., 12:55   #27
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Zasto nebi lizala depelinka jedna clanka hns?
Znam da bi starom konju s tvoga avatara i Pusićka bila premija.
Ali, imaj malo milosti, ima ovdje ljudi sa slabijim želucem
Blueray is offline  
Old 05.12.2008., 12:56   #28
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
Ova teme je samo dokaz koliko Srpskih-Homica zbivaju na forum.HR
Ne,ne ... ova tema je "samo" dokaz koliko tangira one koji su mislili pod krinkom ljevice
lupiti po Vladi RH.

Uzalud vam trud (neo)usrašoidi/ce ...
Kiamos is offline  
Old 05.12.2008., 13:00   #29
Quote:
Blueray kaže: Pogledaj post
A tko je ovdje ustvrdio da su ustaše antifašisti? Ili i ti, kao i Lili_ (Kiamos iliti _kondor ) imaš problema s logikom. Ako nisu fašisti to ne mora značiti da su antifašisti. Deca, treba logiku učit kad je vrijeme. Ili ste još u srednjoj školi?

A kad se već praviš pametan i sam si ustrvrdio da su četnici fašisti, daj mi onda reci zašto je Tito 1944. pozvao četnike da se pridruže partizanima i sve koji su to učinili je abolirao? Kako sad to, malo fašisti pa odmah potom antifašisti?

I zašto nije onda pozvao ustaše da mu se pridruže? Pa da pobije samo one koji to ne žele.
Deca, deca, vidim ja da još puno žganaca moratepojesti da bi raspravljali sa odraslima
Ma koji fašisti,da ustaše fašisti!?Rasni zakoni,logori,politički progoni....to nema veze sa fašizmom,to je tek specifična i možda malo ekscentrična verzija demokracije.
Nisu li i domobrani masovno prelazili u partizane,a ustaše istina manje masovno ali definitivno su prelazili(neznam ih poimence,ali jedan NOB heroj mi pada napamet-Franjo Kluz)
Ali znaš ti to sve,samo rađe bi da nije tako bilo...
boogyman is offline  
Old 05.12.2008., 13:02   #30
Quote:
Blueray kaže: Pogledaj post
Znam da bi starom konju s tvoga avatara i Pusićka bila premija.
Ali, imaj malo milosti, ima ovdje ljudi sa slabijim želucem
Kazes: bolje baka hdz-ovka, nego 4 mlade hns-ovke? Ili sam te krivo razumio?
Sto se tice Vesnice, iako sam duplo mladji od nje, ne bi joj odbio da mi naredi da joj poližem pičkicu.
Iz ideoloskih razloga, naravno.
Pištolj doktor is offline  
Old 05.12.2008., 13:02   #31
Quote:
Lili_ kaže: Pogledaj post
a što je čitav je svijet (osim njega i jadne šake sličnih) davno apsolvirao da je ustaša=FAŠIST.
Samorazumljivo je dakle to da, ustaše jesu bili fašisti jer su sa fašističkim okupatorima Hrvatske i kolabrirali (Sile osovine) od 1941.-1945.
Zamjenjivati ove teze, kako bi se ustaštvo sada izvuklo iz kaljuže fašizma, može samo notorni neo-fašist !!!
jesi li do zaključka da je čitav svijet apsolvirao da je ustaša=fašist došla na temelju komunističke jugoslavenske historiograsije? fašistički su režimi totalitarni,a žarko puhovski(autoritet za to područje-filozof politike!)je izjavio da ustaški režim nije bio totalitaran. ustaštvo se sada pokušava izvući iz kaljuže fašizma.u redu,poštujem tvoje mišljenje-ali ti očito zaboravljaš da je fašizam(npr. talijanski)legitiman u suvremenom svijetu,za razliku od nacizma koji je ilegitiman-ali se,nažalost,pokušava uvući u mainstream! sasvim slobodno se smije propagirati (talijanski)fašizam.primjerice-ovih dana se u zagrebačkim knjižarama nudi na prodaju knjiga britanskog povjesničara farella o benitu mussoliniju,koji je opisan kao izrazito pozitivna povjesna ličnost. njega je hitler-kao i pavelića-prisilio na antisemitizam.to je bila(u oba slučaja)strašna tragedija.
vuott is offline  
Old 05.12.2008., 13:03   #32
Quote:
Kiamos kaže: Pogledaj post
To Kruškice nije tema, i Tito (sa svojim partizanima) nikad nije bio u nikakvom savezu sa nacistima, poglavito ne preko Staljina, koji je napravio takav separatni ugovor "O nenapadanju" iz vlastitih interesa dok tada ne ojača svoju "Crvenu armiju" (kupovanje vremena).
Konačno, Tito je Staljinu rekao i ono generalno-povijesno NE i po svim ostalim partijskim pitanjima.
Ma da.. osim što je primao sve direktive iz Moskve, on s tim nije imao veze.. a zašto njegovi partizani službeno nisu pružali otpor Njemcima na području bivše juge prije 22. lipnja 1941?

Inače..
Tito je bio član KPJ koja je pozdravljala ustaški pokret javno u svom glasilu Proleter.



Jedna od dviju najvažnijih akcija UHRO-a bila je Velebitski ustanak početkom mjeseca rujna 1932. godine kada je nekolicina pripadnika ustaških postrojba napala jugoslavenske žandarmerijske i vojne objekte kod Gospića. Tadašnje je glasilo CK KPJ-u Proleter (prosinac 1932.) pisalo: "U posljednje vrijeme počinje se širiti, osobito u Lici i sjevernoj Dalmaciji, ustaški pokret protiv srpskih okupatorskih vlasti... Komunistička partija pozdravlja ustaški pokret ličkih i dalmatinskih seljaka i stavlja se potpuno na njihovu stranu." Svakako najpoznatija ustaška akcija bila je likvidacija kralja Aleksandra Karađorđevića 9. listopada 1934. godine u Marseilleu, što je KPJ-u također pozdravio, jer je Kominterna još smatrala Jugoslaviju "tamnicom naroda".

__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe

Zadnje uređivanje Kruška : 05.12.2008. at 13:10.
Kruška is offline  
Old 05.12.2008., 13:03   #33
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
pa komunjarinke Najbolije lizaju. Zasto nebi lizala depelinka jedna clanka hns?
Oni imaju liepi velike gozovine i ne prdu ko desnicarke i uredne imaju pizde.
To ne radi Stuetu ni kod sebe niti okolini.
Ili je ipak bolije konjo od Muškatnoće?
vi ste dobar razlog za fasizma
CroKoala is offline  
Old 05.12.2008., 13:04   #34
Quote:
Kruška kaže: Pogledaj post
Što onda sa partizanima, koji su bili pod komandom komunističke partije.. a koja je bila u savezu sa nacistima sve dok Hitler nije napao Rusiju?
vijeće europe je osudilo komunizam kao zločionačku totalitarnu ideologiju-i u toj činjenici se iscrpljuje odgovor na ovo pitanje.
vuott is offline  
Old 05.12.2008., 13:05   #35
Quote:
Kiamos kaže: Pogledaj post
Ne,ne ... ova tema je "samo" dokaz koliko tangira one koji su mislili pod krinkom ljevice
lupiti po Vladi RH.

Uzalud vam trud (neo)usrašoidi/ce ...
daj srbo yugo peder, ovo je dokaz Zgodnoce Hrvata zato tu visite.

nazalost zbog toga trebamo trpiti svasta
CroKoala is offline  
Received Infraction
Old 05.12.2008., 13:06   #36
Quote:
blade-ri kaže: Pogledaj post
ustaše nisu bili fašisti! oni su samo surađivali s njemcima (a ovi sa pak samo bili veli komoljubi - velika njemačka) i talijanima.... i samo su malo htjeli prodati zemlju njima...

i da možda su pomogli kojem židovčiću da ode na onaj svijet gdje se bolje živi...
Molim lijepo, nazistički režim je bio veliki borac protiv komunizma i samim time treba biti uzor modernoj rvackoj desnici.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 05.12.2008., 13:08   #37
Quote:
Kiamos kaže: Pogledaj post
Da, za ČITAV SVIJET, pa naravno i mene, važi USRAŠA=FAŠIST !!!
za čitav svijet,samo ne za ernsta nolte-a i žarka puhovskog.
međutim,za čitav svijet je mussolini i fašizam opće prihvaćeni mainstream.čak i za kajina i jakovčića.
vuott is offline  
Old 05.12.2008., 13:10   #38
Quote:
blade-ri kaže: Pogledaj post
ustaše nisu bili fašisti! oni su samo surađivali s njemcima (a ovi sa pak samo bili veli komoljubi - velika njemačka) i talijanima.... i samo su malo htjeli prodati zemlju njima...

i da možda su pomogli kojem židovčiću da ode na onaj svijet gdje se bolje živi...
kako su ti prokleti ustaše(usraše)bili pokvareni i licemjerni!
imali su žene židovke a ubijali su njihove nesretne sunarodnjake. niže od toga se netko ne može spustiti.
vuott is offline  
Old 05.12.2008., 13:12   #39
Quote:
Kiamos kaže: Pogledaj post
Ne,ne ... ova tema je "samo" dokaz koliko tangira one koji su mislili pod krinkom ljevice lupiti po Vladi RH.

Uzalud vam trud (neo)usrašoidi/ce ... :
Sjedi, 5-ca !

p.s.
Zato sam ovakovu temu i postavila.
Lili_ is offline  
Old 05.12.2008., 13:14   #40
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
daj srbo yugo peder, ovo je dokaz Zgodnoce Hrvata zato tu visite.

nazalost zbog toga trebamo trpiti svasta
"Zgodnoća" desnih Hrvata i naravno njihov osebujan način izražavanja najbolje se vidi na koncertima glazbenika zvučnih umjetničkih imena,kao npr.Dara Bubamara,Boro Drljača....Naravno,to puno govori i o ukusu pripadajućih im desnih Hrvatica!
boogyman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.