Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2008., 22:54   #1
Exclamation Spriječimo Thompsonov koncert u Pazinu!

Uspješno su zaustavljeni dosadašnji Thompsonovi pokušaji da održi koncerte u Umagu, Puli i Žminju, međutim pred nama je novi zadatak...
Kako spriječiti održavanje koncerta u Pazinu?
Koncert je svakim danom sve bliže, te stoga treba djelovati brzo i efikasno. Naravno, pritom ne mislim na nikakve radikalne poteze, da me netko ne bi krivo shvatio.

Na ovoj temi možete dati svoje prijedloge, ideje ili sugestije na koji bi se način moglo spriječiti održavanje spomenutog koncerta. Npr. Da li organizirati nekakve mirne prosvjede? Da li potpisivat nekakve peticije? Itd. itd...
Također, ukoliko imate bilo kakve veze sa organizatorom koncerta, svako lobiranje u korist zaustavljanja koncerta je dobrodošlo.
Bez obzira na već ugovoren koncert, smatram da je još moguće to zaustavit, kao što je spriječeno i u prethodnim slučajevima, bez obzira koliko se nemogućim u tim trenucima to činilo.
Dakle, prijedloge na sunce i pokušajmo zaustaviti thompsonizaciju i ustašenje u Istri. I pritom ne zaboravite na onu... "kad se male ruke slože, sve se može, sve se može..."
__________________
Zamrznite plaće... podignite kamate... ne kupujte darove djeci... ne jedite na domjencima... ne dajte božićnice... stegnite remen... jer smo u banani i visimo o niti!
Tko je ukrao Božić??? Idemo dalje!
"Neće Thompson u Arenu dok smo živi mi!" by Ladronja.org
Trolleo is offline  
Old 06.12.2008., 22:58   #2
Zbog čega bi uopće trebalo zaustaviti taj koncert?

Nevjerojatno čime se ljudi sve danas bave, a mletretirajući same sebe maltretiraju i sve nas.
Imate li vi ljudi pametnija posla od bavljenja MPTom? A da zasučete rukave i radite nešto korisno?
Kexx is offline  
Old 06.12.2008., 23:04   #3
thompsonizaciju je nemoguće zaustaviti,mi thompsonovi zli zombiji smo svuda i sada dolazimo u nevinu i čistu istru,imat ćemo bal.moj prijedlog ti je da odeš ili u italiju ili srbiju ne znam kojem časnom narodu pripadaš a opet možda si mladi antifašist onda od tebe se očekuje da odeš u šumu i tamo vrebaš sve povampirene ustaše koje naiđu.i upamti borba nije borba ako nije do smrti.ali budite oprezni thompson je opasan i vjerojatno je već vašeg prvog susjeda povampirio tako da bi vaša borba trebala početi tako da sredite prve susjede a onda thompson gubi svoje ustaške vampire.sretno i bog vas čuvao(oprosti mi na ovom klerofašističkom pozdravu)htio sam reći srećno drugovi u borbi za tita i partiju.thompson nema šanse bolje da ne dolazi.
torrio is offline  
Old 06.12.2008., 23:08   #4
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Zbog čega bi uopće trebalo zaustaviti taj koncert?

Nevjerojatno čime se ljudi sve danas bave, a mletretirajući same sebe maltretiraju i sve nas.
Imate li vi ljudi pametnija posla od bavljenja MPTom? A da zasučete rukave i radite nešto korisno?
Zbog toga što će taj "skup ustaša" prije svega biti provokacija, tek onda sve ostalo, a ponajmanje od svega normalan koncert nekog pjevača.

Istri ne treba thompson, nitko ga nije zvao, pa stoga ne vidim razloga da se gura tamo di mu nije mjesto, a onih možda tisuću ljudi od dvjestotinjak tisuća žitelja Istre, nek kupe CD pa nek slušaju...
__________________
Zamrznite plaće... podignite kamate... ne kupujte darove djeci... ne jedite na domjencima... ne dajte božićnice... stegnite remen... jer smo u banani i visimo o niti!
Tko je ukrao Božić??? Idemo dalje!
"Neće Thompson u Arenu dok smo živi mi!" by Ladronja.org
Trolleo is offline  
Old 06.12.2008., 23:14   #5
Quote:
Trolleo kaže: Pogledaj post
Zbog toga što će taj "skup ustaša" prije svega biti provokacija, tek onda sve ostalo, a ponajmanje od svega normalan koncert nekog pjevača.

Istri ne treba thompson, nitko ga nije zvao, pa stoga ne vidim razloga da se gura tamo di mu nije mjesto, a onih možda tisuću ljudi od dvjestotinjak tisuća žitelja Istre, nek kupe CD pa nek slušaju...
tko je zvao Brenu?


__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Old 06.12.2008., 23:20   #6
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
tko je zvao Brenu?


Ukoliko ti se raspravlja o Lepoj Breni, slobodan si otvoriti zasebnu temu o njoj...

...a ako imaš koji prijedlog vezano za naslov teme, u svakom slučaju je dobrodošao
__________________
Zamrznite plaće... podignite kamate... ne kupujte darove djeci... ne jedite na domjencima... ne dajte božićnice... stegnite remen... jer smo u banani i visimo o niti!
Tko je ukrao Božić??? Idemo dalje!
"Neće Thompson u Arenu dok smo živi mi!" by Ladronja.org
Trolleo is offline  
Old 06.12.2008., 23:32   #7
Quote:
Trolleo kaže: Pogledaj post
Ukoliko ti se raspravlja o Lepoj Breni, slobodan si otvoriti zasebnu temu o njoj...

...a ako imaš koji prijedlog vezano za naslov teme, u svakom slučaju je dobrodošao
ti kažeš Tompu nitko nije zvao u Istru..slijedom toga ja hoću znati tko je zvao Brenu...a kako ti očito imaš saznanja o pozivima pjevačima i koji su dobrodošli a koji nisu ja te pitam opet

tko to u Istri zove Brenu?
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Old 06.12.2008., 23:42   #8
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
tko je zvao Brenu?


Brena NIJE Ceca!
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 06.12.2008., 23:50   #9
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Brena NIJE Ceca!
nije ona ipak nije ulovila zločinca, samo se slikala s njima i podršku im davala.

__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Old 07.12.2008., 00:09   #10
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Brena NIJE Ceca!
Tako je, ona je "Jugoslovenka"
odbojkašcro is offline  
Old 07.12.2008., 00:21   #11
kako je ovaj troleo jadan to je nesto strasno

ako ti se neide na Thompsonov koncert nemoj ic i nemoj se tu nesto preseravati joj kako da ga zaustavimo on je provokacija,daj UBI SE budalo
controling is offline  
Old 07.12.2008., 00:25   #12
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Tako je, ona je "Jugoslovenka"
I pa šta? Nikome zla nije nanjela, a pogotovo ne RH.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 07.12.2008., 00:28   #13
Stari probajte s peticijom,za to vrijeme vrbujte ljude za prosvjed,sve dobro pripremite da ne ispadne pušiona.Uvjetujte mu da se na početku koncerta javno odreče NDH,Pavelića,ustaštava (može i komunizma i Tita ako želi) i prekine koncert na prvu pojavu ustaške kape ili ZDS pozdrava...Pritisnite lokalnu vlast,idite u škole...
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 07.12.2008., 00:41   #14
Quote:
Trolleo kaže: Pogledaj post
Zbog toga što će taj "skup ustaša" prije svega biti provokacija, tek onda sve ostalo, a ponajmanje od svega normalan koncert nekog pjevača.

Istri ne treba thompson, nitko ga nije zvao, pa stoga ne vidim razloga da se gura tamo di mu nije mjesto, a onih možda tisuću ljudi od dvjestotinjak tisuća žitelja Istre, nek kupe CD pa nek slušaju...
Još ćete ga vi zvati i u Pulu i ma koliko vas smeta što će pjevati u Istri , ti i tebi slični ne možete ništa napraviti da to spriječite i zato se poklopite po ušima da ne čujete što MPT pjeva . Tebi preporučam da na dan koncerta ne izlaziš van da slučajno nebi naletio na " skup ustaša " i da nebi bio isprovociran pa da moraš na svoju kapu staviti zvijezdu petokraku .
SAMSON_VK is offline  
Old 07.12.2008., 01:38   #15
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Stari probajte s peticijom,za to vrijeme vrbujte ljude za prosvjed,sve dobro pripremite da ne ispadne pušiona.Uvjetujte mu da se na početku koncerta javno odreče NDH,Pavelića,ustaštava (može i komunizma i Tita ako želi) i prekine koncert na prvu pojavu ustaške kape ili ZDS pozdrava...Pritisnite lokalnu vlast,idite u škole...
... ponesite češnjaka, srebrnih metaka, glogovih kolaca i ultraljubičastih led lampi (križevi nepale jer se same komunjare samozapale na sam spomen vjere) ...

Ustašizacija Istre je nezaustavljiv proces, a to znaju svi neoliberalni ištrijanski političari.

Strah od Thopmpsonovih pjesama nije bezazlen. Gdje god on dođe napravi lom i okupi ogroman broj domoljuba. Komunjare i drugi nedomoljubni ištrijani moraju bježat u mišije rupe.


Smješan je taj strah od jednog običnog hrvatskog pjevača(i to u Hrvatskoj). Gotovo na granici šizofrenične manije.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 07.12.2008., 05:05   #16
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Stari probajte s peticijom,za to vrijeme vrbujte ljude za prosvjed,sve dobro pripremite da ne ispadne pušiona.Uvjetujte mu da se na početku koncerta javno odreče NDH,Pavelića,ustaštava (može i komunizma i Tita ako želi) i prekine koncert na prvu pojavu ustaške kape ili ZDS pozdrava...Pritisnite lokalnu vlast,idite u škole...
...zabranite prodaju bijelog kruha u Istri (poglavnik ga je svakodnevno jeo!)...
Scotsman1 is offline  
Old 07.12.2008., 05:20   #17
Možda nije ni vrijeme ni mjesto za to, ali ja bih pohvalio dr. Ivu Sanadera.
Grunf is offline  
Old 07.12.2008., 07:30   #18
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
... ponesite češnjaka, srebrnih metaka, glogovih kolaca i ultraljubičastih led lampi (križevi nepale jer se same komunjare samozapale na sam spomen vjere) ...

Ustašizacija Istre je nezaustavljiv proces, a to znaju svi neoliberalni ištrijanski političari.

Strah od Thopmpsonovih pjesama nije bezazlen. Gdje god on dođe napravi lom i okupi ogroman broj domoljuba. Komunjare i drugi nedomoljubni ištrijani moraju bježat u mišije rupe.


Smješan je taj strah od jednog običnog hrvatskog pjevača(i to u Hrvatskoj). Gotovo na granici šizofrenične manije.

ice cream girl is offline  
Old 07.12.2008., 07:33   #19
Quote:
Trolleo kaže: Pogledaj post
Uspješno su zaustavljeni dosadašnji Thompsonovi pokušaji da održi koncerte u Umagu, Puli i Žminju, međutim pred nama je novi zadatak...
Kako spriječiti održavanje koncerta u Pazinu?
Koncert je svakim danom sve bliže, te stoga treba djelovati brzo i efikasno. Naravno, pritom ne mislim na nikakve radikalne poteze, da me netko ne bi krivo shvatio.

Na ovoj temi možete dati svoje prijedloge, ideje ili sugestije na koji bi se način moglo spriječiti održavanje spomenutog koncerta. Npr. Da li organizirati nekakve mirne prosvjede? Da li potpisivat nekakve peticije? Itd. itd...
Također, ukoliko imate bilo kakve veze sa organizatorom koncerta, svako lobiranje u korist zaustavljanja koncerta je dobrodošlo.
Bez obzira na već ugovoren koncert, smatram da je još moguće to zaustavit, kao što je spriječeno i u prethodnim slučajevima, bez obzira koliko se nemogućim u tim trenucima to činilo.
Dakle, prijedloge na sunce i pokušajmo zaustaviti thompsonizaciju i ustašenje u Istri. I pritom ne zaboravite na onu... "kad se male ruke slože, sve se može, sve se može..."
Thompson je rasprodao 2 veceri zaredom u Pazinu.Nacula sam da je i treca u planu.Bravo Marko!
ice cream girl is offline  
Old 07.12.2008., 08:08   #20
Quote:
ice cream girl kaže: Pogledaj post
Thompson je rasprodao 2 veceri zaredom u Pazinu.Nacula sam da je i treca u planu.Bravo Marko!
ja sam čuo da još nisu ni plakate poljepili po gradu
Bobo Mesar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.