Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2009., 21:25   #1
"Čudni" fetiši...

Evo jednog zanimljivog teksta skinutog s jednog domaćeg portala...:

Ima puno seksi dijelova muškog i ženskog tijela, i dok neki imaju klasične fiksacija na bujne grudi, guzu, dugačke noge ili stopala u visokim petama, ima i onih koje će uzbuditi pomisao na pazuh ili čak prišteve.
Svatko od nas ima nešto što će ga uzbuditi više nego bilo što drugo, piše nalink maknut. Kod nekoga je dovoljna pomisao na žensku guzu ili na grudi, no internet je prepun stranica posvećenim i onim bizarnijim fiksacijama. Neki imaju vrlo kinky seksualni ukus, koji je mnogima teško shvatiti. Navest ćemo neke neobične fiksacije nad kojima će se neki zgražati i uznemiriti, neki dobro nasmijati, a neki možda shvatiti što ih zaista pali!

● Fetiš na pazuhe
Stranica link maknut omiljeno je mjesto svih ljubitelja ovog dijela tijela.

● Fetiš na noseve
Kažu da za sve što se može imenovati postoji i fetiš na to. Ni nosevi nisu iznimka. Stranica link maknut zadovoljit će sve koje uzbuđuju upravo nosevi.

● Fiksacija na istiskivanje prišteva
Mnogi ljudi složit će se da stiskanje prišteva nije seksualni fetiš već samo morbidna fiksacija. No ima onih koji tvrde da su upoznali žene koje istiskivanje prišteva toliko uzbuđuje da će u zamjenu za jedan prišt na muškim leđima ponuditi blowjob. Stranica link maknut namijenjena je takvima.

● Fetiš na žene koje stišću gas
Na stranici link maknut ima hrpa fotografija seksi žena u automobilima koje su zapele u blatu i pokušavaju se izvući od tamo ili im se automobil neće pokrenuti. Pritiskajući pedalu za gas mnogim muškarcima pružaju izobilje užitka i uzbuđenja.

● Fetiš na balone
Ovi ljudi vjerojatno bi uništili balonske dekoracije na rođendanskom partyju jer bi s njima radili sve ono što je nekima teško i zamisliti. A tu je i stranica posvećene njima i njihovim seksualnim potrebama link maknut

Imate li vi kakav (čudan) fetiš i koji???

Zadnje uređivanje LaTiTeA : 22.10.2009. at 21:29. Reason: linkovi maknuti
Lanatricija is offline  
Old 22.10.2009., 21:27   #2
mene samo "poslušne kuje ili kurvice "
jupidu is offline  
Old 23.10.2009., 01:07   #3
fetis na kontrolu - od strane partnera
Kela is offline  
Old 23.10.2009., 01:17   #4
vidi kako su se zaredala dva istomišljenika
Old 23.10.2009., 01:20   #5
a ne ne
zapravo su misljenja suprotna
on oce poslusnost, a ja ocu da me se kontrolira
a na poslusnost se tesko odlucujem, ali volim igre pokoravanja
ma sve kinki je super
Kela is offline  
Old 23.10.2009., 01:31   #6
Quote:
Kelaesther kaže: Pogledaj post
a ne ne
zapravo su misljenja suprotna
on oce poslusnost, a ja ocu da me se kontrolira
a na poslusnost se tesko odlucujem, ali volim igre pokoravanja
ma sve kinki je super
znaš ti zašto sam rekla istomišljenika.možda je izraz kriv,ali je poanta glasna hihihi
Old 23.10.2009., 14:14   #7
oči čarne - i duge trepavice u kompletu
linija vrata i profila lica
kratka kosa
vojnička uniforma
miris cigarete na usnama...
Old 23.10.2009., 14:27   #8
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
oči čarne - i duge trepavice u kompletu
linija vrata i profila lica
kratka kosa
vojnička uniforma
miris cigarete na usnama...
Ajme majko mene si opisala...
Old 23.10.2009., 14:34   #9
vrat i korijen kose, uheko, mljac...

komad u policijskoj motorističkoj odori. niz nogu ona dvostruka tanka bijela pruga...slurp...
Old 23.10.2009., 14:39   #10
mračne oči, crvene ili tamno plavo našminkane kapke, malo kose oči izdužene (dakle puno mi oči znače).
Crni , zelenim, crveni, plavi kramin ma samo da se ističe, crna kosa kikice...ah..
štikle, seksi čarape al da ih ja poderem, volim pretjerivat sa svojim ustima...oralac dakle... dali je to uopće fetiš?
Da i jako grubi seks...
Old 23.10.2009., 14:49   #11
A gdje je fetis na moderatorKe??
Old 23.10.2009., 14:50   #12
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
mračne oči, crvene ili tamno plavo našminkane kapke, malo kose oči izdužene (dakle puno mi oči znače).
Crni , zelenim, crveni, plavi kramin ma samo da se ističe, crna kosa kikice...ah..
štikle, seksi čarape al da ih ja poderem, volim pretjerivat sa svojim ustima...oralac dakle... dali je to uopće fetiš?
Da i jako grubi seks...
ha, na tebi ili na njoj?
Old 23.10.2009., 14:58   #13
Quote:
Kelaesther kaže: Pogledaj post
fetis na kontrolu - od strane partnera
Potpisujem... i dodajem bilo kakvo vezivanje i potlacenost (feministkinje pokrijte usi )
Old 23.10.2009., 15:00   #14
potpisujem pumu ali to mi nije nesto sto vec nisam puno puta radila. No, full mi je napaljujuca vojnicka obleka i recimo gledanje kako frajer vjezba. I onda kad je sav znojan . Najradije bih ga bacila skupa samnom pod tus.. uhh sad sam horny
Old 23.10.2009., 15:12   #15
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
potpisujem pumu ali to mi nije nesto sto vec nisam puno puta radila. No, full mi je napaljujuca vojnicka obleka i recimo gledanje kako frajer vjezba. I onda kad je sav znojan . Najradije bih ga bacila skupa samnom pod tus.. uhh sad sam horny
Mene odore ne privlace, cuda li, znam da je to rasireni fetis...

Al me zato privlace mrsavi, ispijeni, nafiksani-look, grunge, emo-like, trashy, zapusteni, Sheakspirianski, artisticki tipovi s izrazenim zilama na rukama
Old 23.10.2009., 15:14   #16
Ne vjerujem Bas ovo sto si opisala ja nikad ne bih pogledala. Ja volim frajere s dobrim tijelom, dubokim pogledom

Zile na rukama , ispijeni look

Odore kao odore me ne napaljuju ali vojnicka
Old 23.10.2009., 15:20   #17
Quote:
Ne vjerujem Bas ovo sto si opisala ja nikad ne bih pogledala. Ja volim frajere s dobrim tijelom, dubokim pogledom

Da, Da znam...odvratna sam

ISPRAVKA... pale me muske medicinske sestre znaci ne doktori vec oni zgodni likovi po hodnicima, obuceni u bijelo, predobri su mi
Old 23.10.2009., 15:38   #18
Mene ne nekak su mi gay
Old 23.10.2009., 15:46   #19
Quote:
Ja volim frajere s dobrim tijelom, dubokim pogledom

samo vojnička na mišićavom tijelu barem 185 cm

ostale odore tipa; vatrogasac Mirko sa brčinama i škembom, okrugli kondukter, Zet-ovac ili nedajbože livrirani vratar - turn off
Old 23.10.2009., 15:51   #20
obozavam profesorice........i medicinske sestre
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.