Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2009., 18:37   #21
Quote:
mali.mraz kaže: Pogledaj post
nekako mi je zivot krenuo nizvodnom putanjom. razocarala sam se u sve. nista mi nejde, imam lose ocjene, ne znam koji bi fax, ne sexam se, nemam decka vec jako dugo, nisam ni prije imala nemam iskustva, skroz sam bolesna, starci su mi lose, odjebala me najfrendica, vise ni ne izlazim van, pere me depra, pomisljala sam otic kod psihica al me sram. i ta neka kriza identiteta, ne znam sta volim, sta zelim "jutros sam zaboravio sve sto me drzalo skupa", a ni fizickim izgledom svojim nisam zadovoljna. imam osjecaj da necu taj fax ni upisat, da sma promasaj, prijatelja nekih bliskih ni nemam. losa karma il wtf. i sta sad?
nisi ništa gore nego ja
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 08.11.2009., 18:48   #22
ajde,ajde... kupi vibrator,nadi novu frendicu..popi max flu i ignoriraj starce..i to je to
moonlos is offline  
Old 08.11.2009., 18:55   #23
Nekad tako dođe... ne smiješ dopustiti da te to tako jako pogađa... jednostavno odjebeš sve što nevalja iz svog života i svakog tko to ne zaslužuje i radiš ono što ti hoćeš, jer sve sto radis radis sebi i za sebe prvenstveno...

Ne treba te biti sramota, ako osjecas potrebu da razgovaras s nekim bio to i psihijatar, zast ne, nije to nikakva sramota... iskreno receno, meni nije puno pomoglo morala sam naci snagu u sebi... kad ti se svaki segment zivota raspada a najbolji savjet koji ti drugi imaju za dati jest "ma bit ce bolje", "pojebi nesto", "pij", "boli te briga" cini se kao da sve bas i nema smisla... ali uistinu ima... samo moras sebe podici iz rupe u koju si upala i ODLUČITI da te nitko i ništa ikad više, neće ovdje dovesti
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 08.11.2009., 19:01   #24
Ovako nekako i ja savjetujem. Kad vidiš da padaš, moraš se trgnuti i početi mijenjati stvari. U suprotnom i dalje nastavljaš tonuti sve dublje
Znači, poduzmi nešto aktivno, a tu se računa i način razmišljanja. Što se tiče psihologa/psihijatra, teško da ćeš naletiti na nekog kvalitetnog, najvjerojatnije će ti dati lijekove koji te samo uspavaju i ti onda misliš da si spašena...

Uživaj u malim i lijepim stvarima, makni se od svakodnevice koja te sputava i deprimira
full_cool is offline  
Old 08.11.2009., 19:04   #25
Quote:
mali.mraz kaže: Pogledaj post
nekako mi je zivot krenuo nizvodnom putanjom. razocarala sam se u sve. nista mi nejde, imam lose ocjene, ne znam koji bi fax, ne sexam se, nemam decka vec jako dugo, nisam ni prije imala nemam iskustva, skroz sam bolesna, starci su mi lose, odjebala me najfrendica, vise ni ne izlazim van, pere me depra, pomisljala sam otic kod psihica al me sram. i ta neka kriza identiteta, ne znam sta volim, sta zelim "jutros sam zaboravio sve sto me drzalo skupa", a ni fizickim izgledom svojim nisam zadovoljna. imam osjecaj da necu taj fax ni upisat, da sma promasaj, prijatelja nekih bliskih ni nemam. losa karma il wtf. i sta sad?
1.to sto nemas decka nije razlog za brigu, naci ces ga imas cijeli zivot pred sobom
2.silazna putanja....i u krevetu se spusti , pa se opet digne, tako ce i tebi zivot krenuti gore samo ako mu das razloga
3.ocjene ces popraviti kada pocnes razmisljati o skoli a ne o ostalim brigama u tom trenutku
4. starci su ti lose - jos jedan od razloga da ti budes dobre volje i pokazes im da si uz njih
5.najfrendica te odjebala, odjebao sam i ja svoga najfrenda nedavno on mene i nasao sam nove jos bolje , to nije razlog za paniku
6. depra - pocni trcati, jesti cokoladu, nikako alkoholom lijeciti ju
7. trebas pomoc psihica - nemoj se sramiti otidji. iako probaj prvo sama rijesiti depru
8.svi smo imali osjecaj da necemo upisati fax
9.nisi promasaj, jer svako bice na svijetu moze doprinijeti necemu
10.prijatelje ces steci cim se opustis i pocnes izlaziti sa osmijehom na licu
11. losa karma- pa svi imamo trenutke kada mislimo da radimo nesto krivo i da osobe koje nam trebaju odlaze od nas i onda sve ovo gore navedeno pocne dolaziti, karmu sama donosis, nije nam zadana
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak;
courage is also what it takes to sit down and listen. 
tiger_boy is offline  
Old 09.11.2009., 19:51   #26
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
nisi ništa gore nego ja
a vjerujem it can be worse, drzi se, pogledaj koji komentar tu, mene su ljudi zbilja ohrabrili
mali.mraz is offline  
Old 09.11.2009., 19:54   #27
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Nekad tako dođe... ne smiješ dopustiti da te to tako jako pogađa... jednostavno odjebeš sve što nevalja iz svog života i svakog tko to ne zaslužuje i radiš ono što ti hoćeš, jer sve sto radis radis sebi i za sebe prvenstveno...

Ne treba te biti sramota, ako osjecas potrebu da razgovaras s nekim bio to i psihijatar, zast ne, nije to nikakva sramota... iskreno receno, meni nije puno pomoglo morala sam naci snagu u sebi... kad ti se svaki segment zivota raspada a najbolji savjet koji ti drugi imaju za dati jest "ma bit ce bolje", "pojebi nesto", "pij", "boli te briga" cini se kao da sve bas i nema smisla... ali uistinu ima... samo moras sebe podici iz rupe u koju si upala i ODLUČITI da te nitko i ništa ikad više, neće ovdje dovesti
hvala ljudi na lijepim ohrabrenjima zbilja
mali.mraz is offline  
Old 10.11.2009., 09:55   #28
Quote:
mali.mraz kaže: Pogledaj post
nekako mi je zivot krenuo nizvodnom putanjom. razocarala sam se u sve. nista mi nejde, imam lose ocjene, ne znam koji bi fax, ne sexam se, nemam decka vec jako dugo, nisam ni prije imala nemam iskustva, skroz sam bolesna, starci su mi lose, odjebala me najfrendica, vise ni ne izlazim van, pere me depra, pomisljala sam otic kod psihica al me sram. i ta neka kriza identiteta, ne znam sta volim, sta zelim "jutros sam zaboravio sve sto me drzalo skupa", a ni fizickim izgledom svojim nisam zadovoljna. imam osjecaj da necu taj fax ni upisat, da sma promasaj, prijatelja nekih bliskih ni nemam. losa karma il wtf. i sta sad?
A bit će i gore, nema veze buš se navikla.
nemoralan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger