Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2005., 23:36   #61
Quote:
tilla kaže:
ma daj ne gnjavi.

kolače bi im jela da se zovu pasja muda
pa ja bi-jer sam ovde vec puna tipa sex i grad proizvoda...mene sada zanimaju jadni zimnjaci i pasja muda da izadu u kakvoj zagrebackoj slasticarskoj spelunki!
sad moram ici...biznis zove...jebiga,to je amerika!
AFRODITA69 is offline  
Old 26.09.2005., 10:30   #62
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa nisam ni misla na seriju..cula sam prije za te kolace,ali reko da padate na to jer to je sex i grad...da se zovu-pescenicke snite-nebi ih ni vrag pogledal!
dodouprolazu is offline  
Old 26.09.2005., 13:30   #63
Ja sam definitivno za Meli.
Meni su kolačići fenomenalni, baš kao domaći, a ne kao drugdje margarinasti, svi istog okusa. Imaju stvarno par odličnih ( oni nugatići, mađarica, bijela pita itd itd ). Torte su već malo drukčija priča jer su sve na nekoj parfe osnovi, nisam još tamo vidjela tortu s klasičnom kremom. Al torta od sira, ona od cimeta i još par komada
Millenium užas, preskupo, Vincek bezveze, totalno se pokvario, Centar bezveze, Zagreb bezveze...E u Horaku još nisam bila, a ni u toj Ivici i Marici...
Al meni je Meli 2 minute hoda pa ga iovak ne mijenjam nizašto
Jedino je bed kaj su ti kolači taaaaaaak sitni, uopće ih nemrem prestat jest
Sweet_strawberry is offline  
Old 08.10.2005., 19:06   #64
ja citala (sorry ak je ovo netko vec napisao, nisam bas temeljito procitala topic) da ima sad neka nova domaca slasticarnica u petrovoj blizu kvatrica ... navodno sam jela njihove kolace na jednom tulumu (slavljenici narucili od tamo, a ja to tek poslije doznala) ... ak je istina definitivno su THE BEST!
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 08.10.2005., 23:45   #65
a ta se zove piece of cake.

malo iza rotora u petrovoj.

jako dobri kolači
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 09.10.2005., 00:15   #66
prije negdasnjeg cerofskog ???na kojoj strani?i kaj sve nude?
AFRODITA69 is offline  
Old 09.10.2005., 16:59   #67
Quote:
tilla kaže:
a ta se zove piece of cake.

malo iza rotora u petrovoj.

jako dobri kolači
u petrovoj izmedju zajceve i lascine?imaju 2 i pol kolaca u izlogu?vrlo mali i neugldni...to je to?
Zla patka is offline  
Old 10.10.2005., 08:34   #68
Quote:
zlo kaže:
je vec su mi ukazali na taj propust...no to jos uvijek ne mijenja cinjenicu da ovaj u zvonimirovoj ne valja
Nerado ću ti ukazati na činjenicu da se skoro svi kolači i torte peku baš u Zvonimirovoj, i voze u Ilicu. U Ilici se (mislim) radi samo sladoled...
daz is offline  
Old 10.10.2005., 16:43   #69
Quote:
zlo kaže:
u petrovoj izmedju zajceve i lascine?imaju 2 i pol kolaca u izlogu?vrlo mali i neugldni...to je to?
jes, ali udji i guštaj
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 11.10.2005., 10:34   #70
Danas sam, ponukana prošlogodišnjim iskustvima raznih poznanika, išla više od dva mjeseca ranije naručiti sitne božićne kolače kod Meli, i veli mi teta-slastičarka da sam došla skoro u zadnji čas!
Zato svi vi koji računate na Meli-Božić: požurite!
Lady Grey is offline  
Old 11.10.2005., 16:37   #71
Quote:
Lady Grey kaže:
Danas sam, ponukana prošlogodišnjim iskustvima raznih poznanika, išla više od dva mjeseca ranije naručiti sitne božićne kolače kod Meli, i veli mi teta-slastičarka da sam došla skoro u zadnji čas!
Zato svi vi koji računate na Meli-Božić: požurite!
cek malo-gdje je meli????i kaj tam sve ima?
AFRODITA69 is offline  
Old 11.10.2005., 18:27   #72
Quote:
AFRODITA69 kaže:
cek malo-gdje je meli????i kaj tam sve ima?
www.meli.com.hr

Lady Grey is offline  
Old 11.10.2005., 18:49   #73
Quote:
daz kaže:
Nerado ću ti ukazati na činjenicu da se skoro svi kolači i torte peku baš u Zvonimirovoj, i voze u Ilicu. U Ilici se (mislim) radi samo sladoled...
a onda je to na psihickoj bazi..isto ko i piva iz plastike i piva iz staklene boce...ista piva, a opet nije...
Zla patka is offline  
Old 11.10.2005., 20:03   #74
slastičarnica Sršek u ex Daničićevoj


malakov i bečka tora su i malo jesu skuplji ali - vrijedi
__________________
*
revolution is offline  
Old 11.10.2005., 21:10   #75
Quote:
revolution kaže:
slastičarnica Sršek u ex Daničićevoj


malakov i bečka tora su i malo jesu skuplji ali - vrijedi
pomozni dotepenki;

di je daničićeva?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 11.10.2005., 22:40   #76
Quote:
tilla kaže:
pomozni dotepenki;

di je daničićeva?
Nekad je bila kod doma sportova. Mislim da je to sad Andrije Žaje.
A bivša Žajina da su sad Svetice.
Ne nam dal' se neka sad zove Daničićeva negdje drugdje.
polly is offline  
Old 11.10.2005., 22:46   #77
da kaos s tim ulicama a s tim Žajom posebn

daničićeva je sadašnja žajina > kod doma srpotova, križanje s novom cestom (ex lenjigradska)

Sršek je minijaturno mjesto, ali kolači su mraak i baš si mislim da ih pitam di kaj to peku i jel ima narudžba i slično

ljeti imaju terasu a zimi najbolje funkcionira "za van" jer su unutra dva stoleka


dodajem ovdje na znanje i FENOMENALNU BUČNICU kaj isto imaju
__________________
*
revolution is offline  
Old 12.10.2005., 02:33   #78
Quote:
revolution kaže:
da kaos s tim ulicama a s tim Žajom posebn

daničićeva je sadašnja žajina > kod doma srpotova, križanje s novom cestom (ex lenjigradska)

Sršek je minijaturno mjesto, ali kolači su mraak i baš si mislim da ih pitam di kaj to peku i jel ima narudžba i slično

ljeti imaju terasu a zimi najbolje funkcionira "za van" jer su unutra dva stoleka


dodajem ovdje na znanje i FENOMENALNU BUČNICU kaj isto imaju

jezal vas srsek-sad mi tak sline cure i to na bucnicu!
AFRODITA69 is offline  
Old 12.10.2005., 09:10   #79
Quote:
revolution kaže:




dodajem ovdje na znanje i FENOMENALNU BUČNICU kaj isto imaju
Nedavno je kolega na poslu častio sa štrudlama iz piterije na Selskoj.
Bilo bučnice, krumpiruše, zeljanice, jabuka,... Sve stigle friške, tople i hrskave.
IZVRSNO!
Preporučujem.
polly is offline  
Old 12.10.2005., 11:24   #80
Quote:
polly kaže:
Nedavno je kolega na poslu častio sa štrudlama iz piterije na Selskoj.
Bilo bučnice, krumpiruše, zeljanice, jabuka,... Sve stigle friške, tople i hrskave.
IZVRSNO!
Preporučujem.
ona u malesnici je 100 put bolja od selske. ja dosta cesto kupujem pite pa mi je ta bolja.
Billi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.