Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2010., 15:57   #81
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa kaj nemrete preko Steam onda kupit?
Pa da ovisim od tim krvopijama koji mi mogu zblokat sve igre s accounta ak im se sprdne, kao da sam ih unajmio, a ne kupio, a ne, ne, disk i kutiju molim

Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ili naručit iz engleske?
Hrvatska posta
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 15:57   #82
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Mene više smeta kaj su sjebali diplo/espionage, sad je diplomacija za qrac...
a sto je to diplomacija?
robihr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 16:09   #83
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa kaj nemrete preko Steam onda kupit?

Ili naručit iz engleske?
Verifikacija elektroničkih narudžbi iz ovih krajeva (balkanskih ) im nije najjača strana
__________________
Napravite REGISTAR STRANAČKIH ČLANOVA !!!
Darcuese is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 16:33   #84
kupio sam preko steama jednu igru, i moram vam reći da u godinu i pol dana nisam imao apsolutno nikakav problem. ne može ti nitko ništa zblokat, staviš play offline i amen. vidio sam da dost ljudi pljuje po njima al evo, kažem nikakav problem ja nisam imao s njima tako da što se mene tiče samo pozitivna iskustva. a nema šanse da ću ovim našim lopovima plaćat te lopovske marže.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 16:39   #85
Quote:
Alte kaže: Pogledaj post
Sto tocno ?
Iskreno, nisam primjetio razliku , jer je diplomacija na iole vecoj tezini dosada bila cisti harakiri pa sam je jedva i koristio.
Paaaa...sad možeš otvoriti bordere ili objaviti rat. Nemaš nikakvih indikatora zašto si s nekim pajdo ili zakaj te netko hoće namlatiti, a i relacije između ostalih AI igrača su nepoznanica, ko koga zakaj...bojim se da neću s nikim morati komunicirati i da ću se cijelo vrijeme samo šorati.

A i jak espionage je bio must have za pobjedu na immortal/diety u Civ4, ak mi netko krene raditi spaceship, biti će zajebano ak ću morati jedino brute forceom riješiti problem sa ovim novim combat sistemom.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 20:23   #86
igrao demo i mogu reći da je super
kao prvo i najbolje po meni a to su vec neki spomenuli, nema gomilanja jedinica na jednom tile-u, gradovi se sami brane, archeri mogu rokati dva tile-a udaljeni, možeš kupovati tile-ove i više mogućnosti kod diplomacije, city-states (odlično!)

Po meni velki minus je to sto nema religije. Osobno sam u civ 4 igrao na taktiku ak ocu s nekim bit frend da proširim svoju vjeru na njegovo malo carstvo il da prihvatim njegovu vjeru u svoje veliko (carstvo).
Animacije likova su dobre i sviđa mi se što svako govori na svom jeziku.
I da, najveći minus u igri je taj što nema uvodnu pjesmu kao u civ 4 tako da na main menu nisam po par sati samo da preslušam "baba yetu"

Sve u svemu igra će po svemu sudeći odvući me od civ-a IV
sad samo trebam "nabaviti" ju.
__________________
You know what your problem is? I'm too good looking.
luka m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 21:05   #87
Quote:
robihr kaže: Pogledaj post
ako je igra na steamu 50 eura, onda ce definitivno u algoritmu biti preko 400kn.

nego 93.2%
350 kn...
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 21:19   #88
zasto ju jos nema nigdi za "kupiti"?
Krusty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 22:11   #89
Quote:
Krusty kaže: Pogledaj post
zasto ju jos nema nigdi za "kupiti"?
to i mene zanima... Vec tri dana svako malo navratim do "ducana" i jos uvijek nista... smrc...
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 22:35   #90
jesi probao kod skidrowa, vidim da su je oni prvi nabavili. imaš je u onom dućanu kod piratskog zaljeva, relativno brzo dođeš na red. al možda preferiraš privatne dućane?
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 23:10   #91
Jedva preko 3GB, zanimljivo...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 23:16   #92
kupio spomenutu igru kod spomenutog prođavača i radi ko urica šteta što sutra radim
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 00:30   #93
malo preko 3gb

a nista, "kupujem" al' je guzva
Krusty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 00:46   #94
Evo je iz ducana za cca 2h... I jos (slag na tortu) ne radim sutra!

Bit ce jedna lijepa neprespavana noc...
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 15:51   #95
ETA 2h~ iz privatnog ducana,
iznenaduje me da je samo 3 gige velika . tj mala.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:41   #96
Mnogo puta sam se svratio do 'ducana' i nema je jos?
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:04   #97
Upiši V.
__________________
Past Revelations,
my true dominion.
red helmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:46   #98
Bude mi Sid Meier platio ponovno upisivanje godine na faksu?
IanZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:57   #99
upisi "skidrow"


nego, odigro sam malo, super mi je
jedino me smeta kad zumiram u gradu kamera se cudno ponasa ili kad u gradu klikam na onu redistrubuciju resursa nekad nemogu tocno kliknut odprve nego moram ciljat.


jeli se vise isplati pokorit grad-drzavu ili je pustit da zivi?
mogu li se gradove drzave sirit ili su stalno na jednom gradu?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 00:06   #100
pa sama ti rijec kaze, grad drzava. Nema ambicija sirenju, ali dobro dodje kao pomoc, ako ti je blizu, te ako suradjujes sa njome, pogotovo ako ima resursa, kojih ti nemas. Ja za sada ne pokoravam, drago mi je kad su na mojoj strani, a ako nisu, ne mogu puno stete napravit.
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.