Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 10:06   #2581
Hvala na savjetu, idem to malo razgledat! Dršte fige
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 00:30   #2582
Da kao što je Tea rekla svakako uzmi tamno smeđu (3.0 ili 300), ispast će kao crna ali baš prirodna ono
a ima i neki gel/vosak koji kao ''tonira'' sijede, evo video: https://www.youtube.com/watch?v=MsL-ICSzqFI
ima svakakvih mogućnosti, možeš probati i Palette instant color (preljev, ispire se) npr. dark brown

sretno
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:49   #2583
Je li tko probao novu schwarzkopf color expert omega plex boju? Ima tko kakve dojmove?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:58   #2584
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Je li tko probao novu schwarzkopf color expert omega plex boju? Ima tko kakve dojmove?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam probala, bila bih zadovoljniji da mi natural brown nije ispala pretamno, neki tamni kesten, a na kutiji je medium brown. Dobro mi je prekrila sijede. Ima dvije maske, jednu za odmah, jednu kao za tri tjedna poslije farbanja i predivno miriše po vaniliji mislim da ću još isprobati neku još svjetliju smeđu.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 04:35   #2585
Kakva je njega kose, jel bude kao onako sjajna i zaglađena
Sunlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:37   #2586
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ja sam probala, bila bih zadovoljniji da mi natural brown nije ispala pretamno, neki tamni kesten, a na kutiji je medium brown. Dobro mi je prekrila sijede. Ima dvije maske, jednu za odmah, jednu kao za tri tjedna poslije farbanja i predivno miriše po vaniliji mislim da ću još isprobati neku još svjetliju smeđu.

Tu 5.3 sam vidila uzivo na poznanici. Privuklo me jer joj nije povuklo na crveno. Bas je lijepa smedja, rekla mi je da joj se isprala malo nakon nekog vremena. I njoj je na prvu uhvatilo dosta tamnije


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:59   #2587
je, i meni, ispere se to nakon 10ak dana ima i onu vrećicu regeneratora s pigmentima pa se kao nakon 3 tjedna opere time da se osvježi boja. meni prošlo mjesec dana i još nisam, ali to je dosta slično mojoj prirodnoj boji pa se neću farbati prije jeseni, a vrećicu ću iskoristiti tamo u 7. valjda.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 10:28   #2588
Meni je bitno da se ne ispire sa sijedih. I da ne povlaci na crveno. Jesi mozda koristila loreal casting creme gloss da mozes usporedit s njima? Nekad davno sam koristila schwarzkopfovu palette boju, onu vulgaris, koja mi je toliko unistila kosu da otad uredno zaobilazim sve njihove farbe


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 20:26   #2589
koristila, loreal boje su mi super što se tiče oštećivanja kose - odnosno, nema ga toliko. ali sam rezultat bojenja mi se nije baš nešto ekstra sviđao. ispale su mi nekako... ne znam, prečudno, taj odsjaj mi je bio neprirodan. dvaput sam se ofarbala njima i odustala jer mi je previše razlike bilo na izrastu i ostatku kose, s tim da sam se bojala dubinom 5 (ne sjećam se skroz nijanse, ali ash brown je bio sigurno, drugim se ne farbam), prirodno sam 5.1 i bila sam prethodno ofarbana s 5.1

color expert mi je ispao kao na onom kartonu s pramenovima što bude u dućanu (na ovo mislim), uvijek gledam to a ne kutiju. ujednačena boja, i najbitnije, nakon 2 pranja mi je prestalo ostavljati fleke po ručnicima, obično mi bude tek nakon 5.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 10:58   #2590
Tnx na savjetima. Ja sam isprobala nekoliko nijansi od loreala creme casting gloss, od ebony, dark brown, iced chocolate, do medium brown. Iced chocolate mi je bila nijansom najljepsa, ali da. Imaju taj neprirodan sjaj. Po meni on zahtjeva presprijekorno lice i make up, jer tocno privlaci pozornost na glavu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 13:16   #2591
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
pa učinak je takav da sam bojala 4 cure sa 4 različite teksture i dužine kose i niti jednoj (kao ni meni 5.) nisu pasale Kay , dapače roza je apsolutno najočajnija ikad, toliko loš proizvod nisam nikad koristila, streaky, ne konzistentna, pokrivanje 0 bodova, i kažem nije samo do moje kose, dosta cura mi se požalilo da su se ful razočarale i sa pokrivanjem i sa intenzitetom i sa trajnošću ... možda sa vremenom skuže kako formulirat, no za sad je promašaj i bacanje novaca, osobit uz divne ponude naših krepi web pageova gdje jedna tako očajna boja vrijedna 18kn košta 49kn

svi sastojci se daju provjerit, kao i da li određena tvrtka zbilja daje dio profita ili da li je zbilja cruelty free, uz malo truda vidiš tko i što je bull...
Meni je pokrivanje roze bilo super! Koraljna mi je još i bolja :klap:
Ova se boja nanosi na čistu kosu, a ne zmazanu, i ne ispire se šamponom. Možda si tu fulala. I podloga je bitna, kosa mora biti zblajhana..
Traje koliko traje... 10 pranja i gotovo, što mi je sasvim ok.
Uglavnom, ja zadovoljna s nojm
RenciVelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 23:50   #2592
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Tnx na savjetima. Ja sam isprobala nekoliko nijansi od loreala creme casting gloss, od ebony, dark brown, iced chocolate, do medium brown. Iced chocolate mi je bila nijansom najljepsa, ali da. Imaju taj neprirodan sjaj. Po meni on zahtjeva presprijekorno lice i make up, jer tocno privlaci pozornost na glavu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakva je trajnost loreal farbi? Ja više ne znam s čim da se ofarbam jer mi se sve tamnije farbe prebrzo ispiru Da li je ova nijansa ices chocolate bila pepeljasto smeđa, pokušavam nači review ali svugdje mi drugčije izgleda. Koje su po tebi najbolje farbe za smeđu kosu (drogerijske), po mogućnosti ash brown?

ps. razmišljam da probam s nekom od ovih boja: garner olia 5.15 frozen brown, Loreal prodigy sepia (4) ili Casting creme 415 -ice chocolate? Bitno mi je da se ne ispiru na narančasto/crveno.

Zadnje uređivanje Parlas : 08.06.2017. at 00:04.
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 14:12   #2593
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Kakva je trajnost loreal farbi? Ja više ne znam s čim da se ofarbam jer mi se sve tamnije farbe prebrzo ispiru Da li je ova nijansa ices chocolate bila pepeljasto smeđa, pokušavam nači review ali svugdje mi drugčije izgleda. Koje su po tebi najbolje farbe za smeđu kosu (drogerijske), po mogućnosti ash brown?

ps. razmišljam da probam s nekom od ovih boja: garner olia 5.15 frozen brown, Loreal prodigy sepia (4) ili Casting creme 415 -ice chocolate? Bitno mi je da se ne ispiru na narančasto/crveno.

Kakva ti je osnova? Tretirana bojom ili ne?

Na mojoj srednje do tamno smedjoj kosi bez crvenog pigmenta iced chocolate je bila neutralno do toplo smedja bez primjesa crvene, mozda malo zlatkaste. Loreal casting je meni imao izvrsnu trajnost, s minimalno ispiranja. Kosa nije izgledala ofucano, taj sjaj ostaje gotovo do sljedeceg farbanja, a ja sam se farbala na svaka tri mjeseca otprilike, nekad manje nekad vise.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 23:30   #2594
Akvarela - Farbala sam se prije mjesec dana s Wella color touch, ali se isprala tako da mi je sada skoro moja prirodna boja, možda mrvicu tamnija i mrvicu ima crvenkast odsjaj na suncu, ali stvarno minimalno. Mislim da ću kupiti tu iced chocolate. Našla sam neke recenzija i sviđa mi se boja. Nadam se da će ispasti kao i ovoj(na kraju se vidi rezultat) : https://www.youtube.com/watch?v=tA4gY1A21po

Hvala
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:09   #2595
Stigle kod nas Schwarzkopf Live Ultra Brights Or Pastel ja sam ih našla u DM-u, cijena 39.90kn, slika je malo mutna sorry.

ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:14   #2596
Mene zanima silver...jel netko probao ?
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:12   #2597
Kako od hidrogena 9% dobit hidrogen 6%? koliko vode dodati?
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:48   #2598
može li boja stajati jednom kad se izmiješa s razvijačem? Naime prije dva tjedna sam se ofarbala s L'Oreal casting creme glosom i ostalo mi je 1/3 boje pa sam ostavila za sljedeći put, ali kao da se promijenila boja i tekstura te smjese, jel se može ta boja "pokvariti"?
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 19:58   #2599
ne može stajati, baci to
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:41   #2600
Bačeno ,Tnx
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.