Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2013., 12:10   #1661
hvala dark star!

jel netko probao ove green nijanse od majirel-a?
http://topstil.com.hr/boje-za-kosu/3...l-1-black.html

jel to nijansa pepeljasta, to jest extra-pepeljasta? sa zelenim podtonom kao sto ima i prirodna pepeljasta boja kose??
jel to riskantno koristiti kod kuce?
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 18:08   #1662
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Jagvan, ja sam koristila 6.19 matt, to matt ne znači da boja nema sjaja nego da je ekstra prirodna, još prirodnija od klasične pepeljaste. Lijepo mi je ispala, ali tamnije no što sam ja htjela pa sam je preskočila za buduću uporabu, plus što nisam zadovoljna efektom njege na kosu nakon bojanja sa Keune.
no što se tiče prirodnosti dobra je jako dakle ja bih ti preporučila tu 7.19 matt jer je najprirodnije što možeš naći. (osmice u toj vrsti ne znam dal ima)

Inače, sve njihove boje se mogu naći u Keune dućanu.
mislim da nema osmice u toj varijanti. 7.19 will be just fine. morat ću to uzet u zg.
jagvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 18:31   #1663
E da, nisam dugo gledala Keune, ali Subrina professional isto ima mat nijanse.
U uputama na nijanseru piše da su mat nijanse zeleno pigmentirane, za prirodan izgled ash nijansi na prirodno tamnoj kosi.

Ovo piše za Keune super svijetle matt plave..to je to.

Keune Tinta Color 1519 SUPER MATT BLONDE is especially suitable for use on Latin America, Asian and dark European hair. The matt effect neutralizes the copper undertone that appears during lightening these types of hair.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 20:40   #1664
Odlična je Subrina professional. Meni je tako lijepo ujednačila boju (imam tamnije vrhove od prijašnjih bojanja, sad prelazim postupno u dosta svjetliju nijansu) i toliko fino i prirodno je ispala ta pepeljasta nijansa. jedino što je moje tjeme jako osjetljivo pa je neću moći koristiti u budućnosti jer me jako pekla.

Već sam pisala da su Subrinine smeđe među najboljima, jer divno hvataju - veoma veoma prirodno, boja kao u katalogu, najbolja što može biti s obzirom na podlogu.

Jagvan, ne znam koliko si točno svijetle/tamne kose, jedina zamjerka ovoj Keune bila je što je meni uhvatila tamnije no što sam htjela.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 23:06   #1665
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
E da, nisam dugo gledala Keune, ali Subrina professional isto ima mat nijanse.
U uputama na nijanseru piše da su mat nijanse zeleno pigmentirane, za prirodan izgled ash nijansi na prirodno tamnoj kosi.

Ovo piše za Keune super svijetle matt plave..to je to.

Keune Tinta Color 1519 SUPER MATT BLONDE is especially suitable for use on Latin America, Asian and dark European hair. The matt effect neutralizes the copper undertone that appears during lightening these types of hair.
Tu keune 1519 nije moguće nigdje kupiti u slobodnoj prodaji, to imaju samo za salone.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 01:29   #1666
Ah, naravno. Nisam ni mislila, čuvaju Tajnu Velike Moći.
Ali mi znamo o čemu se radi i dokopaćemo se formule kad tad buahahahahahaha...








žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 07:35   #1667
prije jedno 5 godina sam se pokušavala dočepati je, prodavao ju je jedan frizerski salon u Beogradu.
Na kraju sam se ofarbala u tamno smeđu
sad sam opet plava
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 20:17   #1668
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Keune Tinta Color 1519 SUPER MATT BLONDE is especially suitable for use on Latin America, Asian and dark European hair. The matt effect neutralizes the copper undertone that appears during lightening these types of hair.


Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Jagvan, ne znam koliko si točno svijetle/tamne kose, jedina zamjerka ovoj Keune bila je što je meni uhvatila tamnije no što sam htjela.
prirodna negdje između 4 i 5 ovih komercijalnih. četvorka mi je tamnija od prirodne, a petica pak svijetlija. ali je više 5 nego 4.
jagvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 22:05   #1669
Hm, ne mogu to sebi baš predočiti ali vjerojatno bih i sama na tvom mjestu išla na 7.19

Ja sam prirodna četvorka, bojala sam se prvo peticama koje su mi hvatale izvrsno-identično kao moja prirodna boja kose, pa šesticama od kojih su mi neke hvatale tamnije ili svjetlije nego što sam htjela, i sad sam došla do pepeljaste sedmice. Sedmice su općenito među najatraktivnijim nijansama, kaže mi rodica koja drži salon da joj najviše traže tu boju, naročito onu neku J.Lo zlatnu
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 22:40   #1670
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Hm, ne mogu to sebi baš predočiti ali vjerojatno bih i sama na tvom mjestu išla na 7.19

Ja sam prirodna četvorka, bojala sam se prvo peticama koje su mi hvatale izvrsno-identično kao moja prirodna boja kose, pa šesticama od kojih su mi neke hvatale tamnije ili svjetlije nego što sam htjela, i sad sam došla do pepeljaste sedmice. Sedmice su općenito među najatraktivnijim nijansama, kaže mi rodica koja drži salon da joj najviše traže tu boju, naročito onu neku J.Lo zlatnu
vjerujem, samo što ja nebi zlatnu nego zagasitiju pepeljastu.... samo ne znam baš kako da ju prefarbam u toliko svjetljiju. mislim probat ću s 9% hidrogenom, al se bojim da neće bit svjetla. s druge strane one blajhane dijelove bi mi mogla baš uhvatiti dobro al se bojim pak da ne bude velika razlika između tog dijela i sadašnjeg izrasta. jer kad dobijem friški izrast imat ću 3 boje na glavi xD
jagvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 02:02   #1671
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Tu keune 1519 nije moguće nigdje kupiti u slobodnoj prodaji, to imaju samo za salone.
Ima u Keune dućanu u Preobraženskoj, bar je bilo pred par mjeseci, ali meni je teta odbila prodat
"Ne, ne i ne, ne treba to Vama, vi ste presvijetli".
I bila je u pravu, IMHO.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 12:06   #1672
Cure, pomagajte

Zna li tko gdje još mogu kupiti Subrina Saten boju za kosu osim u Mullera?


Konkretno tražim 55 Capuccino, nema u Mulleru u AM, niti u CC
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 15:43   #1673
Quote:
jagvan kaže: Pogledaj post
vjerujem, samo što ja nebi zlatnu nego zagasitiju pepeljastu.... samo ne znam baš kako da ju prefarbam u toliko svjetljiju. mislim probat ću s 9% hidrogenom, al se bojim da neće bit svjetla. s druge strane one blajhane dijelove bi mi mogla baš uhvatiti dobro al se bojim pak da ne bude velika razlika između tog dijela i sadašnjeg izrasta. jer kad dobijem friški izrast imat ću 3 boje na glavi xD
ako želiš svjetlije, drži se 6-ica i 7-dmica. ona 7.19 koju si zapikirala je skorz ok, no za ujednačenu boju meni je perfektna bila subrina professional. kad napraviš džumbus na glavi njihove boje uvijek spase stvar, za to su izvrsne no pisala sam već da me jako pekla pa ju neću dalje koristiti, ali nijansa je bila mrak. ova: https://ss.knok.ba/pics/l/0000/0002/...1873260631.JPG

nego, kako biste vi opisali ovu nijansu? ovo je garant neka nebojana prirodna pepeljasta petica
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:03   #1674
prirodna, da. točno takva je moja prirodna boja kose.
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:39   #1675
Da prirpdna. Tako se ja nadam postici s ovim green nijansama od majirel. Ali cekam jos nekog znalca da se javi oko toga. I ako mislim da cu potrazit nekog frizera kpji farba s njima i nek mi to pukne na glavu.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 21:15   #1676
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
prirodna, da. točno takva je moja prirodna boja kose.
-------
blago ti se divna je! i moja prirodna kosa je jako lijepa, no vrlo tamna, kao neka boja kave. dok mi se nisu pojavile sjedine frizerka me doslovce odbijala obojati - "neće ona tako lijepu kosu da boja".

nego samo da prijavim da sam se baš danas obojala pepeljastom Velu sedmicom (boja iz SO CAP-a).


boju najtoplije preporučam jer iako je u pitanju samo pepeljast ton, prekrila je sjedine, i to ne samo iznijansirala već prekrila

dobar je trik malo gušće izmiješati boju u korist farbe, pa tako pepeljasti tonovi od kojih se to i ne očekuje, prekrije kao da sadrže i prirodni !

kosa je divna, nahranjena i mekana nakon nje jer sadrži ekstrakt kamilice i sve neke biljne dodatke, cijeli salon je mirisao a cijena smiješnih 28 kn

jedino što mi se nije svidjelo je što sa 6%-hidrogenom, na mojoj kosi ova boja proizvela efekt pepeljaste 6-ice, a ja idem na svijetlo. tako da ću slijedeći put možda uzeti čak svjetliju nijansu. kaže mi rodica, koja drži svoj salon, da je svjetloćom ispala kao tipične Framesijeve šestice.

Framesi boje su inače krasne ova nijansa jane milić sa slike vjerojatno bi se mogla naći u extreme natural liniji
ja kad sam se jednom farbala njihovom EXN 5-icom, frizerka koja me kasnije jednom prigodom fenirala nije mi vjerovala da sam piturana
evo je


Framesi boje se mogu naći po cijeni od 40 kuna u Kalelarga dućanu u ST.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.

Zadnje uređivanje dark_star : 11.11.2013. at 21:22.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 22:13   #1677
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Ima u Keune dućanu u Preobraženskoj, bar je bilo pred par mjeseci, ali meni je teta odbila prodat
"Ne, ne i ne, ne treba to Vama, vi ste presvijetli".
I bila je u pravu, IMHO.
Uf, zakaj, o zakaj si mi to rekla Samo će me svrbiti da ju isprobam,a taman sam se navukla na Kolestonke
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 00:36   #1678
@dark star - a gdje ima za kupit te pepeljaste i jos jeftine boje? Stavis svoju sliku kako ti je ispala boja pls?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 12:11   #1679
Ja zivim u sugavom gradu
Necete vjerovati, ali kod nas u gradu nema opreme za frizere, nemam nigdje kupit bojuuuuuu!

Nista od moje pepeljaste smede
Zovem. top stil ducan u zg, na stranici imaju ovu majirel 5.71, a zena mi govori da te nijanae nema u katalogu i da se ne moze narucit, a zasto ju imaju na stranici, ona nezna

Dark star,
Ti si pisalanegdije o selective bojama.., moja frizerka koristi njih, kakve su njihove pepeljaste nijanae i dali oni imaju nijansu kao ova majirel da ima taj zelenkasti podton u sebi?
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 15:53   #1680
Pa selective ti općenito u sebi imaju zeleni pigment to znači da bi ti ispale najpepeljastije što mogu. Naučila sam to kod rodice u salonu . Ona voli zlatni pigment jer daje lijepi sjaj, kakav imaju njene Framesi, ali plavušama stavlja Selective-ov preljev baš zbog tog ultraprirodnog izgleda.



Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
@dark star - a gdje ima za kupit te pepeljaste i jos jeftine boje? Stavis svoju sliku kako ti je ispala boja pls?
Vrlo rado, ali izgubila sam USB kabel i nikako ne mogu prebaciti slike na laptop.
Možeš naručiti sa SO CAP stranice, ne znam kako funkcionira naručivanje ali znam da je moguće i da cure kažu da sve stigne lijepo i uredno zapakirano.
Samo ti je tricky odabrati nijansu onako preko neta. Mislim, super su ih oni poslikali, ali nijanser je ipak nijanser, tj. pogledati ga uživo.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.