Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2003., 15:12   #81
Dilema

E sad trebam savjet:

Daklem, obavljam ja tamo posliće za onog tipa iz fighters guilda u Ald'Ruhn-u i veli on meni da bi kakti trebala sad ja potamaniti ovog Orc-a u f.g. u Vivecu i onu glavnu tetku iz f.g. u Balmori (jer oni su navodno u kompi sa glavnom facom u Vivecu, a ovaj u Ald'Ruhn-u mi nudi mjesto guildmastera, ako sredim te njegove suradnike)

Glavna faca u Vivecu me već ranije poslao da potamanim sve vođe thieves guildova...ali to sam kakti ostavila za kasnije ....sve si mislim kak je bolje prije riješiti ove sporedne questove.

Al sad mi je ovo u totalnoj kontradikciji....očito se ova dva prepucavaju preko mene....

Daklem šta da raaaaadimmmmm???


BTW, dječarci, usrdno Vam zahvaljujem na strpljenju i savjetima
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 15:20   #82
nabij ih ovim redom:
1. eydis fire-eye u FG balmora
2. onaj orc u FG vivec
3. pa taj zločesti nord guildmaster

onda odeš u ald-ruhn i postaneš guildmaster.

ja nisam ubijal TG bossove, jer su ovi troje iz FG zločesti i druže se s Cammona Tongom.

moj char je glavni u FG, TG i MG...
ala sam ga opravio, svaka mi čast.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 15:32   #83
Hm, vid' vraga....mudro zboriš slafko... a BTW da li si sredio one tipove iz Commona Tonga (ono kaj traži onaj tip u Monemoth.. fort) i kak ih napadneš (obzirom da ih moraš prvi napast, pa da me ne potrpaju u zatvor) ?
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 15:40   #84
jesam, pobio sam jih.

da, moraš ih prvi napast i prijave te stražarima. onda ih pobiješ sve. a finte je u tome da do tog lika, Larius Varro ako se ne varam, je poželjno doći bez da te uhvate stražari (redorani, imperijalci) i bez pričanja s trgovcima. uletiš drito kod lariusa i on kaže da će sredit stvar i sve okej.

hint: najlakše ti je uzet scrollove "mark" i "recall".. s markom označiš mjesto u istoj sobi di je larius, pa kad pobiješ ove, pomoću recall se vratiš drito njemu pred nos.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 00:10   #85
Kada sam prvi puta taj quest prelazio iskoristio sam divine intervention koji me je katapultiral do forta gdje su me stražari napali, uletio sam u fort bez da ih diram i on je sve sredio ali....1 stražar, svaki puta taj 1 jedini (mjenjali su se, jednom je bio zap. straže..itd.) bi me opet napao kad izađem, ja bi ga ubio i nikom ništa jer je ispadalo da je on, mene prvi napao ali meni je bilo glupo da to tako završi, nisam želio imati na duši tog čovca.

Problem sam riješio neveidljivošću
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 00:12   #86
Slafko, jel tribunal dostojan originala?

Nabavljam ga paaaaaa.....
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2003., 08:47   #87
dobar je tribunal. najviše zato jer je napravljen za jake charove. ja uletio tamo na 25 lvl i počistio darkbrotherhood, zahvaljujući šuljanju i strelicama. ali beštije u kanalizaciji su vrlo opake..
mournhold prekrasno izgleda.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 02:32   #88
Koji vam je naljepši kraj Morrowinda?

Meni Bitter coast!
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 08:46   #89
Grazelands
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 23:25   #90
Slafko jel imaš Bittercoast sounds plugin?
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 00:21   #91
imam, ali nisam ga još upogonio. budući imam ne baš jaku kantu za drmanje morrowinda, isključil sam si muziku, ali ovaj plugin dolazi na red u subotu...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 03:54   #92
Ova igra me je spalila...totalno!!!
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 00:53   #93
Isuse kriste koje sranje od interface:a pa di su ove budale ucile zanat??? Ovo je nesto najjadnije sta sam vidio do sada. Ko da je port sa jebenih konzola.

Sramota
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 03:09   #94
Quote:
AxMi-24 kaže:
Isuse kriste koje sranje od interface:a pa di su ove budale ucile zanat??? Ovo je nesto najjadnije sta sam vidio do sada. Ko da je port sa jebenih konzola.

Sramota
NEVJERNICE!!!

Just kidding...!

Interface mi je OK, vise-manje je user friendly. Jedino ako igras u manjoj rezi zna djelovati malo zbunjujuce.
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 11:05   #95
OK??? igram u 1024x768 sto je poprilicno ok cini mi se. I stvar je tako nepregledna da je divota. A da ne govorimo da je sve od trgovine pa do magije i sl fora totalka neintuitivno. Plus da sranje je stabilno ko WTC
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 12:55   #96
je, malo je onak čudan interface. ali čovjek se navikne. uostalom bilo je i daleko gorih.
mene najviše smeta kaj ima premalo shortcuta (čitavih 10). wow! kaj ću s 10 shortucuta na tipkovnici? nikaj. grrrrrrrr
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 13:03   #97
Imam nekoliko pitanja:
1. Jel' Tribunal napravljen i za jako velike likove (ja sam level 72, učlanjen u sve guildove osim Thieves Guilda, opremljen najboljim oklopima, oružjem i itemima)?
2. Završio sam main quest pa sam imun na sve bolesti. Da li još uvijek mogu postati vampir ( budući da je to također bolest ). Na netu piše da se ne može, al vele da postoje neki slučajevi koji govore suprotno. Ima li tko od vas iskustva sa tim?
3. Pravilo je da se možeš učlaniti samo u jednu od 'great houses'. Ja sam se tokom igre učlanio u House Telvanni i napredovao do kraja, a kasnije sam nekim čudom postao i član House Hlaalu. Naime, završio sam main quest, došao u Ebonheart i razgovarao sa Duke Drenom o topicu 'commona tong'. On mi je rekao da sad kad sam ubio njegovog brata Orvasa ( al' ja nisam ubio njega već jednog drugog councilora iz Hlaalu kao dio glavnog questa ) stječem pravo na članstvo u House Hlaalu. Napredovao sam sve do trenutka kad radiš svoju tvrđavu jer onda moraš od Duke Drena dobiti construction contract, a on mi ga nije htio dati jer veli da sam ga već dobio ( kao Telvanni ). Kasnije, kad sam razgovarao sa njim o topicu 'advancement' unaprijedio me u Grandmastera House Hlaalu iako mi rank nije bio 'master'. Jel' to bug ili nešto drugo? Na netu postoje jako šturi i nesigurni podaci o tome.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 13:10   #98
da, tribunal je napravljen za jake likove. iako ga se može izvuć sa level 30 likom.

mislim da sad više nemreš postat vampir. mislim.

e ovo još nisam čuo. probaj otić na hrvatski rpg forum, možda tamo znaju. imaš link tu negdi na igrama.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 13:28   #99
rpg.gamer.hr pa klik na forum


ili


http://gamer.vip.hr/phpBB/index.php pa klik na rpg podforum

__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 13:49   #100
Quote:
slafko kaže:
je, malo je onak čudan interface. ali čovjek se navikne. uostalom bilo je i daleko gorih.
mene najviše smeta kaj ima premalo shortcuta (čitavih 10). wow! kaj ću s 10 shortucuta na tipkovnici? nikaj. grrrrrrrr
Bome iskreno receno ja na gori nisam nabaso. Toliko neintuitivno da te strava uvati. Doduse upravo sam igro NWN koji ima jedan od daleko najboljih interface:a koji sam ikada ivdio pa mi valjda zato ide na jetru.
Plus da je stvar blago nestabilna.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.