Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2010., 18:42   #41
Pa dobro, bar je to sa zadiranjem u privatnost očito. To se podrazumijeva da je nemoralno.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 19:14   #42
Quote:
protagora kaže: Pogledaj post
Iskreno, i meni je nevjerojatno čuti da ima djece koja ne prezaju od toga da uhode svoje roditelje i onda moraliziraju nad podacima koje su saznali na krajnje nemoralan način.......
................
Veoma je bezobrazno omalovažavati roditelje, a patronizirajuća licemjerna briga za kvalitetu tuđeg intimnog života podrazumijeva omalovažavanje.
Iskreno se nadam da će otac, nakon što kćeri dignu paniku, otići javnom bilježniku i isključiti svoju predivnu djecu iz oporuke, te prekinuti svaki kontakt s njima.
Svaka ti dala na postu.

Potpuno se slažem s razmišljanjem da je majka potpuno upoznata s vanbračnim "djelatnostima" svoga dragana.
No, ta žena, ili se pravi "grbava", ili je glupa k`o kurac, ili i sama ima vanbračne djelatnosti za koje djeca ne znaju, pa se osjeća ok.

Većina seksualnih aktivnosti uključuje felacio, te ne razumijem zašto je autorica posta svoga oca tako pljuvački opisala.

Vjerojatno i ona ponekad popuši svom dečku, a to je onda ok, ne !?
__________________
Nisam pio sedam godina...---> (do prvog osnovne)
Ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 19:44   #43
Gdje ga je pljuvacki opisala? Meni se bas cini da autorica pise s jako puno ljubavi i razumijevanja za svog oca.
I s tim, ona ne gleda na felacio kao na nesto sokantno, vec na felacio koji bi njen otac volio pruziti drugim muskarcima dok je u braku s njenom majkom. Ne vjerujem da ne vidis razliku.
I da, od svih stvari sto je autorica napisala, to sto je ona procitala poruku u mobitelu je daleko najnemoralnije. I nadam se da ce ju biti jako sram ako njen otac to sve sazna.
*Lydia* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 20:15   #44
Otac mi je poremećen...
Pozdrav svima. Dugo vremena vas čitam i lurkam i ovo je prvi put da pokrećem temu. Jer ne znam kome da se obratim, kud da krenem
Saznala sam da mi se otac dopisuje s muškim kurvama. Ima jedan mobitel koji drži van kuće, na kojem smo sestra i ja slučajno vidjele sadržaj. Poruke (mms i sms) su takve da se meni kao njegovom djetetu diže želudac
Moj tata nudi novce frajerima da im popuši i izdr...

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Mislim da odabir naslova teme i odabir smajlića dovoljno govore što misle o svom tatici, a to što su se poslije u postu raspekmezile, samo govori o njihovom prijeziru prema ocu.
__________________
Nisam pio sedam godina...---> (do prvog osnovne)
Ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 20:22   #45
Ne znam bas. Vise gleda s prijezirom na njegov postupak nego na njega.
A ova druga recenica je kontradiktorna, pa ne znam sto bi odgovorila.

Naslov ko naslov, valjda je takav da ljudi pogledaju o cemu se radi a da bude kratko. Ja nemam dojam da ga prezire, bas suprotno. Mislim da autorica jako voli svog oca. I tesko bi joj bilo procitati da netko ovako njenu ljubav umanjuje.
*Lydia* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 00:18   #46
Heh, meni se čini kao da su se neki prepoznali.

Poruka je mogla stići odjednom, dok on nije bio u blizini, a one jesu. Na masu mobitela danas vidiš početni dio poruke, što je poprilično glupo softverski izvedeno.
I moglo se vidjeti činjenično stanje, da se tako izrazim. To što su, uvidjevši to, išle dalje istraživati, i nije toliko strašno kao ideja da su išle prčkati po mobitelu same od sebe. Vi ne bi? Stvarno? Ja bih, isti tren. Preskenirao bih starom mobitel bez odgode.
Ne bih išao prčkati sam od sebe, ali da se dogodi kao što sam opisao (dakle, da sam slučajno vidio), nastavio bih gledati sto posto.


Međutim, prejadno je smatrati kako je pogled u tuđi mobitel nemoralniji od varanja žene s masu mladića, kojima se dapače, još to i plaća. Pogotovo kad to dolazi od nekih individua koje bi se trebale sramiti same sebe. No dobro.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 00:37   #47
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post

Međutim, prejadno je smatrati kako je pogled u tuđi mobitel nemoralniji od varanja žene s masu mladića, kojima se dapače, još to i plaća. Pogotovo kad to dolazi od nekih individua koje bi se trebale sramiti same sebe. No dobro.
Ja se stvarno nadam da se ovo zadnje nije na mene odnosilo. Jer sam imala osjecaj da je ocita ironija u mom postu.
*Lydia* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 01:01   #48
Quote:
Zaynah kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Dugo vremena vas čitam i lurkam i ovo je prvi put da pokrećem temu. Jer ne znam kome da se obratim, kud da krenem
Saznala sam da mi se otac dopisuje s muškim kurvama. Ima jedan mobitel koji drži van kuće, na kojem smo sestra i ja slučajno vidjele sadržaj. Poruke (mms i sms) su takve da se meni kao njegovom djetetu diže želudac
Moj tata nudi novce frajerima da im popuši i izdr...
Nakon dva dana poricanja (pa možda mu to netko slučajno šalje, možda on nekoga ili njega netko provocira, možda ovo ono...), konačno sam prihvatila da je istina takva kakva je, još mi je teško uopće pisati o tome.
Moji roditelji su u braku već 30 godina, do jučer bih se zaklela da je to sretan brak. Naravno da je bilo problema, stari je mamu varao (sa ženama) dok smo seka i ja bile male, ali preko toga su prošli, znaju se posvađati oko financija i kućanstva, ali su to kratke i glasne epizode i nakon sat vremena smo svi ok:mig. Rekla bih da su sasvim prosječan par za svoje godine, oboje su zaposleni na dobrim radnim mjestima, ne živimo u luksuzu, ali nismo ni sirotinja, imaju svaki svoje hobije...
Tata je pao u depresiju kad smo sestra i ja otišle od doma na studij, ostali su sami njih dvoje. Počeo je piti. To izgleda tako da se isključivo doma (poskrivećki) obloče i zahrče pred TVom. Nikakvih scena nasilja nikad. Pričale smo sve tri sa njim i zamolile ga da se skontrolira i liječi, jer ima zdravstvenih problema, alkoholu ne bi smio ni prismrditi, rekle da nam je stalo do njega i da ga volimo. Otišao je psihijatru. Dao mu je tablete za smirenje, pio ih je kojih par tjedana i prestao jer su ga uspavljivale, nije mogao funkcionirati. Doktor mu je rekao da ne smije potiskivati sve u sebe (a stari je takav), nego da psuje ako mu se psuje itd. Sada kao više ne pije tako, znade si popiti u društvu. Po cijele dane je doma, nema pravih prijatelja, nikuda ne ide, sjedi pred TVom i to ne gleda filmove, serije ne prati, dnevnik ga živcira, on bulji u TV i ne zna kaj gleda.
U društvu šuti i samo smije, ima problem sa izražavanjem. Ne može sročiti normalnu rečenicu, a da ne povisi glas, nekoga ne podjebava, ima nedolične komentare, repliku smišlja par sekundi.. Doma je jako prost, prostači, pjeva si neke pjesmice, ponavlja neku rečenicu ili riječ. Te prostote su upućene kućnim ljubimcima ili općenito kad komentira nekoga ili nešto.. To ne izgleda normalno, a sad vjerujem da ne može niti biti, ali smo ga ostavljali na miru jer smo to shvaćali kao neku vrstu ispušnog ventila.
Inače jako voli naše životinje, rasplače se na lesija. Ali se jako dobro sjećam kak šutne nogom tuđu mačku.
Nadam se da sam uspjela približiti općenito njegovu osobnost.

Kao otac je bio uvijek dobar Igrao se sa mnom i sekom dok smo bile male, vozio nas na aktivnosti, dolazio po nas kad smo išle van kao tinejđerice... Znao nas je tući, nikad iz čista mira, nego smo zaslužile. Tad je to bilo normalno, šibom po nogama i guzi, za uši, nikad šakom ili pljusku. U našoj komunikaciji nije bilo tabua nikad, najnormalnije je prihvaćao naše dečke i sve kaj s tim ide
Sve u svemu volim svog oca, iako je pun mana i napravio je dosta grešaka u životu. Znam da on nije loš čovjek. Meni i seki je dao sve što nam je mogao dati, a i još uvijek daje.

Zato se i lomim tako, zato me je to tako zašamaralo. Zar je moguće da se moj tata nalazi s frajerima i puši im luleke Da se razumijemo, nemam problem sa homoseksualnosti, imam par gay prijatelja, to mi je normalno kao dobar dan. Ali nije mi normalno ovo što moj stari radi, u sretnom braku, inače izgleda ko čista suprotnost neke slike tipičnog homića.

Ne znam kak da se postavim prema tome. Ja bih to čak i mogla zaboravit i pustiti, samo kada bih znala da će to ostati samo na dopisivanju (nadam se da je tako zasad). Nek to bude njegova mračna tajna, onaj adrenalin koji mu očito treba u životu. Nije mi jasno jel oduvijek to skrivao u sebi, ili ga je prebacilo sa njegovih 60 godina. Problem je seka koja to ne može. Ona bi mu pljunula u facu, ona bi mu dala šamar, uzela mobitel (ko da će time nekaj spriječti), ona bi ga
Ja ne znam jel bi razgovarala s njim o tome, i kako uopće početi. Imao je suicidalne misli i rečenice prije, bojim se da si nekaj ne napravi od sramote.
Mama naravno ne zna, mislim da bi je to slomilo.
Teško mi je to pustiti jer se bojim za njih. Bojim se da stari ne navuče kakvu boleštinu (to su kurve, pretpostavljam iz oglasnika) da ne prenese mami. Bojim se da mu se nešto ne dogodi, takve kakav je on znaju pretući. Bojim se što bi to moglo napraviti nama, našoj obitelji.
Ne znam više što bi, teško mi je gledati kako se skriva, daje mi pusu, a prije min je poslao poruku nekom frajeru. Bojim se da ne puknem i da to ne izađe na vidjelo na najgori mogući način. Znam da moram nešto poduzeti.
Ludi, znam da je predugačko ispalo, molim vas pomagajte, svaki savjet mi je zlatan
Po načinu pisanja jedina stvar koja vas je u ovoj priči šokirala je otkrivanje nečega o ocu što je društveno neprihvatljivo u ovom slučaju vjerojatno blaga sklonost k muškom spolu u fizičkom smislu.Naime ljudska seksualnost nije tako jednostavna ,iako se ljudska seksualnost često djeli u osnovici na hetero, homo, bi nije nužno da osoba koju fizički privlači isti spol automatski mora biti homoseksualna pa niti biseksualna nego je jednostavno uzbuđuju stvari koje su na neki način zabranjene.Da bi se nekog okarekteriziralo kao homo ili bisex osobu ista bi uz fizičku morala osjećati i emocionalu privlačnost prema svom spolu a po nekim istraživanjima čak 80% ljudi ima određeni postotak fizičke naklonosti ka svom spolu....Iako se vaš otac dopisuje s muškarcima nemora značiti i da se zaista nalazi s njima i s istima ima odnose nego tu svoju potrebu upražnjava maštajući o istom a davanje oglasa i slično mu na neki način maštariju približava stvarnosti.Stoga pustite svog oca da uživa u onome što njemu pričinjava zadovoljstvo jer i same ste napisale da se on nikad nije dirao u vaš seksualni život.Iako mi je jasno da oca nakon te spoznaje gledate apsolutno drugim očima i onaj heroj u vašim očima sad je nešto drugo bilo bi žalosno da samo zbog spoznaje da je vaš otac izletio iz okvira društveno prihvatljivog ponašanja zaboravite sve dobro što vam je pružio kroz vaš život jer on je bio dobar tata danas otac a sve ostalo je manje važno.Pozdrav

Zadnje uređivanje teribile : 18.03.2010. at 01:10.
teribile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 01:37   #49
Iako njušim vješto trolanje..replayat ču za slučaj da je ozbiljno.

Kao prvo, tebe očito nije briga za nečiju privatnost kada tako olako čitaš poruke starog, a onda to još ratrubiš na forumu.
Kao drugo, još u srednjoj, mislim da je bilo negdje na početku prvog srednje, jedan kreten u mom razredu je gledao moje poruke dok me nije bilo, vidio poruke gdje sam se ja zajebavao sa frendovima, mjesec, dva prije rođendana, i postao uvjeren da sam ja gay pa rastrubio svima ''vijest'''.
Trebalo mi je dugo vremena da dokažem da nisam gay, a mislim da neke nisam nikad uvjerio...
Tako da...


U slučaju da ne griješiš, onda je moguče da ti je stari biseksualac koji se je našao u teškoj krizi, pa odlučio izbaciti to iz sebe. Tko zna.
__________________
How many legs does a dog have if you call the tail a leg? Four. Calling a tail a leg doesn't make it a leg.
(Abraham Lincoln )
Truthseeker1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 14:36   #50
Quote:
Truthseeker1412 kaže: Pogledaj post
Kao prvo, tebe očito nije briga za nečiju privatnost kada tako olako čitaš poruke starog, a onda to još ratrubiš na forumu.
Kao drugo, još u srednjoj, mislim da je bilo negdje na početku prvog srednje, jedan kreten u mom razredu je gledao moje poruke dok me nije bilo, vidio poruke gdje sam se ja zajebavao sa frendovima, mjesec, dva prije rođendana, i postao uvjeren da sam ja gay pa rastrubio svima ''vijest'''.
Trebalo mi je dugo vremena da dokažem da nisam gay, a mislim da neke nisam nikad uvjerio...
Tako da...

U slučaju da ne griješiš, onda je moguče da ti je stari biseksualac koji se je našao u teškoj krizi, pa odlučio izbaciti to iz sebe. Tko zna.
Ono prvo boldano je ključno. Njuškati i još popovati drugima o njihovoj intimi stvarno je odvratno.
A pogotovo kad se odnosi na ljude kojima se duguje zahvalnost i poštovanje.
Da se radi o protuzakonitom ponašanju, kao što je npr. pedofilija, dizanje panike bilo bi razumljivo. Ali, snebivati se jer se tuđi spolni život ne uklapa u naše osobne pojmove o moralu skoro da je bolesno. Podsjeća me na trabunjanja zadrtih vjernika. Samo, u ovom slučaju i oni bi se povukli i suzdržali od komentara, zbog pete zapovijedi.

Ali, čak ni da je generacijski obratno, da npr. majka uhodi sina i posumnja da je biseksualac, pa odluči o tome obavijestiti njegovu curu, ne bi bilo u redu.
Ljudi koji guraju nos u tuđe gaće i krevete, donose prosudbe o tuđoj seksualnosti i još silom žele voditi razgovore s drugima o njihovoj intimi su nevjerojatne pojave.
Tko bi npr. želio imati takvo gnjusno stvorenje za prijatelja?
Nitko, takvima je forum najbolji prijatelj, što se često i vidi po broju postova.
__________________
Evo nam opet banane!

Zadnje uređivanje protagora : 18.03.2010. at 14:44.
protagora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 15:28   #51
Quote:
teribile kaže: Pogledaj post
bilo bi žalosno da samo zbog spoznaje da je vaš otac izletio iz okvira društveno prihvatljivog ponašanja zaboravite sve dobro što vam je pružio kroz vaš život jer on je bio dobar tata danas otac a sve ostalo je manje važno.Pozdrav

Tako je !

Dokle god joj caca ne unistava hulahopke ili stiklice isprobavajuci ih na sebi, sve je OK.
Gervasius74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 15:43   #52
Pardon al lagano svi zajedno .... Ajd da vas vidim da svog taticu odjednom upoznate kao bi ili homo. Lako pričat s distance i širit liberalizam.... malo ste pobrkali lončiće čini mi se. Usput, ne radi se samo o njegovom seksualnom opredjeljenju nego i o tome da čovjek vara suprugu. Za sve one koji će reći da je to samo sms dopisivanje... e pa prevara nije samo poseksat se s nekim.
E da, i cura niti jednom riječju nije rekla da je zaboravila kako je on dobar otac. I usput, da - normalno je da se brine i o ocu i o majci a i o čitavoj obitelji.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 19:16   #53
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
to se dosta nalazi kod te MSM populacije da ako se poseve bez kondoma onda im je to prihvatljivije jer je manje gay (kakva god to logika bila)
a mislio sam da sam cuo sve. ovakav sklop imat u glavi i prakticirat bareback jer je kondom gay? my mind is just blank.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 22:37   #54
Quote:
protagora kaže: Pogledaj post
Ono prvo boldano je ključno. Njuškati i još popovati drugima o njihovoj intimi stvarno je odvratno.
A pogotovo kad se odnosi na ljude kojima se duguje zahvalnost i poštovanje.
Da se radi o protuzakonitom ponašanju, kao što je npr. pedofilija, dizanje panike bilo bi razumljivo. Ali, snebivati se jer se tuđi spolni život ne uklapa u naše osobne pojmove o moralu skoro da je bolesno. Podsjeća me na trabunjanja zadrtih vjernika. Samo, u ovom slučaju i oni bi se povukli i suzdržali od komentara, zbog pete zapovijedi.

Ali, čak ni da je generacijski obratno, da npr. majka uhodi sina i posumnja da je biseksualac, pa odluči o tome obavijestiti njegovu curu, ne bi bilo u redu.
Ljudi koji guraju nos u tuđe gaće i krevete, donose prosudbe o tuđoj seksualnosti i još silom žele voditi razgovore s drugima o njihovoj intimi su nevjerojatne pojave.
Tko bi npr. želio imati takvo gnjusno stvorenje za prijatelja?
Nitko, takvima je forum najbolji prijatelj, što se često i vidi po broju postova.
Hm, a tko je tebe prozivao za išta?

Jesam li lijepo napisao da nikad ne bih prčkao nekome po mobitelu, i pojasnio u kojem slučaju bih? Vrati se i pročitaj.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.