Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2010., 23:08   #1
Ponovo zajedno nakon puno godina

da li ima ljudi ovdje koje su bili u jako dugoj vezi, i da se recimo nađu nakon par godina od prekida i shvate da su jedno za drugo? Ima li takvih prijera?
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:20   #2
Ima

Baš sam čuo priču, bili zajedno prije 10 godina, nedavno se ponovo našli. Sad se sprema vjenčanje.

Eto.
Interpol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:28   #3
pa da,sretnu se ljudi nakon masu godina, neki i u starackom domu pa onda se uspali stara ljubav ........
neznamsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 11:03   #4
da evo ja sam imala takvu situaciju.

i taj drugi put skoro se oženili.

ali je opet puklo.
twinkly doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 11:22   #5
Quote:
twinkly doo kaže: Pogledaj post
da evo ja sam imala takvu situaciju.

i taj drugi put skoro se oženili.

ali je opet puklo.
Žao mi je zbog tvoje priče, koja je eto nažalost uspjela stati u samo 3 natuknice, ali tako to biva
Ono, ako je to bilo to, kako je moglo proći tako puno vremena u međuvremenu
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 15:14   #6
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Žao mi je zbog tvoje priče, koja je eto nažalost uspjela stati u samo 3 natuknice, ali tako to biva
Ono, ako je to bilo to, kako je moglo proći tako puno vremena u međuvremenu

Poznajem jedan par koji su bili zajedno 5g pa su prekinuli i nakon 3g su se ponovo sreli i eto oženili.
trueblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 20:44   #7
Teta mog supruga je nekoliko godina hodala s arheologom-prva ljubav.
Prekidaju, tko zna zašto.
Ona upozna drugoga (novinara), uda se, ima 2 djece i nakon 15 godina se razvede.

Prolazi kratko vrijeme, prve ljubavi se opet sretnu i danas su sretan par.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 14:02   #8
da, znam. moji starci. bili zajedno u srednjoj školi, prekinuli, našli se nakon 10 god i oženili sad su već u braku 25 god
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 14:47   #9
Ima primjera. Bio na svadbi.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 21:42   #10
kaj sve zavrsi sa svadbom?! hahahha
Thenci87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 17:24   #11
kad se radi o hepi endu, pisemo vrlo sturo... Ja i decko smo prekinuli (vec dugo traje proces prekida) vezu od 4 godine... nadam se da cu moci napisati uskoro da se i meni desio hepi end i da se sprema vjencanje...
mara1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 17:28   #12
mara da pogodim? on je tebe ostavio sad zadnji put?
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 21:31   #13
Totalno je to lijepo kad ljudi i nakon dosta godine ne prestanu voljeti jedno drugo, i shvate da zele jedno drugo i nikog drugog i onda budu skupa, bas fino
Littleaigrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 00:43   #14
Quote:
Littleaigrl kaže: Pogledaj post
Totalno je to lijepo kad ljudi i nakon dosta godine ne prestanu voljeti jedno drugo, i shvate da zele jedno drugo i nikog drugog i onda budu skupa, bas fino
FUy, to je scenario za nekakav loši američki pizdarija film B produkcije.
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 07:25   #15
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
Teta mog supruga je nekoliko godina hodala s arheologom-prva ljubav.
Prekidaju, tko zna zašto.
Ona upozna drugoga (novinara), uda se, ima 2 djece i nakon 15 godina se razvede.

Prolazi kratko vrijeme, prve ljubavi se opet sretnu i danas su sretan par.
E, koji promašeni život. Mislim da uopće nije ovo potrebno komentirati

Općenito u vezi tih obnavljanja veza sa u međuvremnu takvim stvarima - mislim, što se dogodi da je onda naknadno dobro, još nakon togas svega, a prije nije bilo????
Ja bih zločesto rekao da je u pitanju očaj zbog promašaja, ili, još gorje, pad kriterija što je još gorje, jer dakle, sad onda je dobro nakon svega ...
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 09:41   #16
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
E, koji promašeni život. Mislim da uopće nije ovo potrebno komentirati
Zašto promašen život?
Za rastanak sa arheologom vjerojatno je imala dobar razlog. Upoznala je nekog drugog, zaljubila se i osnovala obitelj. Nakon nekog vremena brak se raspao baš kao što se i milijuni drugih raspadaju - ne znači da ljubav s kojom se krenulo u njega nije bila prava, velika, potpuna.

Nakon toliko godina i ona i taj prvi bivši su drugačije osobe, ne posve naravno, ali imaju iskustvo i mogu na drugi način posmatrati svoju vezu.
Zašto bi bilo nemoguće da su sada, toliko godina kasnije, više jedno za drugo nego što su to bili nekada davno, u mladosti?

Quote:
Općenito u vezi tih obnavljanja veza sa u međuvremnu takvim stvarima - mislim, što se dogodi da je onda naknadno dobro, još nakon togas svega, a prije nije bilo????
Ljudi se rastaju iz raznoraznih razloga. Nije uvijek u pitanju to da je netko pokvareni, lažljivi, prevarantski gad, zlostavljač i manipulator. Nekada ljudima, iako su oboje kvalitetne osobe, ne ide zajedno.
Nije posve nerealno očekivati da bi se isti ljudi u nekom drugom vremenu i situaciji malo više našli.

Quote:
Ja bih zločesto rekao da je u pitanju očaj zbog promašaja, ili, još gorje, pad kriterija što je još gorje, jer dakle, sad onda je dobro nakon svega ...
Žena se rastala - ne znači da je cijeli brak bio promašaj. postoji velila vjerojatnost da je bio pravi za nju u trenu kada se udala. Možda nije, ali idemo govoriti općenito.
To što se par razveo ne znači da je cijela veza bila gubljenje vremena i da nikada nije trebalo doći do nje. Razvod ne mora biti znak da je sve sa tom osobom bio neuspjeh i pogrešno.

Također, meni se čini da ljudima sa godinama rastu kriteriji, barem je tako sa mnom. I što više iskustva imam, to više očekujem od iduće veze. I ne mislim da očekujem previše.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 10:29   #17
Gle, ja sam valjda ipak romantičar, pa ne gledam sve kroz periode optimalnih okolnosti - ono, jedan im je bil super kao dečko, drugi mi je bil bolji za brak i obitelj, a onda bi sad opet malo onome na ljubakanje
Dodoše, znam slučaj gdje se čovjek ponovno oženil za prvu ženu nakon drugog braka Meni je to ipak .. sve skupa na kraju totalna banana. Kak da ti velim, ne drži me neki sentiš na kraju kad je sve propalo, zato što je jednom na početku bilo krasno
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 10:44   #18
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Zašto promašen život?
Za rastanak sa arheologom vjerojatno je imala dobar razlog. Upoznala je nekog drugog, zaljubila se i osnovala obitelj. Nakon nekog vremena brak se raspao baš kao što se i milijuni drugih raspadaju - ne znači da ljubav s kojom se krenulo u njega nije bila prava, velika, potpuna.

Nakon toliko godina i ona i taj prvi bivši su drugačije osobe, ne posve naravno, ali imaju iskustvo i mogu na drugi način posmatrati svoju vezu.
Zašto bi bilo nemoguće da su sada, toliko godina kasnije, više jedno za drugo nego što su to bili nekada davno, u mladosti?


Ljudi se rastaju iz raznoraznih razloga. Nije uvijek u pitanju to da je netko pokvareni, lažljivi, prevarantski gad, zlostavljač i manipulator. Nekada ljudima, iako su oboje kvalitetne osobe, ne ide zajedno. Nije posve nerealno očekivati da bi se isti ljudi u nekom drugom vremenu i situaciji malo više našli.

Žena se rastala - ne znači da je cijeli brak bio promašaj. postoji velila vjerojatnost da je bio pravi za nju u trenu kada se udala. Možda nije, ali idemo govoriti općenito.
To što se par razveo ne znači da je cijela veza bila gubljenje vremena i da nikada nije trebalo doći do nje. Razvod ne mora biti znak da je sve sa tom osobom bio neuspjeh i pogrešno.

Također, meni se čini da ljudima sa godinama rastu kriteriji, barem je tako sa mnom. I što više iskustva imam, to više očekujem od iduće veze. I ne mislim da očekujem previše.
Istoga sam mišljenja i razmišljanja

i znam da ima više takvih slučajeva
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 11:01   #19
Quote:
oki_doki kaže: Pogledaj post
Istoga sam mišljenja i razmišljanja

i znam da ima više takvih slučajeva
Poštujem da ljudi gledaju parcijalno na ljubav i zajednički život s nekim, ali to meni je više kao poslovan odnos pa onda s ovim je bolje ovo, s ovim je bolje ono, pa bi opet malo s onim ... Pa nije to zidarija, pa onda kupujem beton za temelje od Betonmixa, ali beton za zidove bum ipak u Koromačnom ...
Nisam takav i ne volim ljude koji uzimaju dok ima tamo gdje im je dobro i to čak istovremeno, pa onda malo tamo pa ...
A to vraćanje na isto, .... ak je to to, ne znam dal je više omalovažavanje sebe ili tog nekog kog "volimo" ak smo išli provest život negdje drugdje gdje je za tu priliku bilo bolje, ili smo ustanovili da to ipak nije valjalo pa bi natrag. Sorry, al kod mene to ne pali

Mislim, ono , ekstrem ovakvog primjera je voliš jednog, ali se utopiš dobrostojećem jer bu ti bolje, no eto ima i treći koji je dobar za potomstvo ...

Zadnje uređivanje Crodra : 30.08.2010. at 11:04. Reason: spojio postove
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 12:06   #20
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Gle, ja sam valjda ipak romantičar, pa ne gledam sve kroz periode optimalnih okolnosti - ono, jedan im je bil super kao dečko, drugi mi je bil bolji za brak i obitelj, a onda bi sad opet malo onome na ljubakanje
Uopće nije stvar da je jedan dobar za jedno, a drugi za drugo, već nije pravi u tom trenu - nije ona/j tko nas ispunjava i s kime želimo podijeliti sve. Iz razno raznih razloga.
Možda je samo veza onemogućena gomilom drugih prepreka preko kojih se u tom trenu ne može prijeći pa ljudi nisu imali ni dobru priliku saznati da su ipak oni ti - jedno za drugo. Dok se, godinama kasnije, ne nađu negdje drugdje.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.