Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 23:16   #121
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kolega niko ne spori proklamiranje desnice,konzervatizma i tih vrijednosti. Niko.
ALI POBOGU ZASTO USTASTVO???
I mene to zanima. Zadnji put kad smo imali to izgubili Istru samo tako. A danas od papira do papira da bi samo tek prodao dio zemlje.
Energija X is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 23:32   #122
Balkanski spijun meets Alan Ford ...Falio je jos vod naoruzan plinsku bocama ..Breneri ko sablje za pozdrav ...I jos predsjednica markic da se proveze na tamicu
Gruzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 23:42   #123
ti likovi od jučer (stokilaši) haha, oni bi bili 100x veće face da su umjesto prisezanja trumpu, i tih nekih brijica, uletili i derali se: Trst je naš! .. ja bi onda prvi glasao za njih
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 00:34   #124
Quote:
Unknown Archont kaže: Pogledaj post
Pa taj isti "zdravo-desnicarski" Jobbik, kako ga ti nazivas, smatra cijelu Slavoniju i Zagorije madjarskim zemljama.

Znaci i SRS-ovci su zdrava desnica ? Ili nisu samo zato sto su srpski ?

E moj apsurdni, hrvatski i desnicarski kolega.

Nikakve desnice ili ljevice nisu zdrave. Svaka politicka ideologija je zlo za ljudski razum i slobodu. Oblici drzavnog uredjenja i ekonomske ideologije su vec nesto drugo.

A ovaj mars A-HSP-a je presladak. I jedan i drugi Ante bi bili ponosni, vjerujem.
e moj kolega kad bi ti znao o ovim stvarima sto pises bilo bi super ali ne znas vec su bile rasprave o tome kako jobbik ima pretenzije za hrvatsku i zakljucilo se da nema. o tome su se raspisali indexovci i ini tip medija koji zagovaraju takvu politiku kakvu zagovaraju.
srs je nesto kao i hsp, ahsp i takve strancice. na istoj razini su jedino sta su u srbiji popularniji.
ono sta se dogadja u madjarskoj, poljskoj, bjelorusiji, rusiji a ako bog da i u americi je itekako pozitivno. ok, mozda ne treba neka radikalna ideologija ali politicki REALIZAM itekako treba da se stvari posloze.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 00:40   #125
Postrojavanje A-HSP-a na trgu - izrežirana predstava !

Ne znam što vi mislite ali desničarsko-ustaško postrojavanje članova A-HSP-a od neki dan mi je diglo tlak. Zašto?
1. Zato jer su taj "spektakl" prenijeli svi portali kao da se u najmanju ruku radi o mitingu 100 000 ljudi.
2. Zato jer su taj "spektakl" komentirale i strane ambasade i njhovi predstavnici - američki izmeđuostalog.
3. Zato jer je taj "spektakl" popušila većina hrvata i komentirala ga ili kao desničarsku lakrdiju prolupalih staraca ili kao izraz zabrinjavajućeg porasta ultradesnice

Ja sam zaista žalostan jer nisam vidio niti jedan komentar nekoga tko tvrdi da je sve to izrežirana predstava. Niti od medija, niti od političara a niti od ljudi koji sve to komentiraju!
A to je bila izrežirana predstava zajedno sa tobožnjim napadom suzavcem na LGBT party! Ja zaista ne znam koliko je hrvatsko stanovništvo inteligentno da shvati neke stvari jer ovo već bode u oči i mozak. Ovaj tobožnji skup je bio toliko loše izrežiran da je to strašno! Onaj tobožnji napad na suzavcem je mogao još proći (i prošao je kod većine) ali ovo je dno dna!
Ajmo malo analizirati stvari logično:
1. Skup je doslovno pao iz vedrog neba! Niti je najavljivan niti se ta stranka igdje prije toga nešto sukobljavala javno sa nekom grupacijom niti se neposredno prije desio neki događaj koji bi bio povod za to!
2. Skup je bio brojčano jako mali! Svega par desetaka ljudi što spada u maltene okupljanje muškaraca na boćalištu! Zar će mediji početi izvještavati o svakom skupu koji broji desetak ljudi?!?
3. Sastav ljudi na tom skupu je ne znam da li bi se smijao ili plakao. Hrpa ostarjelih muškaraca u očito lošem imovinskom stanju a gledajući lica i ne baš lucidnih i sabranih . Upravo skupina (penzioneri sa malim primanjima ili socijalni slučajevi) koja bi učinila sve ako im se tutne ne više od soma kuna u đep.
4. Ikonografija. Šahovnica sa bijelim poljem velika da se vidi i na najmanjoj fotki na portalima. I te zastave.... pobogu ... američka i zastava njemačke ultradesničarske stranke !?! Prisega Trumpu !?! Jel vama to normalno? Jeste li vi normalni?
5. Vlada poslije te nakarade od skupa osniva povjerenstvo za suočavanje s prošlošću !??! Poslije i zbog hebenog skupa sa deset ishlapjelih socijalnih slučajeva !?!?

Stvar još više bode u oči poslije nedavnih događaja:
1. Kolindine srpske čokoladice
2. fotošopirana Milanka Opačić u majci sa srpskim grbom
3. "napad" na "LGBT" party suzavcem
4. "Slučajne" naljepnice sa srpskim obiteljskim stablom

Odgovorno i pri zdravoj pameti tvrdim da ako su to vama legitimni događaji onda sam ja Pajo Patak a vi ili ovce koje bleje ili plaćenici onih koji te događaje režiraju.

Guraju vas ko ovce u nove sukobe a vi samo blejite i dalje !
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.02.2017., 00:52   #126
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Dovode imigrante u smislu da režu žice i da im trebaju radnici,to je točno samo što su to slabo plaćeni radnici pa domaći radnici nemaju izbora nego dati glas ovakvim strankama. A-HSP je u svim izbornim jedinicama pobjedio Radničku frontu,vrhunac poraza je u Istri na prethodnim parlamentarnim izborima.

Ti to ozbiljno? Slabo plaćeni radnici daju glas A-HSP-u? Zanči da ima samo 0,2 -0,3% slabo plaćenih radnika u ovoj državi.
Med i mlijeko.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 01:03   #127
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
...
1. Bilo je i mladih ljudi, nisu samo penzići..
2. Imali su pratnju policije.

Mene sad zanima tko je poslao policiju da ih prati i štiti... Taj ustaški marš sigurno nije bio prijavljen, a ako je prijavljen, onda TRI puta za našu rvacku.
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 01:40   #128
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
1. Bilo je i mladih ljudi, nisu samo penzići..
2. Imali su pratnju policije.

Mene sad zanima tko je poslao policiju da ih prati i štiti... Taj ustaški marš sigurno nije bio prijavljen, a ako je prijavljen, onda TRI puta za našu rvacku.
Svaki skup se mora prijaviti policiji, pa je sigurno tako i ovaj prijavljen. A netko je valjda procijenio da bi bilo pametno poslati policijsko osiguranje za svaki slučaj, što je potpuno ok od strane policije.

Srećom, živimo u državi u kojoj nitko ne može zabraniti javno okupljanje jer mu se ne sviđa što se na tom skupu govori i pjeva, dok god se ne krši Ustav RH.

Uostalom, zašto bi i branili A-HSP-u okupljanje, pa sami sebi su veća antireklama nego da im je spriječen skup...
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 02:26   #129
Nije to potpuno ok od policije.. Potpuno ok bi bilo ne pružiti im zaštitu, a samim time ne pružiti i podršku. Ovako je država poslala tu policiju, ta policija brani to smeće i imamo to što imamo.
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 02:34   #130
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
Nije to potpuno ok od policije.. Potpuno ok bi bilo ne pružiti im zaštitu, a samim time ne pružiti i podršku. Ovako je država poslala tu policiju, ta policija brani to smeće i imamo to što imamo.
Policija je osiguravala skup, a ne davala podrsku, kao sto ne daje podrsku ni navijacima i klubu kad osigurava utakmicu.

Uostalom, od koga bi branila ove stokilaše? Da ih Zoran Pusic ne premlati s vrecicom punom grincajga i friske teletine u povratku s Dolca?
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 03:06   #131
Tko je rekao da je glupi ustaski sroljo izdajnik hrvatskog naroda i sluga hrvatskih neprijatelja? Tko? Da cujem tko je to rekao!?
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 06:45   #132
kolko ih je bilo na maršu? 50tak? (k tome je polovica izgledala kao pogubljeni redikuli)

Koliku podršku na nedavnim izborima ima A – HSP – 0,18% dakle manju nego statistička greška.

I marš i stranka su irelevantni ako ih usporedimo sa marševima i strankama sličnih stavova u susjedstvu i EU. Jel itko vidio ikad marš mađarskog Jobbika?

čak su i indijski ultra- nacionalsti discipliniraniji od ove patetike.


Forsiranje ovog čemernog skupa u medijima je čisto politikanstvo a možda im čak i donese još kojeg člana i koju decimalu više na slijedećim izborima.
DobroJutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 07:18   #133
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
1. Skup je doslovno pao iz vedrog neba! Niti je najavljivan niti se ta stranka igdje prije toga nešto sukobljavala javno sa nekom grupacijom niti se neposredno prije desio neki događaj koji bi bio povod za to!
Pa oni su išli na grob Anti Starčeviću koji je umro 28. veljače a pošto je 28. radni dan,išli su 26.,bio je najavljivan negdje mjesec dana prije. To im je treći skup u veljači od kad su formirane "hrvatske domoljubne snage". Slijedeća aktivnost će im biti prosvjed u Srbu ko i svake godine.


Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ti to ozbiljno? Slabo plaćeni radnici daju glas A-HSP-u? Zanči da ima samo 0,2 -0,3% slabo plaćenih radnika u ovoj državi.
Med i mlijeko.
To je trend u svim europskim državama. Kod nas još toga nema no znakovito je da su dobili više glasova od radikalne ljevice. Europske verzije HDZ i SDP se moraju udružiti u nekim državama kako bi maknuli takve stranke.

Zadnje uređivanje Detektor : 28.02.2017. at 07:30.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 09:21   #134
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Nije ista ekstremna desnica u EU i kod nas, nikako. Ovo je skupina marginalaca koja služi za podsmijeh, više manje nerealizirane individue. Nisam siguran da su oni prijetnja nekome.
Mozda su to nerealizirane individue, ali na tom skupu ne vidim nista sto i sam HDZ ne podrzava.
Jesu li nosili grb koji nije sluzbeno hrvatski grb, a sa kojim se i sama Kolinda slikala prije nekoliko mjeseci u Kanadi, cini mi se? Jesu.

Jesu li pozdravljali sa istim onim pozdravom koji sasvim legalno i danas stoji u Jasenovcu, a HDZ u tome ne vidi problem? Jesu.

Dakle u cemu je ovo cirkus desetak clanova radikalne desnice, a HDZ to nije i ne podrzava?
Ne vidim nikakvu razliku.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 13:37   #135
Ajde na stranu ovaj Keleminac i njegova ekipa, ali kako su uspjeli nagovorit ostale, njih negdje 50-100 da idu paradirat u dimnjačarskim odijelima usred Zagreba di ćete svi mediji snimati... šta te mora prati u glavi da se ideš tako blamirati...
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 16:31   #136
jos nisam dobio odgovor od vas na pitanje kakva bi moderna desnica morala biti odnosno radikalna moderna desnica.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 16:42   #137
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
jos nisam dobio odgovor od vas na pitanje kakva bi moderna desnica morala biti odnosno radikalna moderna desnica.
Poput američkih republikanaca.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 16:42   #138
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Poput američkih republikanaca.
donald trump fuck yeah
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 17:44   #139
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
jos nisam dobio odgovor od vas na pitanje kakva bi moderna desnica morala biti odnosno radikalna moderna desnica.
sposobna javiti se na Putinov otovreni natječaj za subvencioniranje radikala i ekstremista u EU.
Kremlj prima prijave 24/7.
Tu i tamo se u dodjeli keša angažira i srbijanska administracija, no oni nemaju ni za papar.

Al za prijavu kao temeljni preduvjet treba imati i konkretne reference u smislu razrađene strategije djelovanja, brojnosti članstva, manifestacija, odrađenih demonstracija i prosvjeda i dr.
Neće Vlado financirati neke ljenguze mlatimudane.

ako im ne ide, možda bi mogli na kratke konzultacije kod Nove ljevice pa da se pokušaju zajedno uguziti, s obzirom da svi članovi obje stranke stanu u jedan autobus.


p.s. kerefek, zanimljiv upis
žalac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 17:50   #140
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Jesu li nosili grb koji nije sluzbeno hrvatski grb, a sa kojim se i sama Kolinda slikala prije nekoliko mjeseci u Kanadi, cini mi se? Jesu.
pa nitko ničim nije obvezan u privatnoj ceremonijii ili u javnosti nositi službeni državni grb, osim ako ne nastupa u ime države.

Niti je grb sa prvim bijelim poljem ilegalan, zločinački ili što već (po stopedeseti put)

A ako ćemo cijepati dlake, nije ni Onaj Ustaški, jer ima viška polja
žalac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.