Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2011., 09:04   #81
Quote:
Exploited kaže: Pogledaj post
nazivam prvo dijete po tebi,ajmo reci ime
moram ostat anoniman da šefovi ne skuže čime se bavim u radno vrijeme

Evo još jedna birtija. Gaj na Branimirovoj tržnici. Sinoć sam bio i žuja je 9kn. Inače je 12 ali imaju neku akciju za koju mi je konobar rekao da će trajat još neko vrijeme i da sve ostale birtije na tržnici sudjeluju u akciji. Navalite dok ima
arhic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:12   #82
birtija Kasica na križanju Harambašićeve i Maksimirske, domaće veliko pivo 11kn, prek ljeta dok su imali akciju bilo je 10kn
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:31   #83
Ferax, (cvjetna cesta 15) ožujsko 10 kuna.
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 21:00   #84
Jeftina piva u Zagrebu ?

Pozdrav svima,
ovako,unaprijed se ispricavam ako nisam ovdje smio otvoriti temu ove prirode ali nisam znao gdje bi drugdje...e sad,čuo sam (neznam od kog zaboravio sam) da ima u Maksimirskoj negdje neki birc gdje poslužuju pivo ali je cijena abnormalno niska ,kao u dučanu npr 6-7 kuna..e sad ako itko zna koji je to birc kako se zove ,gdje je itd,bio bi zahvalan da mi kaže,ili ako neznate za taj a znate za neki drugi u Zagrebu,slobodno se izjasnite..znači tražim birceve po Zagrebu u kojima ima jeftine pive od pola litre po mogučnosti u boci (a može i točeno) pa ako netko zna za neki,nek se izjasni..hvala unaprijed ,pozdrav svim muškim pivopijama ! ))))))
__________________
Kaj pljujete navek po svemu?Zakaj ne volite Zagreb,I sve kaj je lepo vu njemu?I zakaj ja moram pitat,Sve one kaj Zagreb ne vole.Ak' vam je ovde tak grdo,Kaj se ne vrnete dole?
ZgWeasel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 23:54   #85
caffe bar Birtz na Knežiji ,Osiječko 9 kn...
zuti25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:06   #86
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
tako je
samo su zidarske loše pive za prave frajere poput tebe
A koje su to zidarske pive?
"Zidarska" nije povezana sa brandom ili proizvođačem nego sa ambijentom i ritualom koji predhodi ispijanju.
Ruke obavezno prašnjave od cementa, ili blago zamazane mortom.
Otvaranje flaše isključivo fanglom ili zidarskim čekićem.
Treba li napomenuti da se ispija iz flaše.
Potpunom ambijentu pridonosi zvuk mješalice u pozadini.
Dresscode tamnoplave radničke hlače na tregere+sponzorska bijela majca kratkih rukava. Eventualno tamnoplava kuta na bijelu potkošulju.
thomascat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:47   #87
Quote:
ZgWeasel kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
ovako,unaprijed se ispricavam ako nisam ovdje smio otvoriti temu ove prirode ali nisam znao gdje bi drugdje...e sad,čuo sam (neznam od kog zaboravio sam) da ima u Maksimirskoj negdje neki birc gdje poslužuju pivo ali je cijena abnormalno niska ,kao u dučanu npr 6-7 kuna..e sad ako itko zna koji je to birc kako se zove ,gdje je itd,bio bi zahvalan da mi kaže,ili ako neznate za taj a znate za neki drugi u Zagrebu,slobodno se izjasnite..znači tražim birceve po Zagrebu u kojima ima jeftine pive od pola litre po mogučnosti u boci (a može i točeno) pa ako netko zna za neki,nek se izjasni..hvala unaprijed ,pozdrav svim muškim pivopijama ! ))))))
Dakle birc se zove Zirafa nalazi se na maksimirskoj prek puta Dublin Puba malo poslije Algoritma kad se ide iz smjera dubrave poslije skretanja za Mioc (15. Gimnazija) piva je 6-8 kn ovisi koja svaki dan poslije 21h jer je poslije 21h sve u pola cijene btw velike pive su 6-8 kn kava s mlijekom 4.50kn A inace imas pivnicu Medcedgrad malo poslije Trga bana Josipa Jelacica svaki dan 15-19 happy hour po litre tocene pive 9 kn inace je 13 a pivo je extra gricka vjestica ti je moja preporuka. Imas takodjer na kennedyevom Platinum kraj Contya di je od srijede do nedelje poslije 20h sve po 10 kn ukljucujuci velike pive samo sto ti cajke sviraju ak ti nije bed. Valjda sam dovoljno pomogo uzevsi u obzir da imam 18 god
nekigmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:38   #88
Ja sam jednom kod prijatelja na Jarunu nakon sparnog dana prvi put popio neko češko KOZEL (lik jarca i zlatna limenka). Ejjj!! Šta ću ti govorit, odmah sam se zaljubio.. Limenka od pola litre, hlađena u ledenom jezeru, okus podsjeća na proljetno sunce koje miluje grudi Mile Horvat i Nikoline Pišek.. Ahh, koja uživancija......


UGL: Dobar birc je kad se kreće Tuškancem, hladna, točena piva politra 12 kn

Slika moje godišnje zalihe Kozela:
http://i40.tinypic.com/ind3t0.jpg
Numizmatičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:51   #89
Koje su se sve gluposti mogle pročitati ovdje na temi. Da su pive u bocama manjim od pola litre za pedere i žene i sl. Najbolje ocijenjene pive na svijetu često dolaze u pakiranjima od 0.33 ili 0.75. Nemam ništa protiv neke bavarije ili čak PAN-a ili žuje, na nekom roštilju (dok je vanij jako vruće) jer društvo to pije. Ako baš nema paulanera koji mi je baš za to hehe. Ali ako se hoću počastit nečim za svoj gušt onda se zna da ću uzeti nešto drugo....čega nema baš u svakom dućanu. Svakom njegov gušt. Neko si nemre priuštit bolje vino ili pivu pa sere po svemu kaj nije njemu dostupno. U većim količinama.

Ako hoćete jeftino a solidno pivo imate Pan pšenični (made in germany btw) za 5kn u Konzumu. Pivnice često imaju happy hour a neki bircevi imaju manje cijene prije podne. Velebitsko kasačko je isto OK a nađe se za nekih 6-7 kn (vrutak i sl).

Vjerujem da se ono k plus pivo ili koje već (neznam ne pijem to) može naći i jefitnije po litri, kad se uzme u onim ogromim plastičnim bocama po konzumima i šparovima.

Inače baš je zanimljivo što mnogi idu štedjeti na pivi a recimo kupuju neko prosječno precijenjeno vino za 30 kn, ili kupe šteku nekih precijenjenih i porezom opterećenih cigareta....

Zadnje uređivanje gnu : 17.04.2012. at 13:58.
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:06   #90
Quote:
Numizmatičar kaže: Pogledaj post
UGL: Dobar birc je kad se kreće Tuškancem, hladna, točena piva politra 12 kn
koja piva i gdje se točno to nalazi?
prošlo ljeto sam na Tuškancu bio na onoj cirkusantskoj utrci sklepanih vozila, žedan ko pas a jedino bilo točenog Heinikena...
ako budem išao i ove godine, reci pa da znam
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:20   #91
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
koja piva i gdje se točno to nalazi?
prošlo ljeto sam na Tuškancu bio na onoj cirkusantskoj utrci sklepanih vozila, žedan ko pas a jedino bilo točenog Heinikena...
ako budem išao i ove godine, reci pa da znam
Ne moš promašit, velika crvena tenda, raskrižje sa kovačićevom.
Nisam upamtio ime jer mislim da je tabla sa nazivom loše postavljena, ništa se ne vidi
Al to je obični lokalni birc koji mi se svidio jer je ugodna atmosfera i kad god se nađem na tuškancu tamo odem.
Numizmatičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 12:22   #92
Na Tuškancu je od nedavnu u Titušu (bivša Cvjećarnica) velo nikšićko 12kn.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 13:16   #93
Quote:
nekigmaz kaže: Pogledaj post
...A inace imas pivnicu Medcedgrad malo poslije Trga bana Josipa Jelacica svaki dan 15-19 happy hour po litre tocene pive 9 kn inace je 13 a pivo je extra gricka vjestica ti je moja preporuka...
happy hour u pivnicama Medvedgrad je svaki dan od 17-20h... ne znam kak si došao do podatka od 15-19h
za gričku se slažem, najbolja tamo...
orfanto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 20:37   #94
Thumbs up

Quote:
orfanto kaže: Pogledaj post
happy hour u pivnicama Medvedgrad je svaki dan od 17-20h... ne znam kak si došao do podatka od 15-19h
za gričku se slažem, najbolja tamo...
Mislim da je tako bilo, al dugo nisam tamo bio? Kazes sad je do 20 happy hour? Uskoro odhkazin na par Grickih i cvarkusa
nekigmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 20:51   #95
U Medvedgradu u Adžijinoj je svaki petak od 20-24 happy hour i uvijek jedan tip piva na akciji (svaki tjedan se rotiraju, imaju raspored na netu) za 8kn, kao i čvarkuše i kiflice za 3kn.
Imaju oni još nekoliko akcija, pogledajte im na webu da sad sve ne tražim...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:10   #96
Quote:
gnu kaže: Pogledaj post
Ako hoćete jeftino a solidno pivo imate Pan pšenični (made in germany btw) za 5kn u Konzumu.
Najbolje pivo za najbolju cijenu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:51   #97
Birc Happynes...
Hm, adresu ne znam točnu.
Pive od pol kile su sve 12 kn
Kad se ide po Grižanskoj u Dubravi prema gore, na lijevo skretanje, nakon one livade...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 01:12   #98
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Birc Happynes...
Hm, adresu ne znam točnu.
Pive od pol kile su sve 12 kn
Kad se ide po Grižanskoj u Dubravi prema gore, na lijevo skretanje, nakon one livade...
traže se najjeftinije cijene... ne prosječne
orfanto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:07   #99
cafe bar Matease (il kak se vec pise), prek puta kseta, u prizemlju zgrade. birtz gleda na martinovku...

prosle godine bila zuja 8 kn, staropramen 9. sada je lasko 8 kn... staropramen 12.

nazalost za druge cijene ne znam... jer samo pramen pijem
Harleken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 16:50   #100
Thumbs up Caffe bar "ATLANTIS" - Bukovačka 27

Petkom velike pive 9kn


subotom akcije :
Rakija 7kn
Votka 4kn
jeger 8kn
jacky 10kn
KOKAČ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger