Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 03:50   #701
ja se sjecam kad si mogo za 20 dobit dobar kebab, posupio je dosta zato se isplati ici tam gdje valja posto dosta tih mjesta ce ti gro naplatit, a ne dobijes previse za tu lovu
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 17:32   #702
DONER kebab, jedno od najpopularniijih jela brze hrane na svijetu, uskoro bi mogao biti zabranjen u Europskoj uniji. Popularno jelo bi se moglo naći na udaru novog zakona koja želi uvesti zabranu dodavanja fosfata u zamrznuto meso.

Do sada se fosfat koristio u duboko zamrznutim ražnjevima donera, iako ovo nije izričito regulirano propisima EU. Naime, fosfat osigurava bolju koheziju različitih komponenti mesa na ražnju i bez fosfata meso bi se isušilo.

Postoji ozbiljna zabrinutost o mogućim utjecajima fosfata iz kebaba na zdravlje milijuna u Europi, budući da je kebab jako popularan.

Ako se fosfat zabrani u zamrznutom mesu, mogla bi propasti cijela industrija kebaba koja zarađuje miliarde. Samo u Njemačkoj se dnevno prodaju tri milijuna porcija kebaba, a deseci tisuća ljudi rade u proizvodnji ovog jela. U Europskom parlamentu o ovome će se raspravljati za dva tjedna.

http://www.index.hr/black/clanak/don...o/1011131.aspx

očito nakon ovog će se kebab zdravije raditi
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 01:43   #703
Meni je odličan kebab u Arena grillu preko puta Greengolda. A najbolji mi je kebab Maksimir.
Laplacian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 22:18   #704
Quote:
hellagoodgirl kaže: Pogledaj post
a da li je netko probao onaj fitness kebab iz ali kebaba? baš me zanima kakav je..
Ali Kebab je smece od kad se prosirio. Meso bljedunjavo, lepinja kao da je odmrznuta, umaci razrijdjeni ... koma. Najbolji je za sad my kebab kod onog nabildanog decka kaj je radio prije u aliju.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 23:29   #705
Update:

Kebab Paradise (Maksimirska), Kebab Maksimir, Super Kebab (Trešnjevački plac) i Jumbo kebab (Dubrava). Svaki savršen na svoj način.
Laplacian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2019., 19:10   #706
Meni je odličan iKebab (Špansko), dostavljaju i preko pauze.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2019., 15:30   #707
Drive in kebab iza Cibone - Hot and fresh se zove (ak se ne varam), ima odličan kebab od piletine - prosječan od teletine. Cijene 30-34 kn - mozda malo na skupljoj strani spektra. Meni je njihov kebab od piletine jedan od najboljih, ako ne i naj.
Ozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 14:17   #708
Quote:
Ozz kaže: Pogledaj post
Drive in kebab iza Cibone - Hot and fresh se zove (ak se ne varam), ima odličan kebab od piletine - prosječan od teletine. Cijene 30-34 kn - mozda malo na skupljoj strani spektra. Meni je njihov kebab od piletine jedan od najboljih, ako ne i naj.

Slažem se u potpunosti, pileći im je vrh vrhova.
Laplacian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 14:20   #709
znate li možda da li je to ekipa koji su prije bili u lokalu na kraju prolaza, zadnji lokal sa lijeve strane?
u njemu je bio najbolji kebab u gradu sa najljućim umakom igdje, pa ako su to isti ti onda bi ih posjetio
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 17:56   #710
Koja je to "lijeva strana"? U oba smjera su bili fast foodovi s lijeve strane. Grbavac je u biti još uvijek tamo.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 18:30   #711
na kraju prolaza kad se iz Savske ide prema stadionu nk Zagreb
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 19:28   #712
Nisu to isti.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.