Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2012., 20:14   #21
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
rusi su tamo okupatori koliko i NATO na kosovu.
Nećemo se tako baš razgovarati Divizija, malo si viši rang forumaša da ideš na takav način...

Neka i jest tako, ovo je istina, Rusi su otvoreno sudjelovali u agresiji na Gruziju 90-tih, i to nikakav sličan slučaj neće promjeniti...

A Milošević je dobio mnogo, mnogo prilika potpisati svašta, na kraju je digao cijeli svijet protiv sebe.

Gruzija je čim je proglasial neovisnost, pala kao žrtva Rusa, koji nsiu željeli da se razvija kao samostalna država
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:16   #22
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Gruzija je čim je proglasial neovisnost, pala kao žrtva Rusa, koji nsiu željeli da se razvija kao samostalna država
ubiću vBulletinovce kaj još nemaju dugme "like" za forum postove.

behind the times, people!
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:24   #23
Izgleda kako je dan žalosti za sve one koji vire iz američke guzice izraženom demokratskom voljom Gruzijaca , koji one domaće američke pudlice izgleda smatraju glavnim krivcima za rat s pravoslavnom braćom Rusima i to radi tamo nekih kakvkaskih muslimana demokrata koji žele stvarati emirate unutar ruskog djela kavkaza i naravno amera koji takve podržavaju .

Baš me zanima što bude sad s Nabukom , pogotovo jer se novog Gruzijskog presidentea ne može kupiti nikakvim novcima .

Zadnje uređivanje krnk : 02.10.2012. at 20:30.
krnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:30   #24
Quote:
krnk kaže: Pogledaj post
Izgleda kako je dan žalosti za sve one koji vire iz američke guzice izraženom voljom samih Gruzijaca , koji one domaće izgleda smatraju za krivce za rat s pravoslavnom braćom Rusima i to radi tamo nekih kakvkaskih muslimana demokrata i naravno amera koji ih podržavaju .

Baš me zanima što bude sad s Nabukom , pogotovo jer se novog Gruzijskog presidentea ne može kupiti nikakvim novcima .
Baš me zanima da li bi u Gruziji koja je u RUSKOJ GUZICI bili održavani slobodni izbori!!!

da li vi stvarno ne vidite razliku?

evo sad ću vama na daski pred očima.

Američka Gruzija -- demokratija, izbori, sloboda da se vrati u rusku guzicu
Ruska Gruzija -- sultan Ševarnadze i potreba od revolucija da se svrgne vlast


...zar vi ne razumijete?
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:33   #25
Quote:
krnk kaže: Pogledaj post
Izgleda kako je dan žalosti za sve one koji vire iz američke guzice izraženom demokratskom voljom Gruzijaca , koji one domaće američke pudlice izgleda smatraju glavnim krivcima za rat s pravoslavnom braćom Rusima i to radi tamo nekih kakvkaskih muslimana demokrata koji žele stvarati emirate unutar ruskog djela kavkaza i naravno amera koji takve podržavaju .

Baš me zanima što bude sad s Nabukom , pogotovo jer se novog Gruzijskog presidentea ne može kupiti nikakvim novcima .
Ta "američka marioneta" održava poštene izbore i mirno predaje vlast...
Ona ruska pudlica prije nejga je morao bježati iz parlamenta i zemlje
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:36   #26
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Ta "američka marioneta" održava poštene izbore i mirno predaje vlast...
Ona ruska pudlica prije nejga je morao bježati iz parlamenta i zemlje
ako tako nastavimo optužit će jednog od nas da smo klonovi

svaka ti čast, Kyle, sve znaš i poznaješ, iako nisi odatle.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:37   #27
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
Baš me zanima da li bi u Gruziji koja je u RUSKOJ GUZICI bili održavani slobodni izbori!!!

da li vi stvarno ne vidite razliku?

evo sad ću vama na daski pred očima.

Američka Gruzija -- demokratija, izbori, sloboda da se vrati u rusku guzicu
Ruska Gruzija -- sultan Ševarnadze i potreba od revolucija da se svrgne vlast


...zar vi ne razumijete?
Pa kako onda objašnjavaš činjenicu da je Gruzija danas zemlja s najvećim brojem zatvorenika po glavi stanovnika u cijeloj Europi te da mnogi ističu kako je današnja gruzijska demokracija opasnija od vremena vladavine Sovjetskog Saveza.

Jedan od njih je i Zaza Khatiashvili, predsjednik gruzijske udruge odvjetnika koje je izjavio: "Sjećam se vremena kada je Reagan Sovjetski Savez nazvao 'carstvom zla', a onda je kasnije George Bush Gruziju nazvao 'stupom demokracije'. Ali kako to da onda ovaj stup demokracije ima 5 puta više zatvorenika po glavi stanovnika nego u vrijeme zlog carstva?"

Baš me zanima tvoje objašnjenje.

Također kako objašnjavaš činjenicu da je prozapadna i proamerička, demokratska Turska, zemlja sa najviše uhapšenih i zatvorenih novinara na svijetu, puno više od Kine, a kamoli Rusije koja joj nije ni blizu?

Daj to nama priglupim ljevičarima objasni. Nacrtaj ako treba...

A i tvoje Majkl objašnjenje me zanima...
dampyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:40   #28
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
Baš me zanima da li bi u Gruziji koja je u RUSKOJ GUZICI bili održavani slobodni izbori!!!

da li vi stvarno ne vidite razliku?

evo sad ću vama na daski pred očima.

Američka Gruzija -- demokratija, izbori, sloboda da se vrati u rusku guzicu
Ruska Gruzija -- sultan Ševarnadze i potreba od revolucija da se svrgne vlast


...zar vi ne razumijete?
Sva sreća pa za uvođenje demokratije u Gruziju i svrgavanja diktotora made in USA nisu potrebni zapad i kakve vlade u izbjeglištvu kad imaju kršćansku još i k tome pravoslavnu braću Ruse .

Što češ još nisu osnovana kakva kršćanska braća koja bi iz utvrde demokratije USA vodila brigu o demokratiji u Gruziji a koja bi se opće mogla polovit kod Gruzijaca ..
krnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:44   #29
Quote:
dampyr kaže: Pogledaj post
Pa kako onda objašnjavaš činjenicu da je Gruzija danas zemlja s najvećim brojem zatvorenika po glavi stanovnika u cijeloj Europi te da mnogi ističu kako je današnja gruzijska demokracija opasnija od vremena vladavine Sovjetskog Saveza.
dampyr...
...u vrijeme ševarnadze zemlja je trula, svi su bili u guzici, ljevičari desničari vile i vještice. svi su truli, osim onih koji su trpali u svoj džep pare koje su cjedili iz blagajne i koje nisu išli na popravku električnog sustava, grijanja, policije, i svega ostalog.

...u vrijeme saakašvili trunu uglavnom ovi isti džepotrpači. prosječan čovjek živi sto puta bolje.

što se ovdje desilo sa izborima? Bog ga zna. valjda ova demokratija i nije svašta.

to ne mijenja činjenicu da je saakašvili bolji za gruziju, a to da je održao demokratske izbore je bod u korist njegove poštenosti, razumiješ li?..
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:45   #30
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post

nema ovdje pravih. Saakašvili je stao Rusima na žulj i željeli su mu naplatiti. Jedino što ovdje ima značaj je:


Utvrđeno prvim deset godina naspram ovih zadnjih.
Većina Gruzijaca se ne slaže s tobom. Oni su na izborima dali povjerenja kandidatu koji je za bolje odnose s Rusijom...
asparagus1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:46   #31
Quote:
krnk kaže: Pogledaj post
diktotora

ili se zezaš ili te nisam shvatio...
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:50   #32
Quote:
asparagus1973 kaže: Pogledaj post
Većina Gruzijaca se ne slaže s tobom. Oni su na izborima dali povjerenja kandidatu koji je za bolje odnose s Rusijom...
e da u pravu si, al svijet nije jednostavan. i imat će sve posljedice svojeg izbora na rukama.

inače mašallah. Hvala Bogu te nemam nikoga tamo.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:58   #33
ljudi moji...

znate kako neke ruske budale ulaze u rasprave o ratu 1990h a niđe veze od veze?

vi sad radite odprilike isto.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:24   #34
Mikheil Saakashvili je nanio zlo svom narodu da bi profitirala Amerika.
Poslije njega odnosi izmedju Gruzije i Rusije ce se poboljsati.
Nikakako ne mogu ici na losije.
MMXII is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:29   #35
[QUOTE=Improper;41612145]ljudi moji...

znate kako neke ruske budale ulaze u rasprave o ratu 1990h a niđe veze od veze?

Kad je vec o budalama
Sad ti objasni kako americke budale idu u rat i sto se dogodi kad americke budale rasturaju drugima drzavu kao sto je Afganistan, Vijetnam i Irak?
Ili napisi o izraelskim budalama koji sluzu vojsku jedanaest mjeseci godisnje..
Napisi o hrvatskim " budalama " koje su Amerikanci poslali u Haag.
MMXII is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:32   #36
Quote:
MMXII kaže: Pogledaj post
Mikheil Saakashvili je nanio zlo svom narodu da bi profitirala Amerika.
Poslije njega odnosi izmedju Gruzije i Rusije ce se poboljsati.
Nikakako ne mogu ici na losije.

__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:38   #37
Quote:
MMXII kaže: Pogledaj post
Kad je vec o budalama
Sad ti objasni kako americke budale idu u rat i sto se dogodi kad americke budale rasturaju drugima drzavu kao sto je Afganistan, Vijetnam i Irak?
Ili napisi o izraelskim budalama koji sluzu vojsku jedanaest mjeseci godisnje..
Napisi o hrvatskim " budalama " koje su Amerikanci poslali u Haag.
napisat ću o drugim budalama, hrvatskim ili ne, koji misle da će njihovo beskrajno brbljanje o tuđim stvarima to jest međunarodnoj politici nešto promjeniti. Koji ne vide kako ih hrani, kako ih naslađuje njihov osjećaj superiornosti kad blate jedne ili druge, nije bitno koje. Koji ne žele shvatiti da je samo jedan život nama poznat: onaj oko nas. I da je donositi sudove o tuđim stvarima po medijima, dosta loše.

Ja sam sjvestan da sve što mogu reći na ovom forumu, osim ove jadne teme o Gruziji, spada u tu kategoriju. Nisam bio na prosvjedima protiv amerikanaca. nisam vidio što amerikanci rade i gdje.

razlika između mene i vas je samo jedna. ja se ne osjećam superiornim kada kažem da je Rusija umješala prste u Gruziju. Baka mi je Ruskinja, hebemu ,kako se ja moram osjećati?! jedino što osjećam je jalova tuga...tuga što iz ljudske budalaštine zemlja gdje sam se rodio opet će biti u propasti.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:48   #38
Quote:
Improper kaže: Pogledaj post
Baš me zanima da li bi u Gruziji koja je u RUSKOJ GUZICI bili održavani slobodni izbori!!!
Baš je neprimjereno da jedan "Amerikanac" govori kako je neka država u nečijoj guzici, a da to nije američka.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:53   #39
Svaki dan raste broj Hrvata koji zelu da Rusija zivi, da prosperira i da bude medju najboljima u svijetu.
Ti isti Hrvati su Europljani i ne zelu zlo ni Americi ni iranu ni bilo kojem drugom narodu.
MMXII is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 21:54   #40
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Baš je neprimjereno da jedan "Amerikanac" govori kako je neka država u nečijoj guzici, a da to nije američka.
neka si to stavio u navodnike. uvrijedljivo, ali za ovaj slučaj dobro. da sam ja Amerikanac bez navodnika, ja ne bih pisao na ovoj temi.
__________________
~v
Improper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.