Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2010., 00:04   #61
Quote:
amali kaže: Pogledaj post
da, ipak je to muška muzika pa zašto bi neka ženska znala ko je zz top a kamoli ko još piva bad to the bone
Halo ljudotino!! Niti imam pojma koji si spol, niti me to zanima. Ti si sama rekla da Tush (na primjeru) ne pjevaju ZZ Top, već GT.
Ja sam samo rekao da nije točno. I dokazao to. Čemu tisuću i jedan razlog opravdanja za pogrešku, kažeš - zajebala sam se i gotovo!?

Htjedoh početi rečenicu s BTW... a onda obrisao... šta mi nemamo dosta naših riječi?!

UBR (Usput Budi Rečeno), moram pozdraviti svoju učiteljicu solfeggia iz glazbene škole, i zahvaliti joj što me učinila svojevrsnim mr Jekyll & Hyde;

http://www.youtube.com/watch?v=-4kTe...eature=related

Ovo mi je najdraže godišnje doba.
Mikes is offline  
Old 20.08.2010., 00:37   #62
Quote:
dr.sicky kaže: Pogledaj post
malo ska muzike i to decki vole
Aj kad smo već u ritmu http://www.youtube.com/watch?v=F6fQnTyEniM
Buster Bloodvessel...najbolji frontman ikad
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 20.08.2010., 00:48   #63
Quote:
ssemir kaže: Pogledaj post
najbolji prijatelji su mi producenti i dj.-evi trance muzike. hodam po partijima kako house tako i trance i tehno muzike (raznih zanrova) i nikad nisam koristio nikakvu drogu, pa ni marihuanu...i meni je, ne dobra, nego odlicna..kako to??
imas primitivno razmisljanje totalno
jbg i narodnjaci su nekome dobri. a nekima i odlični..kako to?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 20.08.2010., 00:55   #64
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
jbg i narodnjaci su nekome dobri. a nekima i odlični..kako to?
naravno, svakome njegovo. ali ja necu reci da se narodnjaci mogu slusati samo pod utjecajem extazija, kokaina, absinta, i sl sranja..
ovo gore sam napisao kao odgovor na konstataciju kolege, da elktroniku furaju ovisnici samo
ssemir is offline  
Old 20.08.2010., 01:00   #65
Quote:
ssemir kaže: Pogledaj post
naravno, svakome njegovo. ali ja necu reci da se narodnjaci mogu slusati samo pod utjecajem extazija, kokaina, absinta, i sl sranja..
ovo gore sam napisao kao odgovor na konstataciju kolege, da elktroniku furaju ovisnici samo
Al' i dalje nije za prave muže mjuza, gdje si ti vidio pravog muža da se drmusa satima ko u transu.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 20.08.2010., 01:02   #66
Quote:
ssemir kaže: Pogledaj post
naravno, svakome njegovo. ali ja necu reci da se narodnjaci mogu slusati samo pod utjecajem extazija, kokaina, absinta, i sl sranja..
Da tak nekaj izjaviš, nitko te nebi uzeo za ozbiljno- ali da kažeš da se slušaju pod utjecajem izljeva proljeva u mozak- eee to je druga priča.

Kaj se techna,trancea, minimala i sličnog tiče- naravno da nisu svi pod utjecajem ex-ova i da netko može u tome uživati i "čist", ali moraš se složit da se ex i speed najčešće vežu uz takvu muziku i partyje...
Headbanger is offline  
Old 20.08.2010., 01:08   #67
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Al' i dalje nije za prave muže mjuza, gdje si ti vidio pravog muža da se drmusa satima ko u transu.
jel treba tresti glavom slusajuci heavy metal
ssemir is offline  
Old 20.08.2010., 01:16   #68
Quote:
ssemir kaže: Pogledaj post
jel treba tresti glavom slusajuci heavy metal
Ne, a nisu nit u transu.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 20.08.2010., 01:17   #69
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Da tak nekaj izjaviš, nitko te nebi uzeo za ozbiljno- ali da kažeš da se slušaju pod utjecajem izljeva proljeva u mozak- eee to je druga priča.

Kaj se techna,trancea, minimala i sličnog tiče- naravno da nisu svi pod utjecajem ex-ova i da netko može u tome uživati i "čist", ali moraš se složit da se ex i speed najčešće vežu uz takvu muziku i partyje...
istina je da se veze, a isto tako se i narodnjaci vezu sa seljacima, primitivcima..metal i rok sa narkomanima, divljacima...
sve su to predrasude
muziku ko voli od srca, uziva u njoj iskreno i ide na party zbog provoda i zbog sebe, takvim ne treba nista. a sad sto najvise furaca dolazi na ovakve partije, i sto je furka speed i ex..jbg
ssemir is offline  
Old 21.08.2010., 22:51   #70
Ehhh, da nastavim... a gdje sam ono stao?! Je, na kraju šestog razreda - u sedmom nas dočekao Medo koji je volio spore vlakove, naime - to mu je bio treći put da pada razred. Kako je bio tri godine stariji, a imao je i pičku iz srednje škole, ja, školski (tako zovem najboljeg frenda s kojim sam išao 10-tak godina u razred i stanovali smo jedan pored drugoga) i još par jajana smo se krpili uz njega. U tim godinama je definitivni procvao ljubavni trokut - Mikes, rock&roll i alkohol. Vožnju motorom sam vikendima vrlo teškog srca izbacio iz igre.
Ma u stvari mi je stari izbacio iz srca... nije htio kupiti veći od elektronke, a i nju nisam ni imao nego samo na probi. Ma pametan čovjek... s puno iskustva u vožnji motorom. I alkoholom...
Nego imam crno-bijelu sliku svog dide i babe na Panoniji iz mislim...'65 kada ju je vozio na kram u Đakovo.
Nazad se vratila vlakom, nije se htjela više voziti na motoru.

Ma otišao sam u off, budem najebao sam na svojoj temi...

Da skratim, Medo nam je donio Veličanstvenog Ronalda Belforda Scotta, i braću Young;

http://www.youtube.com/watch?v=LfDle...eature=related
Mikes is offline  
Old 19.10.2010., 23:58   #71
A da ne bi samo mislili da sam odrastao samo na Hard Rocku, u to se vrijeme (7. - 8. r.) pojavila grupa na čijim sam koncertima bio barem dvadesetak puta.
Upoznao sam se sa svim članovima grupe osobno kao 16. godišnjak... a imam i negdje na tavanu kuće staraca i sve njihove autograme i posvete.

http://www.youtube.com/watch?v=F9OP_dCah5Y

Ovime završavam 8. r. s koncertom u Domu sportova na zimskim praznicima kod tete i tetka u Zagrebu.
Od 1990. godine ne slušam nove pjesme Riblje Čorbe. Sve do tada znam i dan danas svirati.

Jebeš čovjeka kada iz glazbe ode u politiku. Jebi se majmune...
Mikes is offline  
Old 20.10.2010., 00:13   #72
Tog čovjeka bi trebalo obraditi Matija Gubec Style...
Headbanger is offline  
Old 20.10.2010., 00:14   #73
mi smo u ekipi svirali i pivali stvari od coce, hrnica, grdovica, ivcica i sl, dok su svi ostali forsirali ex yu rock i sl. s tim da smo stvarno znali pivat i nismo se derali, dobar dio ekipe je danas u nekoj klapi

moran li rec da je kod nas uvik bilo viska zena
__________________
more
marko356 is offline  
Old 20.10.2010., 00:25   #74
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Tog čovjeka bi trebalo obraditi Matija Gubec Style...
Mmmda, ali ne bih ja hvala. Ne želim se spuštati na tu razinu.

Ali da je seronja imao genijalne stvari, JE ;

http://www.youtube.com/watch?v=ToTk5B4_ZAQ
Mikes is offline  
Old 20.10.2010., 00:26   #75
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
mi smo u ekipi svirali i pivali stvari od coce, hrnica, grdovica, ivcica i sl, dok su svi ostali forsirali ex yu rock i sl. s tim da smo stvarno znali pivat i nismo se derali, dobar dio ekipe je danas u nekoj klapi

moran li rec da je kod nas uvik bilo viska zena
Bečki dječaci?!
Mikes is offline  
Old 20.10.2010., 00:35   #76
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
Mmmda, ali ne bih ja hvala. Ne želim se spuštati na tu razinu.

Ali da je seronja imao genijalne stvari, JE ;
Oooo za njega bi se ja na tu razinu bez beda spustio, i sorry- lik nikad ali NIKAD kaj se mene tiče nije ništa napravio vrijedno spomena u muzičkom kontekstu...
Headbanger is offline  
Old 20.10.2010., 00:46   #77
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Oooo za njega bi se ja na tu razinu bez beda spustio, i sorry- lik nikad ali NIKAD kaj se mene tiče nije ništa napravio vrijedno spomena u muzičkom kontekstu...
Daj nemoj jebat', od Lutke

http://www.youtube.com/watch?v=PgR85fIHg90

pa idućih 15-tak godina su bili kraljevi. Prljavci su pokraj njih izgledali kao Ledy Gaga/Gega pokraj Alvin Leea.
Mikes is offline  
Old 20.10.2010., 01:15   #78
Sorry- bilo kakav EX-Yu rock/whatever me tjera na

Uz par jako jako rijetkih iznimaka...

I nemoj me krivo shvatit- ali ljude koji ta govna toliko uzdižu, u bilo kojem njihovom "stvaralačkom periodu" u najmanju ruku ne mogu shvatiti...
Headbanger is offline  
Old 20.10.2010., 01:23   #79
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Sorry- bilo kakav EX-Yu rock/whatever me tjera na

Uz par jako jako rijetkih iznimaka...

I nemoj me krivo shvatit- ali ljude koji ta govna toliko uzdižu, u bilo kojem njihovom "stvaralačkom periodu" u najmanju ruku ne mogu shvatiti...
Ja sam onda živio i rastao uz njih.

Samo to. I ništa više.

Kao i recimo... jedan od najboljih instrumentala koje sam ikada čuo... od najboljeg gitariste koji je živio na ovim prostorima. Od Barcelone do Kijeva.

http://www.youtube.com/watch?v=zR_dDhzMZZQ
Mikes is offline  
Old 20.10.2010., 01:37   #80
Gle- tu smo negdje po godinama, par razlike- i ja sam rastao uz tu muziku, ali je jednostavno nikad nisam volio- to je samo moje osobno mišljenje...
Headbanger is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger