Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 20:57   #161
Evo našao se još jedan pametan koji zna sve o meni bolje nego ja.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:59   #162
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Evo našao se još jedan pametan koji zna sve o meni bolje nego ja.
Joj da mi je kuna za svaki ovakav reply dobiven na forumu ...
Predvidljivo
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:02   #163
Odlično, vratimo se sad na temu.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:16   #164
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Šta se onda hvataš po rukohvatima u sredstvima javnog prijevoza?


Prvenstveno sebe, al eto ... mazohizam ... šta'š


To nije seks onda. Jel bi ti gledanjem ovog videa rekao da sviraš gitaru?
...
I ja misli da ne bi.
(poštedi me racionalizacija da je usporedba nevaljala ... )
Tko kaže da se hvatam rukohvata i da uopće koristim javni prijevoz?
Seks na ekranu između dvoje ljudi nije seks nego što - cvjetača?
Al eto ti znaš najbolje.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 22:56   #165
Ovo o čemu ti pišeš Drumforce, se sve može riješiti. Ne postoji nikakva poluaseksualnost, i nije aseksualnost nekakav klub kojem želiš pristupiti, ili način života. To je dio tebe ili nije, prosto jednostavno.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:01   #166
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Ovo o čemu ti pišeš Drumforce, se sve može riješiti. Ne postoji nikakva poluaseksualnost, i nije aseksualnost nekakav klub kojem želiš pristupiti, ili način života. To je dio tebe ili nije, prosto jednostavno.
Ne može se riješiti. Ružnu facu i crte lica ne možeš popraviti, niti gadljivost spram ljudskih tijela.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:12   #167
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne može se riješiti. Ružnu facu i crte lica ne možeš popraviti, niti gadljivost spram ljudskih tijela.
Ja sebe smatram ružnim, ali šta sad uhvatila me spoznaja da to nisam u stanju promijeniti, pa sam jednostavno prihvatio sebe onakvog kakav jesam (kao da imam nekog izbora). Neki su ljudi ružni, neki oku ugodni tako je kako je, neću sad razbijati sebi glavu o tome.

Bakteriofobija kao svaki drugi strah se može riješiti, koliko znam ova vuče korijene prema OKP. Znam iz svog iskustva kako on može biti težak, ali ne teoretiziram o njemu, nego idem na terapiju.

Jel ti se gade ljudi općenito (grljenje, rukovanje) ili samo tijekom seksualnog odnosa?
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:21   #168
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Ja sebe smatram ružnim, ali šta sad uhvatila me spoznaja da to nisam u stanju promijeniti, pa sam jednostavno prihvatio sebe onakvog kakav jesam (kao da imam nekog izbora). Neki su ljudi ružni, neki oku ugodni tako je kako je, neću sad razbijati sebi glavu o tome.

Bakteriofobija kao svaki drugi strah se može riješiti, koliko znam ova vuče korijene prema OKP. Znam iz svog iskustva kako on može biti težak, ali ne teoretiziram o njemu, nego idem na terapiju.

Jel ti se gade ljudi općenito (grljenje, rukovanje) ili samo tijekom seksualnog odnosa?
Općenito dodiri bilo kakve vrste. Još od malena nisam volio rukovanja i grljenja.
Gadi mi se čak i poljubac u obraz, a kamoli u usta ili nešto s jezikom.
Ne volim dirati nekog drugog niti da mene netko dodiruje.
Jasno je onda da je seks nemoguć. Zato govorim o poluaseksualnosti jer nije da me seks totalno ne zanima nego ga ne mogu prakticirati.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:32   #169
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Općenito dodiri bilo kakve vrste. Još od malena nisam volio rukovanja i grljenja.
Gadi mi se čak i poljubac u obraz, a kamoli u usta ili nešto s jezikom.
Ne volim dirati nekog drugog niti da mene netko dodiruje.
Jasno je onda da je seks nemoguć. Zato govorim o poluaseksualnosti jer nije da me seks totalno ne zanima nego ga ne mogu prakticirati.
U pitanju je strah od dodira (tuđih) ili kiraptofobija, vidim da je neki zovu još i seksualna fobija. U podlozi te tvoje "poluaseksualnosti" su neki psihički poremećaji. To odmah automatski ne znači da moraš odmah u Vrapče ili biti zasut raznim vrstama lijekova.

Jesi dosad razmišljao o psihoterapiji?
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:40   #170
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
U pitanju je strah od dodira (tuđih) ili kiraptofobija, vidim da je neki zovu još i seksualna fobija. U podlozi te tvoje "poluaseksualnosti" su neki psihički poremećaji. To odmah automatski ne znači da moraš odmah u Vrapče ili biti zasut raznim vrstama lijekova.

Jesi dosad razmišljao o psihoterapiji?
Znam, čuo sam za službeni naziv.
Nisam razmišljao jer mi to ne smeta u svakodnevnom životu a potrebu za orgazmom riješavam masturbacijom.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 02:54   #171
Drumicu, aseksualci ne seksaju lutke.

Da postoji tema "Kutak za zebre", ti bi bil zebra.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 02:57   #172
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Drumicu, aseksualci ne seksaju lutke.

Da postoji tema "Kutak za zebre", ti bi bil zebra.
Ne kužim tvoju logiku. Lutke su masturbator i nije to "pravi" seks.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:47   #173
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Drumicu, aseksualci ne seksaju lutke.

Da postoji tema "Kutak za zebre", ti bi bil zebra.


Zebra koja ne želi žene!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:35   #174
Jel tko isprobao tretmane hipnoterapije za odvikavanje od seksualnih misli? Koliko je to uspješno?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 16:51   #175
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Jel tko isprobao tretmane hipnoterapije za odvikavanje od seksualnih misli? Koliko je to uspješno?
Probaj ovo pitati, da nekom drugom podforumu, jel smo već zaključili da je aseksualna populacija jako mala u našoj zemlji, a još manja na forumu tako sumnjam da ćeš baš ovdje dobiti odgovore koje tražiš.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 08:34   #176
E moj drumforce kad bi ga ti jednom metnu momentalno bi izljecio sve svoje fobije od dodira...bakterija i sveg ostalog
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 11:19   #177
Postoji netko tko se smatra fizički jako atraktivnim, ima samopouzdanja i dalje se smatra aseksualnom osobom? Reko bi da je stvar samopouzdanja i/ili neiskustva prije..
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 19:40   #178
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Postoji netko tko se smatra fizički jako atraktivnim, ima samopouzdanja i dalje se smatra aseksualnom osobom? Reko bi da je stvar samopouzdanja i/ili neiskustva prije..
Pitanje ti nije na mjestu, normalno da postoje čak i ovdje, ako okreneš stranicu iza. Ja se recimo smatram fizički neatraktivnom osobom, no to ne znači da ću život provesti u mračnom kutku sobice razbijajući glavu o tome.

Puno je bilo tzv. famoznog rada na sebi i dugogodišnje psihoterapije, da shvatim da me okolina ne percipira samo na temelju fizičkog izgleda, već i ostalih vrijednosti koje posjedujem kao osoba. S time rečenim, samopouzdanje mi je stabilno, i opet me nitko seksualno ne privlači.

Svatko tko je aseksualan će znati, to je dio identiteta te osobe, i ne može se promijeniti. Onaj koji nije, će imati svakakve teorije koje su pogrešne.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 19:44   #179
Samopouzdanje i seksualnost je jedno a razuzdanost nesto sasvim drugo...
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw

Zadnje uređivanje Rejnna : 02.05.2017. at 19:56. Reason: Dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:46   #180
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
E moj drumforce kad bi ga ti jednom metnu momentalno bi izljecio sve svoje fobije od dodira...bakterija i sveg ostalog
Vjeruj mi da ne bi...
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.