Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2015., 19:01   #41
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Zapadna Eropa mora prihvatiti I islamizaciju I pocrnčavanje I da im žene I kćerke guze tamnoputi migranti ako treba I silom, I da im marišu djecu po školama, I da im pale I prevrću automobile I uništavaju infrastrukturu.

Uvoditi šerijat gdje god je moguće a možda I svuda.

Ništa nije preskupa cijena za pravo multikulturno I multietničko, multireligijsko I multivjersko društvo.

Ezan mujezinov da odzvanja cijelim Zapadom a stotine tisuće minareta da ponosno strše po svim gradovima I selima Zapada.

TAko treba gospodo sa Zapada I to vam ja osobo od sveg srca želim.

Isto onako kako su nas BiH Hrvate silom I maltretiranjima natjeravali na to I nazivali nas nacistima, ustašama, ekstrmistima I tvrdolinijašima ako smo pružali makar I verbalni otpor.

I još nas natjeravaju I prisiljavaju evo već preko 2 desetljeća. PA nam tenkovima opljačkali ključnu banku I uništili nam svaku ekonomsku snagu kako bi nas primorali na taj divni multivjerski multikulturalizam.

Poslali nam sve živo u Haag I proglasili da smo udruženi zločinački poduhvat.

Zato, gospoda sa zapada najprije da pokažu svojim primjerom koliko su multi-kulti.

Dakle, Kuran u šake I učiti, učiti, trebat će im.


Žao mi ih u tri p.... materine ...
Ringo razumijem da si malko frustriran ali vjerujem da je Europska 'milost' puno gora nego nečija druga možda i muslimanska. Hoću reći Eu nije ništa bolja, samo je uljuđenija. Jači uvijek kači, dok se svi skupa više ne civiliziramo

Pa su tako u BiH priznaj kod 'vas' radili 'njima' isto ono što su kod 'njih' radili 'vama'. Nekako to ipak nije odnos žrtve i tlačitelja nego više 'ravnopravan' odnos.

A što se tiče banke, vaši ciljevi kao slabijeg nisu se poklopili sa ciljevima jačeg. O tome se radi, a ne o tome tko je pravedniji. Nema pravednih
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:08   #42
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Joj, super, znači nije Muhamed najčešće ime u Engleskoj.

Ima nade, ima nade.

Nije dakle samo Muhamed, tu su I Ibrahim, Mustafa, Ahmed, Suleiman ... odlično.

Sad se lakše diše.
Ako pogledamo čisto trezveno sa strane, jednako je moralnosti/nemoralnosti ili ljudskosti/neljudskosti u engleskim i u turskim serijama.

Dake treba odlučiti da li 'ih ne volimo' jer su 'gori' od nas ili samo zato što su različiti. Ako je ovo drugo, gdje je granica. Da li ćemo osuđivati različite po visini, boji odjeće, glazbenim ukusima itd. I ako većina sluša rock a mi pop, da li smo onda mi postali nepoželjni. Vrlo opasne teze se valjaju
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:12   #43
Quote:
arizin kaže: Pogledaj post
Teško baš da ćete prema imenima prepoznati njihov broj , ali sa popisa iz 2011 . muslimani čine 10% djece do četiri godine , znači od 3,5 miliona djece njih 320 tisuća su muslimani.Naravno ovo je bilo prije četiri godine , a vi sada računajte da u Englesku svake godine imigrira stotine tisuća ljudi i da oni svake godine imaju veći udio naravno Engleze spašava to što velik broj rođenih dolazi od Poljaka,Litavaca sada Bugara i Rumunja inače Pakistanci redovito 10 godina su prvi uz možda koju godinu da su im Poljaci pokvarili.E sad što se djece tiče evo vam slika usporedba 2003 i 2013. godine pa uživajte ovo čak nije toliko strašno koliko ovo sa popisa...
http://www.ons.gov.uk/ons/rel/vsob1/...ames-2013.html
Ja imam spasonosan prijedlog za Britance. Neka ovim useljenicima iz bivših kolonija vrate opjačkano blago pa će oni sami podići ekonomiju u svojim zemljama.

Nije li to fer rješenje. Imam dojam da su stoljećima brljali a sada bi se izvukli od posljedica
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:23   #44
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
U Europi se sprovodi sistematska kolonizacija crnaca i Arapa, islamizacija i projekt totalnog genocida nad bijelcima. Onaj tko nije upoznat s temeljnim ideologijama EU, nema blagog pojma o čemu govori. Ideologija EU je "multikulturalizam", ustvari multirasizam koji ima za cilj izmiješati većinu domicilnih Europljana sa ljudima drugih rasa i religija. Time se zauvijek uništava ikakav potencijal Europe kao velike globalne sile, vrši se kontrola nad europskim državama i time ju se ucjenjuje.

Ono što će za posljedicu imati ''multikulturalno društvo'' je genocid domicilnih Europljana, dekristijanizaciju Europe, uništavanje unikatnih fenotipa, etnocide i uvođenje dvojezičnosti u nekim državama Europe.
Multikulturizam Europe kroz povijest uglavnom se svodio na pravilo 'nek susjedu crkne krava'. Oni su to pravilo toliko sofisticirali da je bilo potrebno forimiranje Europske zajednice da ih spriječi u daljnjem međusobnom istrebljivanju. Ovi jadni došljaci su male mace prema Europljanima i njihovom povijesnom iskustvu multikulturizma

I tak se multikulti Francuzi, Nijemci i Britanci međusobno ne mogu smisliti, a Talijan gleda na nas jednako lao i Londončani na Talijane, sa odbojnošću.

No svemu se nađe lijeka pa tako i Eu sada prima terapiju penicilina. Oni bi da i dalje dobro žive a da rade sve manje, možda im uspije
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:42   #45
Quote:
JCW kaže: Pogledaj post
Svaki osmi nijemac...sto znaci par miliona staraca u prosvjedima.
Uzalud vam trud sviraci....progress se ne moze zaustaviti.

Evropa je uzivala u blagodetima obozavanja Zlatnog Teleta. Za samo 2 generacije doslo je do potpunog demografskog kolapsa I sad bi prosvjedovali pritiv muslimana koji samo zaposjedaju napustenu teritoriju. Cijeli Istok Njemacke je poluprazan. Otprilike kao I Juzna Srbija ili Hrvatska juzno od Splita. Muslimani samo uzimaju napusteno kao sto su danasnji Slaveni uzimali teritoriju od propalog Rima. Seobe naroda su uvjek bile. Cijela jugoistocna Evropa ce za 30-40 godina biti potpuno prazna I spremna za naseljavanje muslimanima iz klimatski ugrozene Sahare. Sta je dovesti 40-50 miliona Egipcana na potezu juzno od linije Split-Banja Luka-Beograd pa dole do Edirnea? Ionako tu za 40 godina nece zivjeti vise od 5 miliona ljudi u 2-3 grada ukupno. Suvise dragocjena teritorija da bi tek tako zjapila prazna.
Ovo je točno,proces islamizacije zapadne Europe se više ne može zaustaviti. Njemačka bi bila veliki starački dom da masovno ne primaju imigrante,to je narod u izumiranju već dekadama,najslabiji natalitet u Europi. Slično je i sa Italijom,a za bivše imperijalističke sile da niti ne govorimo.
Oni su jednostavno prisiljeni primati strance,u protivnom ostaju bez radne snage i sve im propada. Seobe naroda su se uvjek dešavale,jedni nestaju,a drugi zauzimaju napuštene teritorije. Bijela kuga je razvalila sve europske narode i svima je spas uvoz radne snage iz vaneuropskih zemalja,a to su većinom muslimani. Islamizacija Europe će biti sve veća u budućnosti.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:49   #46
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Multikulturizam Europe kroz povijest uglavnom se svodio na pravilo 'nek susjedu crkne krava'. Oni su to pravilo toliko sofisticirali da je bilo potrebno forimiranje Europske zajednice da ih spriječi u daljnjem međusobnom istrebljivanju. Ovi jadni došljaci su male mace prema Europljanima i njihovom povijesnom iskustvu multikulturizma

I tak se multikulti Francuzi, Nijemci i Britanci međusobno ne mogu smisliti, a Talijan gleda na nas jednako lao i Londončani na Talijane, sa odbojnošću.

No svemu se nađe lijeka pa tako i Eu sada prima terapiju penicilina. Oni bi da i dalje dobro žive a da rade sve manje, možda im uspije
Aha, znači recept za prestanak unutareuropskih ratova je taj da se kolonizira Europa?
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:51   #47
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Ovo je točno,proces islamizacije zapadne Europe se više ne može zaustaviti. Njemačka bi bila veliki starački dom da masovno ne primaju imigrante,to je narod u izumiranju već dekadama,najslabiji natalitet u Europi. Slično je i sa Italijom,a za bivše imperijalističke sile da niti ne govorimo.
Oni su jednostavno prisiljeni primati strance,u protivnom ostaju bez radne snage i sve im propada. Seobe naroda su se uvjek dešavale,jedni nestaju,a drugi zauzimaju napuštene teritorije. Bijela kuga je razvalila sve europske narode i svima je spas uvoz radne snage iz vaneuropskih zemalja,a to su većinom muslimani. Islamizacija Europe će biti sve veća u budućnosti.
U tom slučaju više nema Europe. Razumiješ? Nema više Nijemaca, iako će možda Njemačka geografski postojati.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 20:10   #48
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
U tom slučaju više nema Europe. Razumiješ? Nema više Nijemaca, iako će možda Njemačka geografski postojati.
Da jedini je spas za izvore narode Europe da se ukinu abortusi i kontracepcija međutim svi znamo da to nije moguće krenuvši od bolesti pa do nekih drugih pitanja ...Ali kažem ako bi išta spasilo narode onda bi to bila ova dva segmenta koja su ipak u rukama vlada i koja se mogu kontrolirati međutim kažem mislim da to nije nikako moguće!
arizin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 20:40   #49
Nemam neki poseban stav o njima, ali su smiješne medijske optužbe za nacizam, ekstremno desničarenje i sl.

Koliko ja vidim, ovdje su u košu komunizam, nacizam i islamisti, a u rukama njemačke službene zastave: http://www.henning-uhle.eu/wp-conten.../11/127396.jpg
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 20:58   #50
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Aha, znači recept za prestanak unutareuropskih ratova je taj da se kolonizira Europa?
Ne nego da se unutar europskih naroda stvori nešto nemoguće, a to je savez jednakosti i međusobnog poštivanja. To će se dogoditi onda kad Svevišnji bude opet kročio ovom zemljom. Dakle, nikada. Niti će Germani nas ikada gledati istim očima, niti mi njih.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 23:44   #51
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Nemam neki poseban stav o njima, ali su smiješne medijske optužbe za nacizam, ekstremno desničarenje i sl.

Koliko ja vidim, ovdje su u košu komunizam, nacizam i islamisti, a u rukama njemačke službene zastave: http://www.henning-uhle.eu/wp-conten.../11/127396.jpg
točno tako, ako si protiv bilo čega što Vladi ne odgovara, odmah si ekstremist
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 00:06   #52
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Nemam neki poseban stav o njima, ali su smiješne medijske optužbe za nacizam, ekstremno desničarenje i sl.
Smešne su slaba reč za to kriminalno žigosanje neistomišljenika koji ipak žele dobro svojoj državi i ne pozivaju se na nasilje,što se može videti na njihovim protestima...
konblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 01:39   #53
Kako god to zvucalo ali Evropi preti demografska "katastrofa" i to ne samo od muslimanskih emigranata vec od svih emigranata koji dolaze,a najvise na udaru su naravno zapadne razvijene drzave,koje ce "pasti" vrlo brzo, na srecu ili zalost siromasnije drzave Evrope ce ostati prava stara Evropa i kulturno i etnicki.
LukaKili is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 02:08   #54
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
U Europi se sprovodi sistematska kolonizacija crnaca i Arapa, islamizacija i projekt totalnog genocida nad bijelcima. Onaj tko nije upoznat s temeljnim ideologijama EU, nema blagog pojma o čemu govori. Ideologija EU je "multikulturalizam", ustvari multirasizam koji ima za cilj izmiješati većinu domicilnih Europljana sa ljudima drugih rasa i religija. Time se zauvijek uništava ikakav potencijal Europe kao velike globalne sile, vrši se kontrola nad europskim državama i time ju se ucjenjuje.

Ono što će za posljedicu imati ''multikulturalno društvo'' je genocid domicilnih Europljana, dekristijanizaciju Europe, uništavanje unikatnih fenotipa, etnocide i uvođenje dvojezičnosti u nekim državama Europe.
Sama EU je projekt elita koje traže mehanizme potpune i apsolutne kontrole svijeta. Najlakši put ovladavanja masama je tako da im se oduzme identitet - rasni, nacionalni, vjerski, spolni. Elite teže stvaranju jedne sive rase robotā-radnikā i zombijā-potrošačā kontroliranih medijskom hipnozom i financijskom (kreditnom) zaduženošću. Ljudi bez identiteta su pogodna masa za oblikovanje po potrebi.

Poštujem sve ljude, pa tako i Arape i crnce i Kineze i razumijem njihovu potrebu za boljim standardom življenja. Apsolutno sam protiv nasilnog rješavanja problema imigracije. Problem je u sustavu koji vlada svijetom. Treba se obračunati s višim slojevima piramide, a ne s jadnim imigrantima koji idu svijetom trbuhom za kruhom.
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 02:28   #55
Uzalud vam trud sviraci.
Posljednji trzaji bespomocnih bezzubih europljana. Jos za zivota ce uzivati u blagodetima Zlatne Teletine....poput Californian Blondes
72% stanovnistva indijanci 5% crnci a ono malo "bjelaca" sacinjavaju Pakistanci I Iranci. Jebi ga...daj sta das.
JCW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 02:30   #56
Quote:
LukaKili kaže: Pogledaj post
Kako god to zvucalo ali Evropi preti demografska "katastrofa" i to ne samo od muslimanskih emigranata vec od svih emigranata koji dolaze,a najvise na udaru su naravno zapadne razvijene drzave,koje ce "pasti" vrlo brzo, na srecu ili zalost siromasnije drzave Evrope ce ostati prava stara Evropa i kulturno i etnicki.
Ne prijeti katastrofa....ona se vec desila kad se prije 70 godina obljubilo Zlatno Tele.
Zidovi su svoje Zlatno Tele imali davno ...I dobro znaju sta je posljedica toga.
Mali revans za pogrome 1932-1945
JCW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 02:44   #57
Jedino bi bilo zanimljivo pitate te koji slave islamizaciju - što kada bi stvarno zapadni svijet nestao, koga bi onda parazitirali? Žicali pingvine na Antarktici?
Bježe iz svojih država jer tamo ne valja ništa, a onda novu državu pretvaraju u staru. Na što će ta Njemačka izgledati kada Nijemci nestanu? Hrpa ruševina i ljudi u stračarama koji se kolju oko toga tko ima veći turban?
Nijemci su bogati zato što su sposobni i znaju izgraditi svoju državu, isto kao i Japanci. Nemaju toliko prirodnih resursa, ali su sposobni i marljivi. Makni Japance s tih otoka, zamijeni s nekim drugim i imat ćeš sirotinju.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 04:34   #58
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Jedino bi bilo zanimljivo pitate te koji slave islamizaciju - što kada bi stvarno zapadni svijet nestao, koga bi onda parazitirali? Žicali pingvine na Antarktici?
Bježe iz svojih država jer tamo ne valja ništa, a onda novu državu pretvaraju u staru. Na što će ta Njemačka izgledati kada Nijemci nestanu? Hrpa ruševina i ljudi u stračarama koji se kolju oko toga tko ima veći turban?
Nijemci su bogati zato što su sposobni i znaju izgraditi svoju državu, isto kao i Japanci. Nemaju toliko prirodnih resursa, ali su sposobni i marljivi. Makni Japance s tih otoka, zamijeni s nekim drugim i imat ćeš sirotinju.
Koja rasisticka demagogija I preseravanje.
Nijemci su bogati tek sad....pamte I oni "bolje" dane kad su naseljavali tudje teritorije u borbi da prezive I da se najedu. Od 500 miliona germana na planeti...samo ih 82 miliona zivi u Njemackoj I Austriji. Dovoljno govori.
Obje Amerike su prepune "sitih" I "sposobnih" Nijemaca....koji su isli klati druge I otimati tudje.
Jest....tehnicki gledano to su radili Spanci I Englezi...ali samo politicki....na terenu oni koji su klali I pljackali su najvise bili Nijemci.
Nijemci su imali 30-godisnji rat gdje su se skoro istamanili....kad se poludivlji Balkanci nisu ni jace milovali.
Osim toga...Nijemci su bili barbari za Rim...I Slaveni....poput danas Arapa ili "muslimana" (ne znam sta ta rijec znaci u konteklstu...moze li mi neko objasniti).
I na kraju, ali ne I najmanje bitno....Njemacka ali I Evropa generalno...su teritorij koji je najpogodniji za razvoj I udoban zivot. Jos lakse nego "glupa crncuga" pod bananom. Crnju moze raskinuti lav ili ubiti neka bolest....u Evropi se za 10.000 godina I majmun moze uzdignuti jer je najblaza I klimom I svim ostalim. Uostalom vidimo danas
Arapi su se uzdigli u jednom period na goloj pustinji. To je uspjeh. Volio bih vidjeti da li bi se divlji Germani ili Slavenbi ikad uzdigli u goloj pustinji.
Sta ce biti kad Nijemac izumre. Nista....ko god dodje...nakon malo prilagodbe nastavit ce jos bolje. Blaga klima, ravnice, mnogo vode I sve sto treba je blizu. Mislim da ce ellahamdullilah muslimani nastaviti jos bolje da se razvijaju na toj teritoriji.
JCW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 05:58   #59
Quote:
JCW kaže: Pogledaj post
Koja rasisticka demagogija I preseravanje.
Nijemci su bogati tek sad....pamte I oni "bolje" dane kad su naseljavali tudje teritorije u borbi da prezive I da se najedu. Od 500 miliona germana na planeti...samo ih 82 miliona zivi u Njemackoj I Austriji. Dovoljno govori.
Obje Amerike su prepune "sitih" I "sposobnih" Nijemaca....koji su isli klati druge I otimati tudje.
Jest....tehnicki gledano to su radili Spanci I Englezi...ali samo politicki....na terenu oni koji su klali I pljackali su najvise bili Nijemci.
Nijemci su imali 30-godisnji rat gdje su se skoro istamanili....kad se poludivlji Balkanci nisu ni jace milovali.
Osim toga...Nijemci su bili barbari za Rim...I Slaveni....poput danas Arapa ili "muslimana" (ne znam sta ta rijec znaci u konteklstu...moze li mi neko objasniti).
I na kraju, ali ne I najmanje bitno....Njemacka ali I Evropa generalno...su teritorij koji je najpogodniji za razvoj I udoban zivot. Jos lakse nego "glupa crncuga" pod bananom. Crnju moze raskinuti lav ili ubiti neka bolest....u Evropi se za 10.000 godina I majmun moze uzdignuti jer je najblaza I klimom I svim ostalim. Uostalom vidimo danas
Arapi su se uzdigli u jednom period na goloj pustinji. To je uspjeh. Volio bih vidjeti da li bi se divlji Germani ili Slavenbi ikad uzdigli u goloj pustinji.
Sta ce biti kad Nijemac izumre. Nista....ko god dodje...nakon malo prilagodbe nastavit ce jos bolje. Blaga klima, ravnice, mnogo vode I sve sto treba je blizu. Mislim da ce ellahamdullilah muslimani nastaviti jos bolje da se razvijaju na toj teritoriji.
Kao i inače pričaš neprovjerene gluposti.
Nijemci se jesu selili i sele se kao i svi ostali, ali baš ne osnivaju neka divlja geta sa barbarskim zakonima iz srednjega vijeka je li?
Tridesetogodišnji rat se nije vodio samo između Nijemaca nego je cijela Europa tamo sudjelovala, uništenje je bilo strašno, ali su se opet izgradili.
Veliš uzdigli se arapi u goloj pustinji? Pa nije to baš tako, to je bilo mjesto gdje su prolazile najvažnije trgovačke rute staroga svijeta - itekako važan geostrateški teritorij tada bi se germani odmah mijenjali za to. Mogao bih ja reći kako su se nordijski narodi uzdigli na goloj ledini, ali to opet nije potpuna istina isto kao ovo što ti pričaš.
Bili su nekad Egipat i Mezopotamija vrh kulture i bogatstva, velike rijeke i zemlja pogodna za život, a gdje su sada?

Ti možeš meni govoriti da sam rasist, ali činjenica je da svi ljudi nisu isti i svi narodi nisu isti. Kultura, običaji i sam način života kroz stoljeća definira puno toga. Spomenuo sam Japan, evo ti zamijeni stanovništvo Japana sa Hrvatima ili Bošnjacima, misliš da će biti sve isto? Jesam i sad rasist - protiv ravnopravnosti bijelaca? Sad makni te Hrvate i Bošnjake i stavi recimo Alžirce, i dalje misliš da nema promjene?

Ovo o tome kako su Nijemci bili najgori kolonizatori je čista glupost. Imali su plaćeničke postrojbe u tim pohodima, ali i politički i vojno su isti bili na vrhu toga. Govorim Nijemci, a ne Germani jer je to preširok pojam pošto su se ta plemena raširila po cijeloj Europi, ali samo dio tvori ono što je Njemački etnos.

Naravno ni sve muslimane ne trpam u isti koš, samo fundamentalističke kretene koji kada bi preuzeli Europi bi od nje napravili Somaliju.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 09:50   #60
Quote:
JCW kaže: Pogledaj post
Koja rasisticka demagogija I preseravanje.
Nijemci su bogati tek sad....pamte I oni "bolje" dane kad su naseljavali tudje teritorije u borbi da prezive I da se najedu. Od 500 miliona germana na planeti...samo ih 82 miliona zivi u Njemackoj I Austriji. Dovoljno govori.
Obje Amerike su prepune "sitih" I "sposobnih" Nijemaca....koji su isli klati druge I otimati tudje.
Jest....tehnicki gledano to su radili Spanci I Englezi...ali samo politicki....na terenu oni koji su klali I pljackali su najvise bili Nijemci.
Nijemci su imali 30-godisnji rat gdje su se skoro istamanili....kad se poludivlji Balkanci nisu ni jace milovali.
Osim toga...Nijemci su bili barbari za Rim...I Slaveni....poput danas Arapa ili "muslimana" (ne znam sta ta rijec znaci u konteklstu...moze li mi neko objasniti).
I na kraju, ali ne I najmanje bitno....Njemacka ali I Evropa generalno...su teritorij koji je najpogodniji za razvoj I udoban zivot. Jos lakse nego "glupa crncuga" pod bananom. Crnju moze raskinuti lav ili ubiti neka bolest....u Evropi se za 10.000 godina I majmun moze uzdignuti jer je najblaza I klimom I svim ostalim. Uostalom vidimo danas
Arapi su se uzdigli u jednom period na goloj pustinji. To je uspjeh. Volio bih vidjeti da li bi se divlji Germani ili Slavenbi ikad uzdigli u goloj pustinji.
Sta ce biti kad Nijemac izumre. Nista....ko god dodje...nakon malo prilagodbe nastavit ce jos bolje. Blaga klima, ravnice, mnogo vode I sve sto treba je blizu. Mislim da ce ellahamdullilah muslimani nastaviti jos bolje da se razvijaju na toj teritoriji.
Arapi su se uzdigli osvajanjem razvijenih civilizacija, a na osvajanje ih je motivirala militantna religija. Na sličan način su i Germani zauzeli dijelove rimskog carstva.

Digni Arapima petrodolare i gdje bi bili-nigdje. Imali su ludu sreću sa naftom, ne moraju ništa raditi, a para stiže.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.