Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2015., 15:12   #21
Nije mi ni ružnjikav niti želim imati nešto više.
0mikron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:23   #22
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Sta neb' prvo jebav'o?
nista prije braka
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:42   #23
Quote:
0mikron kaže: Pogledaj post
Nekako me strah da će zbog toga kad-tad otići. A ja bih da ostane.

ima ona prosta uzrečica koju ću ja pokušati pristojno interpretirati;

"ti bi sex bez penetracije"

ili se dogovori sama sa sobom prije svega ili jednostavno zaboravi...
Smurf79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 16:19   #24
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Pa nemoj bit macho cura, i to je to.odbaci taj stav, reci sta je, bori se..i ak ode znat ces da si pokusala...
Ne razumijem zašto više ljudi nema ovakav pristup. Hollywoodske rom-com izmišljotine rekle da se to mora spontano dogoditi pod osušenom granom hrasta lužnjaka dok vani svira cover bend Atomskog skloništa u sumrak s vjetrom jugozapadnjakom rad' romant'ke.

Priđeš, kažeš kakvo je stanje stvari, i gotovo!


'ko nije pit'o, nije ni j**'o
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 17:41   #25
Mislim da su me neki možda krivo shvatili. Ja s njim ne želim biti u vezi. Želim prijateljski, platonski odnos.

No nije više ni bitno. Shvatio je i čini mi se da ćemo se sad polako početi udaljavati. Već je počelo.
0mikron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 19:37   #26
Daj si nadji prijateljicu!
Dečki služe za sex i za ništa drugo!
connection is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 19:49   #27
Quote:
0mikron kaže: Pogledaj post
Mislim da su me neki možda krivo shvatili. Ja s njim ne želim biti u vezi. Želim prijateljski, platonski odnos.

No nije više ni bitno. Shvatio je i čini mi se da ćemo se sad polako početi udaljavati. Već je počelo.
Ti bi da te netko tetoši, a ne bi dala. Ne ide to tako...

Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Daj si nadji prijateljicu!
Dečki služe za sex i za ništa drugo!
Eto pravo žensko! Btw. jesi za jedno uzajamno darivanje?
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 21:47   #28
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Eto pravo žensko! Btw. jesi za jedno uzajamno darivanje?

nisi izdržao ni 5 sekundi i već si pokazao da si "pravo muško"....ti bi odmah darivao...uzajamno...ihhhhh, daj makar hini da ne bi :P
Smurf79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 01:20   #29
Quote:
0mikron kaže: Pogledaj post
Nije mi ni ružnjikav niti želim imati nešto više.
A da se malo ljubite jedno par minuta, pa da vidiš kako ćeš se osjećat? Možda se iznenadiš.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 01:29   #30
Quote:
0mikron kaže: Pogledaj post
Mislim da su me neki možda krivo shvatili. Ja s njim ne želim biti u vezi. Želim prijateljski, platonski odnos.

No nije više ni bitno. Shvatio je i čini mi se da ćemo se sad polako početi udaljavati. Već je počelo.
Jedna moja frendica, dakle to je cura preko 33 godine, je prije par godina odlucila dakle negdje sa 30 set, da ne zeli vise sex sa muskarcima uopce, a kada joj se netko bude svidio onda ce mu reci da zeli zivjeti u predbracnoj cistoci, i tako stvarno i je, mislim ne bi me ona valjda lagala jer fakat nema razloga za to, i uglavnom tako je nasla nekoga tipa ona, i rekla mu je to nakon nekog vremena i on ode, i ja ju pitam dobro i kaj sad, kaze ona meni, i nista bar znam na cemu sam, ovaj me ne bi ni volio, da me voli ostao bi, a jako je zgodna btw. Da ona ovako zna na cemu je. Eto.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 01:34   #31
Quote:
william1 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto više ljudi nema ovakav pristup. Hollywoodske rom-com izmišljotine rekle da se to mora spontano dogoditi pod osušenom granom hrasta lužnjaka dok vani svira cover bend Atomskog skloništa u sumrak s vjetrom jugozapadnjakom rad' romant'ke.

Priđeš, kažeš kakvo je stanje stvari, i gotovo!


'ko nije pit'o, nije ni j**'o
netko pametan, najlogicnije riesenje problema je najjednostavniji postupak,, nemos to dokazat nikom
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 08:56   #32
nije ti očito seksualno privlačan. reci mu iskreno kaj misliš i osjećaš pa kaj bude, bude. lancima ga vezat ne možeš, a i nije fer da dečko pati i nada se. ili možeš početi radit gnjusne stvari pred njim, brzo će se ohladit
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 09:26   #33
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Jedna moja frendica, dakle to je cura preko 33 godine, je prije par godina odlucila dakle negdje sa 30 set, da ne zeli vise sex sa muskarcima uopce, a kada joj se netko bude svidio onda ce mu reci da zeli zivjeti u predbracnoj cistoci, i tako stvarno i je, mislim ne bi me ona valjda lagala jer fakat nema razloga za to, i uglavnom tako je nasla nekoga tipa ona, i rekla mu je to nakon nekog vremena i on ode, i ja ju pitam dobro i kaj sad, kaze ona meni, i nista bar znam na cemu sam, ovaj me ne bi ni volio, da me voli ostao bi, a jako je zgodna btw. Da ona ovako zna na cemu je. Eto.
What?

ovo je najduža rečenica ikad.

odjednom ju je prosvijetlilo i odlučila je biti čista? sa 33?
Stara moja da meni netko kae da, nakon što su ga proše 3 nogometne momčati, želi živjeti u predbračnoj čistoći otišla bih odmah...
Što glumi?
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 09:36   #34
ako sam dobro ubrala, nije stvar u čistoći nego u testiranju partnera. kao - ako on ne može izdržati do braka, ne voli ju zapravo i nije vrijedan ljubavi.
jer se s ovima do sad seksala i veze nisu uspijevale pa je odlučila probati ovako.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 14:31   #35
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
What?

ovo je najduža rečenica ikad.

odjednom ju je prosvijetlilo i odlučila je biti čista? sa 33?
Stara moja da meni netko kae da, nakon što su ga proše 3 nogometne momčati, želi živjeti u predbračnoj čistoći otišla bih odmah...
Što glumi?
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ako sam dobro ubrala, nije stvar u čistoći nego u testiranju partnera. kao - ako on ne može izdržati do braka, ne voli ju zapravo i nije vrijedan ljubavi.
jer se s ovima do sad seksala i veze nisu uspijevale pa je odlučila probati ovako.

Da da, ima ona svoju briju neku, ide na duhovne obnove, cita puno spiritualne literature, druzi se, brutalno je direktna i iskrena, barem sa mnom, ali to je vjerojatno jer zna da ja necu nista, mislim da me full cijeni, cak me voli nekako na nekoj svojoj razini cudnoj, pa mi sve prica otvoreno, zato ju i cijenim bas, iskrena je skroz, nema igrica s njom.

Zgodna je inace full, mislim da je rastrgana izmedu svjetova, ali ovo da nece sex sa frajerima je 1/1 tocno, znam to sigurno jer mi sve govori, bas ono sve mi kaze. Sigurno 3 godine nije s nikim bila u krevetu.

Inace je strogo korporate, visoko pozicionirana u korporaciji, a razloge ima neke svoje djelomicno temeljene na tim svojim spoznajama nekako, pa iz toga dalje proizlazi sve.

Ne znam, izdignula se iznad toga nekako. Meni je ona simpa sa tom svojom brijom i kak to ona sebi vidi sve skupa.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 15:17   #36
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Da da, ima ona svoju briju neku, ide na duhovne obnove, cita puno spiritualne literature, druzi se, brutalno je direktna i iskrena, barem sa mnom, ali to je vjerojatno jer zna da ja necu nista, mislim da me full cijeni, cak me voli nekako na nekoj svojoj razini cudnoj, pa mi sve prica otvoreno, zato ju i cijenim bas, iskrena je skroz, nema igrica s njom.

Zgodna je inace full, mislim da je rastrgana izmedu svjetova, ali ovo da nece sex sa frajerima je 1/1 tocno, znam to sigurno jer mi sve govori, bas ono sve mi kaze. Sigurno 3 godine nije s nikim bila u krevetu.

Inace je strogo korporate, visoko pozicionirana u korporaciji, a razloge ima neke svoje djelomicno temeljene na tim svojim spoznajama nekako, pa iz toga dalje proizlazi sve.

Ne znam, izdignula se iznad toga nekako. Meni je ona simpa sa tom svojom brijom i kak to ona sebi vidi sve skupa.
iživljava se na tebi jer joj dozvoljavaš.

duhovne obnove, novootkriveni vjernici i produhovljenjaci su mi vrlo.. hm.. interesantni ljudi
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 15:35   #37
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
iživljava se na tebi jer joj dozvoljavaš.

duhovne obnove, novootkriveni vjernici i produhovljenjaci su mi vrlo.. hm.. interesantni ljudi
Haha, nema sanse da se izivljava na meni, 100% se nema zasto, ja ne zelim apsolutno nista s njom, mi smo samo i iskljucivo frendovi, i ona je cirkus meni totalni, a ona voli sa mnom, jer ju kuzim bolje nego itko ikada, to je doslovno cirkus koliko se ona meni smije i umire od smijeha kaj ja njoj pricam, i to ti je to, a i ja se njoj smijem stalno, ne zelim ja nista s njom, ona to jako dobro zna, vjeruj mi da bi ja jako dobro znao da je ista drugacije, a posebice bi znao da se zena "izivljava" na meni bilo koja, bilo kada, bilo gdje.

No chance, ona samo nije normalna pa si pasemo.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 21:10   #38
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ako sam dobro ubrala, nije stvar u čistoći nego u testiranju partnera. kao - ako on ne može izdržati do braka, ne voli ju zapravo i nije vrijedan ljubavi.
jer se s ovima do sad seksala i veze nisu uspijevale pa je odlučila probati ovako.
Sve je to legalno i dopušteno, ali tako se igrati sa nečijim vremenom i živcima nije u redu.

Otkud frajeru garancija da ona njega samo ne zavlači i troši mu vrijeme? Neke žene smatraju da su princeze i da mogu drugu stranu zavlačiti i trošiti mu i resurse i vrijeme na nekakve svoje igrice. Nije fer trošiti tuđe živce, vrijeme i novac.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 03:01   #39
e pa zato joj valjda nijedan ne ostane.
a ona to onda protumaci kao da to nije prava ljubav i trazi dalje.
valjda. ne suosjecam s njom, samo nagadjam.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 12:48   #40
Ma da, meni je totalno svejedno, ja se vidim s njom kad mi se da, popijem kavu, i to je to.

Nego sam ju bas naveo kao primjer da se nadovezem na temu kako svega ima, a ima i mene ovakvog koji ne zelim nista sa zapravo jako zgodnom zenskom s kojom bi vjerojatno velika vecina htjela nesto imati.

Ja bih osobno bas volio da si ona nade nekoga tko ce se uklapati u taj okvir njen, pa da mi onda isprica kaj se novo desava pod zvijezdama pa da umrem od smijeha kak je ona sad to nesto sredila i uredila.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.