Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2015., 19:44   #41
Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Daj si nadji prijateljicu!
Dečki služe za sex i za ništa drugo!
Tako je, autorice! Nađi si Konekšn, pa ćeš imat nekog tko ne služi apsolutno ničemu.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:41   #42
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Tako je, autorice! Nađi si Konekšn, pa ćeš imat nekog tko ne služi apsolutno ničemu.

u tome NOKIA jako pomaže
Smurf79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:58   #43
aha, s njim bi sigurnost, a s drugim bi adrenalin i strast. odrasti, ne znam što da ti kažem

ako vidiš da te gleda onima onakvim okicama muškarca koji želi ući u tebe, onda ti to nekako rashladi, nemoj ga mučiti. osim ako ga želiš u sebi, tad ga pozovi doma na vino
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:59   #44
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nije ti očito seksualno privlačan. reci mu iskreno kaj misliš i osjećaš pa kaj bude, bude. lancima ga vezat ne možeš, a i nije fer da dečko pati i nada se. ili možeš početi radit gnjusne stvari pred njim, brzo će se ohladit
pa takvi se ne hlade ni ako nađeš ili imaš dečka, on se uvijek nada. dovoljno je samo da održavaš kontakt s njim
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 00:11   #45
Što se tiče tog platonskog odnosa , ja razumijem da ti njega ne želiš izgubiti mada moraš razumjeti i drugu stranu priče . On prvo mora preboliti činjenicu da ga ne želiš a da si mu stalno u blizini jer hoćete ipak biti prijatelji.Tek onda dolazi ona faza kada ti sebi nalaziš nekog drugog koji ti se sviđa a vi naravno i dalje ostajete prijatelji i to mu baš i neće biti lako. Vjeruj mi nijednom muškarcu ne bi preporučio ovo koliko god da je ženska savršena, dobra superkompatibilna itd. Jednostavno iz muške perspektive to se ne isplati i potrebna je određena doza mazohizma da pređe preko toga. I naravno mi muškarci snosimo veći dio krivice za ovakve pojave, jednostavno treba biti iskren i direktan na prvu.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 10:18   #46
Quote:
Smurf79 kaže: Pogledaj post
u tome NOKIA jako pomaže
Navodno i ha-te ilitiga te-kom.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:45   #47
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Jedna moja frendica, dakle to je cura preko 33 godine, je prije par godina odlucila dakle negdje sa 30 set, da ne zeli vise sex sa muskarcima uopce, a kada joj se netko bude svidio onda ce mu reci da zeli zivjeti u predbracnoj cistoci, i tako stvarno i je, mislim ne bi me ona valjda lagala jer fakat nema razloga za to, i uglavnom tako je nasla nekoga tipa ona, i rekla mu je to nakon nekog vremena i on ode, i ja ju pitam dobro i kaj sad, kaze ona meni, i nista bar znam na cemu sam, ovaj me ne bi ni volio, da me voli ostao bi, a jako je zgodna btw. Da ona ovako zna na cemu je. Eto.
Pa očito on nije bio "tipa ona"
On bi, a ona ne bi
Znači niš
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:58   #48
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Jedna moja frendica, dakle to je cura preko 33 godine, je prije par godina odlucila dakle negdje sa 30 set, da ne zeli vise sex sa muskarcima uopce, a kada joj se netko bude svidio onda ce mu reci da zeli zivjeti u predbracnoj cistoci, i tako stvarno i je, mislim ne bi me ona valjda lagala jer fakat nema razloga za to, i uglavnom tako je nasla nekoga tipa ona, i rekla mu je to nakon nekog vremena i on ode, i ja ju pitam dobro i kaj sad, kaze ona meni, i nista bar znam na cemu sam, ovaj me ne bi ni volio, da me voli ostao bi, a jako je zgodna btw. Da ona ovako zna na cemu je. Eto.

reci joj da je za to što ona izvodi malo kasno. koji bi glupan čekao ako je davala drugima?

to se može samo dok se ima rupica. nakon što rupica postane rupa nema više glumatanja.

baš sam se nasmijao
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 19:03   #49
Nije ti ružnjikav, slični ste, osjećaš da ste kliknuli, a opet ne želiš ništa. Definitivno bi trebali razgovarati. Možda se i on osjeća kao i ti i nakon toga ostanete super frendovi, a možda su se s njegove strane razvile emocije i ako ima imalo samopoštovanja otići će. Simple as that.

Ne razumijem čemu kompliciranje, zašto se jednostavno ne opustite, nastavite druženje i što bude bude. Pa nije te zaprosio. Ne srećeš svaki dan osobe s kojima se možeš opustiti i o svemu razgovarati. Ali, tvoja odluka
lorozic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 16:52   #50
kak je ovo zavrsilo?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 18:22   #51
Pa kako bi završilo? Rekla je još na drugoj stranici da se lik počeo udaljavati. I da je išao puževom brzinom sad je već daleko.
Najpametnije. Ne najlakše za učiniti ali najpametnije.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 19:34   #52
...a možda je sve ispalo ok...

..a možda su i postali par
Klonusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 19:55   #53
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Pa kako bi završilo? Rekla je još na drugoj stranici da se lik počeo udaljavati. I da je išao puževom brzinom sad je već daleko.
Najpametnije. Ne najlakše za učiniti ali najpametnije.
vecina ljudi ne kuzi kaj ima dok ne pocne to gubiti pa se tu moglo svasta dogoditi, a imas i razne tipove vezanja kod raznih ljudi pa dok je netko lovina bjezi, ali kad ga se prestane loviti ima potrebu sam poceti loviti tog koji je donedavno lovio.

bilo bi super kad bi se autorica ocitala po ovom pitanju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 21:20   #54
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post

reci joj da je za to što ona izvodi malo kasno. koji bi glupan čekao ako je davala drugima?

to se može samo dok se ima rupica. nakon što rupica postane rupa nema više glumatanja.

baš sam se nasmijao
Koji dvostruki standardi. Pa sta sto je žena odlučila teatirati muške aj budi ti faca pa probaj isto sa ženama.

Pa vidi koliko će žena ostati u vezi s tobom kad joj kažeš da ti nebi ništa prije braka.
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 22:04   #55
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
vecina ljudi ne kuzi kaj ima dok ne pocne to gubiti pa se tu moglo svasta dogoditi, a imas i razne tipove vezanja kod raznih ljudi pa dok je netko lovina bjezi, ali kad ga se prestane loviti ima potrebu sam poceti loviti tog koji je donedavno lovio.

bilo bi super kad bi se autorica ocitala po ovom pitanju.
Nisam siguran koliko bi lovac koji je odbačen zbog toga što mu puška mala bio oduševljen naglim interesom zeca za njim kad se on več okrenuo ribičiji.
Ne znam.ni koji bi rok bio prihvatljiv za takav preokret, pogotovo što oni nisu ni imali neki the razgovor nego je ona čekala da lik sam shvati pa od kada brojati uopće.
No ok, nije na odmet da se ona javi. Ali reci tom romantiku u sebi da se ne nada čudu
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 07:47   #56
na svaki prijedlog o možebitnom muško-ženskom prijateljstvu, pogotovo nakon neuspjelih izlazaka ili u slučaju gdje mi se druga strana sviđa, moj odgovor je uvijek jedan - Imam dovoljno prijatelja. Ne trebaju mi novi. Ponekad nadodam i "razguli".
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 09:55   #57
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
na svaki prijedlog o možebitnom muško-ženskom prijateljstvu, pogotovo nakon neuspjelih izlazaka ili u slučaju gdje mi se druga strana sviđa, moj odgovor je uvijek jedan - Imam dovoljno prijatelja. Ne trebaju mi novi. Ponekad nadodam i "razguli".
Upravo je to meni rekao prijatelj,kojeg nisam htjela izgubiti.
Htjela sam da mi bude cijeli život prijatelj.
Nisam htjela izgubiti tako kvalitetnu osobu.


sad tek shvaćam koliko je bio strpljiv
Klonusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 09:57   #58
Quote:
Klonusha kaže: Pogledaj post
Upravo je to meni rekao prijatelj,kojeg nisam htjela izgubiti.
Htjela sam da mi bude cijeli život prijatelj.
Nisam htjela izgubiti tako kvalitetnu osobu.
I?
Izgubila si ga?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 09:59   #59
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
I?
Izgubila si ga?
pa ne,prošlo je 2 god i zaručeni smo. :-)

riječima bi pobijao svaku moju o ""ja tebe vidim kao prijatelja","ti si meni drag",šest mj smo išli na dejtove koji to nisu bili,meni su to bile šetnje s prijateljem...nakon toga slijedi ultimatum s njegove strane...i onda..ajdee,jer ga nisam htjela izgubiti...
Čudno zvuči,ali kao da je uvijek korak ispred mene..točno zna što trebam.Trebam njega.Navuko me na sebe,a ni sama ne znam kako.
Samo nek traje.
Jer i kad nije dobro,dobro je.
S njim je sve lakše.
Klonusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 10:02   #60
pa to je jedna prekrasna prica. : smrcsmrc:
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.