Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2015., 09:59   #1
Sreća ili nereća ?

Prije 3 godine sam izašao iz duge veze od tada nisam ulazio u nikakve veze,svi moji prijatelji/prijateljice su bili solo i uvijek su plakali kako neće naći svoju bolju polovicu.Ali u nekih godinu dana se sve preokrenulo kojem god prijatelju/prijateljici sam bio utjeha i potpora svatko od njih je našao curu/momka koji su dan danas sretni.Meni su uvijek dolazile (kopije-kopija) to su cure koje imaju nacrtane obrve,izbace guzove u tajicama,sise vise do poda i koje su dale svakom susjedu u ulici.I kad odem prošetati vidim ljude zajedno zagrljeni,nasmijani i sretni i tada ti dođe neka muka jer ti nisi našao ono što su drugi našli,za mene kažu da sam zgodan visok sam 197 cm,crn i uvijek glumim klauna jer volim nasmijavati ljude,i sad me zanima da li me Bog čuva za nekog posebnog ili jednostavno nemam sreće?
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 10:05   #2
Quote:
Burek007 kaže: Pogledaj post
Prije 3 godine sam izašao iz duge veze od tada nisam ulazio u nikakve veze,svi moji prijatelji/prijateljice su bili solo i uvijek su plakali kako neće naći svoju bolju polovicu.Ali u nekih godinu dana se sve preokrenulo kojem god prijatelju/prijateljici sam bio utjeha i potpora svatko od njih je našao curu/momka koji su dan danas sretni.Meni su uvijek dolazile (kopije-kopija) to su cure koje imaju nacrtane obrve,izbace guzove u tajicama,sise vise do poda i koje su dale svakom susjedu u ulici.I kad odem prošetati vidim ljude zajedno zagrljeni,nasmijani i sretni i tada ti dođe neka muka jer ti nisi našao ono što su drugi našli,za mene kažu da sam zgodan visok sam 197 cm,crn i uvijek glumim klauna jer volim nasmijavati ljude,i sad me zanima da li me Bog čuva za nekog posebnog ili jednostavno nemam sreće?
poradi na sebi, ne budi dežurni klaun i ne očajavaj.

ako vjeruješ u Boga i Njegove putove- sigurno te čuva za nekoga posebnog, a ne imati sreće bi bilo nešto sasvim drugo od toga. Ne očajavaj, sve to dođe
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 10:21   #3
Quote:
Burek007 kaže: Pogledaj post
Prije 3 godine sam izašao iz duge veze od tada nisam ulazio u nikakve veze,svi moji prijatelji/prijateljice su bili solo i uvijek su plakali kako neće naći svoju bolju polovicu.Ali u nekih godinu dana se sve preokrenulo kojem god prijatelju/prijateljici sam bio utjeha i potpora svatko od njih je našao curu/momka koji su dan danas sretni.Meni su uvijek dolazile (kopije-kopija) to su cure koje imaju nacrtane obrve,izbace guzove u tajicama,sise vise do poda i koje su dale svakom susjedu u ulici.I kad odem prošetati vidim ljude zajedno zagrljeni,nasmijani i sretni i tada ti dođe neka muka jer ti nisi našao ono što su drugi našli,za mene kažu da sam zgodan visok sam 197 cm,crn i uvijek glumim klauna jer volim nasmijavati ljude,i sad me zanima da li me Bog čuva za nekog posebnog ili jednostavno nemam sreće?
Kako to misliš tebi su dolazile? To je očito tip cure u koju se zagledaš?
Možda bi trebao preispitati zašto se baš samo takve tebi uvaljuju?
Ili drugačiji tip ni ne primjećuješ pa niti ne shvatiš da se sviđaš možda nekoj drugačijoj? Nekoj koja ne iskače iz prosjeka kao ove koje ti opisuješ?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 10:32   #4
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Kako to misliš tebi su dolazile? To je očito tip cure u koju se zagledaš?
Možda bi trebao preispitati zašto se baš samo takve tebi uvaljuju?
Ili drugačiji tip ni ne primjećuješ pa niti ne shvatiš da se sviđaš možda nekoj drugačijoj? Nekoj koja ne iskače iz prosjeka kao ove koje ti opisuješ?
Gledam mirnije cure koje su bez trunke šminke,rašupanon koson ako treba znači totalno drugačiji tip cure,da uvaljuju mi se jer sam dobar kao kruh i ne znam što žele postići sa tim
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 14:51   #5
Ne, Bog te želi za klauna čitav život...to ti ide najbolje!
zaje.... se...kao da mi znamo odgovor. Pitaj Boga.
Franz Ožbolt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 14:56   #6
očito te mirnije koje ti tražiš , misle da te nisu vrijedne ( da ih ti ne šljiviš ni 5 %), jer ako se na tebe bacaju naperlitane, pune sebe, koje te znaju iskoristit ...te mirne vide te u njihovom društvu i automatski si stvore sliku o tebi ( koju ti recimo ne želiš )
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 17:10   #7
Quote:
Burek007 kaže: Pogledaj post
Prije 3 godine sam izašao iz duge veze od tada nisam ulazio u nikakve veze,svi moji prijatelji/prijateljice su bili solo i uvijek su plakali kako neće naći svoju bolju polovicu.Ali u nekih godinu dana se sve preokrenulo kojem god prijatelju/prijateljici sam bio utjeha i potpora svatko od njih je našao curu/momka koji su dan danas sretni.Meni su uvijek dolazile (kopije-kopija) to su cure koje imaju nacrtane obrve,izbace guzove u tajicama,sise vise do poda i koje su dale svakom susjedu u ulici.I kad odem prošetati vidim ljude zajedno zagrljeni,nasmijani i sretni i tada ti dođe neka muka jer ti nisi našao ono što su drugi našli,za mene kažu da sam zgodan visok sam 197 cm,crn i uvijek glumim klauna jer volim nasmijavati ljude,i sad me zanima da li me Bog čuva za nekog posebnog ili jednostavno nemam sreće?
OK je biti klaun, ali je iznimno glupo ne profesionalizirati taj aspekt života i, ako ništa drugo, barem time osigurati neku egzistenciju.

A ti priđi onim nenašminkanim, raščupanim prirodnim curama kakve si želiš i prvo pokaži da: A) nisi psiho, B) nisi tu samo za seks, C) nisi debil. Ostalo će doći svojim prirodnim putem.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 17:12   #8
Ja mislim da seres.

I da je ova tema samo plan da zene, uvjerene u to kak si divan i krasan, navale na tvoj inbox.

Nije los plan. Javi kak je proslo.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 17:45   #9
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ja mislim da seres.

I da je ova tema samo plan da zene, uvjerene u to kak si divan i krasan, navale na tvoj inbox.

Nije los plan. Javi kak je proslo.
vidi se da inače osuđuješ ljude a da ih uopće ne znaš, niti si ih upoznao. :klap:
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 18:01   #10
Ne očajavaj...eto ima i nas cura koje smo u sličnoj situaciji,jer nije lako naći ok dečka,ali kad tad netko "naleti" ...
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 18:26   #11
Što bi nyxterrekao ne naleti nego temu otvori
Ammyy, šta nije bilo tu ništa na forumu od svih onih riječana koji su se u zom jednom tjednu uzvrpoljili?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 18:34   #12
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Što bi nyxterrekao ne naleti nego temu otvori
Ammyy, šta nije bilo tu ništa na forumu od svih onih riječana koji su se u zom jednom tjednu uzvrpoljili?
Hehe......a pun mi inbox zagrebačkih dečkića a fiumana jaako malo...očito ću morati u zg...
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 19:06   #13
Quote:
Ammyy kaže: Pogledaj post
Hehe......a pun mi inbox zagrebačkih dečkića a fiumana jaako malo...očito ću morati u zg...
Jebeš njih, ima ih koliko hoćrš. Dođi tu kod mene, nećemo se sparivati ali možemo zajebavat domaće kao outsideri
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 19:29   #14
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Jebeš njih, ima ih koliko hoćrš. Dođi tu kod mene, nećemo se sparivati ali možemo zajebavat domaće kao outsideri
Haha...
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 20:43   #15
često se i ja znam zapitati što sam sagriješila da me ne pogodi neka lijepa veza. glumim stalno ljubavnog doktora, a mene ljubav izbjegava u širokom luku. xD no, kada vidim kakvi su ljudi skupa, budem zahvalna Bogu što sam single. treba biti optimističan i ne smije se opterećivati toliko sa vezama. ima puno stvari koje možeš napraviti u životu, koje nisu moguće kada si s nekim, jer eto.. u većini slučajeva bolja polovica smatra da nije to za tebe ili da se fokusiraš na nju samo
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 21:17   #16
Quote:
Burek007 kaže: Pogledaj post
jer sam dobar kao kruh
kad se bondov burek za dobar kruh prodaje ne mogu se oteti dojmu teške krize.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 21:59   #17
Quote:
Burek007 kaže: Pogledaj post
Prije 3 godine sam izašao iz duge veze od tada nisam ulazio u nikakve veze,svi moji prijatelji/prijateljice su bili solo i uvijek su plakali kako neće naći svoju bolju polovicu.Ali u nekih godinu dana se sve preokrenulo kojem god prijatelju/prijateljici sam bio utjeha i potpora svatko od njih je našao curu/momka koji su dan danas sretni.Meni su uvijek dolazile (kopije-kopija) to su cure koje imaju nacrtane obrve,izbace guzove u tajicama,sise vise do poda i koje su dale svakom susjedu u ulici.I kad odem prošetati vidim ljude zajedno zagrljeni,nasmijani i sretni i tada ti dođe neka muka jer ti nisi našao ono što su drugi našli,za mene kažu da sam zgodan visok sam 197 cm,crn i uvijek glumim klauna jer volim nasmijavati ljude,i sad me zanima da li me Bog čuva za nekog posebnog ili jednostavno nemam sreće?
Dodji u zg tu volimo visoke zgodne splicane 😊
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:47   #18
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Dodji u zg tu volimo visoke zgodne splicane 😊
bome u zg je velik izbor visokih (zgodnih) splicana i dalmosa opcenito
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 08:01   #19
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
bome u zg je velik izbor visokih (zgodnih) splicana i dalmosa opcenito
Neka neka ne škodi još koji :klap::klap:
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 00:00   #20
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Neka neka ne škodi još koji :klap::klap:
slazem se
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.