Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2015., 21:13   #1
Moj dečko se ženi

Nedavno sam prekinula s deckom i dan poslije mi je rekao da se zeni i to curom koju poznaje 5mj... mi smn dugo bili zajedno i trebali smo se zenit i taman kad sam htjela doc zivjet k njemu, on je 2 dana pukao i rekao da ne moze vise cekat... ja sam mu htjela priredit iznenadenje i kad sam mu to rekla, rekao je da zasto mu nisam rekla, da do ovoga nebi doslo... on je poludio i odlucio mi se osvetit na ovaj nacin - ako neces ti, bude prva koja naide! znam da me jos voli jer sam to vidjela po svemu, poznajem ga u dusu! jos je rekao da zeli da ostanemo frendovi i da ce uvijek bit uz mene g molio me da se ne selim od doma! da ne odem, onda bi si mogao objasnit zasto je to napravio! cudna je ta ljudska psiha! ja sam rastrgana jer me ubio iznutra i ne znam kuda cu sa sobom! uzasno boli jer sam imala puno planova za nas koji su mu trebali bit iznenadenje! ubio je sve u meni jer mi je bio za cijeli zivot! u subotu se zeni i rekao je da ce pokusat bit sretan! cura je totalna suprotnost meni i po izgledu i po naravi i takve mu se nikad nisu svidale tak da je to cisti ocaj! svjestan je toga da je pogrijesio, vidim to po njemu, ali je kukavica i ne zna kako da se izvuce i kaj da napravi! on je zakljucio da ljubav nije garancija za nista i pod hitno je odlucio da zeli obitelj i djecu pa makar sa nekom stracom sa ceste... psiholog mi je objasnio isto kao sto sam i ja sebi, da je to cisto razocaranje i ocaj! poznajem ga i vidim da nije sretan, ali nema snage othrvat se! ne znam kako da mu pristupim, treba mi savjet kakvu poruku da mu posaljem da se zapita jer jos nije kasno! jako sam depresivna i oboje smo takvi da kad jednom volimo, da volimo zauvijek! sam mi je rekao da ce me uvijek voljet i da nju nikad ne bude volio kao mene! umrijet cu od muke!
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 22:05   #2
Quote:
Zagrepcanka13 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam prekinula s deckom i dan poslije mi je rekao da se zeni i to curom koju poznaje 5mj
Varao te s njom. Nitko se ne ženi s nekim koga samo "poznaje"

Quote:
Zagrepcanka13 kaže: Pogledaj post
... mi smn dugo bili zajedno i trebali smo se zenit i taman kad sam htjela doc zivjet k njemu, on je 2 dana pukao i rekao da ne moze vise cekat... ja sam mu htjela priredit iznenadenje i kad sam mu to rekla, rekao je da zasto mu nisam rekla, da do ovoga nebi doslo... on je poludio i odlucio mi se osvetit na ovaj nacin ako neces ti, bude prva koja naide!
Samo je tražio razlog za prekid.
Quote:
Zagrepcanka13 kaže: Pogledaj post
- znam da me jos voli jer sam to vidjela po svemu, poznajem ga u dusu! jos je rekao da zeli da ostanemo frendovi i da ce uvijek bit uz mene g molio me da se ne selim od doma! da ne odem, onda bi si mogao objasnit zasto je to napravio! cudna je ta ljudska psiha! ja sam rastrgana jer me ubio iznutra i ne znam kuda cu sa sobom! uzasno boli jer sam imala puno planova za nas koji su mu trebali bit iznenadenje! ubio je sve u meni jer mi je bio za cijeli zivot! u subotu se zeni i rekao je da ce pokusat bit sretan! cura je totalna suprotnost meni i po izgledu i po naravi i takve mu se nikad nisu svidale tak da je to cisti ocaj! svjestan je toga da je pogrijesio, vidim to po njemu, ali je kukavica i ne zna kako da se izvuce i kaj da napravi! on je zakljucio da ljubav nije garancija za nista i pod hitno je odlucio da zeli obitelj i djecu pa makar sa nekom stracom sa ceste... psiholog mi je objasnio isto kao sto sam i ja sebi, da je to cisto razocaranje i ocaj! poznajem ga i vidim da nije sretan, ali nema snage othrvat se! ne znam kako da mu pristupim, treba mi savjet kakvu poruku da mu posaljem da se zapita jer jos nije kasno! jako sam depresivna i oboje smo takvi da kad jednom volimo, da volimo zauvijek! sam mi je rekao da ce me uvijek voljet i da nju nikad ne bude volio kao mene! umrijet cu od muke!
Nikakvu, učinio ti je uslugu.
Sad ti se možda ne čini tako, ali osobu koju voliš i s kojom planiraš budućnost ne ostavljaš zbog ovakvog glupog i banalnog razloga.
On te varao duže vremena sa curom koju ženi, dnitko se ne ženi/udaje za nekog kog samo poznaje. Bit će da se zaljubio i samo tražio razlog da prekine s tobom.
Zar zaista želiš takvog labilnog i hirovitog muškarca u životu?
Takav nije da bicikl nasloniš na njega, kamoli za imat ga kao životnog suputnika.
Znam da te sad boli, i misliš da ćeš umrijeti, no od ljubavi se ne umire, odplači, odtuguj i vidjet ćeš, nakon nekog vremena, kada ćeš moći realno pogledati na situaciju, da ti je samo učinio uslugu.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 23:55   #3
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Varao te s njom. Nitko se ne ženi s nekim koga samo "poznaje"


Samo je tražio razlog za prekid.

Nikakvu, učinio ti je uslugu.
Sad ti se možda ne čini tako, ali osobu koju voliš i s kojom planiraš budućnost ne ostavljaš zbog ovakvog glupog i banalnog razloga.
On te varao duže vremena sa curom koju ženi, dnitko se ne ženi/udaje za nekog kog samo poznaje. Bit će da se zaljubio i samo tražio razlog da prekine s tobom.
Zar zaista želiš takvog labilnog i hirovitog muškarca u životu?
Takav nije da bicikl nasloniš na njega, kamoli za imat ga kao životnog suputnika.
Znam da te sad boli, i misliš da ćeš umrijeti, no od ljubavi se ne umire, odplači, odtuguj i vidjet ćeš, nakon nekog vremena, kada ćeš moći realno pogledati na situaciju, da ti je samo učinio uslugu.
Izgleda tako, ali nije me varao... poznam ga u dusu i znam kakav je... riba je i veliki emotivac... on ne zna lagat i odao bi se da je bilo tako... jedan je od rijetkih koji ne vara kad je u vezi... poceo je s njom kad smo prekinuli... do nedavno mi je govorio da me obozava i da me ne bude pustio... ali nije lagao jer su emocije izvirale iz njega i bio je sretan... vidjela sam po njemu da mu je ona pruzila emocionalnu sigurnost jer sam ga ja razocarala, ali vidim da ga ona ne privlaci kao ja... ne prica o njoj sa zarom kako bi trebao... i sam mi je rekao da je prolupao i da nije normalan i da je zato tako postupio... zivjeli smo kratko skupa i sve je bilo super dok ja nisam otisla na neko vrijeme doma... tad sam vidjela promjenu na njemu jer ga je to povrijedilo... on je poseban slucaj, zacrtao si je u glavi da ljubav i duza veza nisu garancija za nista... jos me molio da ne odlazim od doma i znam da je to rekao jer si inace nebi imao kako objasnit zasto je to napravio... cista psihologija... i uvijek je bio protiv cura kakva je ona i kad-tad ce to shvatit... i jos me zeli uz sebe i po njegovom ponasanju vidim da mi se htio osvetit - ako ne bude ona, bude druga... i jos me izbjegava jer mu je tesko i boji se da bih ga uspjela vratit... a to si ne moze dopustit jer ima ponos i sta bi ljudi rekli... odlucio je i zeli to iz tog razloga provest do kraja... kad sam mu rekla da za nista nije kasno i da se sve moze ispravit, onda je rekao da kasnim i da zasto onda nisam ostala... i da zasto mu nisam rekla da sam htjela doc za 2 dana, da do ovoga nebi doslo... da on vise nije mogao ovako i da se zato okrenuo... da ce nju upoznat i da ce se trudit bit sretan! da mu je muka u srcu jer mi nismo uspjeli jer smo imali prekrasnu vezu... on se nikad nije znao nosit s problemima i bjezao je... tako i sad bjezi jer misli da ce mu bit lakse, ali znam da me nikad ne bude prebolio jer ona ne bude bila kao ja i to ce ga pocet mucit... osim sto je seljanka, imala je ko mala neku bolest na mozgu i sama se tetovirala... na sto je rekao da je to prihvatio... znaci, cura je fakat glupa! a i kakva bi cura pristala na brak na brzaka? to je brak iz ciste koristi! on ce sad na pocetku dobit emocionalnu sigurnost i zenu koja ce mu sve radit, a ona dobiva krov nad glavom i covjeka koji ce za obitelj dat sve... tako da to nije nikakva ljubav, samo simpatije! ali ubrzo ce nju pocet smetat to sto on trazi puno paznje, a njega to sto je izgubio samnom jer od nje to ne bude dobio! on srlja jer misli da ce mu tako bit lakse! ali kad vidi da sam se preselila i da nije tako kako si je on stvorio u glavi, pocet ce ga izjedat iznutra... poznajem ga jako dobro! na van ce htjet pokazat da je sve ok kao i sad, ali citam ga ko otvorenu knjigu! s njom nece bit sretan, ali je trenutno preglup da to vidi jer je ocajan i brije da mu otkucava bioloski sat! njemu je uvijek bilo bitno da mu zenu gledaju drugi frajeri jer bi se inace zapitao s kim je on to... a nju ne bude nitko gledao jer se nema sta vidjet! a cura je svjesna toga da zbog svojih poteskoca nebi nasla nikog pa je pristala na ovu glupost jer joj se pruzila idealna prilika... kad sam ju upoznala, odmah sam vidjela da tu nesto ne stima i isla sam razgovarat s njom i rekla mi je da je imala osjecaje prema njemu, ali da ju je povrijedio kad joj je rekao da voli mene i da ce se maknut od njega jer zna kako bi njoj bilo... sad mi je on rekao da se ona osjeca kao govno jer nije odrzala obecanje na sto sam ja rekla da joj je on napunio glavu i da je naivna i glupa i da ne stoji cvrsto na zemlji i drzi do sebe... on je rekao da stoji na sto sam ja rekla da je to istina da onda nebi ovo napravila... njemu je to uvijek bilo vazno a kod mene je to imao... ovo je napravio da bi mene kaznio i da bi ispunio svoje trenutne potrebe... i ne razmislja u buducnost, trenutno ga briga... jos mi je rekao da ce uvijek bit moj andeo cuvar i pomagat mi u svemu tako da je tako kako izgleda, nebi me htio uz sebe i vidat me jer nebi imao potrebe! mene je ovo unistilo i poznam sebe i znam da nikad nikog necu moc voljet niti mu dopustit da mi pride kao on! muskarci u principu sve drugacije dozivljavaju od zena, ali ne i on, za njega znam da ce iznutra patit, a na van ce se pravit da je ok... i to ce ga natjerat na alkohol... njegovi su mi rekli da izgleda jako lose i da se vidi da nije sretan... pokusali su razgovarat s njim i samo im je rekao da ga puste na miru, da je tako odlucio... razocarao se u meni i zato je uporan u tome, ali znam da me nikad ne bude prebolio i kad-tad ce to izac iz njega...
htjela bih nekako doprijet do njega i napisat mu nesto kaj ce ga potaknut na razmisljanje... znam da ce mi se javit kad se ozeni jer tad vise necu moc utjecat na njegovu odluku, a toga ga je strah jer je slab na mene... oboje cemo bit nesretni i svjestan je toga, ali odlucio je to provest... sve njegove dosadasnje zivotne vrijednosti vise ne vrijede i totalno je pukao... samo mu je bitno imat zenu i djecu i vise ga nista ne zanima...

Zadnje uređivanje Zagrepcanka13 : 20.11.2015. at 00:13.
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 00:24   #4
zakaj si otisla na kratko zivjeti doma?
nije li on tebe cekao 11 godina da se uselite skupa, a onda se ti vratis doma?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 01:18   #5
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
zakaj si otisla na kratko zivjeti doma?
nije li on tebe cekao 11 godina da se uselite skupa, a onda se ti vratis doma?
Duga prica... problemi s mojima s kojima se on nije mogao nositi... da, cekao me, ali onda nije mogao vise cekat 2 dana... poludio je i otisao u glavi na stranu na koju nikad nebi otisao... ja sam sve isplanirala za taj dan i onda on pukne na ovaj nacin... a to boli uzasno jer smo do nedavno imali puno planova...
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 01:41   #6
Gle nitko normalan ne prekida s jednom curom u utorak a u srijedu već zna da ženi neku drugu. Jel ti to zvuči normalno?

Očito je petljao s njom duže vrijeme, ti si mu samo dala izliku da prekine.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 07:52   #7
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Gle nitko normalan ne prekida s jednom curom u utorak a u srijedu već zna da ženi neku drugu. Jel ti to zvuči normalno?

Očito je petljao s njom duže vrijeme, ti si mu samo dala izliku da prekine.
Pa naravno da nije normalno... druzio se s njom od kad su se upoznali, to znam... ali bili su frendovi dok on sad nije pukao i odlucio ju ozenit jer je zakljucio da od nas nista pa mozda s njom uspije, nema kaj izgubit... vidim po njemu da to nije to i da je to napravio da bi me na neki nacin kaznio... da je on toliko siguran u to sto radi, nasao bi se samnom i nebi rekao sestri da mi ne kaze gdje je svadba... cega se boji? boji se da ga slucajno ne odvratim od toga... nije normalno da se netko odluci ozenit ni nakon 5mj poznanstva i 2 tjedna veze i to jos za curu koja mu se kao tip nikad nije svidala i uvijek je bio protiv takvih... tak da je ovo ocaj zbog nase propale veze jer si je on stvorio u glavi da je tako... i ona je prva naisla pa si je rekao zasto ne, nemam kaj izgubit... a zeli obitelj i djecu! na kraju ce placat alimentaciju i pozalit jer se odrekao prave ljubavi! me mogu shvatit taj proces u njegovoj glavi! mislim razumijem na neki nacin sto se psiholoske strane tice, ali sto se osjecaja tice ne jer ga poznajem i uvijek mu je bilo vazno bit sa zenom koju voli i ta ljubav koju je osjecao prema meni nije mngla nestat... a s njom je sklopio nekakav dogovor.. jer tko bi pristao na takav brak? nitko normalan!
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 12:22   #8
meni bi bilo dovoljno da me netko ''zamijeni'' 'nako,nabrzinu i još začini odnos ženidbom...
analiza i sinteza psihopatologije tvog primjerka je gubljenje vremena....
imaš ponos?
goni ga u kurac!(tipa, ne ponos)....joooj,da sam za svaki ovakav upis na f.hr dobila kunu,imala bih barem za dobre kožne čizme...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 17:11   #9
Kreni dalje,očito je to već duže planirao,samo je tražio bilo kakav razlog da prekine...
TonyZg12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 18:26   #10
Quote:
TonyZg12 kaže: Pogledaj post
Kreni dalje,očito je to već duže planirao,samo je tražio bilo kakav razlog da prekine...
Nije to duze vrijeme planirao jer me prije mjesec dana molio da ostanem kod njega i skakao je od srece kad sam mislila da sam trudna... I onda mi je rekao da se razocarao u meni i da je ovako odlucio jer se ne zeli dovest u situaciju da i dalje ceka... Znam da ce patit, vidim to na njemu i rekao mi je da ce me uvijek voljet, ali da ce pokusat bit sretan s njom jer sam ga ja povrijedila i razocarao se... Tak da je njemu samo do toga da ima zenu i djecu... On se odmetnuo i drzi se kao cvrsta stijena, ali poznam ga i znam da ce puknut jer ce vidjet da to nije to... Ne pozna curu, znaju se od 5.mj... Jos mi je i ona rekla da joj se svidao na pocetku, ali da ju je povrijedilo kad joj je rekao da voli mene... A ona je koliko sam vidla na njoj, ona koja ne trpi dugo i pocet ce ju smetat njegova emotivnost, neozbiljnost i slabost s cime sam se ja odlicno nosila... Ljubav prema meni nije nestala niti ne bude... Kad vidi koliko sam se promijenila i da sam jaca od nje, pozalit ce jer dobro zna kaj smo sve mogli postic zajedno... samo sto je trenutno u katastrofa stanju i nije sposoban razmisljat na pravi nacin... Bit ce mu katastrofa kasnije, kad-tad ce to izac iz njega... Ja se ne mislim bacit nikome u zagrljaj jer nisam poput njega... A on ce shvatit da je ona glupaca bez mozga jer je uopce pristala na brak s nekim koga ne poznaje... Tko zna kaj joj je on napricao kako bi dobio sto zeli ovako na brzinu, poznam ja njega... ali svi vide da nije sretan kao i ja...
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 18:33   #11
Onda ti želim sreću da se što prije oporaviš i nastaviš koliko toliko sa životom, znam da ti neće biti lako,osobno sam bio u sličnoj situaciji pa pretpostavljam kako ti je sada :-(
TonyZg12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 18:58   #12
Quote:
TonyZg12 kaže: Pogledaj post
Onda ti želim sreću da se što prije oporaviš i nastaviš koliko toliko sa životom, znam da ti neće biti lako,osobno sam bio u sličnoj situaciji pa pretpostavljam kako ti je sada :-(
Da, uzasnm mi je, ostavio mi jd duboku ranu na srcu za cijeli zivot jer je on bio moj zivot i s obzirom da poznajem sebe, uz nikoga to nikada necu preboljet... imam konzervativna uvjerenja kojih se od uvijek drzim... tako da nece ni bit cudno ako ostanem sama zbog ovoga... ali i on je uvijek imao ista uvjerenja i zato su svi u soku jer se ni roditelji nisu medusobno upoznali prije svadbe... zato znam da je prosvikao i zbog toga mi je jos teze... meni je za to kaj je spavao s njom rekao - a napravili smo to! tko bi to tako rekao da je to neka ljubav? prema meni nije nikad bio takav! i vidjela sam po njemu da je sve ovo velika laz kojom si on pokusava olaksat jer mu sve citam u ocima, pokretima i izrazima lica i znam kad je iskren! dobra sam u analizi svih ljudi, dovoljno mi je da ih vidim samo jednom i znam kaj mogu ocekivat od njih... vidjela sam i na njoj i odmah sam mu rekla na sto je odmahnuo rukom i rekao da ona zna da je samnom i da ga briga za nju... i evo, skuzio je da trza na njega pa je iskoristio priliku jer razmislja samo o sebi i vise mu nije vazna ljubav... on ce nju naucit voljet kao svoju zenu, ali ju nikad ne bude istinski volio... i kad prode neko vrijeme, pocet ce patit jer ce shvatit sto je napravio... bit ce sretan kad dode dijete, ali nece bit sretan s njom! nadam se da ce to bit uskoro i da ce mi doc na vrata pa da ga sutnem nogom u guzicu!
kako si ti to prebolio? jel ti se ona pokusala vratit?
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 07:55   #13
Quote:
Zagrepcanka13 kaže: Pogledaj post
Nije to duze vrijeme planirao jer me prije mjesec dana molio da ostanem kod njega i skakao je od srece kad sam mislila da sam trudna... I onda mi je rekao da se razocarao u meni i da je ovako odlucio jer se ne zeli dovest u situaciju da i dalje ceka... Znam da ce patit, vidim to na njemu i rekao mi je da ce me uvijek voljet, ali da ce pokusat bit sretan s njom jer sam ga ja povrijedila i razocarao se... Tak da je njemu samo do toga da ima zenu i djecu... On se odmetnuo i drzi se kao cvrsta stijena, ali poznam ga i znam da ce puknut jer ce vidjet da to nije to... Ne pozna curu, znaju se od 5.mj... Jos mi je i ona rekla da joj se svidao na pocetku, ali da ju je povrijedilo kad joj je rekao da voli mene... A ona je koliko sam vidla na njoj, ona koja ne trpi dugo i pocet ce ju smetat njegova emotivnost, neozbiljnost i slabost s cime sam se ja odlicno nosila... Ljubav prema meni nije nestala niti ne bude... Kad vidi koliko sam se promijenila i da sam jaca od nje, pozalit ce jer dobro zna kaj smo sve mogli postic zajedno... samo sto je trenutno u katastrofa stanju i nije sposoban razmisljat na pravi nacin... Bit ce mu katastrofa kasnije, kad-tad ce to izac iz njega... Ja se ne mislim bacit nikome u zagrljaj jer nisam poput njega... A on ce shvatit da je ona glupaca bez mozga jer je uopce pristala na brak s nekim koga ne poznaje... Tko zna kaj joj je on napricao kako bi dobio sto zeli ovako na brzinu, poznam ja njega... ali svi vide da nije sretan kao i ja...
Ti sad u glavi kuješ planove kako si jača od nje, kako će on to vidjeti, i dotrčatio tebi jer si ti stijena a ona glupača bez mozga.
Jako je ružno tako pričati o curi koja je kolateralna žrtva vaših igra bez granica.
Što ako neće biti ništa od tih tvojih planova?
Što ako skuži da je ona stabilnija od tebe?
I ako zaista bude sretan?

Mislim, ako ste 11godina bili zajedno, živjeli skupa pa si ti otišla radi ne znam čega, možda zaista niste jedno za drugo, predugo se natežete bez nekog finalnog cilja.
Znam jako puno parova koji su bili tako dugo zajedno, i jedan od njih prekinuo zbog treće osobe, i ubračio se jako jako brzo nakon prekida sa novom osobom, jer su skužili što ne žele od duge veze. I sretni su.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 12:34   #14
u naslovu stoji da se tvoj dečko ženi. ako se tvoj dečko ženi znači da se ženi s tobom pa ti čestitam i tebi i njemu.
ako naslov nije ispravno napisan onda to nije tvoj dečko pa ne znam zašto pišeš da je tvoj?
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 16:03   #15
Covjek je cekao 11 godina, sta bi ti vise?
Jedno jutro se probudio i prelomio, ak nije do sad, neće ni bit.
A ta tvoja dva dana bi mozda bile i dvije godine, ali te preduhitrio pa se ti uvjeravas da si zakasnila 2 dana.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 17:43   #16
Ne mozes biti ozbiljna, prevario te, zeni se s drugom, lagao te je non stop, itd...

I ti postavljas pitanje - ne znam kako da mu pristupim....

Ne al stvarno nisam siguran da si ti svjesna sto pricas/pises. Bez zajebancije.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 14:32   #17
barem ti je olakšao utoliko što znaš da više nemaš šanse i da je gotovo i move on.
zamrzi ga, prekriži a onda kad upoznaš nekog drugog bit će ti drago da te je ostavio.
feliticeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 14:41   #18
Quote:
Zagrepcanka13 kaže: Pogledaj post
...dobra sam u analizi svih ljudi, dovoljno mi je da ih vidim samo jednom i znam kaj mogu ocekivat od njih...
koliko sam ja shvatila, ovog si gledala 11 godina, pa se svejedno tu čudiš što se ženi.
... danas je nedjelja, jučer se oženio, jel' ti već došao pijan pod prozore ili će to biti u nastravku
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:16   #19
"osim sto je seljanka, imala je ko mala neku bolest na mozgu i sama se tetovirala..."

kako je ovo svima promaklo? znači plačem
lesomeso is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:39   #20
Quote:
lesomeso kaže: Pogledaj post
"osim sto je seljanka, imala je ko mala neku bolest na mozgu i sama se tetovirala..."
kako je ovo svima promaklo? znači plačem
ponukala si me, išla sam potražiti
prejako..
a ono: "riba je i veliki emotivac"

drugo nemam ništa reći na ovu temu..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.