Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2016., 20:22   #2081
Pa jel ti itko dužan odgovoriti?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 29.05.2016., 20:31   #2082
Ide logikom,ak je vec netko stavio oglas da i odg.nekaj,makar i negativno

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Old 29.05.2016., 20:48   #2083
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Ide logikom,ak je vec netko stavio oglas da i odg.nekaj,makar i negativno

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Da, ziher misli "pa ima vremena za odgovoriti, zašto ne odgovara meni?", a tako razmišlja i ostalih 100 koji se jave na isti oglas. Jbt, jedva ja na poslu stignem na sve mailove odgovoriti, pa makar i kratko, di bi odgovarao da sam cura na svaku poruku koju dobijem od nekog...
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 29.05.2016., 20:55   #2084
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Da, ziher misli "pa ima vremena za odgovoriti, zašto ne odgovara meni?", a tako razmišlja i ostalih 100 koji se jave na isti oglas. Jbt, jedva ja na poslu stignem na sve mailove odgovoriti, pa makar i kratko, di bi odgovarao da sam cura na svaku poruku koju dobijem od nekog...
A s druge strane,ziher i zaboravi vise kome je odg.kome.nije !odg.na onu koja ti daje neki hint

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Old 29.05.2016., 21:25   #2085
meni se desilo par puta da slučajno obrišem nečiju poruku a nisam odgovorila, eh smotano
Misspanda is offline  
Old 29.05.2016., 21:40   #2086
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
A s druge strane,ziher i zaboravi vise kome je odg.kome.nije !odg.na onu koja ti daje neki hint

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Pa jasno, možeš zaboraviti na poruku ako imaš pun inbox. Netko ti se svidi odmah na prvu, neke isfiltriraš, ali sad da netko ima vremena svakome baš odgovarati na pojedinu poruku, pogotovo tu na forumu, teško, jako teško.
Jbg, ovdje se dečki javljaju curama makar bili stotinama km daleko, bez obzira kako izgleda, samo da je cura, to je dovoljno po defaultu.
Zato mislim da cviljenje za time što ti netko ne odgovori na poruku je čisto gubljenje vremena i živciranje, nema ništa od toga. Ja još uvijek imam notifikaciju za dvije ženske koje mi dan danas nisu ni pogledale poruku, kamoli odgovorile. Čim sam se manje zamarao time da li će mi netko odgovoriti i kad sam se više posvetio drugim, bitnijim stvarima, bilo je lakše i dopisivati se i naći nekoga za dopisivanje, jer bilo je i spontanih javljanja u inbox što me veselilo i tak. Samo treba biti strpljiv.
Quote:
Misspanda kaže: Pogledaj post
meni se desilo par puta da slučajno obrišem nečiju poruku a nisam odgovorila, eh smotano
Eto, i to se isto dogodi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 29.05.2016., 21:54   #2087
Jos uvijek su ti na piku! Ma sram ih bilo !

A dobro gle,ne vise svi po forumu svaki dan!neki dodu 1 mjesecno! Puno je faktora!

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Old 29.05.2016., 22:09   #2088
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Meni su najbolji ovi oglasi na koje ljudi uopce ni ne odgovaraju nazad.
Kao, traze nekog, posaljes PM - 0 bodova, nema odgovora...

Koji klinac onda spamaju temu s oglasima ak se ne misle javit
Ne znam kako ovdje na forumu, al mogu pretpostaviti da žensko ovdje dobije mnogo pmova kad objavi oglas.

A vidim da imaš ogroman broj postova, moguće da si stvorio određenu reputaciju među forumašicama pa ti se ne želi javiti.

A može biti i da si poslao krivu poruku. Ma sve je moguće.
Jack Van Ras is offline  
Old 29.05.2016., 22:17   #2089
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
A dobro gle,ne vise svi po forumu svaki dan!neki dodu 1 mjesecno! Puno je faktora!

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Stoga ću, Ivona, da testiram koliko često si ti na forumu, poslati ti poruku. Provjeri pm.
saucer is offline  
Old 29.05.2016., 22:20   #2090
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Jos uvijek su ti na piku! Ma sram ih bilo !

A dobro gle,ne vise svi po forumu svaki dan!neki dodu 1 mjesecno! Puno je faktora!

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk


Ma nisu mi na piiikuuuuu!

Ja sam prije visio svaki dan na forumu, vidi se po broju mojih postova. Ali kad sam bio aktivniji, imao sam i više šansi za interakciju s curama, bilo ovako preko foruma ili poslije foruma negdje vani na nekom grupnom druženju.

I da, ono što je najbitnije za sve one koji cvile da ne mogu nikog naći preko foruma, moj je jedini odgovor na to da se teme čitaju, tj. čitaju se postovi koji su ostavljeni na nekim temama, pa to ljudi vide i po tome se vode. Netko će reći da nije bitno što se piše, da je bitan doživljaj uživo, ali ipak je jako bitno što se piše i gdje se piše, jer cure u startu znaju eliminirati ono za što misle da im neće pasati nikako. Tak da, treba na to paziti i još je sad ok dok nemremo vidjeti prastare postove, ali vidi se i sada ako se dobro potraži točno što ti treba.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 29.05.2016., 22:37   #2091
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Stoga ću, Ivona, da testiram koliko često si ti na forumu, poslati ti poruku. Provjeri pm.
Ma jeli

Ma vidi ga jos me i imenom proziva

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Old 29.05.2016., 22:39   #2092
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post


Ma nisu mi na piiikuuuuu!

Ja sam prije visio svaki dan na forumu, vidi se po broju mojih postova. Ali kad sam bio aktivniji, imao sam i više šansi za interakciju s curama, bilo ovako preko foruma ili poslije foruma negdje vani na nekom grupnom druženju.

I da, ono što je najbitnije za sve one koji cvile da ne mogu nikog naći preko foruma, moj je jedini odgovor na to da se teme čitaju, tj. čitaju se postovi koji su ostavljeni na nekim temama, pa to ljudi vide i po tome se vode. Netko će reći da nije bitno što se piše, da je bitan doživljaj uživo, ali ipak je jako bitno što se piše i gdje se piše, jer cure u startu znaju eliminirati ono za što misle da im neće pasati nikako. Tak da, treba na to paziti i još je sad ok dok nemremo vidjeti prastare postove, ali vidi se i sada ako se dobro potraži točno što ti treba.
A ne znam ,mutno mi je

Usput zakljucujem, dobro si ti to sve pokopcao !

Jeli,otkrij mi tajnu? Ja nadem nekaj,ne sve

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Old 29.05.2016., 22:42   #2093
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
A ne znam ,mutno mi je

Usput zakljucujem, dobro si ti to sve pokopcao !

Jeli,otkrij mi tajnu? Ja nadem nekaj,ne sve

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Kakvu tajnu da ti otkrijem?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 29.05.2016., 22:48   #2094
Kako stalkas ljude ?

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Old 29.05.2016., 23:00   #2095
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Kako stalkas ljude ?

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Pa pogledas postove od prije, mislim da se moglo vidjeti zadnjih 300 postova dok nisu tu search opciju ukinuli. Ako si malo naprednija, iskoristis snagu Googlea, pa nadjes puno starije postove.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 29.05.2016., 23:10   #2096
Ja sam i pitala striceka Googlea! Reko mozda ti imas neku drugu metodu

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Old 29.05.2016., 23:22   #2097
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Ja sam i pitala striceka Googlea! Reko mozda ti imas neku drugu metodu

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Pravi majstor nikad ne pokazuje svoje prave trikove.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 30.05.2016., 00:18   #2098
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pa jel ti itko dužan odgovoriti?
Gle, oni kaj idu stavljat oglase znaju kakva su pravila na toj temi, i u suprotnom ako se nekome neda reagirat na javljanje onda se taj oglas moze protumacit spamom i trolanjem.
I definitivno nije stvar nedostatka vremena jer sam vidjao primjere ljudi koji su normalno aktivni na forumu jer im vidis u profilu.
Znaci nista vise nego ignoriranje na oglas.

Quote:
Van Ras kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ovdje na forumu, al mogu pretpostaviti da žensko ovdje dobije mnogo pmova kad objavi oglas.

A vidim da imaš ogroman broj postova, moguće da si stvorio određenu reputaciju među forumašicama pa ti se ne želi javiti.
Sve to varira. Bilo je zenski koje su govorile da im se javi po 20+ ljudi, a bilo ih je i sa -10. Nema nikakvo striktno pravilo da dobe ''gomile''.

Cisto sumnjam. Znao bi da na temelju mog pisanja neka ima lose misljenje o meni. Tim vise jer ne dajem povoda za to.
A i moji postovi su vecinom na mjestima di nema bas zenskih ociju.


Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
I da, ono što je najbitnije za sve one koji cvile da ne mogu nikog naći preko foruma, moj je jedini odgovor na to da se teme čitaju, tj. čitaju se postovi koji su ostavljeni na nekim temama, pa to ljudi vide i po tome se vode.
Mhm, a kako ce te neko zapazat po pisanju ako ti ne moze vecu kolicinu postova pregledat jer search ne radi?
Mozda je ta metoda u tvom slucaju upalila kad si si nasao curu, ali to nije pravilo da funkcionira uvijek.
*Hades* is offline  
Old 30.05.2016., 05:56   #2099
Ako ženska pošalje odbijenice svima ostalima koji su se javili, što će napraviti ako joj propadne stvar s onima kojima je odgovorila pozitivno (tj, krenula se dopisivati s njima)?
Stvar taktike
anđeo tame is offline  
Old 30.05.2016., 08:24   #2100
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pravi majstor nikad ne pokazuje svoje prave trikove.
baš si neki
anovi86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.