Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2016., 01:06   #41
na poslu te žena pljesne po dupetu pa prdneš?
SundayMorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 01:14   #42
Quote:
SundayMorning kaže: Pogledaj post
na poslu te žena pljesne po dupetu pa prdneš?
Pa nije to lako sinhronizirat , ali kad bi mi došlo bih , prdnuo bih joj kad me pljesnu -često mi tooo rade iz zajebancije i ja njima
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 02:22   #43
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 15:33   #44
kad mi se prdi, normalno da prdnem, ak mu smeta nek se makne. jebeš vezu di nemreš prdnut pred nekim.najbolje da trčim u kupaonu,ajde pliz
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:03   #45
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kad mi se prdi, normalno da prdnem, ak mu smeta nek se makne. jebeš vezu di nemreš prdnut pred nekim.najbolje da trčim u kupaonu,ajde pliz
samo sam te čekala
dijanamay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:06   #46
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kad mi se prdi, normalno da prdnem, ak mu smeta nek se makne. jebeš vezu di nemreš prdnut pred nekim.najbolje da trčim u kupaonu,ajde pliz
To buraz.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:22   #47
Quote:
dijanamay kaže: Pogledaj post
samo sam te čekala



nisu mi jasne veze di nemreš pred partnerom opušteno prdnut
evo baš sam skuhala grah za ručak
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 22:59   #48
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kad mi se prdi, normalno da prdnem, ak mu smeta nek se makne. jebeš vezu di nemreš prdnut pred nekim.najbolje da trčim u kupaonu,ajde pliz
Ako ti svojevoljno kad prdneš pred likom meni će još jedan kurac izrast...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 22:30   #49
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ewo kurcoglavi pa čitaj
Miris prdeža dolazi iz male količine hidrogen sulfid gasa i merkaptana u mješavini. Ove mješavine sadrže i sumpor. Mješavine bogate nitrogenom, kao što su skatol i indol takođe pridonose smradu prdeža. Što je vaša ishrana bogatija sumporom, to će više sulfida i merkaptana biti proizvedeno od strane bakterija u vašim crijevima, i zbog toga će vaš prdež jače da smrdi. Hrana poput karfiola, jaja i mesa su na lošem glasu zbog proizvodnje prdeža oštrog mirisa, dok s druge strane hrana poput pasulja je poznata po proizvodnji velike količine prdeža ali blažeg mirisa.

Relativna proporcija gasova koji izlaze iz našeg analnog otvora uglavnom zavisi od: onoga što jedemo, koliko zraka progutamo, kakvih bakterija imamo u našim crijevima, i koliko dugo zadržavamo prdež prije nego li ga ispustimo.
Što duže zadržavamo prdež, to će on sadržavati ceću koncentraciju nitrogena, jer ostali gasovi budu polako apsorbovani kroz zidove crijeva i odu u krvotok. Osoba koja je nervozna i koja guta mnogo zraka i “progura” mnogo toga kroz svoje organe za varenje, može imati veliku količinu oksigena u svojim prdežima, jer organizam nije uspio apsorbovati oksigen za kratko vrijeme. Prema dr. James L. A. Roth-u, autoru “Gastrointestinalnog gasa” (Ch. 17 in Gastroenterology, v. 4, 1976), većina ljudi (2/3 odraslih) ispuštaju prdeže koji ne sadržavaju metan. Ako su oba roditelja proizvođači metana, njihovo dijete ima 95% šanse da će i samo proizvoditi metan. Razlog za ovo je uglavnom nepoznat. Neka istraživanja stavljaju na sumnju genetski utjecaj, dok drugi misle da je kriv uticaj okoline. Bilo kako bilo, sav metan koji se nalazi u prdežu je proizveden od strane bakterija u crijevima, a ne od strane čovjekovih ćelija.
jebate led , a ja san misija da znaden puno o prdezu
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
nemrem pred drugom osobom prdnuti, nema te sile.
nema.
ne mogu.

nikad nit pred svojima doma nisam,
a kamo li pred frendovima, momcima, nekim trecim.

ne mogu.
jebi ga.


jab te brzon naucija svemu tome. takat je bila i moja zena, a sa prdi skupa smenon ki manita
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kad mi se prdi, normalno da prdnem, ak mu smeta nek se makne. jebeš vezu di nemreš prdnut pred nekim.najbolje da trčim u kupaonu,ajde pliz
tako govori prava krkanica, bravo mala
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 07:38   #50
De Didi ključni oma i ovu da se slučajno ne bi razvila kakva zajebantska atmosfera
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 09:16   #51
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
De Didi ključni oma i ovu da se slučajno ne bi razvila kakva zajebantska atmosfera
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger