Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 23:18   #1661
Quote:
iwan_ kaže: Pogledaj post
vidila sam i ja to od prošle god.. lako se tebi smijat :P

haha a ne obračaj pozornost na moje smajliće i haha... a to uvijek pišem... to mi uvijek svi kažu... to mi neka navika pisanja... uglavnom... nije ni meni baš svejedno... ni ja nema previše bodova, a želim taj fax upisati...
znam, i meni je. nisam niš loše mislila a budeš ti.. nadajmo se da će ovi što imaju od 700 pa nadalje upast na prvi izbor, nekima zvu nije prvi možda ima neke male sitne nadice za mene... a što se tebe tiče, mislim da se ne trebaš brinut

Zadnje uređivanje Bat Kol : 28.06.2011. at 22:46.
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:06   #1662
nadam se da nije prevelika navala na radiologiju i da nema puno ljudi s 700-800 bodova. OĆU TO ILI NIŠTA !!
lolly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:23   #1663
Quote:
lolly11 kaže: Pogledaj post
nadam se da nije prevelika navala na radiologiju i da nema puno ljudi s 700-800 bodova. OĆU TO ILI NIŠTA !!
znam kak ti je
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:55   #1664
budući kolege i kolegice,nadam se da ćemo smijat skupa ovome
lolly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 10:55   #1665
Quote:
lampy kaže: Pogledaj post
To je samo ovdje na forumu... prema prvim informacijama matura je jako loše napisana tako da će prag zasigurno bit nizak, šesto neće prijeći. To je moje mišljenje.
nadam se ja sam mrvu pesimistična zbog tog što su oni prošle godine imali taj prijemni, ali nama je matura bila teža tak da...ne znam. jel mi netko može reći što ja s fizioterapijom mogu raditi osim sa starim ljudima, sportskim ozljedama i drugim ozljedama? ili je to to?
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:01   #1666
al ljudi, svi vi koji ste polagali višu razinu iz bilo kojeg predmeta ne zaboravite si samostalno rezultate preračunati u nižu razinu, jer na stranicama postani student to još nije napravljeno.. meni je prioritet fizioterapija, i u prvi mah pisalo mi je da imam oko 650 bodova, no kad sam preračunala svoje dvije više razine položene sa četvorkom, sada imam 860 bodova
ivona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:05   #1667
Quote:
ivona_ kaže: Pogledaj post
al ljudi, svi vi koji ste polagali višu razinu iz bilo kojeg predmeta ne zaboravite si samostalno rezultate preračunati u nižu razinu, jer na stranicama postani student to još nije napravljeno.. meni je prioritet fizioterapija, i u prvi mah pisalo mi je da imam oko 650 bodova, no kad sam preračunala svoje dvije više razine položene sa četvorkom, sada imam 860 bodova
preračunati su već...
tj, oni s nižom preračunavaju u višu, a ne kako su nam rekli. mislim, možeš ti i ovak, pomnoži taj postotak koji imaš s 1.6, ali opet dijeliš sa 160 pa ti dođe na isto... dok svi s nižom dijele sa 160, ali ne množe pa dobiju zapravo manje. jer iako piše b razina, to samo znači da nije obavezno uzeti a, ali da 100% rezultat može dobiti samo osoba koja je pisala a razinu.. nisam sigurna jesi shvatila, lakše bi mi bilo da ti to mogu nekak pokazati xD al pogledaj si malo po forumu.. dosta puta su već to objasnili...
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:09   #1668
oke, recimo da te razumijem, al nije mi jasno kako onda mogu imati samo 650 bodova, ako sam hrv i eng na višoj položila sa 4 i matematiku na osnovnoj sa 4.. nekako premalo mi je to bodova
ivona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:19   #1669
Quote:
ivona_ kaže: Pogledaj post
oke, recimo da te razumijem, al nije mi jasno kako onda mogu imati samo 650 bodova, ako sam hrv i eng na višoj položila sa 4 i matematiku na osnovnoj sa 4.. nekako premalo mi je to bodova
a prosjek ocijena u školi? mislim da i to gledaju...
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:25   #1670
dakako, 30% odlazi i na prosjek ocjena koji mi i nije bio bajan, 3.00 ... ali opet realno gledajući čini mi se kako bez obzira na to trebam imati više bodova.. s druge strane kada na stranici postani student odete na rezultate po prijavljenim studijskim programima, a zatim kod strukture bodova odaberete ''detaljno'' , više razine označene su zvijezdicom, a ispod toga kod zvijezdice piše sljedeće: * Visoko učilište vrednuje obje razine. Rezultat ispita na razini A množi se s 1,6.
ivona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:31   #1671
ja sam pisala sve višu razinu...hrv i engl 4, mat 2 -.- al imam 682 boda
kasumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:32   #1672
da, ali da je to tako onda bi ti bilo moguće da netko dobije preko 1000 bodova.... npr ja bi onda imala 1011.696 bodova.
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:35   #1673
aham..
a bilo kako bilo nadam se ću upat na fizioterapiju
ivona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:37   #1674
Quote:
ivona_ kaže: Pogledaj post
aham..
a bilo kako bilo nadam se ću upat na fizioterapiju
ma budeš, rezultat ti uopće nije loš to ti je 1. izbor? ja ako ne upadnem na prva 2, onda smo kolegice
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:40   #1675
je je prvi izbor, iako brijem da ipak imam malo bodova..
a što je tebi ispred fizioterapije?
ivona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:45   #1676
Quote:
ivona_ kaže: Pogledaj post
je je prvi izbor, iako brijem da ipak imam malo bodova..
a što je tebi ispred fizioterapije?
ja mislim da nemaš... 650 mi se čini ok. logopedija i rehabilitacija iako je neka gadna navala tamo.. za te studije imam 818 bodova i neću vjerojatno upast :/
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:53   #1677
aaaaa... pa to dvoje je i meni u samom startu predstavljalo veliku želju , ali kako sam imala lošije prosjeke u gimnaziji, odlučila sam da ipak uzmem prva tri prioriteta na zdravstvenom veleučilištu gdje bi možda i mogla konkurirati sa svojim višim razinama... piih, ma valjda će sve biti dobro... jedva čekam da ti upisi prođu!!
ivona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:01   #1678
IVONA i meni je to bilo čudno,al i ja sam masu bodova izgubila na ocjenama.
uglavnom,nadam se da neće bit prolema,prošle godine je zadnji ima 518 bodova. ) valjda ove nije tolika navala.
183 stavilo radiologiju na prvo misto,nadam se da ih ima koji imaju manje bodova od mene :/
lolly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:03   #1679
ma ljudi moji sve će to biti u redu
ivona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:41   #1680
bok svima
jel mi može reći netko kakvi su to prijemni na zdv-u za smjer medicinsko laboratorijske dijagnostike?? ? jel to samo anatomija ili ima još nešto?? ? ja nagodinu upisujem faks, pa se želim informirati malo o tome...hvala na pomoći
ivana_4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.