Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 19:10   #1
I što sad? - prevarila muža

dakle ovako, imam 30 god, u braku sam 7 god i imamo dva prekrasna sina. ali eto desilo se to da sam nakon 7 godina vjernosti prevarila svog muža, a što me još više zabrinjava mislim da to nije bio jednodnevni izlet, jer već 3 dana taj mali ne izlazi mi iz glave. Prijateljicama ne smijem ni spomenuti što sam napravila, a jednostavno sam morala nekome reći jer imam osjećaj da ću puknuti...
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:13   #2
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
dakle ovako, imam 30 god, u braku sam 7 god i imamo dva prekrasna sina. ali eto desilo se to da sam nakon 7 godina vjernosti prevarila svog muža, a što me još više zabrinjava mislim da to nije bio jednodnevni izlet, jer već 3 dana taj mali ne izlazi mi iz glave. Prijateljicama ne smijem ni spomenuti što sam napravila, a jednostavno sam morala nekome reći jer imam osjećaj da ću puknuti...
dobro pitanje,i sta sad?
__________________
bila sam na onoj strani,al'pređoh vama iz inata.....
forgot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:17   #3
Probaj zaboraviti malog i cinjenicu da si prevarila muza. Ako ne zbog muza onda barem zbog djece. Za djecu je sigurno jedno od najgorih iskustava ako im se roditelji rastaju. Ako neide onda rastava..

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:19   #4
prevarila decka jesam ali muza ,tj covika s kojim imam dijete nisam ,tako da neznam,suti i pravi se da se nije desilo,ni slucajno nemoj mu rec
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:20   #5
Quote:
Cekpu kaže: Pogledaj post
Probaj zaboraviti malog i cinjenicu da si prevarila muza. Ako ne zbog muza onda barem zbog djece. Za djecu je sigurno jedno od najgorih iskustava ako im se roditelji rastaju. Ako neide onda rastava..

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
oooo jebem ti i sefa stanice i stanicu
zar jos ima onih koji misle da se isplati ostati u losem braku samo zbog djece
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:34   #6
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
dakle ovako, imam 30 god, u braku sam 7 god i imamo dva prekrasna sina. ali eto desilo se to da sam nakon 7 godina vjernosti prevarila svog muža, a što me još više zabrinjava mislim da to nije bio jednodnevni izlet, jer već 3 dana taj mali ne izlazi mi iz glave. Prijateljicama ne smijem ni spomenuti što sam napravila, a jednostavno sam morala nekome reći jer imam osjećaj da ću puknuti...
Eto, dogodilo se. Očekivano. Srećom pa nisi bila 7 godina u Tibetu .

A sad sam maloprije čitao o dečku koji je 7 godina u vezi, koleba se u vezi predstojećeg braka i već unaprijed žali za propuštenim prilikama jer je do sada bio samo s njom.

Pa zaboga, tko te tjerao u brak s 23 godine?!?

Zanimljivo je kako baš svi počinju s opisom u kojem uvodna rečenica uključuje (najčešće) dvoje prekrasne djece, sinova, kćeri. Pa normalno da su ti prekrasni. Tvoji su. Ali kakve veze oni imaju s tim?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:37   #7
Moj brak nije savršen, ali nije ni loš i ne želim izgubiti muža, ali ovo što osjećam jače je od mene... između nas je samo kemija, ništa drugo, ali nisam dovoljno jaka da ga odbijem....
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:38   #8
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Prijateljicama ne smijem ni spomenuti što sam napravila, a jednostavno sam morala nekome reći jer imam osjećaj da ću puknuti...
Misliš li da ćeš puknuti ako ne kažeš mužu?
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:40   #9
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Misliš li da ćeš puknuti ako ne kažeš mužu?
ne... on je jedina osoba za koju ne želim da sazna
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:41   #10
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Moj brak nije savršen, ali nije ni loš i ne želim izgubiti muža, ali ovo što osjećam jače je od mene... između nas je samo kemija, ništa drugo, ali nisam dovoljno jaka da ga odbijem....
Znaš kak se veli, nemreš bit jebena i poštena...

Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
ne... on je jedina osoba za koju ne želim da sazna
Neobično Tko bi rekao?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:42   #11
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Znaš kak se veli, nemreš bit jebena i poštena...
a znam, ali eto zanimalo me ima li netko sličnih iskustava...
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:43   #12
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
ne... on je jedina osoba za koju ne želim da sazna
onda ti mogu reci ko brat
tesko je prvi put prevariti
svaki drugi je mnogo laksi
i obicno je dobar lijek za zaboraviti prvu prevaru
onda i u krv udje i da lagano muljas i lazes
i nikada vise ne budes imala ovu dilemu kao danas
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:48   #13
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
onda ti mogu reci ko brat
tesko je prvi put prevariti
svaki drugi je mnogo laksi
i obicno je dobar lijek za zaboraviti prvu prevaru
onda i u krv udje i da lagano muljas i lazes
i nikada vise ne budes imala ovu dilemu kao danas
krasno si to napisao, kao pjesmicu
nikad nisam mislila da ću ja biti ta koja vara....
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:58   #14
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
a znam, ali eto zanimalo me ima li netko sličnih iskustava...
Jako puno ljudi ima slicnih iskustava.

Mozes to gledati jako nadugacko, a mozes si i skratiti muke, pa shvatiti da si uradila ono sto zelis, da si uzivala (a i sama kazes, ne mozes zaboraviti ljubavnika), te da je to bilo ocito super iskustvo.

Ukratko, jedino sto tebe muci si ustvari ti sama. I jasno, to sto imas dvoje djece, koji ce izgleda morati shvatiti da imaju dva tate i dvije mame (ne jos danas, ali s vremenom mozemo ocekivati da tvoj uskoro bivsi muz isto nade neku).

Ali to je ustvari prilicno normalno, danas uobicajeno. Zaista nema razloga da se toliko zderes.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:01   #15
Izjadaj se tu i ne pričaj više o tome.
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:32   #16
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Moj brak nije savršen, ali nije ni loš i ne želim izgubiti muža, ali ovo što osjećam jače je od mene... između nas je samo kemija, ništa drugo, ali nisam dovoljno jaka da ga odbijem....
Tvoj brak je loš. Ne želiš izgubiti sigurnost. Za muža te baš i briga, jer si ga već prevarila. Bojiš se za sebe. Jer....tu su djeca i odgovornost prema njima. Znaš da kao samohrana majka ne bi bila baš dobra prilika za nekog drugog ozbiljnog muškarca. Čim si legla sa drugim, nema tu kemije više sa mužem. Samo si to trebaš posložiti u glavi. Ali i nakon što sve staviš tamo gdje mu je mjesto nećeš biti zadovoljna. Jer to već i nisi. Dokaz svega je tvoja prevara.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:52   #17
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Tvoj brak je loš. Ne želiš izgubiti sigurnost. Za muža te baš i briga, jer si ga već prevarila. Bojiš se za sebe. Jer....tu su djeca i odgovornost prema njima. Znaš da kao samohrana majka ne bi bila baš dobra prilika za nekog drugog ozbiljnog muškarca. Čim si legla sa drugim, nema tu kemije više sa mužem. Samo si to trebaš posložiti u glavi. Ali i nakon što sve staviš tamo gdje mu je mjesto nećeš biti zadovoljna. Jer to već i nisi. Dokaz svega je tvoja prevara.
znači čim sam ga prevarila postala sam bezosjećajna kuja i baš me briga za muža, za naš brak, djecu, sve...
Što se tiče kemije ovih zadnjih 3 dana sex je bio odličan, drugačiji od onog sa malim, ali nipošto nebi rekla da nema kemije...

Zadnje uređivanje Almost Rosey : 03.03.2013. at 21:15. Reason: quote
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:58   #18
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
dakle ovako, imam 30 god, u braku sam 7 god i imamo dva prekrasna sina. ali eto desilo se to da sam nakon 7 godina vjernosti prevarila svog muža, a što me još više zabrinjava mislim da to nije bio jednodnevni izlet, jer već 3 dana taj mali ne izlazi mi iz glave. Prijateljicama ne smijem ni spomenuti što sam napravila, a jednostavno sam morala nekome reći jer imam osjećaj da ću puknuti...

Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
znači čim sam ga prevarila postala sam bezosjećajna kuja i baš me briga za muža, za naš brak, djecu, sve...
Što se tiče kemije ovih zadnjih 3 dana sex je bio odličan, drugačiji od onog sa malim, ali nipošto nebi rekla da nema kemije...
Napisala si vrlo kratak uvodni post. Dobivaš različite odgovore od različitih ljudi, a već se prepucavaš. Umjesto da napišeš opširnije što je dovelo do toga jer nekad je štimalo, zar ne? Ako si se kresnula s drugim, nešto se promijenilo, očito.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:59   #19
daj nam malo vise tog tvog braka prije ovog izleta u nepoznato ako mozes
__________________
ljudi smo, dogovorit ćemo se
gigi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:07   #20
eh draga autorice nemaš baš previše riješenja
ako želiš sačuvati brak nek ti mali izađe iz glave i vagine
ako ne nek ulazi i izlazi -nemreš bit pošten i jeben
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.