Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2008., 00:01   #41
Quote:
BAU kaže: Pogledaj post
A što se tiče da je Gademza bilo više nego nas u 3 pokušaja u KA je smješna.
Prvi put nas je bilo 40 i to jako dobra ekipa (radni dan)
Drugi put smo došli kako smo došli ( 4 sata pred tekmu nismo imali prijevoz) i bilo nas je 22 ili 23, pred stadionom pola sata pred tekmu šetamo a Gademza nema.Došli 5 min pred početak.
I zadnji put ove sezone nas 9 na kupu radni dan.Ja sam zadovoljan.
cuj, decko je dvostruko smanjio broj, ja sam reagirao i to je to.
isto tako rekoh da su Demoni odlicna grupa i da je navijanje na derbiju bilo fenomenalno.
poanta nije bila da ste vi eventualno losi, nego da je broj Gademza u Puli za rang natjecanja i za usporedbu gostovanja navijackih skupina u tom istom rangu natjecanja - sasvim dobar.
u cijelom prvom dijelu sezone u Karlovac su dosli samo Galantari ZG i Maligani, plus Demoni u kupu, svi u jednoznamenkastom broju.
znaci 35 ljudi u Puli je skroz dobro. kao i to kak su se ti ljudi drzali i za vrijeme tekme kao i poslije kad je krenulo pickaranje i gadjanje.


u svakom slucaju Demoni su odlicni, a kaj se tice usporedbe s Gademzima isto tako kak ti pitas Varazdince di bi bili da im je klub 8 godina bio bez prve lige, mogu ja tebe pitat di bi vi bili da vam je klub oduvijek treceligas i nikad u povijesti vidio prve lige al to je besmisleno, nit su Stonesi krivi kaj je Istra bila prvoligas pa otisla u kurac, nit si ti ili Demoni krivi kaj je NK Karlovac uvijek bio za kurac.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 03:23   #42
KLCCLK budući da gademzi nemaju svoj topic pitat ću tu, reci mi za gademze dal se tu i tamo ide na dinamove utakmice..ili možda hajdukove...znam da neki ljudi iz raznih grupa, nisu baš "vjerni" samo tom svom lokalnom, kvartovskom klubu, tako da nije provokacija, pitam baš me zanima... pozdrav.
__________________
sami protiv svih

since 1987...
shark attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 11:30   #43
pa u pravu si da toga zna bit u manjim grupama, ali sve manje...

a za nas ti je odgovor - nitko. najiskrenije.

prije se znalo dogodit (sada vec par godina ne) da na neku vecu utakmicu (recimo kvalifikacije za Drugu ligu) dodje i nesto lokalnih Boysa ili Torcide, valjda im je bio gust malo osjetit nizeligasku atmosferu i malo navijat za svoj grad.
danas su na nogometu samo Gademzi, a na druge sportove gotovo da i ne idemo, ali recimo islo se na rukomet, europska protiv Buducnosti iz Podgorice i tu se zna prikljucit i ponetko iz drugih grupa.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 20:27   #44
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Ah, pa kolko put sam rekel da je taj njegac klinac od 12 godina, i molil moderatore za ban pa me ne slušaju

Definitivno je bila prošla sezona nama bila bolja, al se ove sezone stvorila ekp ia koja je uvijek skupa... A sad, BAU kaj bi bilo da bi bilo neču opće komentirat
potpuno se slažem tema je za mene gotova vi raspravljajte!!!
njegac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 17:19   #45
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
u svakom slucaju Demoni su odlicni, a kaj se tice usporedbe s Gademzima isto tako kak ti pitas Varazdince di bi bili da im je klub 8 godina bio bez prve lige, mogu ja tebe pitat di bi vi bili da vam je klub oduvijek treceligas i nikad u povijesti vidio prve lige al to je besmisleno, nit su Stonesi krivi kaj je Istra bila prvoligas pa otisla u kurac, nit si ti ili Demoni krivi kaj je NK Karlovac uvijek bio za kurac.
Moj skromni dojam je da su demoni puno bolji sada nego prije 8,9... godina kad im je klub igrao u prvoj ligi. Činjenica je da su se gademzi digli otkako im je klub drugoligaš koji se bori za prvu ligu.
ws-ima je ova sezona najbolja u nekoliko proteklih, a o tome šta bi bilo kad bi bilo je bespredmetno razgovarati.

p.s. Nadam se da će obje grupe od slijedeće sezone putovati na prvoligaška gostovanja.
Zdenko08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:14   #46
Jesu li Demoni zainteresirani za borbu protiv Zakona?

Ako je, nek mi se njihov predstavnik hitno javi putem privatne poruke.

Ili na:

[email protected]
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 00:19   #47
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Jesu li Demoni zainteresirani za borbu protiv Zakona?

Ako je, nek mi se njihov predstavnik hitno javi putem privatne poruke.

Ili na:

[email protected]
javi im to na njihov forum!

http://dp92.freeforums.org/
-white boy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 06:06   #48
Poslan je Armadinom čovjeku mail sa brojem tel.i imenom predsjednika KN.
BAU is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 15:01   #49
Zna li neko ovde koje godine je bila ova tuča?

http://www.youtube.com/watch?v=5mAWUKxglzM
duxsrb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 15:15   #50
Prošle jembri.
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 16:58   #51
Već sam postavio post na ovoj temi pa me nitko nije doživio te ću ga ponovit...
Dal mi može ntko razjasnit za koji klub vi navijate, dal taj klub igra u 2 ili 3 ligi, kako mu izgleda grb na kojem stadionu igra, čije se stadion ruši a čiji gradi...gledam po wikipedii i sad kao u puli postoje dva kluba s i istim bojama sličnim grbom i imenom i tam piše da su navijači i jednog i drugog kluba demoni...
2 liga navijači demoni
http://hr.wikipedia.org/wiki/NK_Istra_1961

3 liga navijači demoni b
http://hr.wikipedia.org/wiki/NK_Istra

kaj je s uljanikom, strim češkim i pulom, koj je čiji nasljednik, koji su njihovi navijači...

Nemojte svatit to kao provokaciju neg sam fakat zbunjen...
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 17:18   #52
demoni su navijali za nk istru,sada u nizoj ligi.
prvo je bio uljanik pa pula 1856 pa pula staro češko pa pula
onda su se trebala ta dva kluba spojiti u jedan ali uparva nk istre je to odbila.
onda su u nk puli napravili promjene u suradnji sa demonima,promjena boje kluba u zeleno zute,i ime kluba u nk istra pula.i onda su demoni moze se reci promjenili club za koji navijaju i sada prate club koji igra u 2 ligi.
treba napomenuti da su spajanje kluba poticali i zupanija i grad tj svi veči gradovi u istri.jer je kvalita+etnije da u istri postoji jedan veliki klub i da ce drugi manji istarski klubovi biti podrska njemu.
wikipedija ima stare podatke
evo to ti je onako u krattko
fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 22:04   #53
stari ta pula je ukleta.3 puta san iša za pulu, 2 puta nevezano za nogomet i nikako još da san doša u pulu..a tamo je navodno prava akcija...za nevirovat.
Sibencan! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 22:07   #54
Quote:
Sibencan! kaže: Pogledaj post
stari ta pula je ukleta.3 puta san iša za pulu, 2 puta nevezano za nogomet i nikako još da san doša u pulu..a tamo je navodno prava akcija...za nevirovat.

i zapea bas u sibeniku
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 19:27   #56
http://img136.imageshack.us/img136/6...dimurje034.jpg
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 19:30   #57
top 5
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 19:45   #58
Jebena slika

Nevjerojatno da su u 2. ligi u tolikom broju i s ovakvim koreografijama..
Playlife_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 19:49   #59
imaju stila,steta sta nisu u prvoj ligi
t.c.f.c is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 21:11   #60
demoni hit kola
Eightyeight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.