Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 15:26   #1
Bad Blue Boys

Srijeda u 18:45 - svi u Podsused!
__________________
'86
NIKAD PRODANI, DINAMU ODANI
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:01   #2
Necu se s tobom prepucavat, znam ja dobro sta si ti napisao !! Nego mi je pun kurac vasih opravdanja I osporavanja nasih pobjeda I akcija !! Ti tu nesto osporavas , a za svoje pobjede ste dizali poruke I koreografije! A ovaj zadnji trg je bio udarac vama, hns-u I pandurima !! Pozdrav I dovidjenja
__________________
F62
steinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:11   #3
Quote:
steinar kaže: Pogledaj post
Necu se s tobom prepucavat, znam ja dobro sta si ti napisao !! Nego mi je pun kurac vasih opravdanja I osporavanja nasih pobjeda I akcija !! Ti tu nesto osporavas , a za svoje pobjede ste dizali poruke I koreografije! A ovaj zadnji trg je bio udarac vama, hns-u I pandurima !! Pozdrav I dovidjenja
Pamćenje ko u ribice.
zagreb jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:14   #4
Srijeda, Podsused, futsal!

KUP JE NAŠ!

Diži sve kaj hoda!!!
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:15   #5
Quote:
steinar kaže: Pogledaj post
Necu se s tobom prepucavat, znam ja dobro sta si ti napisao !! Nego mi je pun kurac vasih opravdanja I osporavanja nasih pobjeda I akcija !! Ti tu nesto osporavas , a za svoje pobjede ste dizali poruke I koreografije! A ovaj zadnji trg je bio udarac vama, hns-u I pandurima !! Pozdrav I dovidjenja

kaže lik iz grupe koja svaku svoju akciju objavi na internetu... udarac nama, nikom drugom

licemjerstvo i laganje pršti na sve strane, ključaj ovo
potencijalni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:31   #6
Jeli UDBA-ši koliko dobijete za ove rasprave na forumu?
NoviZagreb86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:33   #7
Stvarno, imamo mi BBB svoje izdajice, prodane kurve i provokatore, ima ih sigurno i Torcida.

Ne obazirite se na provokacije sada kada je došao trenutak odluke.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:37   #8
Ode je podiga raspravu ovaj livadar ale dinamo tj. pulezanin,a najbolje vi boysi znate na ciju se je stranu svrsta u vasoj borbi protiv unutarnjih neprijatelja,ima isti potpis i uvik poziva tko oce nek se obrati njemu,teski egotriper a mene nemoze prevariti da to nije on kad znan da je...
rizla-wb-1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:43   #9
http://www.index.hr/sport/clanak/kaz...or/786052.aspx
balkanac2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:43   #10
Zna li itko gdje se sisaju Zdravko i Zoran?
Ja bih zbilja volio po pramicak svakog od brace i osobno bih ulozio 2000 kn u njih!
zubizareta86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:06   #11
Ne nasjedajte na glupe provokacije i internet prepucavanja, zna se kome je u interesu sukob između navijača. Pokrenulo se sad na 2 strane i trebaju se i ostale grupe pridružit
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:17   #12
Quote:
rizla-wb-1950 kaže: Pogledaj post
Ode je podiga raspravu ovaj livadar ale dinamo tj. pulezanin,a najbolje vi boysi znate na ciju se je stranu svrsta u vasoj borbi protiv unutarnjih neprijatelja,ima isti potpis i uvik poziva tko oce nek se obrati njemu,teski egotriper a mene nemoze prevariti da to nije on kad znan da je...
Ti si bolestan covijek ave dinamo je jedna od najtarijih pjesama bbb a i potpis isto ti i nzg imate panicni poremecaj.pulezan nisam nit s njim djelim misljenje.forum nisam prije pratio ocito ima slican nick isti nemre imat.tebi i ostalim psihicima mogu sam porucit jedite terapiju
aleDinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:20   #13
Quote:
rizla-wb-1950 kaže: Pogledaj post
Ode je podiga raspravu ovaj livadar ale dinamo tj. pulezanin,a najbolje vi boysi znate na ciju se je stranu svrsta u vasoj borbi protiv unutarnjih neprijatelja,ima isti potpis i uvik poziva tko oce nek se obrati njemu,teski egotriper a mene nemoze prevariti da to nije on kad znan da je...
brijem da nije on
on se javi kad ga neko prozove na forumu, ne vjerujem da se išel klonirat
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:28   #14
Quote:
rizla-wb-1950 kaže: Pogledaj post
Svojim pisanjem stetis Hrvatskoj ultras sceni,zato ODJEBI
Nebumo se vredali glupo je prek foruma samo je zalosno da ce nasi ljudi na temi bbb prije podrzat bahatog glupog tovara neg nekog svog ko nema isto misljenje.meni je hr ultras smijesna izuzev bbn s istoka i funcuta. moje misljenje a ti i ovi nasi se lizite i kurcite do mile volje realnost je ipak realnost.
aleDinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:35   #15
Quote:
aleDinamo kaže: Pogledaj post
Ti si bolestan covijek ave dinamo je jedna od najtarijih pjesama bbb a i potpis isto ti i nzg imate panicni poremecaj.pulezan nisam nit s njim djelim misljenje.forum nisam prije pratio ocito ima slican nick isti nemre imat.tebi i ostalim psihicima mogu sam porucit jedite terapiju
sumnjiv si mi totalno. jos od sinoc potpaljujes vatru nebi li ljudi se navukli i poceli medjusobno jebavat mater purgersku i tovarsku. u slucaju rata, a ova zajednicka borba protiv hns-a moze spadat pod tu kategoriju, ovakve ka ti bi zvali peta kolona. ako ovo prvo nisi, mogu ti samo rec da ispadas ditinjast i da te pogadjaju pizdarije uzmemo li u obzir kako se puno vece stvari dogadjaju nego dolazak torce na trg. spusti balun na zemlju.
budha 1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:50   #16
Quote:
coa86 kaže: Pogledaj post
Je, hrvatskoj ultras sceni od svega eto baš smeta nečiji upis na forum.hr-u. Ovdje stasavaju vođe i legende hrvatskog navijačkog pokreta. Mjera više nije koliko tko gostovanja nego koliko postova i zajebanijih dosjetki za napisat ima.
Slazen se da forum nije nikakvo mjerilo i da vecina onih koji imaju najvise utakmica uopce nepisu ode,ali lik od sinoc potpiruje kavgu i uhvatilo se puno ljudi i s jedne i s druge strane umisto da ga se odma uklonilo jer sta kaze mukte ako se on moze suzdrzati onda i moze neki anonimni mis koji sad ima potrebu potpaljivat vatru sad kad je stisnulo gubu sa svih strana,pa kad sve prodje ako uopce prodje onda serite svi a sad taj trenutak nije ali tko vas sve jebe,evo prepucavajte se izvolite
rizla-wb-1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:59   #17
Zanimljivo kako ste do nedavno napadali one koji nisu dali da se iznosi drugacije misljenje.npr oko snimanja na futsalu.receno je da na forumu svako ima pravo na svoje misljenje.nikog ni ne vrijedam dok drugi glume barabe nikog ne prozivam govorim svoje misljenje.ponukan besmislicama koje citam tu zadnjih mjeseci registrirao ssm se jucer i forum je prokljucao.zakaj? Zato kaj ne razmisljam isto ko svi? Jer vAm je forum sigurno utociste u vasim glavama vas teritorij gdje se ljudima kurcite i vrijedate bez da odgovarate na pm da se predstavire iako se ja vama tj bbb svakom predstavim na tovare se ne obazirem za mene nisu ozbiljna grupa.brijo sam se reg i sam rec par stvari al kad vidim kako ste se uznemirili jer je neko dirnuo u vas virtualni svijet ostat cu jos neko vrijeme.u manje od 24 sata proglasen sam agentom nadnicarom pulezanom nekim trolom i nez cim sve ne.izuev valsimota muktea crnkasa i jos par mladih reko bi da je na ovom forumz puno smokljana koj nemaju veze s stvarnim svijetom zato tako krvavo brane svoje sveto tlo.pozdrav i nadam se kvalitetnoj kavgi zato sam se i registrirao da uzdrmam temelje forum hr a
aleDinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:09   #18
Quote:
rizla-wb-1950 kaže: Pogledaj post
Svojim pisanjem stetis Hrvatskoj ultras sceni,zato ODJEBI
A zašto ti nisi citirao ovog svog steinera ili crnu kesu prilikom ovog upisa?
Jel i ti držiš digitron u ruci?

Pohvala zbog "akcije" u Varšavskom getu...
Otočac? Neki bi u obrnutoj situaciji jednostavno produžili... I šutili naravno...

E, da, iskoristi što možeš dok možeš ako si u tom filmu.
Neki zbog Hajduka, neki zbog Dinama...

Unatoč svemu...

Bravo nogometašima i upravi Hajduka koji su se solidarizirali s 4 godine borbe kompletnog BBB-a i odlučili reagirati zbog jedne tekme i sudbine par desetaka navijača Hajduka...
To se tako radi.
Jebeš Ćiru i Štimca...

Možda nakon bojkota protiv Astre bbb budu imali otvoreni sjever i paljba do zore...
A možda i ne.
Nikad neznaš...

Ugasio bi pljugu i ranije, ali nisam skužio da sam pri kraju dok me nije počelo pržiti po prstima '86.
__________________
Mrzim "navijačku scenu"
Wheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:17   #19
http://www.index.hr/sport/clanak/rav...z-/786053.aspx

"Evidenciju o ove tri skupine vodi isključivo Ravnateljstvo policije. Sve policijske jedinice na terenu pune našu bazu upisivanjem osoba i događaja koji su uslijedili. Na temelju tih podataka navijači su svrstani u tri kategorije", nastavio je Borovec.

Spomenute tri skupine jesu:

a) blaža protupravna ponašanja te koja ne pokazuju sklonost ponavljanju prijestupa
b) navijači koji na stadion dolaze alkoholizirani ili pod utjecajem droga
c) višestruki recidivisti

sad samo treba povadit sve incidente od Mamića, Svetine, Sinovčića, Šuprahe, Šukera, Širića itd itd i upitati Boroveca ZAŠTO su oni prisutni na hrvatskim stadionima..

Pa dosta je više bilo ovih budalaština u 3pm!!

Više ni pijan nemreš na tekmu, svašta
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:25   #20
Quote:
fsquad kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/sport/clanak/rav...z-/786053.aspx

"Evidenciju o ove tri skupine vodi isključivo Ravnateljstvo policije. Sve policijske jedinice na terenu pune našu bazu upisivanjem osoba i događaja koji su uslijedili. Na temelju tih podataka navijači su svrstani u tri kategorije", nastavio je Borovec.

Spomenute tri skupine jesu:

a) blaža protupravna ponašanja te koja ne pokazuju sklonost ponavljanju prijestupa
b) navijači koji na stadion dolaze alkoholizirani ili pod utjecajem droga
c) višestruki recidivisti

sad samo treba povadit sve incidente od Mamića, Svetine, Sinovčića, Šuprahe, Šukera, Širića itd itd i upitati Boroveca ZAŠTO su oni prisutni na hrvatskim stadionima..

Pa dosta je više bilo ovih budalaština u 3pm!!

Više ni pijan nemreš na tekmu, svašta
to je pravo pitanje za koje svi znaju
a zakaj to nikom nije u interesu pitat dok se vode tv rasprave e to je pitanje

inače, danas je bilo nekaj i na hrvatska uživo nekakva pričica
al došo sam na sami kraj
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.