Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2016., 07:24   #21
Kako pise na wikipediji film izlazi 26.02.2016
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 09:33   #22
Opa didn't saw this coming, a mislim si otkad sam pročitao knjigu pred nekih 6 godina da bi trebali snimiti film. Inaće na knjigu sam naletio sasvim slučajno u ljeto 2010. kada sam pred odlazak na more bio u potrazi za nekim dobrim štivom za čitati na plaži. Pa naletio u Algoritmu na zanimljiv cover knjige krvareće ruke kako drži mobitel u ruci i naslov "Mobitel". Iznad naziva knjige je pisalo Stephen King, tako da sam znao da to je ta prava knjiga za mene. Na kraju kada sam pročitao knjigu ostao sam podvojenog razmišljanja. S jedne strane mi se svidjela lakoća gutanja stranice za stranicom i što se radnja brzo vrtjela. Premisa priče nije ništa novo ni spektakularno. Razočarao me pomalo kraj. Mislim nije bio baš sasvim loš, al je ostavio dojam izbrzanosti kao da je bio u vremenskom tijesnacu da točno do određenog dana mora napisati djelo i poslati izdavaču. Pa kad mu je ponestalo vremena je u par stranica jednostavno odlučio završiti djelo. Iako će se raditi o još jednom zombie apokalips filmu upitne kvalitete, svejedno se jedva čeka da se pogleda ekranizacija.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 17:51   #23
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post

Još jedan u nizu romana Stivena Kinga,dobija svoju filmsku ekranizaciju.Radi se o romanu "Cell(Mobilni)",koji donosi apokaliptični horor koji izazivaju mobilni telefoni.Sasvim običnog dana u Americi,svako ko se javio na mobilni dobio je "puls",električni impuls koji odlazi pravo u mozak i korisnike mobilnih pretvara u krvoločna bića bez trunke ljudskosti,preživeli koji kod sebe nisu imali mobilne telefone će se okupiti i pokušaće da nađu rešenje i spas.Glavne uloge u ovom horor filmu igraće Samuel L. Jackson i John Cuzak.Kejton Ridel(Džon Kjuzak) je umetnik iz Mejna koji se sprema da proslavi sklapanje ugovora sa novom izdavačkom kućom,međutim na putu ka izdavačkoj kući neko ili nešto,pokreće misteriozni impuls preko globalne mreže koji korisnike mobilnih pretvara u krvoločna bića.Kejton je u šoku i počinje da traga za preživelima,na tom putu nailazi na Toma Mek Kortia(Samjuel Džekson) koji za sve ima objašnjene.Snimanje je počelo u januaru.


Šta je ovo ?

Jel ovo forum.hr ili šta ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 17:54   #24
Ima već takav film snimljen po tome. zove se: Kingsman: The Secret Service.
Isto su kreirali mobilnu aplikaciju od koje ljudi pošize i počinju ubijati sve okolo.
ninisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 10:06   #25
Izašao trailer:






Isabelle Fuhrman
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 17:32   #26
Ne kapiram cemu ovoliko dislajkova na trejler.Meni izgleda ok,videcemo kakav ce biti film.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 09:53   #27
Zombie film, bez zombija
Nick76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 11:47   #28
Ne pišem inače na ovom podforumu, ali mobitel ima moć da promijeni ljude.
Uvjerljivo najgori film kojeg sam ikada gledao u kinu. Apsolutna nula na svim poljima
od scenarija, likova, režije i prokleto loših kamera i CGI-ja.
Prvih deset minuta mu jos date sansu, ali ona krecu razmisljanja
o izlasku iz dvorane, međutim prevagne smijanje na svaku j.bnu scenu mobitelaša
i cekanje kraja da se barem nešto dozna... Ali uzalu,uzalud.
Ne znam... Ne znam tko je uložio svoje pare u ovo...
Pedes'tri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 14:04   #29
Ja sam cijelo vrijeme gledala facu od Johna Cusaca,šta je on napravio sa njome??!
Inače film me podsjeća na još jedan film Body snachers,koji su isto komunicirali sa vrištanjem .
Zadnja scena kad glavni lik trči u krug oko onog tornja mi je bila za krepat,ona zaleđena faca .Ko hrčak u kolu.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 14:47   #30
ja sam procitao knjigu ove godine i bas sam mislio da ce biti dobar film. ali je cusack napisao da su izbacili njega i stephen kinga iz produkcije filma, tako da.. ne znam zasto, al eto, valjda su sad zadovoljni sa takvim filmom.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 23:40   #31
A kada je to bila dobra Kingova adaptacija? Ima ih par dobrih, ostalo je kao taj Cell srednja žalost.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:21   #32
ovo je najgori fim ikad koji sam pogledala...od kamere...scenarija....

nikad,ali nikad nemojte ni pomislit pogledat ovo sranje..meni došlo da odem na blagajnu i tražim povrat novaca + naknadu za duševne boli
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 11:21   #33
Film je užasan,knjiga je punooo bolja.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 21:38   #34
Nažalost da ! Nezahvalne su Kingove ekranizacije osim nekoliko a ova spada u red osrednjih pokušaja sa izvrsnim glumcima ! Šteta!
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:00   #35
Mene je ovo baš zabavilo....na nivou Sharknada i Dvoglave ajkule.
Još je početak dosta zanimljiv i nenamjerno smiješan, ali kad kasnije počnu hodati bude predosadno i jedva čekate kraj...ah što ćemo...ponekad čovjeku treba malo treša u životu. I biftek svaki dan dosadi
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 14:05   #36
Za jeftinu produkciju (tražio sam podatak o budžetu na uobičajenim mjestima, ali dobro su sakrili brojke), ispao je sasvim solidan prikaz sumraka civilizacije iniciran signalom mobilne telefonije.
Početna frka (iz junakove perspektive) u filmu je prebačena na aerodrom (u romanu junak čila u parku kad dođe do masovnog ludila), s vrlo solidnim prikazom kaosa koji nastaje u par minuta.
Ostatak teče više-manje predvidljivo, s povremenim bljeskom genijalnosti (Trololo song), a i sam svršetak mi se sviđa (čitatelji, znajte da je King sam napisao svršetak drukčiji od onog u knjizi).
Ne vjerujte jazavcima koji hejtaju film izjavama tipa "najgora ekranizacija Kinga ikad" jer ti papci očito nisu odgledali ni 10% tih ekranizacija.
Meni je osobno drago što se film nekim čudom pojavio u našim kinima, jer u ostatku svijeta to nije slučaj - a to je već problem (nekoliko) producentskih kuća i američkog kino-distributera.
SpoBob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 00:58   #37
Nemojmo se šaliti, film je loš a ni knjiga nije bogzna kako dobra.
Nema ni mrve napetosti u oba slučaja, intrige i generalno ne mogu reći ništa drugo osim prosjek i već viđeno. Za ljubitelje zombija i apokalipse se može preporučiti, ne mogu zamisliti što je Kingu došlo da napiše ovu knjigu osim da je na poklon dobio svoj prvi mobitel i proširio jednu onako zanimljivu ideju.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.