Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 17:16   #2721
Quote:
vučak kaže: Pogledaj post
haljine s ovog linka pripadaju studiju arileo
Hvala na odgovoru!

Šteta..Split mi nije usput
Baš su lijepi modeli.
charlie0i0i is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 19:03   #2722
Quote:
Judita5 kaže: Pogledaj post
Gremblina,da..moram se složiti s tobom.
Vjerojatno ću onda staviti neke bež cipelice i takvu torbicu,ili možda nešto nježno zlatne boje.
Sviđa mi se ovo kaj veliš za crvenu kombinaciju...al baš mi ne paše takva zelena s crvenom.
Puno hvala
draga ia ja sam za bež kombinaciju...
bež i zeleno-mrak
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:08   #2723
Quote:
leich kaže: Pogledaj post
haj draga...
bilo je takvih u peek&clop. u city centru ali ne znam jel ih još ima pošto sam ja bila tam prije mjesec dana...
držim fige
Hvala, u srijedu idem tam pa ću pogledati!
ekonomska_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 13:23   #2724
Quote:
yxw kaže: Pogledaj post
HITNO!!!!Molim za pomoć, udajem se u 5 mjesecu, treba mi haljina (neću imati vjenčanicu) a biću u 6,5 mjeseci trudna. Gdje bih u zg mogla pronaći haljinu do nekih 700 kn a u koju bih mogla stati sa mojim "trbušćićem".
Mudre glave pomagajte!
Pogledaj na njuskalu, pod odjeca sa vjencanja. Tamo zna biti trudnickih vjencanica za ne velike pare pa skicni...
Daninoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 11:59   #2725
Ja sam haljinu "za iza ponoci" uzela u Linei Exclusive, do koljena, na jedno rame, samo sto sam ja htjela da bude bijela pa sam nasla model koji mi se sviđa u plavoj boji, ali ce meni sivati u bijeloj. Tamo imaju super izbor, a i neka snizenja su aktualna trenutno tak da se isplati tamo ic.
Meni ce je prilagodit zbog trbuha, a pitala sam tam krojacicu ak mi je kasnije moze suzit da je mogu koji put obuc i rekla je da nema beda, tak da mi je i to super sta ce biti vise puta nosena, a ne sam jednom kao vjencanica.
*najTanja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 12:11   #2726
Quote:
*najTanja* kaže: Pogledaj post
Ja sam haljinu "za iza ponoci" uzela u Linei Exclusive, do koljena, na jedno rame, samo sto sam ja htjela da bude bijela pa sam nasla model koji mi se sviđa u plavoj boji, ali ce meni sivati u bijeloj. Tamo imaju super izbor, a i neka snizenja su aktualna trenutno tak da se isplati tamo ic.
Meni ce je prilagodit zbog trbuha, a pitala sam tam krojacicu ak mi je kasnije moze suzit da je mogu koji put obuc i rekla je da nema beda, tak da mi je i to super sta ce biti vise puta nosena, a ne sam jednom kao vjencanica.
Tanja kako se kreću cijene u Linei s obzirom na sniženja? Koliko si ti platila svoju? Je li ista cijena ako uzmes već nešto što imaju u dućanu ili ako želiš šiti u drugoj boji?
glisp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 12:23   #2727
Cijene su ti oko 2000 kn, moja je 2500 zbog vise razloga:
- sivaju u mi u drugoj boji
- prilagođava mi model u "trudnicki" a malo je komplicirana pa ju fakat treba svu opet krojit
- htjela sam neke svijetle šljokice koje nisu imali pa su mi ih isli trazit, narucivat u italiju, fakat su se potrudili, odma su mi javili kad su ih dobili, i to jos ljepse nego sta sam ja zamislila

Ne znam kad je tvoja svadba, moja je brzo, pa ak hoces kad odem na podizanje ti mogu poslikat da vidis
*najTanja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 12:35   #2728
Super, hvala ti. Čak su i dosta jeftinije nego što sam mislila.

Ja sam kuma krajem 5.mj i već sam našla neku haljinu ali me zanimalo kako im se kreću cijene na sniženju a nikako uhvatit vremena da otiđem do njih
glisp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 12:41   #2729
Kad sam trazila, obisla sam malo ove nase dizajnere jer fakat imaju lijepih haljina. Bila sam u Envy Room, Skoko, Elfs, Budoir, itd..i tam su cijene oko 4 i 4 i po tisuce, na kraju je ispalo da Linea ima i najveci izbor (bar onog kaj sam ja trazila) i najbolje cijene.
*najTanja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:21   #2730
Quote:
*najTanja* kaže: Pogledaj post
Kad sam trazila, obisla sam malo ove nase dizajnere jer fakat imaju lijepih haljina. Bila sam u Envy Room, Skoko, Elfs, Budoir, itd..i tam su cijene oko 4 i 4 i po tisuce, na kraju je ispalo da Linea ima i najveci izbor (bar onog kaj sam ja trazila) i najbolje cijene.
Molim vas možete li mi reći gdje se u Zg nalaze saloni navedenih dizajnera?
Inače nisam iz HR..
I zanima me da li se cjene u de Noir (znam da se nalazi u Importane galeriji) cijene kreću u istom rasponu?

Također, ako itko zna gdje se u Splitu mogu naći svečanije haljine?
Tamo sam bila upućena na La Perlu, ali sam razočarana izborom..
Ester28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:11   #2731
Quote:
Ester28 kaže: Pogledaj post
Molim vas možete li mi reći gdje se u Zg nalaze saloni navedenih dizajnera?
Inače nisam iz HR..
I zanima me da li se cjene u de Noir (znam da se nalazi u Importane galeriji) cijene kreću u istom rasponu?

Također, ako itko zna gdje se u Splitu mogu naći svečanije haljine?
Tamo sam bila upućena na La Perlu, ali sam razočarana izborom..
envy i skoko su jedan do drugog u vlaškoj..a noir cijene kratke od 3500 nadalje...duge od 5000 nadanje...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 19:16   #2732
JOVANI HALJINA

Za prodaju imamo poseban topic pa te molim da post staviš tamo.
Na prvoj stranici tog topica su pravila i molim da ih se pridržavaš.
Također, imaj na umu da je na forumu zabranjeno pisati velikim slovima i objavljivati privatne podatke (dakle, bez e-mail adrese i broja mobitela - tko je zainteresiran za haljinu, javit će ti se privatnom porukom). Mayo

Zadnje uređivanje Mayo : 17.04.2011. at 19:37.
jovani dress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 09:34   #2733
Moram podijelit ovo s vama,jer ove haljine gledam prek neta već godinama i konačno ih ima u Zg-u...ja se ne budem presvlačila jer mi je vjenčanica sama po sebi skupa,pa bi mi bilo puno da još kupujem i haljinu za poslije ponoći,al da kupujem,ovo bi mi bila prva destinacija!!!! Obožavam ove haljine
http://www.sherrihill.com/
Misekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 11:09   #2734
ajme, divne su... samo se bojim da kostaju stravicno puno
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 13:58   #2735
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
ajme, divne su... samo se bojim da kostaju stravicno puno

Gledam sad na netu i kolko sam mogla vidjet vani su od 300$ na dalje,a u večernjem su napisali da su 1800 kn na dalje..tak da,sigurno ima i ful skupih i onih malo manje..ovisno o modelu valjda
Misekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 14:14   #2736
Quote:
nina.b kaže: Pogledaj post

Cao, vidjela sam da se ova slika i prije vrtila po forumu. Svidja mi se haljina, a nemam vremena da je sijem, pa me interesuje da li neko od vas zna ima li negdje u Zagrebu da se kupi?

ejjj cao... zanima me gdje si nasla ovu haljinu, jel na e bay-u ajde mlm te posalji mi link jer ova mi se pravo svidja za svadbu moje kolegice... hvala
plava1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 14:20   #2737
Quote:
iva4567 kaže: Pogledaj post
divna je betty!! odakle je?

hehe, našla
gdje je nadje???? pls link send
plava1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 16:21   #2738
caooo )
tek sam se danas uclanila u ovaj forum i zanimljiv je pravo... imate prejake ideje ja idem na svadbu ubrzo, tj. 16 juna ali znate kako mi djevojke po 2-3 mjeseca unapred trazimo sta obuci ))
ja sam nasla par haljina koje su mi odmahdostupne.. ne mogu da se odlucim pa bi dobro dosla mala pomoc ako ste volje za pomoci... sve su bez, jer sam sebi zapikala da mora biti bez boja hehehe pa evo linkovi pa ko ima volje nek pomogne u odabiru.. pozzz )))


http://cgi.ebay.com/gorgeous-frill-s...ht_4527wt_1061
http://cgi.ebay.com/GORGEOUS-LACE-CO...ht_4918wt_1071
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
plava1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 20:19   #2739
Još jedna slatkica za koju nemam love...

__________________
27.srpanj 2012.- jel moguće...
BettyBop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 20:23   #2740
našla sam jedan preprepredivan korzet, jednostavno sam ga morala kupiti.
sad ne znam s čime da ga kombiniram. izbor sam na kraju suzila na dvije varijante.
prva je duga široka suknja, do poda, materijala kao i gornja trakica na korzetu (saten, svila, nešto takvo).
druga je uska kratka, recimo pencil-skirt, ali imam malo šire bokove pa mora biti neki mat materijal, ne nešto sjajno.

ovdje su slike korzeta, ovdje je kako cijeli izgleda (samo nije nažniran otraga, ovako ga imam obučenog. ), a ovdje je detalj, kako izgledaju ovi navezeni cvjetići i to.

što mislite, koja varijanta bi više pasala?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.