Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2007., 19:38   #21
mundialke
-Zoki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 14:59   #22
Uzeo sam adidaske s početka priče, gore je definitivno umjetna koža. Čime da ju mažem?
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 21:43   #23
Quote:
Blast from the past kaže: Pogledaj post
Da te Beckenbaurke ili Copa Mundial, ili World cups su u mom skromnom misljenju najbolje kopacke ikada napravjlene a imao sam puno kopacka. Nije razlika izmedju ostalih jako velika ali evo ti par stvari koje sam ja iz svog iskustva naucio.

1. Kupi kopacke koje su broj ili pola broja male!!! moraju ti jedva stati na nogu kada ih obujes prvih tjedan dana. Onda se nrmalno one moraju razgaziti da te nebi zuljale, tako da ih moras nositi na treningu ali jako kratko kako nebi nabio zulj. Znaci oko 20 minuta, ili jos bolje daj ih nekom ko ima manju nogu od tebe da ih nosi na 2 treninga. Naravno namazi ih da pomognes rastezanju koze jer nakon rastezanja uzet ce kalup tvoje noge i biti kao carapa.

2. Ljetne ili zimske. cuj, netko je dao prijedlog da se uzmu krampovi na odvijanje i to je dobra investicija jer samo mjenjas cepove i prilagodis terenu. ja sam ih jednom imao dok sam bio mladji ail sam onda za par godina kupio ljetne i zimske... Dobre su bile.

3. Kupi kopacke sa niskim đonom... ovo mozda zvuci glupo ali u mom iskustvu ako je đon deblji i noga ti nije direktno na zemlji onda postoji mogucnost da ti se izvrne glezanj, kao da si na stiklama... Imao sam jedne lotto kopacke u kojim sam dva puta izvrnuo glezanj pa sam ih bacio.

4. Ja bih reporucio da uzmes kopacke koje su isto krojene kao Copa Mundialke, iilti beckebaurke koje smo vec spomenuli. Uzmi cope u ruku, probaj ih...primjetiti ces da nisu kao cizme nego su plitke, niske, tanke koze... peta nije preniska niti previsoka sto je bitno zbog zuljanja i odraza pri skoku. Dobro analiziraj Cope Mundialke i kupi neke kopacke koje su 3 puta jeftinije za prvu ruku. Kupi i gumene cepove koje zamjenis za ove zeljezne.

4. Ja bih ti preporucio Adidaske ili Umbro jer su one meni bile najbolje a probao sam Lotto, pumu, Reebok itd.

5. Kad budes igrao za repku daj neki govor odrzi za nas koji su ti pomogli sa savjetima za kopacke

6. Neka koza bude mekana ali ne debela, ...kroj isto tako sto jednostavniji to bolji, bez nekih kerifekoija i ludih boja. prosinecki je igrao u najobicnijim kopackama dugo godina a i mnogi drugi. Samo da su KNAP, Tanke koze, Niskog đona, ne preduboke ili plitke, KNAP, KNAP, KNAP...

Sretno
Ko zna zna. Taman san se spremija pisat kad san ti proćita post.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 21:47   #24
Quote:
tomasini kaže: Pogledaj post
Uzeo sam adidaske s početka priče, gore je definitivno umjetna koža. Čime da ju mažem?
Za početak moj ti je savjet Nivea kremom za ruke, nemoj se smijat to je jako dobro za održavanje. Ako se sprema mokar teren neku kremu koja odbija vodu tipa vazelin i slično, ja san upotrebljava neke kreme za sportsku obuču sa dodatkom silikona. Posli mokre utakmice opereš ih blagim deterđentom osušiš na sobnoj temperaturi i Nivea.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 14:05   #25
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Za početak moj ti je savjet Nivea kremom za ruke, nemoj se smijat to je jako dobro za održavanje. Ako se sprema mokar teren neku kremu koja odbija vodu tipa vazelin i slično, ja san upotrebljava neke kreme za sportsku obuču sa dodatkom silikona. Posli mokre utakmice opereš ih blagim deterđentom osušiš na sobnoj temperaturi i Nivea.
Ufff ispekli smo mi svoj zanat izgleda... cak mozda i prepekli...
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 17:38   #26
nike su najbolje kopacke,vrlo mekane,lagane,jos ak se mijenjaju cepovi fantasticno...
Ja imam air zoom vec 2 sezone i fantasticne su, i imam te adidasove,slicne ko tvoje i dobre su,malo trvde al za te novce nemos bolje ni nac...
Za nogomet se ne isplati kupovat jeftine stvari,dobit ces zuljeve a onda si u dimu,propustis par treninga dok se noga oporavi i
Uzmi skupe kopacke i dugo ce trajat,bar bi trebale
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 20:58   #27
Quote:
jimmy101 kaže: Pogledaj post
nike su najbolje kopacke,vrlo mekane,lagane,jos ak se mijenjaju cepovi fantasticno...
Ja imam air zoom vec 2 sezone i fantasticne su, i imam te adidasove,slicne ko tvoje i dobre su,malo trvde al za te novce nemos bolje ni nac...
Za nogomet se ne isplati kupovat jeftine stvari,dobit ces zuljeve a onda si u dimu,propustis par treninga dok se noga oporavi i
Uzmi skupe kopacke i dugo ce trajat,bar bi trebale
Inaće nisam pobornik jeftine robe, pogotovo obuće....ali igram čisto amaterski, i tek sam počeo..a i nisam pri lovici baš tak da su ove adidaske super uletjele.
Kažeš imaš slične adidasove, jesu isto od umjetne kože? Čime ih ti mažeš, koliko često?
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 21:02   #28
Quote:
Blast from the past kaže: Pogledaj post
Ufff ispekli smo mi svoj zanat izgleda... cak mozda i prepekli...
Da pripeka, obisija ih o klin. A sad san suport sinu, a mali je dobar.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 07:09   #29
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Da pripeka, obisija ih o klin. A sad san suport sinu, a mali je dobar.
Ma ja isto moram jednog napravit pa da igra za repku
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 21:50   #30
Quote:
Blast from the past kaže: Pogledaj post
Ma ja isto moram jednog napravit pa da igra za repku
A napravi pa da za koju godinu imamo jos kojeg pravog igraca.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 17:16   #31
Kelme!
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 20:02   #32
Crne Adidas World Cup iako ćeš ih teško naći, da ne kažem nikako.
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 11:26   #33
Tenisice/kopačke za (mali) nogomet

Vidim da se bas nigdje ne prica o tome pa sam ovu temu postavio ovdje. Nadam se da nisam fulao.
Sad bi bilo vrijeme da prijeđem na stvar. Zanima me koje tenisice bi bile dobre/najbolje za mali nogomet na asfaltu a da nisu preskupe(znači oko 500 kn) i gdje da ih kupim u Zagrebu? Dosad mi se je na svakim probusio đon u roku 2-3 mjeseca a sa gornje strane izgledaju ko nove.
__________________
Malum est mulier, sed necessarium malum
M@te0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 11:46   #34
Quote:
M@te0 kaže: Pogledaj post
Vidim da se bas nigdje ne prica o tome pa sam ovu temu postavio ovdje. Nadam se da nisam fulao.
Sad bi bilo vrijeme da prijeđem na stvar. Zanima me koje tenisice bi bile dobre/najbolje za mali nogomet na asfaltu a da nisu preskupe(znači oko 500 kn) i gdje da ih kupim u Zagrebu? Dosad mi se je na svakim probusio đon u roku 2-3 mjeseca a sa gornje strane izgledaju ko nove.
Ja imam Diadorine stare 3 godine i još se drže. Cca 250 kn, ali igra se na parketu. Doduše u moja ekipa tenisice mijenja barem jednom godišnje, ali to je zato što trče kao sumanuti. Ja se kao pametno postavljam na terenu pa ne moram puno trčati. Točnije, nemam kondicije i lijen sam
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 11:56   #35
Znam, na parketu puno dulje drže, ali meni treba za asfalt...
__________________
Malum est mulier, sed necessarium malum
M@te0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 12:15   #36
ti sigurno ovako nešto tražiš:

http://www.soccerfans.com/images/_full/ADI_14027_F.jpeg
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 13:25   #37
ne znam, kakav je asfalt na kojem igrate?
ako je grub, moš ga jebat.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 14:05   #38
pa nije grub nov je. jel da uzmem one sa ćepićima ili one za dvoranu jer nekih za asfalt bas i nema
__________________
Malum est mulier, sed necessarium malum
M@te0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 14:14   #39
ja sam prezadovoljan s Jomom,možeš ih kupit u šoping centru prečko...
cijene su od 500 pa nadalje...
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 14:18   #40
Quote:
0 plus kaže: Pogledaj post
ja sam prezadovoljan s Jomom,možeš ih kupit u šoping centru prečko...
cijene su od 500 pa nadalje...
a jel igras na asfaltu ili parketu
__________________
Malum est mulier, sed necessarium malum
M@te0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.