Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2010., 14:45   #1
Shutter Island (2010)

Oskarovac Martin Scorsese i višestruko nominiran za mnoge filmske nagrade Leonardo DiCaprio ponovno surađuju zajedno, ovaj put na trileru „Shutter Island“ radnjom smještenim u 1954. godinu. Policajac Teddy Daniels (DiCaprio) istražuje nestanak osuđenog ubojice koji je pobjegao iz umobolnice, a za kojeg se sumnja da se skriva na zabačenom otoku Shutter. Mark Ruffalo, Ben Kingsley i Michelle Williams također glume u ovoj napetoj priči koja nikoga neće ostaviti ravnodušnim…

Uloge: Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley
Redatelj: Martin Scorsese
Producent: Chris Brigham, Martin Scorsese, Brad Fischer
Scenarist: Laeta Kalogridis, Dennis Lehane

Žanr: Drama, Triler, Misterija

Film se u hrvatskim kinima počinje prikazivati 11. ožujka.

Inače, prema podacima posjećenosti sjevernoameričkih kino dvorana, najnoviji film Martina Scorsesea, "Otok Shutter"s Leonardom DiCaprijem u glavnoj ulozi, bio je najgledaniji film proteklog vikenda.

Radi se četvrtom filmu u zadnjih devet godina koji je Leonardo DiCaprio snimio s Martinom Scorsesejem. Film se trebao početi prikazivati u američkim kinima početkom listopada, spominjala se kandidatura za Oscara, no kako Paramount Pictures zbog recesije nija imao dovoljno milijuna dolara za pravo predstavljanje filma, datum premijere pomaknut je za veljaču.

Preporučujem!

Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:20   #2
ovo vec dugo cekam !
kaPo991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:24   #3
Iskreno, razočaran sam sa filmom, nije loš, ali ni odličan. Na imdb-u ima ocjenu 8.4 što je malo pretjerano, to je sigurno zbog Scorsesea, i ne shvaćam što gura stalno Di Capria, solidan glumac, ali ništa više...
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:25   #4
valjda voli radit sa njime..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:29   #5
i ja već duže vrijeme očekujem ovaj film
svakako ću ga pogledat.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:44   #6
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
valjda voli radit sa njime..
Pa vjerujem da voli, isto kao i sa ostalim glumcima, ali nije mi jasno što vidi u Di Capriu, nije loš glumac, najbolja njegova uloga mi je u filmu "dnevnik košarkaša"

Ne znam, valjda je do mene jer jednostavno mi ne paše u njegovom filmu, ne vidim ga...
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:47   #7
Quote:
Powerbeat kaže: Pogledaj post
Iskreno, razočaran sam sa filmom, nije loš, ali ni odličan. Na imdb-u ima ocjenu 8.4 što je malo pretjerano, to je sigurno zbog Scorsesea, i ne shvaćam što gura stalno Di Capria, solidan glumac, ali ništa više...
a kakva je bila Mortimerica?
red F is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:56   #8
Quote:
Powerbeat kaže: Pogledaj post
Pa vjerujem da voli, isto kao i sa ostalim glumcima, ali nije mi jasno što vidi u Di Capriu, nije loš glumac, najbolja njegova uloga mi je u filmu "dnevnik košarkaša"

Ne znam, valjda je do mene jer jednostavno mi ne paše u njegovom filmu, ne vidim ga...
ali nas dvoje ne poznajemo lea.moguče je da je on jedan od najugodnijih glumca za radit,šaljivđija u duši,dobra osoba..valjda martin zna što radi.ne uzima ga samo zato što je kao nedavno bio titanicova zvijezda.. stoga do tebe je
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 16:13   #9
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
ali nas dvoje ne poznajemo lea.moguče je da je on jedan od najugodnijih glumca za radit,šaljivđija u duši,dobra osoba..valjda martin zna što radi.ne uzima ga samo zato što je kao nedavno bio titanicova zvijezda.. stoga do tebe je
Ali sigurno ima veze to što mu je jedan od boljih prijatelja, kako naši mediji prenose, evo, nedavno napisali da je Scorseseu Di Caprio omiljeni glumac, ne znam otkuda to njima, a što je sa De Nirom koji je s njim prijatelj već preko 30 godina + što je u 8 njegovih filmova glumio, ne paše mi jednostavno u njegovim filmovima, mogao je uzeti nekog drugog ma koliko bio Di Caprio ugodan, pristojan, bla bla...
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 17:06   #10
pa vjerujem da mu je i dan danas de niro drag,da su u dobrim odnosima,možda i najbolji prijatelji..ali činjenica je da je sa leo jednostavno u zadnjih 8 godina proveo duže vremena na setu...

nije u leo problem več u tebi.ne samo u tebi već u dobrom djelu gledatelja. očito još uvijek kad njega vidiš misliš da je onaj momčić iz titanica pa ga ne možeš shvatit ozbiljno.bil vjerovao ali baš je i kliku izašao članak o tome(da nije to to iz medija?).jednostavno čovjek odlično izgleda za svoje godine(36!!)
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 17:28   #11
Istina, do mene je, ali ne zbog Titanica, evo, ja ga najviše pamtim baš po "dnevnik košarkaša", tu je zbilja raazvalio i ne smatram ga više nekim metroseksualcem tipa Pitt i ostala bagra, mislim, očito je da se curice pale na njega, ali ne zbog toga već ga jednostavno ne vidim u Scorsesovim filmovima, sada kada bolje razmislim, pogledao sam većinu njegovih filmova i zbilja nemam ništa protiv njega, ali ga ne vidim baš zajedno sa Scorseseom makar je već snimio 4 filma i sve sam pogledao...
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 17:45   #12
Quote:
Powerbeat kaže: Pogledaj post
Istina, do mene je, ali ne zbog Titanica, evo, ja ga najviše pamtim baš po "dnevnik košarkaša", tu je zbilja raazvalio i ne smatram ga više nekim metroseksualcem tipa Pitt i ostala bagra, mislim, očito je da se curice pale na njega, ali ne zbog toga već ga jednostavno ne vidim u Scorsesovim filmovima, sada kada bolje razmislim, pogledao sam većinu njegovih filmova i zbilja nemam ništa protiv njega, ali ga ne vidim baš zajedno sa Scorseseom makar je već snimio 4 filma i sve sam pogledao...
kad si to u zadnje vrijeme vidio njegov poster u sobi neke tinejđerice? te curice su danas postale odrasle žene .davno su drugi šmekeri zauzeli njegovo mjesto na zidovima
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 17:51   #13
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
kad si to u zadnje vrijeme vidio njegov poster u sobi neke tinejđerice? te curice su danas postale odrasle žene .davno su drugi šmekeri zauzeli njegovo mjesto na zidovima
Pa zar misliš da ih nema, evo moja nećakinja ga obožava
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 18:00   #14
e imaš sreče pa ti nečakinja ima dobar ukus :-).kod moje je pak twilight u fori.iopak ona se nalazi u pravoj manjini.jer od ovih +35 glumaca nekako mi jedino depp pada u skupini za postere,da ima neke šanse ..ali veče su šanse da će on i jackman završit kao posteri na maminim zidovima :-d
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 18:08   #15
Da da, danas su u modi Edward i ostali manekeni iz Twilighta, moja stara obožava Jamesa Stewarta, sve staromodno, sva sreća da mi jedan od najboljih glumaca, nego, da se vratimo na temu jer vidim u kojem smjeru ide ovo
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 13:26   #16
iden ga gledat
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 00:49   #17
Najava izgleda odlično, jedan od filmova kojima se baš radujem
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 02:18   #18
Meni se film svidio, na imdbu je ocjena 8+, sto je meni ipak previše, 7.5 po meni, film je jako zanimljiv, citav film mislis da si skontao o cemu se radi i onda te kraj s*ebe )
Celava Dlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 10:56   #19
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
e imaš sreče pa ti nečakinja ima dobar ukus :-).kod moje je pak twilight u fori.iopak ona se nalazi u pravoj manjini.jer od ovih +35 glumaca nekako mi jedino depp pada u skupini za postere,da ima neke šanse ..ali veče su šanse da će on i jackman završit kao posteri na maminim zidovima :-d


mi smo twilight preboljeli i stekli imunitet. Lijek je bila Buffy. Imaju još poster New Moona na zidu, ali kćeri hoće majicu s natpisom: "And then Buffy staked Edward" (tj, na pitanje kaj to znači, odgovor je bio. "i onda je Buffy skolčila Edwarda")

tisuću puta molim da oprostite na off topicu.
vet. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 16:03   #20
pogl.; nije me impresionirao, mozda jer sam vise ocek.
od 1-5- negdje za +3
zaphod is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.